Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Svájci frank hitelesek, hogy bírjátok? fórum

Svájci frank hitelesek, hogy bírjátok? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. júl. 14. 19:37
Kiváncsi vagyok a törvény végrehajtására. Csodálkoznék, ha valamilyen módosítás, végrehajtási rendelet ne zavarná meg az eddig kedvezőnek mutatkozó megoldást.
240. Ditti-e (válaszként erre: 229. - Vankiút!)
2014. jún. 27. 13:17
Nekem is van Svájci frankos hitelem,de szeretném eladni a házat.Úgy néz ki hogy találtam is rá vevőt,de most nem tudom hogy mit tegyek !Meg köszönném ha ez ügyben tudnál valami segítséget adni ,hogy kihez fordulhatnék tanácsért .
239. smoky-d
2014. máj. 14. 20:50
Sziasztok! Lizinghitelemhez kérnék segitséget! Ha valaki tud megoldást mindegy milyen formában az nyugodtan írjon a smoky.d79@gmail.com címre!! A segítséget előre is köszönöm!
238. cezar57
2014. ápr. 25. 18:05

Sziasztok.Hajrá és köszönöm"vankiút" Autóhitelemet több mint 5 éve fizettem,tanácsodra elég profi levelet írtam nekik(különben sablonlevél )és csodák csodája elsöre megküldték a kért infokkal eggyütt.

Mi lenne a következő lépés?

237. gabir (válaszként erre: 233. - Vankiút!)
2014. márc. 5. 13:19

Üdv,

segítség kellene nekem svájci frank alapú jelzálog hitellel kapcsolatosan!

Aki esetleg hozzáértő keressen meg:

totgabir@gmail.com

2014. febr. 13. 23:20
Szép jó estét kívánok.Nekem is sajnos egy svájci frankos és egy személyi hitelem van. A személyi hitel tavaly letelt volna. volt elmaradásom,de nem érte el a 3 hónapot. Egyik napról a másikra kiadták az Otp faktoringnak.Bementem érdeklődni,kértem nyomtassák már ki az akkori állapotot,azt mondták nem lehet.Kérdésemre,miért került behajtásra,azt mondták valószínű nem a szerződésnek megfelelően fizettem.Tehetek még valamit?Mindkét szerződésem becsúszott a lányomék kocsi ülése mögé és bontóba vitték. Amásik svájci frankosról később írok Üdv.
235. Csabi3 (válaszként erre: 229. - Vankiút!)
2014. febr. 10. 09:50

Kedves Vankiút!


Mik a feltételek, mennyit kérnek a segítségért?

2014. febr. 9. 19:14

Sziasztok!

Persze hogy van kiút a deviza hitel válságból.

Csak olyan űgyvédben bízzatok aki nem kér pénzt és emberségből segít,de ilyen ügyvéd csak egy van az egész országban!!!!!!

Saját magad is tudsz tenni azért,hogy Neked és a Családodnak anyagilag jobb legyen.

Több jogi és más eredményre vezető anyaggal rendelkezem és ezek segítségével visszaköveteltem az autóm törzskönyvét,amit meg is kaptam,sőt megfordítottam a helyzetet,mert már én követelek a banktól vissza pénzt és ennek megkoronásaként minősített csalással és lopással vádoltam meg a bankot a megfelelő törvény alapján.Nem kell KASZÁLÓS ügyvéd!!!!!!!

Ha kell bárkinek INGYEN adok segítséget,mert nekem sikerült 6 hónapja egy fillért sem fizetek pedig a bank szerint még több mint egy milliót kellene.Már nem jön felszólító levél,sőt semmi sem.

Autóhitel esetében az első dolog a törzskönyv visszakövetelése.Ez 5 év eltelte után lehetséges.

SEGÍTS MAGADON MERT ISTEN AZ NEM SEGÍT!!!!

Ha kell bármi segítség INGYEN,akkor írj a szabojoe6464@freemail.hu-ra vagy hívj a 06 31 3121712

Én most a lakáshitelemet fogom megtámadni és nem kell a kúriai döntéstől megijedni,ők csak állami parancs alapján döntöttek így.

Üdev Szabó József

2014. febr. 8. 15:55

Ismét Kedves Mindenki!


Azt tudni kell, nagyon fontos, hogy egyedül NEM lehet megoldani!!!! Minden ügy más és más! Máshol tart stb., stb.... Nekem is csak szakemberek segítségével sikerült! Pláne, ha valakinek gyorsan kell a segítség, tehát nincs idő "elrontani" a dolgokat, kísérletezni... Tapasztalatból mondom ezt, jót akarok! :)

Üdv.:

Vankiút!

232. edit0718 (válaszként erre: 229. - Vankiút!)
2014. febr. 8. 10:58

Kedves Vankiút!


Szívesen fogadnám segítségedet!

Köszönettel:edit0718@freemail.hu

231. edit0718 (válaszként erre: 221. - Szabojoe)
2014. febr. 8. 10:56

Kedves Szabojoe!

Kérném én is segítségedet!

Köszönettel:edit0718@freemail.hu

230. pillango2004 (válaszként erre: 229. - Vankiút!)
2014. febr. 8. 09:06
Én szeretnék segítséget kérni!
2014. febr. 7. 18:32

Kedves Mindenki!!


Nekem is van autó hitelem, személyi kölcsönöm, stb., stb., stb. Tudom milyen, ha felmondják a hitelemet, tudom mit művel egy végrehajtó, árverező stb....

DE!!! Valóban VAN EBBŐL KIÚT!!!! Higgyétek el!

Magyarországon van egy társaság,akik természetesen ügyvédekből, jogászokból állnak. Nekem már segítettek is!! Fellélegezhettem! Mindent meg tudnak oldani, mert megfelelő tudás birtokában vannak, PROFIK!! Szívesen segítek bárkinek!!!!

228. pillango2004 (válaszként erre: 226. - Klára.emese)
2014. febr. 5. 10:11

Lakás vagy autó hiteled van?

Engem is érdekelne ha van már információd ezzel kapcsolatban, megosztanád velem is?

2014. jan. 26. 17:44
Sziasztok! Nekem "csak mezei" személyi hitelem van CHF-ben. Tavaly duplájára emelte a törlesztőt a bank, és 1 évvel a futamidőt meghosszabbította. Évente többször módosítja az üzletszabályzatot. A 2010 óta és ma is hatályos pontja úgy szól, hogy ügyévenként tájékoztatja az ügyfelet, ha 20 %-nál magasabb az árfolyam változása a hitelfelvételkorihoz képest. Ez 2010-2013 között nem történt meg, tehát nem teljesítette a saját maga által vállalt feltételt. A kezelési költséget devizában tartja nyilván, annak ellenére, hogy már nyertek vele szemben erre vonatkozóan pert.
2014. jan. 13. 11:53
Szia! Jogi segítségre lenne sos-ben segítségem.mert felmondta a bank a svájci frankos hitelemet. Eddig mindig volt fizetve bele 50000Ft körüli összeg havonta. Miskolc és környéke
225. szabojoe (válaszként erre: 212. - Lona55)
2014. jan. 11. 16:17
Szia!Nézd meg,hogy a szerződésedbe szerepel az,hogy faktorálhatják-e azaz eladhatják a tartozásodat,mert ha nem akkor fel kell jelenteni a bankot,mert a Te titkos adataidat kiadta egy 3.személynek és kártérítést kell kérni.A faktor cégnek nem vagy köteles fizetni,mert nem vele szerződtél,hanem a bankkal ezt meg kell írni és követelni kell,hogy töröljék az adataidat a faktor cég nyilvántartásából.
224. niren2 (válaszként erre: 221. - Szabojoe)
2014. jan. 9. 13:14

Tisztelt Szabojoe!


Kérnéma segitséget.


niren2@freemail.hu

223. Edina51 (válaszként erre: 221. - Szabojoe)
2014. jan. 7. 18:19
Segíts kérlek! csokrocska13@freemail.hu
222. Iren60
2013. dec. 2. 21:32

Kedves szabojoe!

Szeretnem a segitsègedet kèrni, svájci alapú autó hitelhez, ha tudnál segiteni kèrlek irj ide: csorgo.viktoria@freemail.hu előre is köszönöm!

2013. okt. 18. 12:59

Sziasztok Sorstársak!

Lakás vagy autóhitelben is tudok mindenkinek jogi tanácsot,anyagot adni,ingyen.Én már a Budapest Autónál intéztem és felszólítottam őket a visszafizetésre.Észrevehetően kapálódznak szenvednek,mert nem tudnak mit tenni az általam leírtak alapján,pedig még egy év lenne hátra a hitelből.Bátorság!!!!Az összes bankot térdre lehet kényszeríteni a birtokomba lévő jogi írásokkal.Éljetek a lehetőséggel,ha kell bárkinek segítek.Üdv Szabojoe

220. Nyűzli
2013. okt. 1. 14:04

Az OTP-nél is van hasonló

[link]


Azt hozzáteszem, hogy ez mind időt nyerni jó! semmi másra... ezt akkor vállalja be az ember ha ezt a könnyített 2 évet arra használja hogy valahogy megszabaduljon a hiteltől... mert ugye minden ilyen könnyítést végül a lejárta után csúnyán behajtanak, a bőrt is lehúzzák majd stb...

219. Nyűzli (válaszként erre: 215. - Lona55)
2013. okt. 1. 14:00
azt még hozzáfűzném, hogy itt lehetőség van arra hogy te válaszd meg mekkora összeget tudnál két évig havonta törleszteni (a jelenlegi havi törlesztődnek a 75-50-25%-át vállalod)
218. Nyűzli (válaszként erre: 216. - 21e36595f1)
2013. okt. 1. 13:58
durva... :(... borzasztó hogy milyen pofátlanul becsaptak csőbe húztak mindenkit egy országot... és családokat embereket tettek tönkre egy tollvonással.
217. Nyűzli (válaszként erre: 215. - Lona55)
2013. okt. 1. 13:57
www.cib.hu/maganszemelyek/szolgaltatasok/lakashitelek/megoldas_hitel/index
2013. okt. 1. 13:39
Nekem ahogy most áll a helyzet az"autót" 60 évig kéne fizetni.
215. Lona55 (válaszként erre: 213. - Nyűzli)
2013. okt. 1. 13:38
Szia! Konkrétan..mi a mentőőv??????
214. Nyűzli
2013. okt. 1. 13:35
Ja és kíváncsi leszek milyen "megoldást" találnak ki a bankok .. talán november 1ig kaptak haladékot..
213. Nyűzli
2013. okt. 1. 13:33

Sziasztok! Mi párommal nyögjük ketten (illetve nyögnénk ha lenne miből).... inkább nem írom le számszerűleg hogy mennyit is kéne törlesztenünk havonta....

laikus vagyok meg minden szóval csak mint sorstárs írom le a véleményem és javaslatom, tapasztalatom..

nincs mese el kell adni (tudom hogy a kutya nem veszi meg és pang a piac..) illetve ami nagyon fontos az az hogy időt nyerjünk, nehogy kirakjanak a lakásból.. már eddig is hosszú kálváriát jártunk be, és a bank sajnos szarik ránk-rád... nem az emberi sorsokat látja hanem a számokat.. "nem fizetsz??? REPÜLSZ"!

svájci frankkal kezdtünk majd átváltottuk euróba, aztán jött egy árfolyamrögzítés amiből a késett fizetések miatt kiraktak.. aztán munkanélküliség és egyéb családi őrületek miatt volt időszak hogy egyáltalán nem tudtunk semmit sem befizetni... kb kajára nem volt pénz... leveleztem a bankkal persze le sem tojták a dolgot.. most ezt a "mentőöv" (?.. nem biztos hogy ez a neve de valami hasonló) néven futó segítség dolgot pályáztuk meg a banknál ahol két évig csak alig kéne fizetni... tudom 2 év után meg a maradék bőrt is lehúzzák az emberről, de a lényeg az időnyerés, hátha 2 év alatt viszonylag emberi áron el tudjuk majd adni a lakást.. ez az egy reménysugár van... :/ :( azt hozzá kell tennem lassan az összes hajam kihullik az idegtől..

212. Lona55
2013. okt. 1. 13:09

Sziasztok! Hátha tud valaki tanácsot adni!!!

A bank semmilyen kérést nem vett figyelembe és eladta a hitelemet egy faktor cégnek azzal a kitétellel, hogy csak velük tárgyalhatok a levél átvételét követően. Mikor átvettem a levelet még aznap már odajött egy ember a faktortól, hogy beszéljük meg mi legyen. Ők árat is tudnak engedni csak gyorsan pénzt lássanak az ügyből. Lett volna egy cserém, aki lakást és 5MFt-ot tudott volna adni azt a bank nem fogadta el. Ezek már elfogadnák, de közben annak megoldódott az ügye. Most hogyan tovább?

Panaszt tettem a banknál az ügyem ilyen kurta furcsa lezárása miatt. Bíróság vagy megegyezés megpróbálása a lehetőség? Bank vagy faktoring?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook