Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bal oldalsó méhlepénynek vannak veszélyei? fórum

Bal oldalsó méhlepénynek vannak veszélyei? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 25. 09:44
A bal oldalon valo alvas epp hogy jo terhesene. Csokkenti a halvaszuletes eselyet a jobb oldalon vagy háton valo alvashoz kepest. Arrol nem irnak mi van ha valaki hason alszik, mert en ugy aludtam majdnem a vegeig :-)
2014. dec. 25. 08:23
Nem ő nem a választott orvosom!Csak szülésre kértem fel orvost,majd a 32 hetesre kell hozzá menni!Csak azért kérdeztem mert ugye ha bal oldalt van,nem gáz ha a bal oldalamon alszok,ugye rá fekszik a gyerkőc is? A kisfiammal aki most(4) éves hátsó fali lepényem volt végig!
5. Anyagi (válaszként erre: 2. - Tündi0318)
2014. dec. 25. 07:00

Normális dolog!

Csak akkor van gond, ha a méhlepény alul van és részben vagy egészben elfedi a méhszájat. Még ilyenkor is előfordul, hogy a terhesség előrehaladtával fentebb mozdul, de ha nem, akkor császár várható, mert ugye nem tud kijönni a baba tőle.

Szóval nálad minden a legnagyobb rendben!!!


A választott orvosodról beszélsz?

Mert ha most így vagy az illetővel, akkor gyorsan válts, mert hogy fogsz így megbízni benne támaszkodni rá a szülés alatt?

4. 3a5c305959 (válaszként erre: 2. - Tündi0318)
2014. dec. 25. 01:20
Keress másik orvost! Csak akkor van gaz ha alul van a méhlepény es nem mozdul foljebb a terhesség alatt.
2014. dec. 24. 20:34
Szerintem tök normális, ahogy a mellső fali is. :-)
2014. dec. 24. 18:02

12.héten mellső fali lepényem volt,most a 20 hetesen bal oldalsó méhlepényem van,vannak veszélyei????

a dokit nem kérdeztem meg mert elég egy bunkó fajta ember!

2014. dec. 24. 18:01
Bal oldalsó méhlepény!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook