Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belső utazás (Brandon Bays-féle) Valaki vett már részt a tanfolyamon? fórum

Belső utazás (Brandon Bays-féle) Valaki vett már részt a tanfolyamon? (beszélgetős fórum)


1 2
32. KrisztaC (válaszként erre: 31. - 774ada8b84)
2012. febr. 28. 19:58

Szia László!

Én októberben vettem részt egyéni belső utazáson terapeutával.

2012. febr. 27. 00:34

Aki volt már tanfolyamon vagy átélte a teljes utazást az legyen szíves írjon nekem egy üzenetet. Lenne egy-két kérdésem.

Itt is feltennék még pár kérdést.


Az lehet, hogy én a "semmin vagy a nem tudom" érzésen nagyon gyorsan és könnyen átmentem?

Utána éreztem a nyugalmat, de nem tudtam folytatni.

Ez után már csak jó érzések jönnek vagy még jöhet újra negatív is?

2012. febr. 27. 00:11

Én éppen most utaztam. Nem tudtam végig csinálni sajnos. Nem mertem vagy nem tudom miért. Nem tudtam elég rugalmas lenni a CD-vel. Majd kivágom azt a részt amire szükség van és megcsinálom úgy, hogy lehessen léptetni.

Viszont valami végtelen nyugalmat éreztem utána. Ezt éreztem az utolsó szinten és még mindig. :) Még biztos, hogy újra fogom csinálni. :)

2011. okt. 22. 09:13
mesélj kérlek, már amennyire publikálható tapasztalataid is akadnak...
28. Krisz 18 (válaszként erre: 26. - Dancerka)
2011. okt. 20. 13:40

Hát ez nagyon izgi!!:)

De irigyellek érte!

Én is nagyon kíváncsi vagyok a benyomásaidra, és ha nem nyilvános, de priviben megírnád, akkor örülnék!

2011. okt. 20. 07:30
Milyen volt? Elmeséled? Lehet priviben is.
2011. okt. 19. 17:04

Sziasztok!


Én voltam a hétvégi tanfolyamon....

Klassz volt!

25. KrisztaC (válaszként erre: 24. - Krisz 18)
2011. okt. 17. 07:48

Szia Krisz!

Igen, én mindenképpen elmegyek.

24. Krisz 18 (válaszként erre: 20. - KrisztaC)
2011. okt. 16. 22:34

Kriszta!

Te készülsz?

2011. okt. 16. 22:33

Egyébként még hónapokkal ezelőtt én minden terapeutájuknak írtam egy érdeklődő levelet a várható költségek és egyéb tudnivalók ügyében egyéni terápia esetén, és nekem mindannyian válaszoltak egy-két napon belül. (Mind a négyen. :D)

Szóval nekem ez a tapasztalatom.

2011. okt. 16. 22:31

Nem. :(


Pedig már mióta készülök...

21. KrisztaC (válaszként erre: 19. - Klimpírozi)
2011. okt. 15. 11:44
Klimpírozi neked sikerült?
20. KrisztaC (válaszként erre: 15. - Birgi74)
2011. okt. 15. 11:10
Sziasztok! Krisz, Brigi, érdeklődöm, hogy voltatok-e belső utazáson?
19. Klimpírozi (válaszként erre: 18. - Klimpírozi)
2011. ápr. 23. 15:01
két budapesti terapeutának írtam hónapokkal ezelőtt tanfolyam ügyben, egyik sem válaszolt...
18. Klimpírozi (válaszként erre: 3. - Krisz 18)
2011. ápr. 23. 14:59
könyvön túl,szétnézve a magyar oktatók között kérdem, ki tartja és hol?
2011. ápr. 19. 08:25
köszi!! :)
2011. ápr. 19. 08:09
Katthy volt: [link]
2011. ápr. 18. 07:29
Kíváncsi vagyok, h Krisz elment-e és ha igen (gyanítom, mert nem jelentkezett két napja) mit mesél.
2011. ápr. 16. 11:38
olvastam a könyvet és a netről le lehet szedni a hanganyagot.Nekem meg van de még nem csináltam meg.
13. Krisz 18 (válaszként erre: 12. - Birgi74)
2011. ápr. 15. 19:24
:D
2011. ápr. 15. 19:18

nagyon jól fogalmaztad meg! :)

most felhoztad bennem ezzel a fórummal a vágyat újra, h megtudjam én is, amit nem mertem eddig... de én hangember vagyok. de váááágyakozni nagyon tudok. és most úg yelmennék basszus, igen, én is gondoltam rá egy pillanatig, h mehetnénk együtt :)

de t ecsak menjél jó? és majd mesélj!


és köszi! :)

11. Krisz 18 (válaszként erre: 10. - 54840f0fce)
2011. ápr. 15. 19:07

Nem, amennyire tudom, nincs köze a hipnózishoz. Ez tulajdonképpen majdnem biztos.


Ellazult tudatállapotban megkeresed (vezetéssel) betegségeid, lelki blokkjaid okát, azt az élményt, veled valamikor megtörtént dolgot, amivel kapcsolatos negatív érzéseidet akkor amikor az esemény történt, nem tudtad feloldani, ez most utólag megtörténik, ennek egy állítólag fantasztikusan jól működő technikája a Belső Utazás. Nem tudom, mennyire sikerült érthetően megfogalmaznom.

2011. ápr. 15. 18:57

Sziasztok!


Ez miről szól? Esetleg köze van a regressziós hipnózishoz, vagy ez teljesen más téma??

9. Krisz 18 (válaszként erre: 7. - Birgi74)
2011. ápr. 15. 18:53
Ja, és szép babavárást kívánok!:)
8. Krisz 18 (válaszként erre: 7. - Birgi74)
2011. ápr. 15. 18:51

Köszi szépen!

Kár, h nem jössz!

Már kezdtem örülni, h akár együtt is mehetnénk!...

Ha lecsengett a hétvége és eljutottam, írok majd.

Amúgy a nyomósabb érv nálam is a "mit találok bent ..." kezdetű nóta volt mindeddig, de most úgy érzem, több szempontból is annyira megfeneklettem, h akármit is találok, muszáj szembenéznem a dolgokkal.

Egyébként én itthon is próbáltam csinálni, mégpedig úgy, hogy a könyvből a vezető szövegét felmondtam diktafonra, és amikor "utaztam", innen hallgattam vissza, amikor kellett, megállítottam a kazettát...egész jól működött, de azt hiszem, átütőbb erejű lehet élesben csinálni...Hát remélem, kiderül a 7végén.

2011. ápr. 15. 18:14

Krisz, most biztosan nem tudok menni, mert közben kiderült, h holnap nagy tesztet írok délelőtt.

Izgalmasan hangzik, én is évek óta gondolkodom amúgy :) hasonló okok miatt, de nem annyira az anyagi (mert azt nem tudtam eddig , h mennyi) hanem inkább a "félek mit találok odabent" :)

mondjuk azért húzós... de kb az agykontroll is ennyi lenne... basszus, sajnálom, h nem tudok menni, de kérlek, ha elmész, és újra netközelben leszel, írjad le a benyomásaidat! tervezem még. sok időúm nincsen, mert szeptemberben szülök :)

megkérdeznéd majd nekem, h várandósan is lehet-e? :oI

ha mész, szuperjó hétvégét kívánok! (meg különben is)

:)

6. Krisz 18 (válaszként erre: 4. - Birgi74)
2011. ápr. 15. 15:57

Aztán azt tudom még, h a résztvevők amikor az utazásra kerül a sor, egymás közül párt választanak maguknak, és együtt végzik az utazást, de több segítő is van a helyszínen (olyanok, akik már régebben részt vettek ilyen tanf-on, és gondolom, azóta rutint szereztek), s ha valaki elakad, segítenek. Nagyon izgalmas, én már régen, évek óta készülök, de mindig lebeszéltem magam, egyrészt h elég húzós az ára, másrészt asszem féltem, h mit is találok belül.

De most tényleg azt érzem, h el kéne mennem. Ráadásul felvettem a kapcsolatot a szervezőkkel, és van még hely....

5. Krisz 18 (válaszként erre: 4. - Birgi74)
2011. ápr. 15. 15:51
Szombaton 10-től kb.21 ó-ig, vasárnap 9-től kb. 18.30-ig tart, első nap alapozás , majd érzelmi utazás, vas. testi utazás. A tanf-ot Heltay Klára, Brandon könyveinek fordítója, és a "magyar belső utazás-projekt" vezetője tartja, ő is Brandonnál végzett terapeuta, vmint pszichológus. A két nap nem olcsó, 36000 Ft. VIII.ker Tulip Inn Hotel a helyszín.
2011. ápr. 15. 15:43

Szia Krisz!

érdekelne, igen! mikor, hol, mennyiért?

mennyi ideig tart? mit tudsz róla? ki tartja? jó sok kérdés. :)

3. Krisz 18 (válaszként erre: 2. - Birgi74)
2011. ápr. 15. 15:39
Szia Brigi! Vagy még ? Bp-en lesz most hétvégén tanfolyam, szombat-vasárnap. Téged is érdekel?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook