Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beírtak a panaszkönyvbe... mi a teendő ilyenkor? fórum

Beírtak a panaszkönyvbe... mi a teendő ilyenkor? (tudásbázis kérdés)

1 2
31. 9c485f67e8 (válaszként erre: 29. - Lizova)
2017. febr. 22. 08:46
Egyszer rohantam be egy üzletbe vásárolni zárás elôtt néhány perccel; már mostak föl; nagy-nagy elnézést kérve léptem be; bár én nem vagyok az a balhézós típus.
30. lizova
2017. febr. 22. 08:31
Màsrèszt leìrtam hogy tudom hogy nem volt szabàlyos de nem azt kèrdeztem hogy ki zàr be elöbb ès ki nem. Màs is kèpes volt arra, hogy normàlisan leìrja a vèlemènyèt majd vàlaszolt a feltett kèrdèsemre! Làtom erre azèrt nèhànyan kèptelenek. Nem is tudom mit vàrtam... Tipikus....
29. lizova
2017. febr. 22. 08:24
Mert gondolom ha nektek azt mondja a fönökötök hogy zàrtok ès teszem hozzà szòltam neki hogy mèg van vendèg... Mire a vàlasz az volt nem baj... Nyilvàn lealltok veszekedni a felettesetekel hogy ti bizony maradtok amig el nem megy a vàsàrlò. Na ne nevettessèl mar :D
2017. febr. 22. 06:47
Ja, meg a körzeti doki, és a gyerekdoki sem megy haza előbb, amikor már nincs beteg, ugye? (irónia volt)
2017. febr. 21. 20:08

A vendég semmilyen esetben nem járhat úgy, hogy nem tud a könyvbe beírni, szóval ha az nálatok általános, hogy a pultban nincs a kutya sem, akkor akasszátok csak kijjebb egy tollal együtt! :P

Amúgy értem én, hogy nekiálltok kasszát leszámolni, pakolni, felmosni, akármi, de milyen vendéglátós horda az, aki kiszolgálja a vevőt, és utána lekapcsolja a villanyt? :O

2017. febr. 21. 08:10

No megkerdeztem Parom.

Azt mondta, hogy az lenne fontos, hogy "valaszoljatok" valamit a bejegyzesere. Az o resze utan alul van egy rubrika, ahol nektek kell reagalni, ezt mindenkeppen tegyetek meg. Roviden leirni, hogy pl. technikai okok miatt 10 perccel elobb kezdtetek zarni, amit a vendeg fele jeleztetek es amit o el is fogadott. Ennyi. Mivel nincs elerhetoseg, nem tudtok szemelyesen kontaktusba lepni vele.

Nem tartozik szorosan az ugyhoz, de a vasarlok konyve legyen hitelesitve, mert azt is ellenorzik olykor.

25. globus (válaszként erre: 3. - Lizova)
2017. febr. 20. 19:44
Véletlenül volt nála zseblámpa, ezért írni tudott :)
24. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Lizova)
2017. febr. 20. 18:55

...érdekes eset! Nekem mondjuk eszembe nem jutna zárás előtt beülni valahova kajálni, az jobban zavarna ha a nyitásra kellene várnom.

Volt már ilyen és akkor sem jutott eszembe elkérni a panaszkönyvet.


...tényleg... ti írtatok már bele valami panasz végett?

2017. febr. 20. 18:31

Én mikor beírtam mert elszállt az agyam, felhívott a vezető és kérdezte: mi volt. Elmondtam.

Volt, hogy "csak" sajnálta az eseményt és elnézést kért volt, hogy egy havi telefon költségemet nem kellett kifizetnem.


Ha nem tépte ki és nem hagyott elérhetőséget szerintem semmi teendő. De a 18 az nem 17:50.

2017. febr. 20. 16:45
Ha ott maradt az eredeti és a beíró semmiféle elérhetőséget nem hagyott, akár sztornózni is lehetne.
21. lizova (válaszként erre: 20. - 2e137fbcc7)
2017. febr. 20. 14:38
A fönöknek nem jeleztem majd fizukor jelzem neki akkor talalkozom vele. De beszèltem egy illetèkessel holnap beviszem jelentem a dolgot. Nem lesz belole semmi viszont ha elhallgatom megbuntetnek
20. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 19. - 9c485f67e8)
2017. febr. 20. 13:57

Ez igaz, de mivel a fonokuk engedte oket hamarabb bezarni, nem ok sumakoltak.

Nyilvan o tudjam erdemes-e megemliteni a vezetojenek.

19. 9c485f67e8 (válaszként erre: 11. - 2e137fbcc7)
2017. febr. 20. 13:47

Jobb, ha elmondja.

A beismerés mindig enyhítô körülmény.

A panaszkönyvet meg elôbb-utóbb látni fogja;

Így legalább nem tûnik elhallgatásnak, elsumákolásnak.

18. lizova (válaszként erre: 17. - 2e137fbcc7)
2017. febr. 20. 13:16
Kicsit megnyugodtam köszönöm neked is :)
17. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 14. - Lizova)
2017. febr. 20. 13:06

No igen, a kereskedelem sajnos nem egy iroda, ahol a fonok hazaengedhet (persze ha nincs surgos munkad). Hiaba akar o jofej lenni, ha a nyitvatartas es a vendeg szent.

Meg a bevasarlokozpont uzemeltetese is az orrotokra koppointhat. Parom egy hipermarkat kulso uzletsoran levo optikaban uzletvezeto. Hiaba nem szeretnenek kinyitni pl. Karacsonykor (mondjuk a nagyvezer is aldasat adja), nekik az Onyan szabja meg a nyitva tartast...karbantartas, leltar, bmilyen szerelesi minkalatok csak munakido elott vagy utan, akkor is ha surgos lenne. Szoval nem egyszeru ez.

Ebbol a nevtelen kaparmanybol pedig nem hiszem hogy bajotok esne. :)

16. lizova (válaszként erre: 15. - Getti)
2017. febr. 20. 12:55
Nagyon aranyos vagy de nem gyõri vagyok! Csak a beìrò volt Gyõri de köszönöm :)
15. Getti
2017. febr. 20. 12:47

Majd bemegyek és kitépem a lapot :))


Csak poén volt, igazából én semmiképp nem dolgoznék ilyen helyen, pont ezekért. A felettes nagyon be tud tenni. Ha javasolhatom, akkor inkább keress mást, ha az ilyen esteket nem bírod. :) Ha győri vagy, akkor esetleg segíteni is tudok ebben :)

14. lizova
2017. febr. 20. 12:28
Köszönöm elnèzèst kèrnèk tõle de nem is ebben a vàrosban lakik. Az tuti h tobbet 18:00elott ki nem teszem a làbam hiàba utasit majd a felettesem h menjunk.
13. Getti
2017. febr. 20. 12:22

Plusz azt még hozzátenném, hogy tanuljatok az esetből.

A panaszkönyvnek és a vásárlók könyvének is elérhető helyen kell lennie.

Tanuljatok az esetből.

Tudom, hogy nem könnyű ilyen helyen dolgozni, de kitartás!

12. Getti
2017. febr. 20. 12:19

Mivel nem írta alá, így semmi teendőd vele. Nyilván nem várt már és hagyta is a fenébe az egészet.

Bízz benne, hogy a fogyasztóvédelemnek nem szólt.

Ha felismered, az illetőt, akkor engeszteld ki egy kis kedvességgel.

11. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 10. - Lizova)
2017. febr. 20. 11:55

De ha ennyire nyitott legteru az egesz, akkor nem ott kene tartani a panaszkonyvet.

Amugy a panaszkonyv es a vasarlok konyve ket kulonbozo dolog.

Egyebkent az lenne a legbiztosabb, ha megkerdezned az uzletvezetodet. Hacsak nem szeretnetek ezt inkabb eltitkolni :)

10. lizova
2017. febr. 20. 11:48
Egy legteru az egesz. Racs sincs. Barki ideulhet ide johet zaras utan is.
2017. febr. 20. 11:47
Bezàrtunk. De nem az a kèrdès hogy igaza van e. Megèrtem hogy beirt ès jogosnak is tartom. De! A konyvet tolunk kellene elkerni, legalabb elerhetoseget hagyott volna, ès a sajat peldanyat sem szedte ki. A kerdes h igy is jelentsem e.
8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Lizova)
2017. febr. 20. 11:41
Hol voltatok ti, hogy ő csak úgy be tudott nyúlni a pultba úgy, hogy nem vettétek észre?
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Lizova)
2017. febr. 20. 11:35
Igaza van. Én sem szeretnék sötétben enni.
2017. febr. 20. 11:31
Becsületbeli kérdés!
5. lizova (válaszként erre: 4. - 2e137fbcc7)
2017. febr. 20. 10:54
Persze tudom hogy en sem szabalyosan jartam el. Csak a kèrdès hogy ilyenkor is jelentenem kell az ugyet? Se elèrhetõsèg a vàsàrlò rèszèrõl se semmi :-/
2017. febr. 20. 10:49

Nem leszek a kedvenced, de azert leirom...

A 18 ora az 18.00, nem kezdhetsz el 10 perccel elobb zarni. Parom is optikaban dolgozik, a s@gguket szetrugna a fonok, ha meglatna hogy elkezdik akar negyedig is leengedni a racsot este 8 elott. Tudom hogy sokat szamit 10 perc, de a HEV vezeto sem donthet ugy, hogy muszak elott 10 perccel mar kiszall a bulibol, es mondjuk az utolsi megallot mar nem teljesiti. :)

A masik fele, hogy miert maradt orizetlenul a pult? Gaz hogy benyulkalt onhatalmulag, de hol voltatok ti? Ja tudom, zartatok...

2017. febr. 20. 10:47
Azt ìrta be egyèbkènt hogy 56kor lekapcsoltuk a villanyt de Õ nem szeret"sötètben enni"
2017. febr. 20. 10:45
Ja ès úgy hogy a vàsàrlòk könyve pulton belül volt tehàt be kellett nyùlnia a pult mögè hogy le tudja akasztani
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook