Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Béna randi. fórum

Béna randi. (beszélgetős fórum)


1 2
27. libikóka (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 14:11

Te hívtad meg.

Ezután jogos a kérdés,,mit is akarnak a nők.

26. 996b40d6f5 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 14:09
Én nem. Egy úriember úgy viselkedik, hogy eszedbe sem jut felajánlani. Nincs következő randi, ha valamit kifizettet velem. De nem rémlik, hogy volt ilyen... Elvitt egy 💩 randira, és a kávét is te fizetted. Kávézhattál volna otthon. 😏
febr. 16. 12:40
Ja hát én valami oda-vissza kommunikációra számítanék ilyenkor, hogy feldobok én is 1-2 programot, aztán alakul. Nem úgy hogy márpedig akkor xy helyre megyünk 😅 Igazából azt sem értem hogy a kocsit azt kölcsönkérte hogy lenyűgözzön, de programötletre már nem futotta...
febr. 16. 12:22

De tudjátok szerintem ha megkérdeznénk apáink, nagyapáink, hogy ki fizessen a randin, mind azt mondaná, hogy a férfi.


Ez ilyen újhullámos dolog, hogy a nő.

És sajna úgy látom ezek szerint a kisebbséghez tartozom már, aki nem tartja okénak, ha a pasi első randin meghívatja magát.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Endre2023)
febr. 16. 12:18

30-as generáció vagyok.

Akikkel eddig randiztam régen 20-as volt, ma már 30-as. És nem fogadták el soha az első randin. Később már nem hagytam magam és én is fizettem.

Ők állták a mozijegyet, én a kukoricát. Vagy ők állták a kaját, én a sütit. És ezzel semmi bajom nem volt. De nem az első randin.

febr. 16. 12:14
Mert úgy gondoltam nem akarok én lenni a "megmondó" aki azt mondja menjünk X helyre. Meg nem tudtam mi férne bele neki. Időben, távolságban. Nem gondoltam volna, hogy 1,5 óra kocsikázás belefér neki.
21. Alnisa (válaszként erre: 7. - Zakariás napja van)
febr. 16. 11:37
Félre értetted. Felszokta ajánlani, hogy ő fizetni a kávét, de ezt a pasik visszautasítják, tehát legalább az első randin nem a nővel fizettetnek! Ez egy teszt, nem jó így elbukni rajta, sokat elmond az illetőről.
febr. 16. 08:46
Szerintem nem baj hogy elfogadta a felkérést. Én szerintem jó dolog, mert így látja a másik hogy jó lelkű vagy és nem árúlsz zsákbamacskát. De ha zavar, máskor ne tedd fel senkinek sem ezt a kérdést.
19. eunuch
febr. 16. 08:10
oldódik...
18. eunuch
febr. 16. 08:09
Nincs ezzel semmi baj. Majd oldósik a feszültség. Adj neki esélyt! Lehet egy csodálatos férj, apa egy életre.
17. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 07:52

Szerintem annyira nem volt béna;)


Tehát, ha tetszik a srác, akkor emiatt ne tartsd bénának a történteket.

16. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 07:47

Nem, ilyet nem ír elő az illem. Nem ír olyat, hogy a nőnek fel kell ajánlani, a férfinak meg visszautasítani.


Szerintem, ha felajánlottad, akkor inkább ez legyen, mint az, hogy ott harcoltok, hogy ki fizet.


Én nem szerettem, ha fizetnek nekem. Nem szerettem elkötelezni magam egy kávéért;)

febr. 16. 07:46
Ha így tetszene a pasi csak emiatt ne írd le. Talalkozz vele még párszor ha ő is nyitott rá és te is szívesen találkozol vele, aztán meglátod.
febr. 16. 07:26

Én megértem Fórumnyitó problémáját a felajánlással kapcsolatban. Számtalan dolog van az életünkben, amit megteszünk, de amit nem kell szó szerint érteni. Ez is ilyen lehetett. Nem jó dolog, hogy így van, de el kell fogadni.

Talán ebben van generációs különbség is. Én nem vok már annyira fiatal és ezért nem vettem volna komolyan, ha az első randin a hölgy felajánlja, hogy kifizeti a kávét. Jól esett volna, hogy nem veszi természetesnek, hogy mindent én fizetek, de nem fogadtam volna el.

A fiatalabb generációknál viszont ez másként lehet. Itt kell megkérdeznem - előre is elnézést kérve :), hogy te melyik generációba tartozol? 30-a, 40-es, 50-es?

febr. 16. 06:55

Szerintem ezzel a felajánlással az a baj, hogy a másik simán elfogadhatja, és ha ezt egy tesztnek szánod, akkor gyakorlatilag magadnak okozol csalódást. 😅 Mármint vagy ne ajánld fel, ha nem gondolod úgy, vagy úgy ajánld fel hogy fel vagy készülve hogy ez történik. Szerintem egy kávét/sütit egyáltalán nem gáz nőként kifizetni egy randin, főleg ha olyan a felállás hogy a pasi fizette a nagyobb részt, belépők, vacsora, üzemanyag jelen esetben... Az lenne a ciki ha a benzinpénzt kérte volna :D


Plusz te miért nem gondolkoztál azon, hogy hová menjetek? Lehet én vagyok hülye, de ha valakivel randizni mennék, főleg ha nincs előre megbeszélve a program, akkor azért nekem is lenne a fejemben ez-az, hogy hová mehetnénk. Az eltévedést meg annyira nem is értem 2024-ben amikor alap a legbutább okostelefonon is a gps. 😅

febr. 16. 06:49

Az első randi elég sokat jelent mindkét fél számára, ez vitathatatlan. De mindannyian hallottunk már "rémtörténeteket" az első randikról, amiből később valami nagy dolog lett.

Nekem személy szerint borsódzik a hátam a szerelmes filmektől, de a nagy részük valami hasonlóról szól az elején, aztán kell 40 perc és egymás nyakába borulnak férfi és nő.

Ha szimpatikus volt amúgy a pasi, akkor még egy esélyt neki!!

febr. 16. 06:43

Én mindig felajánlom, mert így illik, de senki sem fogadta el még soha. És nem egy 3 fogásos kajálásról van szó.

Szerintem úgy illik, hogy a nő felajánlja, a férfi meg aki úriember, az visszautasítja.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Perzsacica)
febr. 16. 06:40
80 km-re lakunk egymástól. A kirándulás jó ötlet lett volna. Csak jó lett volna ha már otthon kitalálja hova. Aztán megnézi az útvonalat. Mert ő csak rögtönzésként elindult valamerre, hogy majd valahova menjünk.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 996b40d6f5)
febr. 16. 06:37
Nem gondolom. Nem tűnt olyannak.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
febr. 16. 06:35
Jó kérdés. Ezen nem gondolkodtam.
febr. 16. 02:19

"Mondom igyunk, de mivel a benzint te fizetted, meghívlak a kávéra. Azt mondta oké. Nem tapasztaltam még ilyet, minden pasi visszautasítja ezt."


Most akkor felajánlottad neki hogy meghívod egy kávéra☕, de közben azt vártad hogy visszautasítja?

Szerintem inkább te vagy nagyon béna! 🖖🥺

febr. 16. 00:41

Első találkozásnál eléggé izgulhatott.

Ha egyébként az összhatás alapján rendben van akkor adj még egy esélyt, valami egész hétköznapi környezetben. /Biciklizés, edzőterem?/

5. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 00:38
Kényelmes autó... kirándulás... Nem szexelni akart? 😏 Amúgy szerintem is balf@sz volt.
febr. 15. 22:08

A kocsikázás is lehet jó randi.

Én nem egészen értem,,hogy mondta amit mondott.

Magát hibáztatta ,,vagy lehúzta az egészet .

febr. 15. 22:03
Szerintem nem tervezte meg az utat eléggé. Bár én is elég ügyetlennek látom, de kitudja lehet tényleg korrigál még. :)
2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 15. 21:59

Szerintem szigorú vagy.

Ő is izgulhatott.

Neki sem volt ez könnyű.

Belátta,hogy hibázott,mèg korrigálhat!

febr. 15. 21:52

A pasit az egyik ismerős csaj akarta rámbeszélni, mert jó kollégája.

Eljött értem. Mondta, hogy van egy kicsi autója, azzal jár. Ez egy böhöm luxus kocsi volt amivel jött, az öccsétől kérte kölcsön, mert ez kényelmesebb. Kérdezte tőlem, hogy hova menjünk? Moziba? Kajálni? Kirándulni? Azt mondta szép az idő, kirándulni. Elindultunk. Rettentő ügyetlenül vezetett, kacsázott az úton stb. :( 1,5 órát vezetett, én közben beszélgettem, ő alig szólt.

Eltévedt. Visszafordult. Végül Szentendrén kötöttünk ki. Úgy kb 30 percet sétálgattunk, majd kérdezte, hogy iszunk-e egy kávét. Mondom igyunk, de mivel a benzint te fizetted, meghívlak a kávéra. Azt mondta oké. Nem tapasztaltam még ilyet, minden pasi visszautasítja ezt. :) Elindultunk vissza. Újra 1,5 óra vezetés. Majd közölte, hogy hát ez nem volt jó program, mert a kocsikázás nem randis program.


Mit gondoltok erről? Tényleg béna volt, vagy túl szigorú vagyok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook