Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet ez beágyazódás? Terhesség? fórum

Lehet ez beágyazódás? Terhesség? (beszélgetős fórum)


23. mazsolyka (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2020. jan. 19. 14:47

Dehogynem alátámasztja kutatás is és statiszika is. 1956-tól kezdődően 35 éven keresztül folyt, és több tízezer eset igazolja. Még könyv is van róla, ahol igen részletesen elmagyarázza és publikálja az eredményeket.


„Scientists found out that certain tribes living in Africa and Asia have sexual intercourse exclusively during the time when a woman has a menstruation. And these tribes reproduce just as fast as any other people on the Earth. (...) According to the results of the 35 years of research (1956 – 1992), 85% of the conceptions occur right during this biorhythm fertile period. The accuracy of my calculations has been proved during 35 years and is reliable in 98% of cases, which is the maximum in the field of natural sciences and medicine.”

22. Amaunet (válaszként erre: 18. - Mazsolyka)
2020. jan. 18. 07:45

Tény, hogy a Hold gravitációja hatással van a Földre, a földi életre.

Ezt összehozni a nő születéskori holdállással, a menstruációs ciklussal és termékenységgel butaság.

Semmilyen vizsgálat, statisztika nem támasztja alá ezt az elméletet.

Hinni persze lehet benne. Csak a hittel nem lehet vitatkozni, egy hívőt nem lehet meggyőzni arról, hogy amiben hisz az ellentmond minden (eddig ismert) fizikai törvénynek.

21. mazsolyka (válaszként erre: 20. - NomNom)
2020. jan. 17. 21:56
Látom, a cikk írója is nagyon tájékozott :D
20. NomNom (válaszként erre: 18. - Mazsolyka)
2020. jan. 17. 21:37

Te is tájékozódhatsz nyugodtan.


[link]

19. f8db0709b8 (válaszként erre: 18. - Mazsolyka)
2020. jan. 17. 21:32
Ok....akkor itt kiemelném, hogy mivel nem következett be megtermékenyítés, így január 9-én menstruált. Kb ennyike.
2020. jan. 17. 21:27

Mielőtt fikáztok, tájékozódjatok. Semmi varázslat. Ez az élet.

[link]

17. Amaunet (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2020. jan. 17. 18:53

:D


Ez kb. az, ha valaki a neten közzétett horoszkópok alapján reméli és véli élni az életét.


"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos"

[Albert Einstein]

16. andi6020 (válaszként erre: 13. - Bless the child)
2020. jan. 17. 17:04

:O


"A Jónás-módszer elméletileg abban is támpontot nyújt, hogy a születendő baba a fogantatás alapján vélhetőleg egészséges lesz-e, számolhatsz-e esetleg vetéléssel a terhesség folyamán. A naptár használata során előre megállapítható, hogy az adott hónapban történő fogantatás esetén mekkora az esélye egy egészséges baba születésének."

15. NomNom (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2020. jan. 17. 16:54
Ilyesmi jutott eszembe nekem is...😂
14. Amaunet (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. jan. 17. 16:43
Láttunk már 2020 éve példát arra, hogy nem kell összefeküdni senkivel.;)
13. Bless the child (válaszként erre: 9. - Mazsolyka)
2020. jan. 17. 16:02
Egy naptártól hogy lesz valaki terhes? Nem okoz fájdalmat behatolaskor?
12. Bless the child (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2020. jan. 17. 16:01
Bakker, én meg azt hittem, hogy ahhoz össze kell feküdni valakivel
11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 17. 15:56

"Mikor teszteljek?"


Bármikor, ha bizonytalan vagy.

Sokkal biztosabb eredményt kapsz, mint az itteni jóslásokból.

10. Amaunet (válaszként erre: 9. - Mazsolyka)
2020. jan. 17. 15:54

Meg termékeny napkeltekor, ha frissen összegyűjtött harmattal mossa meg a nemi szervét.

És még...

Ha három varjút lát a diófán.

Aznap, mikor háromszor megy be a ház ajtaján.

Ha fehér kutya ugatja meg.

9. mazsolyka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 17. 15:43

Ha most terhes vagy, akkor a jónás nap miatt vagy az. Mindegy, hogy mikor volt a peteérésed, ha volt január 6-án volt jónás napod. Szerintem már tesztelhetsz, meg 3 nap múlva. Simán megjöhetett ettől még.

Jónás nap = minden nő termékeny akkor is, amikor a hold úgy áll, mint amikor született. Tehát ha telihold előtt születtél 3 nappal, akkor termékeny vagy akkor is, amikor telihold lesz 3 nap múlva. A nők 85%-a ezen a napon esik teherbe.

2020. jan. 17. 13:25

Én csak azt nem értem ha van már egy gyermeked, akkor vagy bután írtad ki a kezdő hsz-t, vagy nem vagy tisztában a dolgokkal.

Első hsz-ben nem írtad, hogy pé-kor is együtt lettetek volna. Így viszont tök irreleváns mikor voltatok együtt pé után tehát 5.-én mert nem akkor esel teherbe.

Megjött a menzeszed, gyanítom nem csak szimplán pecsételgettél vagy barnáztál. Ergo nem vagy terhes.

7. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 17. 11:38

Szerintem senki nem támadott le, de ahogy érzed!

Ha meg már van gyereked, fórum nélkül is tesztelhettél volna, hisz 10 naposat is kimutat.

Nem adjuk alád a lovat, hogy terhes vagy, most ez a baj, ha azt írjuk terhes vagy a teszt meg negatív, akkor félrevezettünk.

Itt semmi nem jó🤣

6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 17. 11:24

Teszteljel, akarmi lehet :)

Aztán ird is meg nekünk.

2020. jan. 17. 11:20
Most!
2020. jan. 17. 11:17

Oké. Nem kell letámadni rögtön :D

Igen, van már egy kisfiam.

De a tünetek(rózsaszín folyás és rosszullétek) miatt tettem fel a kérdést.

A fiamnál ilyen folyás nem volt egyáltalán és ott pontosan peteéréskor voltunk együtt.

Most más a helyzet.

2020. jan. 17. 10:52

Nem tudom voltál e már terhes, de röpke 2 hét után nem lesz hányingered, sőt mire te magad is rájönnél, hogy terhes vagy, már legalább 4-5 hetes lennél.

Most ne tesztelj, 2 okból sem.

1, peteérésed után 1 héttel voltatok együtt

2, menstruáltál.

Nincs miről beszélgetni.

2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 17. 10:48
Mit akarsz tesztelni? Jan 5.én együtt voltatok, 9.-én meg volt a menzeszed. 🤦‍♀️
2020. jan. 17. 09:50

Sziasztok.

December 13.-án volt a menzeszem. Dec.27-29 peteérés.

Január 5.-én voltunk együtt a párommal.

Január 9.-én megjött.

Hétfőn, kedden kevéske rózsaszines folyás.

Akkor picit szurkált a hasam is.

Tegnaptól enyhe hányinger.

Szerintetek?

Mikor teszteljek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook