Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bécsi-diéta 2012.10.29-től. Ki tart velem? fórum

Bécsi-diéta 2012.10.29-től. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
123. Guruljka (válaszként erre: 121. - Guruljka)
2012. nov. 4. 09:25

Finom volt! Mint a tejbegríz.

Először vízben főtt puhára, a végén öntöttem rá a tejet. Önmagában is édeskés volt.

Persze a marhahúsban több lett volna a fehérje, és kevesebb a szénhidrát...

2012. nov. 4. 09:02

70,1kg...hogy a fene vitte volna ez azt a 10dkgt :):)

Milyen volt az esti köles?

2012. nov. 3. 19:59
Mennem kell, bocs! Fő a kölesem, mert lassan fő nagyon. Holnap jövök!
2012. nov. 3. 18:23
Ó az tök jó!!! Jó lehet egy ilyennnek a közelében lakni. :D
119. Husigolyóó (válaszként erre: 118. - Guruljka)
2012. nov. 3. 18:17
Nekem könnyebb volt a helyzetem LIDL miatt, mert ott van hamberhusi 98% marhahúsból.
2012. nov. 3. 18:16

Na inkább maradok a kölesnél, fel is teszem főni. Majd ha egészen megfőtt, öntök rá tejet vagy joghurtot. 11 gramm fehérje van 100 grammjában, csak rengeteg a szénhidrát. De kihagyom a krumplit.

A héten egyik szállításkor sem láttam marhahúst a hentesnél. (kétszer szállítanak egy héten.)

2012. nov. 3. 18:11
De a marhahús azért...a 25 deka az 53 g fehérje, ennyit egy nap alatt is nehéz összeszedni, nemhogy egy étkezésre. Még most nézegetem.
2012. nov. 3. 18:09
A kölesben is van sok fehérje, de Ch is rengeteg. Csak a fehérje lesz a megoldás, tényleg nincs húsnemű itthon. Még felvágott se.
115. Husigolyóó (válaszként erre: 114. - Guruljka)
2012. nov. 3. 18:05

Huhh husi nélkül tényleg nem egyszerű, mondjuk a tojás elég jó helyettesítő. Ma este készülünk buliba, igaz nekem semmi kedvem mivel se nasi, se itóka...

CH szegény az bizti, mondjuk nem szédelgek szerencsére mint máskor amikor megvonok magamtól dolgokat. Tojásos megoldás mellett döntöttél?

2012. nov. 3. 17:55

Szia!

Gondban vagyok, mert tegnap hozták a tüzelőt, egész sötétedésig pakoltuk, nem mentünk boltba. Ma elaludtuk a nyitva tartási időt, egy falat hús sincs itthon. Most ettem két főtt tojást egy kis kenyérrel, de még ki kell talánom, mit tehetnék.

Nagyon ügyes vagy! Még a sütit is megálltad.

Eléggé szénhidrát-szegény ez az étrend, ami azt illeti.

Lehet, hogy joghurtos főtt krumplit fogok kombinálni főtt tojásfehérjével, mindjárt kiszámolom.

2012. nov. 3. 17:40

Szia visszatértem:) Tegnapi napot ügyesen túléltem, ebédre 3 tojás helyett kevés nyuszipörköltet ettem káposztasalátával. Volt 4 féle süti, a szivem majd meg szakadt de kibírtam. Egyre nehezebb.... :( az édesség iránti vágyam szinte már beteges:( nah de csak letelik ez a 2 hét, aztán kcal számítással majd belefér itt ott egy kis édesség:)

Neked hogy telt a napod?

112. Guruljka (válaszként erre: 111. - Husigolyóó)
2012. nov. 1. 18:45

Az ő gépén nincs net. így az enyémen osztozunk, azaz itt gurnyad akár több órán át is, és az zavar egy idő után. A monitor fénye is, de a kölök jelenléte is tulajdonképpen, mert nem tudok olyan szabadon öltözni-vetkőzni, mászkálni, egyebek...

Ez a nagyobbik, a "felnőtt" szoba, egyben nappali is.

Karácsonyra tervezem a külön netet neki.

111. Husigolyóó (válaszként erre: 109. - Guruljka)
2012. nov. 1. 18:32

Tudom, hogy ez még inkább víz és gyomortartalom, mivel februárban még 81kg voltam:)

Picit számomra fura ahogy írod az életviteled. Megkérdezhetem, hogy miben befolyásol ennyire a fiad otthonléte?

Nokedlit tutira nem eszek, elég fanatikus vagyok:)

Holnap vidéken leszek, utána páromnál alszom szóval majd szombaton jövök következőleg. Kitartás neked is:)

2012. nov. 1. 16:24

És elfelejtettem csirkehúst venni, ma meg minden zárva. Megnézek én is valami helyettesítést!


Tudod, én délután eszem először.

Na ez úgy van, hogy állandóan itthon vagyok, és amikor a fiam nincs itthon, akkor szépen korán fekszem és korán ébredek. Amikor, mint most is, itthon van, akkor nem tudok nyugodtan a saját tempómban élni, és későn tudok csak elaludni. Ezért ébredek későn, és ezért eszem este.

109. Guruljka (válaszként erre: 107. - Husigolyóó)
2012. nov. 1. 16:20

Nézd meg nyugodtan, ésn kapásból úgy emlékszem, felcserélhető elvileg!!

Tényleg ne bántsd meg a mamit.

Sőt, valemennyi nokedlit is ehetsz. Cerébe mondjuk elhagyod a zsömlét a vacsiról.

Ne örülj, ez még csak a kezdeti hirtelen súlyvesztés, nem igazi fogyás! Az majd a jövő hét elején fog látszani. De fog látszani, amiatt ne aggódj.

2012. nov. 1. 15:18
Regisztráltam az általad ajánlott honalpon, mert ha vége a diétának akkor lehet rátérek én is a kcal számolásra:) sokat segít a lap.
107. Husigolyóó (válaszként erre: 106. - Guruljka)
2012. nov. 1. 12:04

Szia:) A mai ebédnél én sem főzök ki egy adag gyorsrizst, kevesebbet fogok enni. Olyan furcsa hogy este 22kor pirítottad a kenyeret. Én 6 után nem szoktam enni, vagy csak nagyon ritkán. Valahogy sose megy a fogyás ha este bármit is eszek.


Ma nem bírtam ki és mérlegeltem. Az eredmény kissé megdöbbentett. Ugyebár 72,6kgról indultam és a mai mérleg 70,7 kgt mutatott. Az hogy boldog voltam enyhe kifejezés:) a 3kgos kitűzött cél remélem meglesz:)

Eddig mindent az előírtak szerint csináltam, de holnap gondba leszek. Párom nagymamájához megyünk ebédre, aki elég messze lakik és csirkepörkölttel vár minket. Nekem ugye 3 tojásból rántotta lenne. Kitaláltam hogy elviszem magammal, de erre a barátom szinte dührohamot kapott, hogy ezt nem gondolhatom komolyan blabla...nem akarom megsérteni a mamit, de nekem ez a diéta eddig nagyon bevált... szerintem emglesem a csirkepöri és a tojás értékeit, és ha nincs nagy eltérés akkor 3 tojás helyett eszek 1 combot. Remélem ez nem lesz akadály.

2012. okt. 31. 23:33

Ha esetleg benézel:

Én a holnapi ebédet nagyon soknak tartom! Viszont elkockázva, a rizsbe keverem a csirkehúst, és ha marad belőle vacsorára, hát akkor marad!

Kicsit nehezen viselem, hogy naponta csak 3 szor egyek. Megvallom, egy-egy almát elnassolok néha...

2012. okt. 31. 22:08

No most kezdem pirítani a másik pirítóst.

Majd megnézem a boltban, hátha van kétszersült, mert így macerás egy kicsit, és én ugye mérem is a kaja súlyát..

2012. okt. 31. 21:18

Igen, mert mind megetted, amit reggelire írtak.

Én az egyik pirítóst meghagytam estére. Még a vacsi hátra van!

103. Husigolyóó (válaszként erre: 101. - Guruljka)
2012. okt. 31. 21:10

Nekem eszembe se jutott hogy ráolvasszam, adtál egy tippet jövő hétre:) Igazi házitündér vagy:)

A reggeli nekem is szimpi volt, de utána azért tudtam volna enni ebédre még többet, meg vacsira is.

2012. okt. 31. 21:08
Picikét karcsú volt:) egész nap korog a pocim:)
2012. okt. 31. 20:37
Nekem ez volt eddig a lekönnyebb nap. No persze hozzájárul, hogy pár órát nem is voltam kaja közelében, városban gyalogoltam, és nem is éreztem, hogy éhes lennék. Inkább csak szomjas voltam, nem vittem teát magammal, ami édesítetlen lett volna...
2012. okt. 31. 20:29
Bár én z egyik szelet sonkát még rádaraboltam a sajt alá, a sajtot persze ráreszeltem, és átmelegítettem a sütőben.
2012. okt. 31. 20:21
Mi baj a sajtos zöldséggel? :D
2012. okt. 31. 18:57

A mai nap is kész büntetés volt...

R: 2 szelet pirítós, 2 tojás, 1 paradicsom ( álom volt:) )

E: 20dkg zöldségköret, 5dkg sajt ) horrorrrrrrrr:)

V: 1 alma, 5dkg csirkemellsonka, tea


Ital: 2l megvolt


Az ebéd nagyon kemény volt... a többiek a munkahelyen ették a jobbnál jobb hamikat én meg :( nah de fel a fejjel:)

97. Husigolyóó (válaszként erre: 96. - Guruljka)
2012. okt. 31. 18:54
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem egyénfüggő a dolog. Én szeretem ha büntetnek:)
96. Guruljka (válaszként erre: 94. - Husigolyóó)
2012. okt. 30. 22:59

Neeem, én sanyargatás-ellenes vagyok! Még én is bántsam saját magamat???

De komolyra fordtva: ha lelkiismeret-furdalással kell ennem, azt akkor nem úgy hasznosítja a szervezet, ahogyan lehetne. Ugyanúgy, mint amikor erőltetve eszik az ember, vagy a kisgyerek is, ha muszájból eszik.

Én rossz evőnek kikiáltott kisgyerek voltam,erőltettek... soha többet senkit nem szabad semmire kényszeríteni evéssel kapcsolatban a jelenlétemben!

Én is keveset eszem, ha fogyni akarok, de nem is annyira fogyni akarok, mint alakítani magamon, és ez inkább a mozgással kezdődik. Ehhez jön az ellenőrzött evés. De ha ennek során esetleg "bezabálok" néha, akkor sem azt mondom, hogy "bűnbe estem", hanem hogy "kitértem kicsit". Hidd el, sokat számít a léleknek!

95. Guruljka (válaszként erre: 92. - Acuko)
2012. okt. 30. 22:38

A fiam most is itt tévézik a hátam mögött, még középsulis. Elég súlyos, és halmozott disz-es, no meg futottunk pár kört, míg a megfelelő sulit és szakmát megtaláltuk. hát még nem ért a végére.

A nagylányom Bpesten él a családjával.

Úgy tudom, a mopsz is egy tünemény, okos és önfejű....(én ebben élek ezekkel a rasztákkal..)

94. Husigolyóó (válaszként erre: 87. - Guruljka)
2012. okt. 30. 22:15
Sajnos néha muszáj az embernek sanyargatni magát a cél érdekében. Az állatok szeretete valóban nagyon nagyon sok erőt tud adni:) ( mondjuk kutyus párti vagyok, a macskák nem a világom)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook