Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk (2022) fórum

Babát tervezünk (2022) (beszélgetős fórum)


758. dorisz92 (válaszként erre: 737. - Ashley94)
2022. febr. 22. 06:19
Nagyon bízom benne, hogy ott lesz a babuci!!! Gondolok rád mindig! Csak próbálj meg lenyugodni.
757. Ashley94 (válaszként erre: 753. - Raccoon2623)
2022. febr. 21. 22:52
Ezt a méhszáj tapintást én is próbáltam párszor, de valahogy nem sikerült rájönnöm, hogy mikor mit kell(ene) érezni, illetve ahhoz képest én mit érzek, úgyhogy végül feladtam. 😁
756. Raccoon2623 (válaszként erre: 755. - Maruton)
2022. febr. 21. 20:37
Köszönöm szépen, utánanézek ☺️
755. Maruton (válaszként erre: 753. - Raccoon2623)
2022. febr. 21. 20:22

Használtam mehszajsapkat védekezésre, akkor tanultam ki. Igazából nem nagy dolog. Nekem könnyű is, mert alacsony eleve a méhszájam. Menstruációs kehelyből ezért az M-es van, hogy nem is jó, csak az s-és, mert nincs elég helye, mikor a mensi második napján a legmélyebben van. Én szeretem ezt a módszert. Bár már ritkán tapogatozom, mert folyásból és egyéb tünetekből általában tudom, mikor mi van.

Billings-módszer (asszem ez a nyák+mehszaj vizsgálatos módszer neve). Én jó szívvel ajánlom. Sokat tanultam így magamról.

2022. febr. 21. 20:09
Jaj és Maruton, láttam, hogy a táblázatunkba március 1-re beírtad, hogy pozi teszt napja 😍 annyira jó volt ezt látni, nagyon drukkolok, hogy így legyen 🥰
753. Raccoon2623 (válaszként erre: 752. - Maruton)
2022. febr. 21. 19:52
Juj már többen írtátok, hogy tapintással vizsgáljátok a méhszájatokat, ez nekem nagyon durva 🙈 fogalmam sincs, hogy hogyan kell(ene) csinálni, mit érezni 😱 elképzelni sem tudom, hogy milyen 😅
752. Maruton (válaszként erre: 751. - Raccoon2623)
2022. febr. 21. 19:46

Nekem nagyon változó. Általában annyi, ahogy Ashley is mondja, de most PÉ előtt két nappal majdnem egy fél tenyérnyi volt. Ilyen utoljára 20 éves korom körül volt.

Most meg este megint egy nagyon mini kis nyúlósnyák az ilyenkor szokásos tejes mellett. Nem tudom, mi van. A mehszájam közepes magasság än, betonkemény, puffadok és enyhe hasi diazkomfortérzet (ez szokott, de csak mensi előtt, ahhoz még nagyon korai). Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből.


Ashley, amúgy nekem is elsőre az ugrott be, hogy egy vetélés után kötelező protokoll ezt írni a papirodra. Örülök, hogy megnyugodtál kicsit. ❤️

751. Raccoon2623 (válaszként erre: 749. - 8c6b41126c)
2022. febr. 21. 19:14

Semmi gond, ezért is szeretem ezt a fórumot, mert kendőzetlenül, őszintén meg tudunk mindent osztani ☺️

Nálam is ugyanennyi csak, mint nálad meg Ashleynél, kicsit meg is nyugodtam, hogy akkor nem abnormális az enyém mennyisége 😁

750. Maruton (válaszként erre: 736. - Csilluca)
2022. febr. 21. 18:58
A palástfű és cickafark felváltva jó a ciklusra. A palástfű a beagyazodast segíti, én ezért iszom. Negatív a mai LH. Tuti, hogy dpo7-en vagyok, ma nincs is nyák meg semmit. Lehet, hogy a második ösztrogéncsúcs okozta (elvileg van ilyen), tuti, hogy volt PÉm. Nekem eléggé szúr és mindig pontos utána a mensi. Meg ugye teszttel is követtem. Meglátjuk...
749. 8c6b41126c (válaszként erre: 746. - Raccoon2623)
2022. febr. 21. 18:48

Kíváncsi leszek, hogy az enyém mikor fog visszaesni. Ha holnapra leesik, akkor ma este, hnap lesz.

Hajrá nektek!🥳

Én is be tudom képzelni. De most olyan igazinak tűnik.

Jajj, nekem sem bugyi eláztatós. Gusztustalan lesz amit írok: nekem épp hogy nyomot hagy a tisztasági betéten. Onnan veszem észre, hogy kocsonyás az állaga. (Bocsi)

2022. febr. 21. 18:47
Amúgy köszönöm lányok, utána olvastam a neten és tényleg sokszor ráírják ezt a kódot leletre, így a biztatásotokkal együtt azt hiszem el tudom engedni hogy ez van a papíron. ❤️ Folyamatosan emlékeztetem magam arra, hogy most már tényleg azzal tehetek a legtöbbet, ha lazítok, szóval megpróbálom elterelni a gondolataimat amennyire csak lehet, és várni a jó híreket. 🙂
747. Ashley94 (válaszként erre: 746. - Raccoon2623)
2022. febr. 21. 18:44
A nyák nekem sose volt "bugyi eláztatóan" sok, a maximum az volt, hogy pisilésnél láttam, hogy lóg ki.. 😅 Ez volt a maximum, a gyakoribb az annyi volt, hogy szintén pisilés után a wc papíron látszott, de néha még ennyi se. Tavaly a vetéléskor abszolút semmi nem volt (vagy legalábbis nem írtam fel, pedig igyekszem ezt vezetni).
746. Raccoon2623 (válaszként erre: 745. - 8c6b41126c)
2022. febr. 21. 18:33

Nekem tegnap volt csúcson az LH szint, ma már visszaesett szóval tegnap este/éjjel - ma lehetett az ovu 🤞🏻🙈

Az a baj, hogy a hasszúrkálással én nem tudok számolni, mert komolyan pszichésen produkálom 😒 bármikor képes vagyok érezni….

A nyákot figyelgetem, észre is veszem, mikor folyékonyabb, nyúlósabb, de közel sincs annyi, mint amit sok helyen olvastam (“bugyi eláztatóan sok”).

2022. febr. 21. 18:27
Van akinek esedékes az ovu? Az én lh tesztem azt hiszem, hogy pozitív és szurkál is a pocim egy picit.
744. 8c6b41126c (válaszként erre: 742. - Cincike91)
2022. febr. 21. 18:26

Én is úgy tudom, hogy ez egy kód.

Illetve akkor írják oda ha még nem tud biztosat az orvos. Elég korai volt az UH, így még ő sem tud garantálni semmit, a saját védelmük miatt írhatják oda. :)

De minden rendben lesz!☺️😘

743. Raccoon2623 (válaszként erre: 738. - Ashley94)
2022. febr. 21. 18:21

Egyetértek Cincikével, gondolom biztos ami biztos alapon ráírja, ha korán mentél, nehogy az legyen, hogy ne adj Isten elveszíted, és felelősségre lehessen vonni, vagy ilyesmi… így tudja mondani, hogy hát rajta van a leleten.

Kívánom, hogy minél gyorsabban teljenek a napok, próbálj pihizni, továbbra is szorítunk nagyon❤️

742. Cincike91 (válaszként erre: 738. - Ashley94)
2022. febr. 21. 17:38
Szia! Szerintem ezt sokaknak odaírják, feleslegesen is, vagy csak azért mert már történt ilyen. Több helyen olvastam korábban, hogy ez csak egy kód, ami nem valós diagnózison alapul. Ezt még nem tudja ennyiből szerintem megállapítani… ez így ebben a formában pont arra jó, hogy megijesszen, semmi többre sajnos, főleg ha nem is mondta.. :( sajnálom, ez szerintem kegyetlenség így a részéről… kb rutin…próbálj meg nem aggódni! <3 Holnap javaslom hívd fel és kérdezz rá, hogy megnyugodj! :)
741. Ashley94 (válaszként erre: 740. - Pizsi2)
2022. febr. 21. 17:28

Próbálom figyelmen kívül hagyni, de hát nyilván frászt kaptam, amikor megláttam...

Igen, korán mentem, de ugyanakkor ha tényleg méhen kívüli, azt meg jobb minél előbb kideríteni, és ugye már rég le volt foglalva az időpont, úgyhogy így hagytam. Most is csak az eddigi eredmények fényében szorítottak be engem hétfőre (reggel 7:45-re 😅). De azt egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ha már méhen belül látszik valami, akkor ne ott legyen a baba is (ha lesz ebből baba tényleg).

De most már próbálom úgy felfogni, hogy előrébb jutottunk, mint a múltkor, tehát a legnagyobb félelmem már nem fog bekövetkezni, és igyekszem végre tényleg elengedni. 🙂 Csak ha mondjuk nem írta volna ezt a diagnózist a papíromra (vagy legalább nem látom még), akkor azért jobb lenne...

740. Pizsi2 (válaszként erre: 738. - Ashley94)
2022. febr. 21. 17:20

Lehet ezt annak kell érteni amit szóban mondott, hogy nem kizárhato a méhen kívüli is. Sajnos nem tudom 🥺megnyugtató választ én sem tudok adni.

Mindjárt itt van a csütörtök! ❤️ Ne készítsd ki magad nagyon!

739. Pizsi2 (válaszként erre: 737. - Ashley94)
2022. febr. 21. 17:15
Hüh, ez akkor annyit tesz még, hogy “korán” mentél nagyon ultrahangra? Amiatt a találgatása a dokinak is?
2022. febr. 21. 17:02
Jézusom, most végigolvastam a leletet, amit adott az orvos, és a végén ott áll, hogy "fenyegető vetélés". 😭 Ezt bezzeg szóban egyáltalán nem említette, akkor a papíron miért ez szerepel??
2022. febr. 21. 16:54

Sziasztok!

Jelentem 10mm-es méhnyálkahártyám van, benne pedig egy 2mm-es felritkulás (ami az UH képen egy kis fekete pötty volt, én először azt hittem az már petezsák, de mondta az orvos hogy még nem)! Úgyhogy boldog vagyok, mert VALAMI látszódott!

Azt mondta az orvos, hogy csütörtökön csináltassak még egy HCG vizsgálatot, és hétfőn menjek vissza hozzá, és akkor megbeszéljük a HCG eredményt és addigra már petezsákot is látni kéne.

Sajnos azt is mondta, hogy jelenleg nem zárható ki a méhen kívüli sem, amit amúgy nem értek, ha méhen belül már ott egy felritkulás. De remélem, hogy jövő hét hétfőn csupa pozitív hírekkel jöhetek megint. 🤞

736. Csilluca (válaszként erre: 725. - Maruton)
2022. febr. 21. 16:47

Megcsinálod az lh tesztet?

A palástfű tea segít a cikluson?

735. Csilluca (válaszként erre: 728. - Pizsi2)
2022. febr. 21. 16:46

Szia Pizsi, jelen pillanatban én is lehetetlennek érzem, hogy valaha összejöjjön, de ti erőt és reményt adtok akkor is ha épp nem írok egész nap.

Hiszem, hogy itt a csoportban mindenkinek lesz egy egészséges babája, mert másképp nem lehet.

734. Csilluca (válaszként erre: 729. - Ashley94)
2022. febr. 21. 16:44
Szorítok, kívánom, hogy minden rendben legyen. Nagyon várjuk a híreket🙏🌷
733. Ancsa1017 (válaszként erre: 725. - Maruton)
2022. febr. 21. 15:05

Szerintem nem


Nekem ez ,ilyesmi még azelőtt történt hogy elkezdtem volna inni a palástfű teát.

732. Maruton (válaszként erre: 730. - DorkaH88)
2022. febr. 21. 14:56
Köszi! ❤️
731. Maruton (válaszként erre: 729. - Ashley94)
2022. febr. 21. 14:56
Nagyon szorítok! 🤞
2022. febr. 21. 14:44
Nekem a palástfű és a cicafark tea bevált, hasonlóképp izgultam én is, kitartás a fórumozóknak.
2022. febr. 21. 13:48
Nemsokára indulok az orvoshoz, de már most a torkomban dobog a szívem, annyira izgulok, hogy mit fog mondani, és fogunk-e bármi biztatót látni. 🥺 Pár óra múlva jelentkezem, szurkoljatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook