Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk (2022) fórum

Babát tervezünk (2022) (beszélgetős fórum)


2022. febr. 16. 17:45

Lányok,aki jártas a hőmérőzésben,az legyen szíves nézzen rá az adatlapomra, feltöltöttem fényképen a mostani hőgörbém,de én ebben nem vagyok járatos....


Mondjatok véleményt légyszives. Köszönöm

2022. febr. 16. 17:27

Sziasztok! Régi új tag vagyok.. :) Azért regisztráltam újra, mert úgy éreztem szükségem van ebbe a kis támogatói csoportba kapcsolódni, remélem befogadtok! :) kicsit több, mint egy éve nem védekezünk, de csak egy hónapja próbálkozunk tudatosabban.


Jelenlegi helyzetem szerint szombatra nem várom, ovu teszttel és a nyák figyelésével “dolgoztam” eddig, de tervezem a hőmérőzést is elkezdeni, ha nem jött most össze a babó. Kicsit szkeptikus vagyok, ma jobban fájt a hasam és fel is voltam puffadva az elmúlt napokban, illetve pattanásaim is kijöttek. Ma reggel pedig picit mintha lett volna egy cseppnyi barna a papíron.. de azért még picit reménykedem.


Szeretnék veletek izgulni és örülni, vagy támogatni titeket, ha szükséges. :)

2022. febr. 16. 17:17
Na, nálam az a helyzet, hogy még mindig nincs meg a tegnapi vérvétel eredménye, pedig ma délutánra ígérték... Bár tudom, hogy úgyis az számít majd, hogy a holnapi az duplája legyen a tegnapinak, de most már azért szeretném tudni, hogy egyáltalán mi az eredmény. 😔 De ha eddig nem küldték, akkor tartok tőle, hogy ma már nem is fogják. Azt hittem, hogy nem tud annál lassabban telni az idő, mint amikor vártam mindig, hogy megjön-e vagy sem, de tévedtem. 🙄
575. Maruton
2022. febr. 16. 13:20
Igen. Én ezt a rózsaszínt használom. [link]
574. Pizsi2 (válaszként erre: 573. - Emmaaaa)
2022. febr. 16. 13:18
Ha jol tudom az csak 2 termékeny napot mutat össz. A lila viszont mutat 4 et is ezért van magas és csúcs is a számításában.
573. Emmaaaa (válaszként erre: 572. - Pizsi2)
2022. febr. 16. 13:16
Akkor az más ! :d nekem is rózsaszínű van és nem volt villogás 😁
572. Pizsi2 (válaszként erre: 571. - Maruton)
2022. febr. 16. 13:15
Lehetséges akkor más. Ha jól láttam a Clearblue-nak is van 2 fajtája. Én csak a lila színűt ismerem. A rózsaszín az lehet máshogy van ☺️
571. Maruton (válaszként erre: 568. - Pizsi2)
2022. febr. 16. 13:13
Az enyémnél nincs villogó mosoly. Lehet, hogy más típusú? (A leírásban sincs ilyen.)
570. Ashley94 (válaszként erre: 569. - Dorisz92)
2022. febr. 16. 12:42

Szia, üdv köztünk! Szurkolok, hogy ne jöjjön ma még! 😉

Ha meg mégis, akkor a profilomon van a naplómban egy Google táblázat, amiben vezetjük, hogy kiért mikor lehet izgulni. Ha gondolod, írd be magad oda.🙂

2022. febr. 16. 11:27
Sziasztok! Én is csatlakoznék, mi is próbálkozunk a férjemmel, hogy összejöjjön a babó. Sajnos tavaly júniusban volt egy missed ab-om, azóta semmi, de most reménykedem, hisz ma kellene megjönnie de még semmi. Persze én teljesen úgy állok hozzá, hogy biztos jön, amikor jönnie kell a babának, de azért izgulok! További kellemes napot kívánok!
568. Pizsi2 (válaszként erre: 566. - Maruton)
2022. febr. 16. 10:50
Ha villogósan mosolyog, aznap termékeny az ember, másnap is lehet tesztelni vele, ha nem villog és ugy mosolyog akkor másnap nem lehet vele tesztelni mert az 2 napot van, az a csúcs! Hiába teszed bele az uj tesztet, nem mutat mást csak a mosolyát.
567. Pizsi2 (válaszként erre: 565. - Emmaaaa)
2022. febr. 16. 10:47

Előfordulnak ilyenek. Nem minden ciklus ugyan olyan. Könnyen lehet bármi. Ezért nem jo görcsölni az ovu tesztre sem. Én ugy vélem, a csoda bármikor megtörténhet, minden aktus során! Nem véletlenül vannak olyan sztorik, hogy haját eldobja az ember.

Méregesd, de ne ess kétségbe teljesen mert éppen negatív. A spermium így is tovább marad életben odabent, úgyhogy ha ott bent van a kis extra, akkor abból nem lehet baj!

566. Maruton (válaszként erre: 565. - Emmaaaa)
2022. febr. 16. 10:15
Szia! Igen, a tegnapi mosolygós azt jelenti, hogy utána 24-36 órával később lesz az ovu. Ha most nem mosolyog, az azért van, mert le esett a hormonszint, ez jó jel. Ma minél hamarabb legyetek együtt, főleg, ha tegnap és tegnapelőtt nem voltatok. Amúgy a Clearblue azt írja, hogy a mosolyjel után már nem kell tesztelni. (Ez csak a csúcsot mutatja, a felszálló és leszálló ágat nem.
565. Emmaaaa (válaszként erre: 533. - Pizsi2)
2022. febr. 16. 08:59
Ket dobozzal vettem, így volt két mérőm. Tegnap mosolygós jel volt, ma üres kör. Másik mérővel is megnéztem, azzal is üres kör. A teszt azt írja, hogy a két legtermékenyebb napot mutatja:D na most én minden nap teszteltem és egy napot mutatott ugyh nem értem. Nem tudom, hogy így a mai együttléttel még van e esélyünk, vagy ha üres kör akkor már no chance
564. Ashley94 (válaszként erre: 563. - Amalie)
2022. febr. 16. 08:00

Szia!

Köszi, hogy megosztottad a történetedet, jó látni, hogy vannak ilyen alapos dokik is. 🙂 Ultrahangos követésről eddig még csak olyan formában hallottam, hogy ha már a ciklus kezdetétől szedni kellett a Clostyt, és amiatt nézi az orvos, hogy nem történik-e esetleg túlstimulálás. Ja és gratula a gyerekekhez!

563. amalie
2022. febr. 16. 01:21

Az LH tesztekre reagalva irom, hogy a gyerkoceimnel ugy csinaltam, hogy elmentem peteeres elott nogyogyaszhoz megnezetni, hany pete van, es mekkorak. O kiszamolta, hogy peteeresre eleg nagyok lesznek-e. Volt, hogy igen, volt, hogy nem, es akkor szedetett velem Clostylbegitet. Melle szedtem a Mastodynon cseppet az egyik esetben, a masikban cickafark es palastfu teat, ahogy szoktak. Mindket esetben egybol teherbe estem.


Szoval csak azt akarom mondani, erdemes dokival nezetni kozben a peteerest, es mellette LH tesztelni.


Az en dokim olyan, hogy akiknel a fenti nem valik be, egybol megy tovabb mas iranyba. Nem varat senkit honapokig.

562. amalie
2022. febr. 16. 01:12

Sziasztok!


Hagyj osszam meg a tapasztalatomat a Mastodynon cseppel kapcsolatban.


3 eve szedtem, mert eldontottuk, hogy babat szeretnenk, es a dokim mondta, hogy ez egy jo harmonizalo keszitmeny. Elotte mar masik orvostol is hallottam rola, igy gondoltam, kiprobalom. Az 1.honapban varandos lettem.


Most ujra szedni kezdtem par hete, melle cickafark teat ittam peteeresig es peteeres utan palastfuvet.

Rengeteg forum szol errol a szerrol,nagyon-nagyon ajanlom, rengeteg esetben segitett 1-2honap alatt teherbeesni.

Sajnos Magyarorszagon mar nem forgalmazzak, de a homoempatia.hu nemet patikabol rendeltem, elenyeszo volt a szallitasi dij, es nagyon jok a tapasztalataim veluk kapcsolatban.


Ha kerdesetek van, szivesen valaszolok.

2022. febr. 15. 23:53

Sziasztok lányok😊

Maruton gratula a vizsgához.


Ashley, biztosan minden rendben lesz, és pár nap múlva megnyugszol.🤗


Az ovu tesztből a 10es sem lett nálam igazán pozitív, de így végiggondolva lehet hogy nem a legolcsóbbat kellett volna venni. Tesztfutárról amúgy nekem másnapra megérkeztek a tesztek.

Magánban rögtön adnak elvileg időpontot, mensi első napján kell hívni, legalábbis ezt mondták. Jövő hét péntekre nem várom, el fogok menni a hormonvizsgálatra, mert elbizonytalanított az ovu teszt.

Valahogy most nem is számítok rá, hogy összejön.

560. Maruton
2022. febr. 15. 19:16

Ashley, jó ötlet a vérvétel, fontos, hogy még tudj nyugodni. ❤️

Jól sikerült a vizsgám, kifejezetten jó élmény volt. Köszönöm a drukkot 😘

2022. febr. 15. 16:27
Én is sajnálom lányok, de hátha legközelebb! ❤️🤞
2022. febr. 15. 15:55

Hát sajnálom lányok. 😭

Majd eljön a ti, illetve mi időnk is!🥰💫

2022. febr. 15. 15:26

Csajok, ki figyeli a reggeli hőt rajtam kívül még ?

Lenne kérdésem,mert nekem ez az első ilyen hónapom hogy hőt mérek.

556. Pizsi2 (válaszként erre: 555. - Zsofici23)
2022. febr. 15. 15:25
Ebben reménykedem én is, hogy hátha segít a ciklusomon. Alapból 27 napos. Bizakodom benne megszán, és be normalizálja amit csak kell neki. Ja meg Maca gyökeret is fogyasztok az elmúlt időkben!
555. Zsofici23 (válaszként erre: 554. - Pizsi2)
2022. febr. 15. 14:59
Lady ciklust egyszer ittam, be is állt egyből 28 napra. Málna levelet is ittam két ciklusom alatt 😅😅 De legutóbb csak méhpempőt ettem
554. Pizsi2 (válaszként erre: 553. - Zsofici23)
2022. febr. 15. 14:52
Lehet hatottak amiket szedtél elötte. Én is most màlnaleveles teát iszogatok. Majd fogok lady ciklus és cickafark teát még.
553. Zsofici23 (válaszként erre: 540. - Raccoon2623)
2022. febr. 15. 14:46
Sajnos megjött…. De ami a furcsa hogy ugye ebben a hónapba folsavon kívül direkt nem ettem mást, és most egyáltalán nem volt az, hogy már előtte egy héttel fájjon a mellem, sőt még gyógyszer sem kellett most a görcsök ellen. Annak örülök hogy így végre elindulunk, és meg lesznek a kivizsgálások
552. Pizsi2 (válaszként erre: 551. - 8c6b41126c)
2022. febr. 15. 14:36

Sajna igen. Szinte ugyan olyan tünetek mint eddig mensi elött. Én már ugysem hiszek a jeleknek amugy 😃😃 és már a wc papíron látom a jelét.

Majd legközelebb 🥰🧚🏻🤞🏻


Nektek jobbulást!!!

2022. febr. 15. 13:47

Maruton sok sikert a nyelvvizsgához!


Ashley, jól tetted, hogy bejelentkeztél vérvételre. Biztosan rendben van minden, de nem árt ha ez is megnyugtat téged. Ezek az egyszerű tesztcsíkok becsapósak, néha egy hétig sem mutatják. 😊


Pizsi, biztos, hogy a mensi fog jönni?😃


Néha lemaradok, ne haragudjatok ha valakit kihagyok válaszolgatásban, mindenki sztorija ugyanúgy érdekel!🥰

Mi egy kicsit megfáztunk, próbálunk gyógyulgatni. De ez nem állhat a babaprojekt útjába!🥳

550. Szantina (válaszként erre: 546. - Pizsi2)
2022. febr. 15. 13:29
Az "együttlevéssel" nincs gond, bár mi inkább a napi 2-3-at sírjuk vissza ;) most ugyebár önmegtartóztatás van :/
549. BoxosÁgiMági (válaszként erre: 532. - Ashley94)
2022. febr. 15. 13:29
Ne aggódj, tesóm 5 nap késés után tesztelt, ugyanilyen halvány volt. Gyönyörű kislánya lett.😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook