Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bak jegyű férfi, ismeri valaki? fórum

Bak jegyű férfi, ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 22:48

intelligens,megbízható,öntörvényű,irányító,konzervatív,nagylelkű,úriember,bölcs,túlélő.....nehéz jellem


egy bak nő:P...aki 14 évig bak férfival élt

2011. jan. 10. 15:15

Ezeket találtam,ilyen címmel:


A Bak férfiak egy kapcsolat elején hajlamosak az eltűnésre-felbukkanásra? Ők szeretnek kezdeményezni, vagy azt ha a nő rámenősebb?

(Asztrológia) 38 hozzászólás


Bak férfi Halak nő párosról mit gondoltok?

(Asztrológia) 14 hozzászólás



Bak férfiak milyenek? (Ezotéria)

8. inkábbíjász (válaszként erre: 7. - Bri*)
2011. jan. 10. 12:42
pl hol? Engem is érdekelne...
7. Bri* (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2011. jan. 10. 12:04
A férjem bak. Totál ilyen. Ne is várj tőle mást! :)Egyébként kitárgyaltuk már a bak-pasikat egy-két fórumon! :))
2011. jan. 9. 16:33

Van már pár bak férfi fórum,esetleg olvasgasd át azokat.

Nekem is bakom van,és kifejtettem a véleményem ezeken a fórumokon.

A bevonzásban nem hiszek(hogy mindig ugyanaz a jegy a jó),minden férfi más jegyű volt akiket ismertem.

5. syria (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2011. jan. 9. 10:22

Az a helyzet, hogy sokáig egyáltalán nem foglalkoztam a horoszkóppal. Egészen addig, amíg egy halak jegyű nagy szerelmem fel nem hívta rá a figyelmem. Bak vagyok, s állítólag a kettő nagyon stimmel. Utánagondoltam, s döbbenten állapítottam meg, hogy az első nagy szerelmem is halak volt. Aztán vége lett annak a nagy szerelemnek. Férjhez mentem egy nyilashoz, akivel befuccsoltunk. Aztán kiszúrt magának egy fickó, aki elsőre nem nagyon tetszett, de nem tudtam levakarni magamról, így hát elfogadtam a kapcsolatot, amiről kiderült, hogy nagyon ígéretes. De ezúttal már imádkoztam, hogy csak ne halak legyen. Az volt! (Tehát 4 fickóból három, anélkül, hogy figyeltem volna a jegyekre.) Tőle az eszement és alaptalan féltékenykedése miatt sajnos meg kellett válnom.

Akivel utána megismerkedtem szintén bak jegyű. Ugyanaz igaz rá is, mint rám: keményfejű, nagyon tud szeretni, de legalább olyan jól tudja „titkolni” is. Nagyon igaz barát, soha senkit nem hagy cserben, a saját maga által kitűzött célokért nagyon keményen tud küzdeni. Ugyanakkor képes olyan lehetetlenül viselkedni, hogy a társa csak győzze elviselni. Mégis, már 17. éve együtt vagyunk.

Ugyanakkor egyetértek azzal is, hogy embere válogatja és nem a csillagok állása, de azért a nagy vonalakban van némi igazság.

4. makrai.lilla (válaszként erre: 2. - D2299ac778)
2011. jan. 9. 09:21
aki nem hisz benne,persze,én hiszek és eddig nem tévedtem sokat...
2011. jan. 9. 09:04

[link]


nekem a kisebbik fiam bak, rá ezek nagyon jellemzőek...nagyon tudnak szeretni és nagyon tudják titkolni, de néha előtör belőlük is az érzelem. azért nem egy egyszerű esetek...

2011. jan. 9. 09:02

Embere válogatja hogy ki milyen!

Nem a csillag állása!

2011. jan. 9. 08:50

mivel elég sokat foglalkozok horoszkóppal már elég jól ismerem a jegyeket,főleg mindig ugyanolyan jegyűeket vonzok be,a legideálisabb tudom is hogy melyik lenne de most a sors egy bak jegyüt vonzott mellém:)


csak érdekesképp ,mert én már nemtudok egyszerüen kiigazodni rajtuk,de az biztos,nagyon zárkózott,szinte nem is kezdeményez,azt olvastam rola hogy nemid fog,nem az a szenvedélyes szerető stb..pedig az nem jó,én tüz jegy vagyok,egy ikrek stb tudom milyen,kár hogy Ö nem,de mindenesetre érdekel ki mit mond róluk,hogy lehet betörni stb...

ezt maga a férfi is megmondta nekem hogy Ö ilyen,nem mutatja ki az érzéseit,de ez nem azt jelenti h nem érez semmit..na jó de akkor is,szerintem sok nönek az a fontos h ki legyen mutatva...

vagy vmi használati utmutatót hozzájuk légyszi!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook