Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baracskai Börtön fórum

Baracskai Börtön (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4365. +sziszi+
2014. jún. 29. 08:21
Igen, mondta a fiam is, hogy feloldották, ennek örömére egy nő telefontöltőt vitte be a hajában... no komment. Reméljük nem fognak megint mindenkit emiatt büntetni. Tudja valaki mit lehet tenni a szabadulócsomagba a ruhán kivül? Csokoládé ilyesmi?
2014. jún. 23. 16:51
Én is csütörtökön voltam, aznap oldották fel a szigorítást, remélem így is marad!
2014. jún. 23. 16:44
Igen vége a szigornak, csütörtökön oldották fel. Én pont akkor voltam látogatni! :)
4362. Sicuri (válaszként erre: 4360. - Bonka78)
2014. jún. 22. 10:08
És igen,Baracska :)
4361. Sicuri (válaszként erre: 4360. - Bonka78)
2014. jún. 22. 10:07
Szia .Igen újra van csók és ölelés is . A férjem múlthéten ment vissza 5+1-ről. Ő is mondta ,hogy igen már nincs szigorítás ! :)
4360. bonka78 (válaszként erre: 4358. - Eperke1991)
2014. jún. 22. 10:04
Szia! Ezt most ugye Baracskára érted? Mert még nem merem elhinni!
4359. Liliána06 (válaszként erre: 4357. - Brobyyy)
2014. jún. 19. 22:57
Szia! Igen, bármikor befizetheted!
2014. jún. 19. 21:53
Lehet csók és ölelés a beszélőn:-) hetfőn megyek hozzá alig várom:-):-)
4357. brobyyy
2014. jún. 19. 13:36

Helo


Kérdésekkel fordulnék felétek. 400.000ft pénzbüntetésemet szabadságvesztésre változtatták amit nagy valószinűséggel Baracskán kell letöltenem Fogházban. kérdeznék a körülményekröl, én egy 24 éves fiatal férfi vagyok és őszintén kicsit félek az egésztöl. A másik ha jól olvastam lehetséges még befizetnem a büntetést akár a letöltendő megkezdése elött vagy akár folyamatában is. Igaz-e hogy lehetséges.

4356. Sicuri (válaszként erre: 4354. - Kivár)
2014. jún. 18. 09:43
Még egy! Ez az országban az a BV ami tipikusan első büntényeseknek ajánlott ott nincs balhé még rosszul sem nézhetsz a másikra
4355. Sicuri (válaszként erre: 4354. - Kivár)
2014. jún. 18. 09:41

Szia.nem tudom ki ijeszt eget téged de én leírom a frankot első kézből.Én most jelenleg 5+1 el távon vagyok itthon a családomnál és megyek vissza van még 4 hónapom és nincsenek nehéz fiuk Baracskán nem a bűncselekménye fogja valakinek meghatározni hogy ő most nehéz e vagy nem . A Baracskai Bv intézet egy nyári tábor börtön viszonylatban.Oda ha esetleg hoznak is nehéz fiút más helyről akkor nagyon gyorsan meg magyarázzák neki hogy ott a felügyeletnek az akarata érvényesül és nem a fogvatartotté.Itt nem veszik el a csomagodat itt nem vásároltatnak veled a pénzedből maguknak.Baracskán mindenki élheti a napjait nyugodtan.Aki meg nem szereti a nyugodtságot az hamar elkéri magát onnan és éppen ezért nincs ott úgy mond nehéz fiú mert nem bírják a kiképzést.

Hiszem hogy kaptál kielégítő választ.

Szép napot

4354. kivár
2014. jún. 11. 15:56
Igen, a baracskai érdekelt volna, de közben kaptam infókat, sajnos vannak azért ott is nehéz legények... Hát nagyon el vagyok keseredve, hogy akit jól behúztak a csőbe, és "csak" bizalma és hiszékenysége miatt ül, hogyan fogja kibírni? Mindenkinek és aggódó hozzátartozójának erőt és kitartást kívánok!
4353. Sicuri (válaszként erre: 4352. - Kivár)
2014. jún. 6. 08:15
Szia. Baracskára gondolsz ?
4352. kivár
2014. jún. 4. 15:46
Kedves fórumozók! Az a kérdésem, ha valaki tájékozott ez ügyben, hogy vannak-e ott "súlyosabb" fegyveres rablás, gyilkosság, stb. miatt is elítéltek vajon?
4351. juju
2014. jún. 2. 17:18
Sziasztok!aranyosak vagytok,köszönöm szépen! Ha így visszatekintek,hamar elment ez az egy év.az 5 hónap is hamar el fog telni,majd meglátjátok!ezek az utolsó napok rémesen hosszúnak tűnnek..
2014. jún. 2. 15:16
Szia juju! Örülök hogy végre vissza kapod párod és egyben irigykedem is :) Nekünk is van még vissza kb 5 hónap ha minden jól megy, 2 év telt el mióta bevitték.. :(
4349. Sicuri (válaszként erre: 4348. - Juju)
2014. jún. 2. 08:27

Szia.


Nagyon örülök,hogy végre együtt lesztek. Nekünk is van még hátra 5 hónap és el sem hiszem,hogy már egy év letelt. Nagyon sok örömet és boldogságot kívánok nektek :)

4348. juju
2014. jún. 1. 21:24
Sziasztok!Lassan egy éve,hogy felfedeztem ezt a fórumot,miután a párom tavaly június 11-én bevonult.Rengeteg segítséget kaptam itt,és őszintén szólva,voltak gyenge pillanataim,amikor ez a fórum adott erőt a folytatáshoz. Köszönöm mindenkinek ezúton is! Irigykedve olvastam,amikor mások írták,hogy szabadul a párjuk,és újra együtt lehetnek velük.Most eljött a mi időnk,szerdán "visszakapom" a szerelmemet! Ezúton szeretnék kitartást és sok-sok erőt kívánni mindenkinek!!!
4347. sinegora1
2014. jún. 1. 08:53
Nagyon szépen köszönöm akik írtak privát üzenetet és tanácsokkal látnak el. Mindenkinek vissza írok ha van 1 kis szabadidőm és tájékoztatok mindenkit h hol tart az ügy!
4346. bonka78
2014. jún. 1. 08:21
Sziasztok!Mi a tapasztalat,mennyi idő telik el Baracskán mire a fogházasításról tudni lehet?Mert a múlt hónapban beadta a nevelője,de még semmi...És az evsz-hez tényleg muszáj a szomszédok nyilatkozata?Segítsetek lécci!
4345. sinegora1
2014. máj. 30. 20:55
Aki választ vagy tanácsot ad a problémámra az kérem írjon privát üzenetet! Köszönöm szépen előre is.
4344. sinegora1
2014. máj. 30. 20:51
Valaki tudna tanácsot adni? Múlt hét szombaton éjjelre voltam vasárnap reggel haza értem láttam nagyobbik fiam nincs itthon lefeküdtem aludni majd 9 óra körül keltett a rendőrség hogy a fiamat éjjel őrizetbe vették éjjel csoportos rablásban vett részt fáradjak be a rendőrségre. Dél körül ki is jött 1 nyomozó és közölte h mivel nagykorú semilyen felvilágosítást nem adhat az ügyében. Aznap délután kijött 1 nyomozó megint a rendőrségről mondta , hogy ő hallgatta ki a fiamat és ha gondolom a fogdába vihetek neki csomagot tisztálkodási szereket kaját. Hétfőn délben bementem a rendőrségre az összekészített csomaggal leszóltak a fogdára, hogy csomagot vittem fél 4 -ig lehet csomagot leadni senki nem jött fel a csomagért neki. Kedden mennem kellett nappalra dolgozni 12 órában dolgozom estére értem haza már nem tudtam érdeklődni felőle. Szerdán bemntem 10 órakkor a rendőrségre kérdi a portás csomagot hoztam? Mondom nem hanem letelt a 72 óra őrizetbe vétel. Mondja megkérdezi a fogdát egyáltalán ott van e még a gyerek. Hát már nincs felelte. Mondja menjek át a bíróságra nincs -e épp tárgyalása. A bíróságon a portától tovább nem jutottam vissza küldtek a rendőrségre. Délre sikerült kiderítenem , hogy Székesfehérvárra vitték a BV-be és kedden volt a zártkörű tárgyalása. Haza jöttem egyből rátapadtam a telefonra. Fél 4 kor sikerült 1 nevelővel beszélnem aki közölte semmilyen felvilágosítást nem adhat még arról sem , hogy ott van e fiam de ha igen 2-3 napon belül kell 1 levelet kapnom , ha megjelöl kapcsolat tartónak. A fiamnál 1 fillér sincs telefonálni nem tud. Mindenhol falba ütközök nem tudom , hogy ez előzetes neki, vagy a tárgyaláson hoztak ítéletet 1. fokon. Mivel a gyerekkel vasárnap óta nem tudom felvenni a kapcsolatot lehet azt hiszi amiért ilyet csinált nem vagyok rá kíváncsi. Mert biztos senki se közölte vele, hogy azóta a telefonon ülök a rendőrséget járom. És attól félek nem mer kapcsolatttartóit küldeni. Hogy tudom értesíteni , hogy fontos nekem a sorsa? Hogy tudom kideríteni mi volt a tárgyaláson? Ügyvédre nem telik. Valaki adjon tanácsot mert azóta se aludni se enni nem tudok az idegességtől.
4343. Sicuri
2014. máj. 29. 12:15
Szia. Sajnos nem mindenki kapja meg , ezt is megszigorították még jobban,de legalább már ez egy pozitívum,hogy végre nincs tilalom,azt hittem tovább fog tartani. Bízom benne,hogy próbálkozás nem lesz azzal,hogy megpróbálnak becsempészni drogot vagy bármi mást ,mert ezzel azok is szigorítást kapnak akik semmit nem csináltak :(
4342. TFSRita (válaszként erre: 4341. - TFSRita)
2014. máj. 29. 09:45
vagyis mehet :)
4341. TFSRita (válaszként erre: 4340. - Sicuri)
2014. máj. 29. 09:39
ez jó hír! szurkolok mindenkinek, akinek van rá esély, hogy haza is jöhet
4340. Sicuri
2014. máj. 28. 22:22
Sziasztok. Baracskán végre feloldották az eltáv tilalmat :)
4339. GrétaM
2014. máj. 27. 10:36
Ha esetleg tud barki is a balassagyarmati bortonrol informaciot milyen a hely telefonalas latogatas stb halas lennek, mert most megy a nagy donteskeptelenseg hova is kervenyezze magat..koszonom szepen
4338. esthajnalcsillag (válaszként erre: 4337. - GrétaM)
2014. máj. 26. 18:33
Gréta, írtam privit Tiszalökről neked.
4337. GrétaM
2014. máj. 26. 16:34
Sziasztok!Tudna nekem valaki informaciot az egri es tiszaloki bortonrol, hogy lehet onnan telefonalni milyen napokon es mennyit es milyenek ott a korulmenyek????A parom nem tudja eldonteni hova keresse magat melyik lenne a "jobb" Aki tud barmilyen informaciot is kerem irja le.Koszonom szepen!Mielobbi szabadulast kivanok a bent levoknek!!!
4336. +sziszi+ (válaszként erre: 4335. - Vikim9)
2014. máj. 24. 14:35
Szia! ezt a merülőforralót beengedik, én is ezt küldtem. [link] bevizsgálási idő lehet 1 hét, de 3 hét is. Kisrádiót csak kis méretűt lehet, egyszer küldtem, de bevizsgáláskor szétkapták és többet nem is működött. nem lehet benne kis égő, meg ilyen hülyeségek...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook