Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bécsi-diéta 2012.10.29-től. Ki tart velem? fórum

Bécsi-diéta 2012.10.29-től. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. nov. 9. 11:27
Vagy amennyi lenni szeretnél, annál nem kevesebb.
152. Husigolyóó (válaszként erre: 150. - Guruljka)
2012. nov. 9. 11:15
Akkor nekem a 70kghoz 70 g fehérje kell?
151. Husigolyóó (válaszként erre: 149. - Guruljka)
2012. nov. 9. 11:15
Én is elég éhes vagy:( mondjuk ittam 2 kvt az édességérzet miatt. Ma céges vacsi, szóval borul a vacsi, de remélem hidegtál lesz és akkor eszem valami husit savanyúval, semmi süti és társai.
150. Guruljka (válaszként erre: 148. - Husigolyóó)
2012. nov. 9. 10:53

Nézem, azaz inkább azt, hogy a fehérje elegendő legyen!

(Testtömeg-kilogrammonként 1 gramm, azaz még a kívánt súéyomhoz is legalább 50-55 gramm kell naponta.)

Emellett összesen olyan 15% körüli. Ezt az arányt nagyaon nehezen szedem össze, de most muszáj. Nekem jobb a kisebb fehérje-arány közérzetben, de kisebb kalóriabevitelnél túl kevésre jönne ki.

2012. nov. 9. 10:49

Rémes ez a pénteki nap nekem!

Hogy az első étkezés kockasajt legyen...

2012. nov. 9. 10:49
A Kcal számolásnál te nézed a CH fehérje arányt?
147. Guruljka (válaszként erre: 146. - Husigolyóó)
2012. nov. 8. 22:17

Jó, és írj, ha nem sikerül valami!

Ott nem tudsz privátot írni.

Elvben nekem is bevált volna, csak a hozzávalók kitoltak velem, azaz az itteni lehetőségekkel volt gondom.

Ha jó előre tudok vásárolni, akkor oké, de majd figyelek, az étrend úgyis megmarad elmentve.

146. Husigolyóó (válaszként erre: 145. - Guruljka)
2012. nov. 8. 22:14
Nekem bevált a diéta, szóval pár hét múlva szívesen újrakezdem:) addig pedig majd próbálom elsajátítani a kcal számolás rejtelmeit:)
145. Guruljka (válaszként erre: 144. - Husigolyóó)
2012. nov. 8. 21:38

Bármi történik is, most már tarts ki! Hamarosan ismételjük, mert most nem nagyon sikerült követnem. A hiányzó dolgok miatt is, de nekem is sűrű időszakom van!

Ha nincs meg a mínusz, hát nincs meg, tapasztalatot szereztünk! (Ment azért le, de nem annyi.)

2012. nov. 8. 21:19

Sziasztok! Sajnos az elmúlt napokban nem tudtam jönni, mert ez a hét iszonyat sűrű. Munkahelyen is nagyellenőrzés volt, sulimban is vizsgázok meg huhhhh... ma vétkeztem...az egyik lakónktól kaptam sütit, és hát ciklus is van, ki is vagyok éhezve az édességre megettem egy3szor3as kis kockát. Nah de aki fanatikus, az fanatikus:) szóval ma 90 perces táncórát végignyomtam, majd egy ,,laza,, 60perces spinninget:) szerintem ledolgoztam a kis nasit:) Sajnos nem tudom mikor tudok majd méreckedni, mert ilyenkor plusz 1-2kg vizet raktároz a szervezetem, de vasárnap lejár a kúra és nem tudom így meglesz e a 3kg minusz. Mit tanácsoltok?

ZSuzsu üdv köztünk:)

143. Guruljka (válaszként erre: 142. - Zsuzsuk)
2012. nov. 7. 18:07

Hűűű...akkor negyon ügyes vagy! Én nem tudok onnan zumbázni, sőt sehonnan se. Próbáltam, de mire kihámoztam, hogy nem jól csinálom, már a következő lépés jött volna. Gyorsan abbahagytam.


Én egyéb tornákat csinálok a gép előtt, mert elég jókat találtam. És a helybenjárósat nagyon szeretem.

142. zsuzsuk (válaszként erre: 141. - Guruljka)
2012. nov. 7. 18:00
Zumbázni szoktam a számítógépről,tornázni nem sokat.
2012. nov. 7. 17:57

Szia!!! Gyak gyere bátran!

Én súlyra nem, scak centikre fogytam. Amennyit éppen sikerül, annyi mozgást csinálok itthon. Szobabicikli, helybenjárós mozgás Sansone-val, gumiszalag, és plusz a kalóriaszámolásos oldal.

Azt már régebben elkezdtem, de ez a bécsis is belefér, ezért jöttem ide is.

Te mit szoktál mozogni?

140. zsuzsuk
2012. nov. 7. 17:54

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok,bár Ti már biztos nagyon sokat fogytatok,de ha lehet kérlek segítsetek nekem is.Már sokszor elkezdtem,de most végig fogom csinálni.98 kg vagyok most.Sajna,de tenni kell érte valamit,hogy lemenjen.Jó fogyást mindenkinek.

139. Guruljka (válaszként erre: 138. - Husigolyóó)
2012. nov. 5. 18:33

Nem én lövöm, hanem a rendszer. Megadom a kezdő súlyomat, és hogy heti fél kilót szeretnék fogyni.

Mivel már fogytam, egy ideje már nagyon alacsony, csak 997 a napi adagom. Ezt nem tartom, de igyekszem 1200 alatt maradni.

Maximum értelemszerűen nincs, mert ha túllépem az adagot, azt úgyis jelzi.

2012. nov. 5. 18:17
Amúgy te a kcal számolásnál milyen összeget lőttél be maxra?
137. Guruljka (válaszként erre: 136. - Husigolyóó)
2012. nov. 5. 18:16
Így már érthető, persze.
2012. nov. 5. 18:05
A spinning 7kor kezdődik és öltözéssel meg mindennel együtt leghamarabb fél9re vagyok itthon. Ha ő 9re jön akkor alig vagyunk együtt, mert reggel 6ra megy már dolgozni. Holnap bizti megyek spinningre, mivel nappalos. Próbálom a napirendet hozzá igazítani, mert elég macerás a beosztása.
2012. nov. 5. 18:04

Spinning után már nem jó?

Itt nem zudog, csak csepeg. Pillanatokra kisütött a Napocska is. De rémesen sötét volt egész nap.

2012. nov. 5. 17:52
Elhiszem hogy éhes vagy, remélem a halacska jól fog esni. Még várom a barátom válaszát jön-e este mert ha nem akkor ellépek spinningre. ( mondjuk ebben a zuhogó esőben inkább csak összebújnék)
2012. nov. 5. 17:13

Ne képzeld, felhívtam az üzletet, és éppen ott volt a gyerek, fog vásárolni még Pesten és úgy jön haza.

Szerencsére ismeri a Keleti környékét, mert ott van a műszaki bolt, ahová ment az új főzőlapért.

Nemcsak a főznivalót, de a főzőlapot is hozza tehát.

Én addig halat eszem, mert már kettétörök az éhségtől.

2012. nov. 5. 17:07

Jaj, szegénykém. Hát legalább túlestél ezen is.

Anyukám is idősek otthonában él, egyházi fenntartásúban.


Hát még az a szerencse, hogy maradt még hal. A fiam felment Pestre egy boltba (és lemerült a telefon), utol se tudom érni, pedig ott kellene vásárolnia.

2012. nov. 5. 17:05

Szia:)


Nem volt egyszerű a mai nap, örülök hogy lassan vége. Sajnos én is elfelejtettem bevásárolni, így lehet a holnapi hal helyett csirkemell lesz, mert szakad az eső és nincs erőm elmászni LIDLig. Mondjuk ha a párom bejön akkor lehet vele elugrom, még meglátom. Hogy telt a napod?

Nekem nagyon rohanósan, sajnos ma volt a ,,beavatásom,, meghalt egy lakónk ( idős otthonban vagyok részlegvezető) és a procedúrát msot csináltam végig először. Hát rámfér majd egy kis esti szeretgetés az biztos.

2012. nov. 4. 20:02

Még nem.

És még kérdés, mit is fogok, mert nem telefonáltam rá a fiamra, ő meg elfelejtett vásárolni.

Egyelőre feltettem a paprikás krumplit (a gyerek részére), és talán sütök egy kis halat, az jó fehérjedús. Már napok óta nem jutok elég fehérjéhez, megint megállt a mérleg.

129. Husigolyóó (válaszként erre: 128. - Guruljka)
2012. nov. 4. 18:42
Kis álomszuszék:) ma ettél már?
2012. nov. 4. 18:35

Én még várom a fiamat, de jót aludtam. Átaludtam a napot. megint megfordul az alvásom, és mindenki csodálkozik.

Pedig 24 óra alatt ugyanannyit alszom, mint más, nem többet. Csak éppen nem ugyanakkor.

2012. nov. 4. 16:24
Már meg is vacsoráztam:) Picit kevéske volt délben az a csirke magában.
126. Guruljka (válaszként erre: 124. - Husigolyóó)
2012. nov. 4. 09:40

Egyébként szeretem a kölest, szoktam ebbe a tejesbe gyümölcsöt is tenni.

Háromszor annyi folyadékban fő meg, elvileg egészen szét is esik, mint a rizs, ha levesbe főzik. De akkor még fel tudja venni a tejet is. (Kicsit kevesebb is lehet a víz, ha majd tejet öntesz rá, csak nehogy leégjen.)

Egy deci köles kábé 10 deka, megfő 3 dl vízzel, és felvesz még 2 dl tejet, úgy finom hígas tejbekása lesz. Annyi lett, hogy elfeleztem a gyerekkel, és neki is ízlett.

2012. nov. 4. 09:37

Dehogy van...Majd estére hoz a fiam, Pesten van, a haverokkal találkozik, és akkor már vásárol is.

Addug megeszem egy light kockasajtot, kis darab kenyérrel és alszom még egy kicsit.

Cukor nélküli teát amúgy is egész nap iszom, nem is értem, miért írja külön az étrend.

2012. nov. 4. 09:34
Hmm elég jól hangzik, majd lehet diéta után elkészítem. Mára már van csirkehusid?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook