Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valakinek olyan, hogy a terhesség elején 6-7. hétben a barnázás oka a beágyazódás volt? fórum

Volt valakinek olyan, hogy a terhesség elején 6-7. hétben a barnázás oka a beágyazódás volt? (beszélgetős fórum)


20. nadry
2013. máj. 7. 08:53
igen, mert ilyenkor azért komolyabb gyógyszert szoktak adni én duphastont kaptam rá napi 2X1
19. Bcicus (válaszként erre: 14. - Kistigriss)
2013. máj. 7. 08:39
Hát az baromi kevés, szinte mintha semmit nem szednél.
18. nadry
2013. máj. 7. 08:13
nekem is volt, de nekem azt mondták fenyegető vetélés áll fenn, és kaptam rá anno gyógyszert mindenhol azt irják a neten, hogy a barnázás oka a 7 hétben ez.
2013. máj. 6. 16:38
Volt,kaptam ra Utrogestan(?) huvelykupot.
2013. máj. 6. 07:59
Magne B6-ot szedek meg pihenek ezerrel. Hát nem tudom, most legközelebb 3 hétmúlva kell menni dokihoz, meglátom mi lesz ebben a három hétben. HA nem múlik el, kérem hogy adjon másik gyógyszert.
15. pocak25 (válaszként erre: 14. - Kistigriss)
2013. máj. 6. 07:27
Az szerintem kevés a duphastonbol.Attól nekem sem múlt el a vérzés,csak pecsételtem folyamatosan.Utánna kaptam utrogestan hüvelykapszulat,és attól másnapra elmúlt.Az a különbség a kettő között,hogy a duphaston mesterséges progeszteron,az utrogestan meg természetes.Nekem ezt mondta az orvosom.Lehet neked is jobb lenne.Előző terhességemnél én is duphastont kaptam,akkor nem is múlt el a vérzés legalább a 19.hétig.Pedig én először 2*1 -et ,utánna 3*1-et ,végül 3*2 szedtem.De ne izgulj biztos nem lesz semmi baj,nekem mind a kétszer hematoma okozta a vérzést,később meg mélyen elől fekvő lepény. Pihenj sokat,szedj magnerotot,és rutascorbint.
2013. máj. 6. 07:18
Duphastontonból 2X1-et szedek naponta.
13. Bcicus
2013. máj. 6. 00:10
A beágyazódás már rég megtörtént. Progeszteron szinteted remélem mérték, mert annak hiánya okozhat ilyet és vetélést is. A duphatson lehet, hogy kevés. Mennyit szedsz?
2013. máj. 5. 08:56

A beágyazódás nem lehet már szerintem.Nekem volt kétszer beágyazódásos vérzésem de nem ennyi idős terhesen.

Én is progi hiányra gondolok de szeded rá a tabit.Én inkább azt nézném meg hogy nem-e most aktuális a menzeszed,mert attól is lehet.

A doki mást nem tud tenni mert adott rá tabit max azt mondja feküdj sokat,pihenj.

2013. máj. 5. 08:39

Sok mindentől lehet,de a beágyazódás ilyenkor már megtörtént,attól nem


Állhat haematóma, progi hiány,ismeretlen eredetű hüvelyi vérzés és vetélés is


Mindenképp orvos lásson, aki nem annyit nyög rá, hogy ez normális,mert terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális...

2013. máj. 5. 08:38
Állítólag olyan mint a Utrogestan, csak ez tabletta,nem kúp.
9. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Kistigriss)
2013. máj. 5. 08:38
Azt nem ismerem.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kistigriss)
2013. máj. 5. 08:37
Erre a korultekintobb nogyogyasz ir fel utrogestan huvelykupot, mert az alacsony progeszteron szintre utal(hat)
2013. máj. 5. 08:36
Duphastont szedek már az első barnázásos napom óta.
6. KKala (válaszként erre: 1. - Kistigriss)
2013. máj. 5. 08:21

szia!

Lehet h alacsony a progeszteronod és az okoz barnázást!!! Én is használok utrogestan hüvelykúpot, pedig nekem a nemvárt napján csak egy pici barna pötty volt... Fura a dokid nem is gondolt erre! :( :(

2013. máj. 5. 08:16
Igen én két várandósságomnál is barnáztam az első hat-nyolc hétben. Az én orvosom nem foglalkozott vele, azt mondta normális. Egészséges mindkettő. :)
2013. máj. 5. 07:28
Nekem is rá van írva a papíromra, hogy fenyegető vetélés. Örülök, hogy neked jól vannak a babák.
2013. máj. 5. 07:21
Nekem 2x is volt ilyen.Mind a 2x azt mondták vetélés,totál ki voltam.Aztán az egyik barnázgatásom lassan 4,5 éves a másik pedig augusztusban lesz 2 :D
2013. máj. 5. 07:18
Nekem azt mondta a dokim, hogy folyamatosan ágyazódik be a baba, és ez okozza ezt a barna folyást. Amúgy hála Istennek a baba fejlődik, nincs hamatóma sem, szóval csak erre tudnak gondolni. Volt valakinek hasonló?
2013. máj. 5. 07:17
Volt valakinek olyan, hogy a terhesség elején 6-7.hétben a barnázás oka a beágyazódás volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook