Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a BeSlimmer étrendkiegészítőről? fórum

Mik a tapasztalatok a BeSlimmer étrendkiegészítőről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. 55Judit (válaszként erre: 65. - Tlia)
2019. júl. 16. 08:55
Sehogy. Amit most elérek, az megy kapszula nélkül is. nem veszek többet. Arra is rájöttem mitől eszek kevesebbet amikor úgy van. Szóval nem kell a plusz kiadás.
65. tlia (válaszként erre: 64. - 55Judit)
2019. júl. 16. 08:48
Szia, na hogy haladsz?
64. 55Judit (válaszként erre: 63. - Tlia)
2019. júl. 8. 15:12
Én már megoldottam hogy szépen lassan kúszik lefele, a kapszula arra kell, hogy kevésbé legyek éhes. Már kevesebbet eszem, de az édesség utáni vágyam még megvan.
63. tlia (válaszként erre: 62. - 55Judit)
2019. júl. 8. 13:55
Tudom, én is küszködök a kilóimmal :(
62. 55Judit (válaszként erre: 61. - Tlia)
2019. júl. 8. 08:20
Mondtam hogy azonnali eredményt várok? Nem vagyok már fiatal. A kor előrehaladtával elég sokminden rakódik az emberre ( a koszon kívül). :))
61. tlia (válaszként erre: 60. - 55Judit)
2019. júl. 8. 07:43
Dehogy gondollak...csak nem szabad azonnali eredményt várni :) Egy hét legalább teljen el :)
60. 55Judit (válaszként erre: 59. - Tlia)
2019. júl. 8. 07:06
Azt, hogy türelmetlennek gondolsz. :)
59. tlia (válaszként erre: 58. - 55Judit)
2019. júl. 7. 22:00

Ne légy türelmetlen...azt mondta valami nagyokos, hogy grammonként jött fel a felesleges súly, de kilónként akarjuk leadni.


Írd meg, hogy mit tapasztalsz :)

2019. júl. 6. 08:23
Végre, kevesebbet kívánok enni, kicsit mozdul lefelé a mérleg is. :)Úgy tűnik, jó lesz a Beslimmer.
2019. júl. 4. 18:47
Sziasztok! Ki ismeri vagy használta már a Dietonus fogyi terméket?
56. 55Judit (válaszként erre: 55. - Lustika)
2019. júl. 2. 13:40
Fene tudja. Szerdán kezdtem szedni. Talán 3 napja mintha kevesebbet kívánnék, de az is lehet hogy a nagy meleget viselem egyre nehezebben, azért van. Az édesség iránti vágyam viszont biztos nem szűnt még meg. Lehet hogy kevés a hatás eléréséhez 1 hét?
55. Lustika (válaszként erre: 52. - 55Judit)
2019. júl. 2. 11:55
Kedves 55Judit! Érdeklődöm, hogy mik a tapasztalataid a Beslimmerrel? Csökkent az étvágyad?
54. Guruljka (válaszként erre: 52. - 55Judit)
2019. jún. 28. 15:18

Igen, az anyagcsere lassul.

Hát akkor meglátjuk.

53. 55Judit (válaszként erre: 52. - 55Judit)
2019. jún. 28. 14:59

Több zöldséget kell ennem, tudom én. Idén már kétszer savanyítottam napon káposztát. Először fehéret, utóbb vöröset. Hát ezeket nagyon szeretem.

Ma a vacsorám fűszeres csirkemell lesz friss, ropogós, savanyú vörös káposztával. :)Ja, és uzsonnára megiszom a diótejemet almával, fahéjjal. :))

52. 55Judit (válaszként erre: 51. - Guruljka)
2019. jún. 28. 14:55

Á, dehogy! Volt idő mikor kalóriát számolgatva ettem. Nem vált be. Egyszerűen kicsit nagyobb az étvágyam a kelleténél. A szénhidrátot csökkentem, illetve a lassan felszívódókból fogyasztok és igyekszem kevesebbet. mert a kenyeret, krumplit, tésztát szerettem a legjobban. de most már barnarizs, abból is kevesebb mint régen a fehérből. Már én sütöm a csökkentett szénhidráttartalmú kenyeremet, ha nem ezt, akkor tönköly kenyeret. Ezekből is lényegesen kevesebbet mint régen. Krumplit nagy ritkán, tésztát is, de akkor is csakis durum tésztát. Kókuszzsírt használok, azt is kevesebbet mint régen más zsiradékot. Fogyok én szépen lassan így, csak szeretnék éhezés nélkül még kevesebbet enni. Menni fog ez. :)

Az én koromban amúgy is illik kevesebb kalóriát bevinni, kevesebbet enni.

51. Guruljka (válaszként erre: 50. - 55Judit)
2019. jún. 28. 13:51

Az odáig rendben is van, de érdemes lenne megtudni,nem eszel-e esetleg túl keveset, mármint kalóriában. Az is lehet, hogy az egyik makrotápanyagot csökkentetted le túlságosan.

Ha túl kicsi a napi kalóriakereted, vagy valamelyik makró kevés, akkor természetes, hogy éhes maradsz.

50. 55Judit (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2019. jún. 28. 06:16

Na pont ezért kezdtem el szedni, hátha elveszi az éhséget.

Nem gondolnám hogy van nálam placebo hatás, mert csak akkor hiszek el bármit is, ha eredményt látok. Azért mert Gábor miatt vagyok hajlandó esélyt adni a cuccnak, az nem jelent placebot. Próba-szerencse. Tegnap elkezdtem.

Egyébként azt sem bánnám ha 100% placebo miatt lenne kisebb az étvágyam. Ha ez a cucc kell hozzá, a fene se bánja csak valamiért változzon már valami mert mindenhogy fogynom kell.

2019. jún. 27. 19:37

"Fogyok én, csak nagyon-nagyon lassan és éhezem közben."


Éhezni pedig nem lenne szabad.

2019. jún. 27. 19:36
Drukkolunk, és majd kibogozzuk, mennyi a placebó-hatás. 😂
2019. jún. 27. 07:20

Beállítottam pontosra a érlegemet. Nem is 73 vagyok mint írtam, hanem 74. :))

Mától szem a cuccot, nagyon várom már a futárt. :D

Drukkoljatok nekem!

46. 55Judit (válaszként erre: 45. - Flú)
2019. jún. 27. 06:43

Nincs cukor és pékáru, durum tészta mondjuk havi 1 vagy 2-szer. A csökkentett szénhidráttartalmú kenyeremet én sütöm ami még gluténmentes is, abból is nagyon minimálisat eszem. Én nem diétázom. Még tortát is eszem. :)) Természetesen nyersen, egészséges alapanyagokból készül, és csak egy keveset, mikor már nagyon kell valami édes. Ez gyümölcs, magvak, rostokból áll, amit amúgy is enni kellene mindenkinek. :))

Odafigyelek hogy ásványi anyagokban, vitaminokban gazdag élelmiszereket fogyasszak. Némelyik zöldség, gyümölcs itthon terem vegyszermentesen. Haza pedig nem hozok olyasmit, ami árthat nekem. Legalábbis ezt gondolom.

Fogyok én, csak nagyon-nagyon lassan és éhezem közben. A térdízületeim, a gerincem, a csontritkulásom pedig mind megkövetelnék hogy mielőbb lemenjen legalább 10 kiló de nem izomból, hanem zsírból. Még erre is figyelnem kell.

A Beslimmer arra kéne hogy serkentse az anyagcserémet, és kevésbé legyek éhes. Ha ez megoldódik, azt mondom segített. :)Én előre nem hiszek semmiben. Eredményt lássak!

45. flú (válaszként erre: 44. - 55Judit)
2019. jún. 26. 19:32
Hát ha már megrendelted, légy pozitív :) Szedjed, próbáld tartani a diétát, aztán vesztenivalód nincs vele. A cukros ételek/italokat mindenképp kerüld és pékárúból is csak minimálisat egyél lehetőleg. Szerintem ez a kulcs. Ha tudod tartani pár hétig, hónapig akkor már egyszerűbb lesz, mindig az eleje a legnehezebb.
2019. jún. 26. 16:52
Találtam a facén 2 olyan személyt aki 2 hete szedi. Hiába kérdezem a tapasztalatokat, nem válaszolnak se jót, se rosszat.
2019. jún. 26. 15:08
Na végre feladták, holnap megkapom.
42. 55Judit (válaszként erre: 40. - Flú)
2019. jún. 26. 11:53
Majd tőlem megtudhatod a tutit. :D
2019. jún. 26. 11:52
Számomra éppen az a megnyerő, hogy Gábor arcával reklámozzák. Őt hiteles embernek ismerem, nem gondolom róla hogy elvágná magát egy egész ország előtt csak azért a reklám pénzért amit ezért fizetnek neki. Így hogy nem ismerem a terméket, kizárólag Gábor miatt adok neki esélyt. Egyébként nem csak hatástalan étrend kiegészítők vannak. Ott van pl. YiYa. Bár nincs agyon reklámozva, nem terítik az egész országban, kizárólag csak ők forgalmazzák és nem adják ki senkinek. Hatásosak amiket tőlük használok. De attól hogy valamit agyon reklámoznak és egyre több helyen árulják, még lehet az is hatásos. Na majd látjuk, csak kapnám már meg!
40. flú (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2019. jún. 26. 11:23
Jó, a regenornál csak jobb lehet bármi :D Úgy értem az hatóanyag mentes tejsavó, ebben meg legalább van néhány gyümölcs/növény kivonat amiről azt állítják étvágycsökkentő, rá lehet keresni, hogy van-e bizonyítottan ilyen hatásuk. Én nem hiszek ezekben, biztos jóval nagyobb részt üzlet mint amennyire hatásos, de lehet valakinek segít...
39. Guruljka (válaszként erre: 33. - 55Judit)
2019. jún. 26. 11:14

Nézd csak meg a regenort. Úgy védik, hogy ihaj. És működik (nem a tejsavó, hanem a csinnadratta), mert még itt a Hoxán is nyomják az MLM-et.

A saját honlap nem jelent egyébként semmit, ez is csak marketing.

38. flú (válaszként erre: 35. - 55Judit)
2019. jún. 26. 11:14
Lehet, hogy valóban van étvágycsökkentő hatása. Nem mondom hogy nincs mert nem ismerem külön külön azokat az növényeket és hatásaikat amik benne vannak. Viszont az, hogy kinek az arcával adják az lényegtelen :) Biztos ajánlottak neki egy jó szerződést amit aláírt, nem kell túlgondolni :) Bajod biztos nem lesz tőle ha kipróbálod.
37. unom (válaszként erre: 33. - 55Judit)
2019. jún. 26. 11:12
Egy honlapot összerakni nem nehéz, az, hogy van nekik, semmit nem jelent.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook