Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt - próbálkozók, sikeresen teherbeesők fórum

Babaprojekt - próbálkozók, sikeresen teherbeesők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1734. b24e024c70 (válaszként erre: 1728. - Zajax90)
2022. okt. 19. 22:51
Jahn Ferencben Budapesten egész jók voltak az ebédek, reggeli meg vacsi az sporólós nagyon de ehető🤷‍♀️ Mondjuk nem nagyon volt étvàgyam, most kezd valamennyire de ahhoz képest hogy van tejem nem eszem féldisznót😄
1733. b24e024c70 (válaszként erre: 1729. - Treildi)
2022. okt. 19. 22:48
Nekem öltöztették ottani ruhába Blankát, pelust,cumisüveget,cumit vigyetek. Illetve egy párnát,mert kemény az ebédlőben a szék. Babatakaró,papucs nektek megint jó ha van. Nekünk portás válogatta kit mikor engedtek be, de ilyenkor ha folyosón kívülre mész akkor le kell adni a babát, betolod egy ilyen kocsiban a csecsemősökhöz és vigyáznak rá. Attól függ ott is ki van,mert volt napközben is hogy simán kitudtam menni anyukámhoz de másnap meg mondták ezt a 4-5 ig dolgot. Van egy köpcös csaj rá készüljetek nagyon paraszt tud lenni és beszologat,az emberre nyitja az ajtót stb. Csecsemős nővér egyébként. Esténként jönnek mérni,nála nem vinni kell előre hanem hozza a mérleget és pattog mint egy hülye. Reggel fél hatkor meg felnyomja a villanyt minden reggel vérnyomás mérésnél. Én alapitványi szobában voltam egyébként. Nyugodtan kérdezzetek ha eszetekbe jut valami ☺️
1732. Kyara84 (válaszként erre: 1731. - Ashley94)
2022. okt. 19. 17:57
36. Hét 8 kg plusz. Ir előzmény, diéta.
1731. Ashley94
2022. okt. 19. 17:46

Sziasztok lányok!

Nagyon eltűntem az utóbbi hónapokban, de gondoltam jelentkezem, hogy minden rendben van nálunk hála az égnek! :)

A 24. héten járok, eddig minden vizsgálat eredménye szuper, és már érezni is szoktam a kicsit, sőt, a párom is érzi amikor ráteszi a hasamra a kezét. Ez annyira csodálatos! :)

Holnap megyek a vércukor terhelésre, kicsit tartok az eredménytől, mert nekem IR előzményem van, és bár tartom a diétát, és néha szoktam itthon mérni a cukromat és az alapján nem lehet nagy baj, de ugyanakkor az elmúlt időszakban nagyon sokszor fordult elő, hogy 1 hét alatt 1 kg-t híztam, amiről azt olvastam, hogy túl sok és utalhat cukorproblémára. :/

Nektek egyébként hogy alakult a terhesség alatt a hízás? Azt olvastam, hogy heti max 0,5 kg lenne az ideális, ugyanakkor örülnék, ha olvashatnék olyan tapasztalatokat, hogy valakinél ez úgy alakult, hogy 1 hónap alatt 5 kiló, aztán 1 hónapig mondjuk semmi. :D Nem az alakom izgat, és nem is az, hogy jajj szülés után hogy fogom visszanyerni a súlyomat, inkább csak azt nem szeretném, hogy bármi baja legyen a babának amiatt, hogy én sokat hízom. (Vagy akár nekem, hogy mondjuk a vége felé emiatt leszek rosszabbul, vagy ilyesmik.) Szóval abszolút nem a külső, hanem az egészség érdekel ebben a témában.


Remélem ti is mindannyian jól vagytok! <3

1730. Zsofili (válaszként erre: 1729. - Treildi)
2022. okt. 19. 14:47

Szia! Én is a Jahn Ferencben fogok szülni, most tartok a 36.héten.

Janka pedig ott szült pár hete :)

Én úgy tudom 4-5 ig van látogatás.

A babának takarót, sapit, pelust, popsikrémet, popsitörlőt, textilpelust kell vinni. Ha akarsz fotós rucit is és saját rucit is lehet vinni. Azt hiszem ennyi.

1729. treildi
2022. okt. 19. 08:00
Sziasztok nagyon rég írtam ide most töltöm a 28ik hetet szeretném megkérdezni,hogy esetleg aki a jahn Ferenc korhàzba szült,hogy van a làtogatàsi idő?És a babànak miket kell vinni ?csàszàrom lesz valószinu betöltött 38ik héten vagy picit elöbb a heg végett nehogy baj legyen mert a harmadikcsàszàr szép napot nektek!🙂
1728. zajax90 (válaszként erre: 1726. - B24e024c70)
2022. okt. 19. 07:41

A barátnőm kislánya rendszeresen csak a porszívóra tudott elaludni .Azt mondják,hogy a babák szeretik ezeket a monoton fehér zajokat (mondjuk nálunk nem jött be ez sem 😅).De az szuper,hogy éjjel ilyen jól alszik Blanka 😊.Legalább ki tudod aludni így magad valamennyire.

Nálam most van megint egy ilyen álomkóros időszak napközben,csak sosem akkor tör rám,mikor a kisfiam álmos délután,így megint próbálom ébren tartani magamat valahogy 😅.De már csak 2,5 hónap 😊.Aztán nem tudom,mi lesz 🤣🤣.

Most én is elgondolkoztam azon,hogy kérek majd be rendes kaját,mert a kórházi kaja nem volt túl jó sokszor.Nyilván ki lehet bírni azt a 3 napot,de jó lenne legalább egyszer normálisan enni 😅.Majd meglátom,hogy mi lesz bent a helyzet az első napon.Még ha látogatási tilalom is lesz esetleg,csomagot akkor is szoktak hagyni beküldeni.De nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen most a csecsemős osztály nálunk a(z elvileg) teljeskörű felújítás után,május körül adták át,így talán még jó állapotú lesz minden.

1727. zajax90 (válaszként erre: 1725. - Kyara84)
2022. okt. 19. 07:24
Akkor már tényleg nincs sok vissza 😊😊.
1726. b24e024c70 (válaszként erre: 1723. - Zajax90)
2022. okt. 19. 00:16
Haha ez a lába között dolog aranyos☺️ Hát igen. Minden gyerek más,tényleg az első pillanattol kis egyéniségek. Én is azért az első hetekben rendeltem, mondjuk alapanyagokat is, mert lusta voltam cipelni meg nem akartam a férjem rángatni. Mi ma voltunk először a kenguruban sétálni, jól ment a nagyrészét átaludta, mondjuk ma a porszívó hangot is🤷‍♀️ Múltkor üvöltott tőle. Húsleves az nagy tejfakasztó, nekem férjem küldött be mindennap, amíg benn voltam. Ő nagy levesmester, meg szeret főzni ha van idő,szóval nálunk most megoszlik ez jobban. Pormacskák meg a por szerintem az aszály miatt van, itt Pesten azóta is porzik a föld sajnos. Meg koszos a levegő is szerintem, az is közrejátszik. Egyébként délutáni szundik nálunk is vannak, mondjuk nem hosszúak mert Blanka beállt a este 10 től reggel 6 igra és nem ébred fel, néha szomjas akkor látom rajta pici forralt víz meg cukormentes tea és jók vagyunk. De amikor terhes voltam a 9.hónapban már csak 8-4 ig voltam homeofficeban minden délután aludtam,alig vártam😀
1725. Kyara84 (válaszként erre: 1724. - Zajax90)
2022. okt. 18. 10:46
11.11 a kiírt dátum 😁. Igen ezzel én is így vagyok. Először meglàtom hogy leszek és majd ahhoz mértem döntöm el mikor jöhet bárki is.
1724. zajax90 (válaszként erre: 1721. - Kyara84)
2022. okt. 18. 08:02

De szuper 😊.Mire is vagy kiírva pontosan?

Az elején mi is csak a nagyon szűk rokonságot fogadtuk,anyósom és apósom jöttek kicsit,mikor kb. 1 hetes volt a pici,a többiek meg később.Én nem is a baba miatt nem akartam embereket,hanem inkább magam miatt,hogy tudjak még kicsit gyógyulni,meg pihenni,mielőtt jönnek.Férjem részéről első baba volt a családban,nyilván mindenki kíváncsi volt rá 😊.De ezt mindenkinek magának kell éreznie,a rokonoknak meg tiszteletben tartania.Ha te mondjuk 6 hétig nem akarsz látogatókat,akkor azt is meg kell érteniük.

1723. zajax90 (válaszként erre: 1720. - B24e024c70)
2022. okt. 18. 07:53

Szerintem fontos kihasználni a szundi időket,jó,ha ki tud kicsit kapcsolni az ember 😊.Nekem most terhesen nagyon kell délután,meg is érzem,ha néha nem alszik a kisfiam.Ilyenkor én is pihenek,a háztartási dolgokat meg előtte vagy utána csinálom meg.De régen volt olyan,hogy magamra kötöttem a gyereket,úgy porszívóztam,mostam fel,főztem,mert máshogy nem maradt el 😅.

A mosogatás nagyját nálunk a mosogatógép intézi,örülök,hogy van 😊.Az előző házban,ahol laktunk,még nem volt,ott nálunk is 2 tálcás mosogató volt,szóval tudom,miről írsz 😅😅.Most így elég 1 tálca is,a fa cuccokon kívül nagyjából mindent bele tudok tenni 😊.

Nekünk is Electrolux porszívónk van amúgy,én nagyon szeretem,tök csöndes és nagyon erősen is szív 😊😊.De sajna már kellett hozzá új csövet venni,mert eltört a műanyag rész,egyszerűen megadta magát az illesztésnél,pedig nem dobáltuk,meg ilyenek.De ezen kívül nem tudok rá rosszat mondani.Robotot még nem néztem,hogy melyik lenne jó 🤔.Majd tavasszal elkezdek keresgélni.Porcicák nálunk is vannak amúgy,én sem tudom,honnan jönnek 🤷‍♀️.

Főzni én is sokat főztem még baba előtt,szeretek is főzni,de az első időszakban nálunk is volt egy kis visszaesés.De mikor beállt már tényleg egy normális napirend,utána megint tudtam.Néha szoktam rendelni is mostanában,ha épp úgy adja ki,hogy nincs annyi időnk vagy nem érzem jól magam.Meg a férjem is szokott néha csinálni ezt-azt,például mikor hazajöttünk a kórházból,főzött nekem igazi húslevest,meg egy nagyon finom avokádós csirkesalátát,mert ezt találta a neten,hogy jó szoptatós kaja 😊😊.Éhezni biztos nem fognak,amíg a kórházban leszek 😅.

A nehezebb természetű első baba meg azért jó,mert kb. mindenre felkészített 😅😅.Ebből indulok ki és max pozitívan csalódok 🤣.Amúgy nem voltam/vagyok kifejezetten paramami,de jó,hogy már van tapasztalatom sok mindenben (betegségek,sérülések,mozgásfejlődés stb.).Már csak a több gyerekes létet kell megszoknom valahogy.Biztosan fura lesz az elején.Meg hogy ha kibontom a pelust,nem lesz a lába között semmi a picinek 😅.Ehhez is hozzá kell majd szoknom.

1722. b24e024c70 (válaszként erre: 1721. - Kyara84)
2022. okt. 18. 05:47
Anyukámnak rowenta van,mi még nézelődünk. Felmosás funkciója sem rossz bár én nem várom hogy egy robotporszivó fel is mosson,már elég ha a szöszöket összeszedi.Nálunk most nincs állatka,anyukámnál viszont van három nyuszim és oda el kell.az egyik rá is szokott ülni menet közben🤣 még boschban gondolkodunk,de majd férjem veszi ,ő taláta ki igazából,mert én is folyton seprek.porszívózok stb. Most vettem egy eletrolux porszivót viszont,ami nagyon jó állatszőrre is,eladónak is nyulai voltak otthon,anyukám is azt használ pl,de nem tudom eletrolux gyárt robotot is vajon?🤔 megnézem majd,de sims porszívóba nagyon jó. (Előtte samsungunk volt de nem szerettem)
1721. Kyara84
2022. okt. 18. 05:41

Sziasztok! Nekem tegnap volt NST szerencsére minden rendben volt, meg is mérték 2kg 60 deka a doki azt mondta nem kell aggódni a súlya miatt nem kicsi ő már annyira csak nem lesz valószínű 4kg-s baba ami annyira nem is baj. Így természetes szülésre készülök 🙂😁.


Janka milyen robot porszívó az ami jó is? Nekem kézi porszívó van mondjuk azzal kb 5-10 perc alatt végig megyek a főbb részeken én imádom. 2 macska 2 kutya mellett minden nap kell porszívózni. 😄


Én fogalmam sincs mikor is fogadjak látogatót majd, biztos hogy az elején össze kell nekem is szokni a picivel , így kell idő hogy csak mi legyünk. A férjem itthon lesz velem az elején így nem leszek azért egyedül.

1720. b24e024c70 (válaszként erre: 1718. - Zajax90)
2022. okt. 17. 21:05
Egyébként hálás vagyok mert jó baba nagyon,még ezt a vacak oldatot aminek elvileg szar íze van a szájpenészre is sírás nélkül türte hogy ott tisztogassam a nyelvèt nagyon türelmes gyerek. Így elsőre marha nagys szerencse meg egyébkent is,mert azért vissza tud vetni ha nehezebb természetű. Szóval emiatt ugyanúgy iszekszem tolni a háztartást,mondjuk nagyon sokat főztem férjemnek előtte nagy leveses meg szeret jókat enni és sokat,mostanában ebben vettem vissza. De igyekszem kihasználni a szundi időket meg mindent,hogy rendbeb legyenek a dolgok. Azért érzem néha,hogy fáradt vagyok csak nem akarok leereszteni,mert lusta tudok lenni akkor ha elengedem .magam nagyon🤣
1719. b24e024c70 (válaszként erre: 1718. - Zajax90)
2022. okt. 17. 20:59
Köszönöm🤩 hát még jó a derekam,de amennyit most emelem Blankát fel le már nem sokáig,néha este egy egy rossz mozdulattol beáll🤣 öregszem de tényleg,31 leszek és a legmagasabb ágymagassága is magas,pedig 170cm vagyok,de majd beesek az ágyába néha. Szóval majd meglátjuk hogy fog menni,kettőnél kell hordozó máshogy nem tudod megoldani. Nem is tudom ahol ikrek van hova mondjuk 3as hogy rakják fel őket, meg babakocsi stb. Múltkor ovinál láttam egy hármasikreket, ilyen élőláncba vonultak anyuval,de szegény anyunak is csak két keze volt. Nagyon kemény lehet. Tiszta logisztika ígyis kimenni a lakásból egyébként eggyel. Robotporszívot nagyon ajánlom hasznos kis gép,én most fogok kapni ,anyukámnak tavaly vettem és nagyon szereti. Nálunk mindig pormacskák vannak,pedig most is 2 naponta porszívozok,törölgetek mindent,már arra gondoltam hogy annyira aszáj volt hogy onnan jön a por,de azóta volt egy hónap eső. Nem tudom,de idegesit. Mosogatni való kevésbé🤣 inkább az elmosottakból szoktam tornyot építeni,két szintes a tálca de olyan gúlákat épitek ígyis,mindig férjem pakol el,mert egyszerűen csak építem🤣🤣
1718. zajax90 (válaszként erre: 1717. - B24e024c70)
2022. okt. 17. 20:17

Akkor úgy tűnik,hogy a sógornődnek egyszerűen ilyen a természete 😒😒.

A renddel én is így vagyok,hogy sosem érem utol magam 🤣🤣.Mióta egyedül eszik a gyerek kb. naponta porszívózhatok a konyhában,főleg ha majd kúszni kezd a kicsi (addigra lesz robotporszívó 😅😅).Felmosni nem is nagyon tudok,amíg ketten vagyunk,mindig megvárom a férjemet,hogy vigye ki kicsit játszani 😊.

Nem is kell körbeugrálni senkit,van épp elég dolgod most 😊.

A mi kendőnk elég vastag,nyáron kicsit izzadós is mondjuk 😅.Én fél kézzel szoktam odanyúlni a babához,a másik szabad.Nem mintha kiesne,csak jó érzés 😅😅.Szerintem tényleg érdemes lenne elmenned majd kipróbálni párat olyan helyen,ahol van tanácsadás is,ha aktuális lesz a következő babánál,úgy látnád,melyik mennyire stabil.Én sokat olvasgattam előtte a témában,mert nem olyan jó a derekam sajna,úgyhogy próbáltam olyanokat választani,amik elég kényelmesek nekem is.

1717. b24e024c70 (válaszként erre: 1716. - Zajax90)
2022. okt. 17. 19:28
Körbe nézek majd a kendővel kapcs,de majd ha jön a kicsi. Elvileg amit vettünk 3-4hónaposan már lehet használni,zsebek vannak rajta,nem rossz. Babakocsink chicco pl 3:1ben,de nagy böszmének érzem 🤷‍♀️ pedig könnyű tolni meg minden,csak emelni nem kellemes. Én elég sétálos voltam előtte,szóval a kengurut várom mert könnyebb ha a kezem szabad,meg nekem is jobb érzés,hogy közel van Blanka. Kendőt láttam Brendonban egyébként de vékonynak találtam meg nem voltam túl türelmes már 9.hónapban hogy megtanulmányozzam😅 most nyilván más a helyzet már.Férjem nővérének egy nagy fia van, szerintem szimplán figyelmetlen volt vagy nem gondolt bele nem tudom de nem jöttek 2 napra mert kibuktam rajta. Mondjuk volt egy ilyen elég kellemetlen húzása már,hogy 9.hónapban voltam,pilótakekszeket ettem mert az volt ami jól esett a gyomorsavra és felkajálta az összeset az asztalról,nagyon rosszul esett,mert nem kínáltam csak ott maradt egy fél zacsi,és megette😅 eléggé kibuktam rajta. Más meg direkt ki volt rakva az ott maradt,meg főztem ugyanekkore és elment finnyáskodva aludni😅😅Sajnos a családot nem tudjuk megválasztani,de nem őzönlöttek ránk a látogatok szerencsére mert engem is idegesítenek,nem szeretem ha mosatlan ott marad,mert nekem úgy kényelmes de közben meg volt hogy még terhesség végen reggel beugrottak kávéra. Nem fogok haptákban állni 0-24, volt hogy nem volt rend de senkit nem vártunk 🤷‍♀️😅 De lehet én vettem magamra nagyon ,azóta senkit nem ugrálok körbe,épp elég Blanka meg a háztartás.
1716. zajax90 (válaszként erre: 1715. - B24e024c70)
2022. okt. 17. 19:00

Nekem is jöttek Pécsről a szüleim,a mamám és a tesóm,de ők csak itt ebédeltek és mentek is haza (5 órás út kb.).Szóval nálunk ebből nem volt gond szerencsére,ilyen szempontból normális volt nálunk a rokonság.De gondolom,hogy a férjed tesójának még nincs babája,ugye?Szerintem aki még nem tudja,milyen ez az elején,annak nem természetes,hogy frissen szült kismamához,kisbabához nem megyünk csak úgy oda,max ha hívnak segíteni.Szerintem is jobb ezt nyíltan megmondani.Nálunk anyukám akart jönni több napra itt alvósan,de én nem szerettem volna valahogy,mert tudom,hogy sok mindenbe beleszólt volna,ami nem hiányzott.Meg úgy nem is volt szükségem segítségre pluszban,itt volt a férjem,meg tudtam mozogni rendesen.

Még nyugodtan vehetsz hordozókendőt is akár,olyan fél éves korig még lehet elől hordozni,amíg bírja a hátad 😊.Én a kengururól nem jókat hallottam,mi inkább csináltattunk egy csatos hordozót a háton hordozáshoz,valahogy jobban tetszik,ahogy benne van a baba.Így olyan,mint egy hátizsák 😆.Én is sokat fogok most majd kendőzni,bár már kicsit szófogadóbb a kisfiam,de valahogy nem tudom elképzelni,hogy sétál velem szépen a babakocsi mellett 😅😅.Egyébként van lehetőség sok helyen bérelni is kendőt,így ki tudod próbálni.Meg segítenek is a helyes felkötésben.Nekünk Close Caboo márkájú van,ezt nagyon könnyű feltenni,gyakorlatilag csak bele kell bújni,mert előre meg van kötve valamennyire 😊.Csak nem tudom,hogy árulják-e még ezt a típust,de hasonló biztos van.Ez újszülött kortól használható gyakorlatilag.

A gátmetszés varrásnál mondta a doktornő,hogy engem nehéz varrni 😅.Szóval lehet,hogy emiatt is volt fájdalmasabb a gyógyulás,meg elég nagy is volt szerintem a vágás.De tényleg van,aki meg sem érzi se közben,se utána.Az mondjuk jó volt,hogy szépen gyógyult,nem gyulladt be,csak sokáig fájdogált.

1715. b24e024c70 (válaszként erre: 1706. - Zajax90)
2022. okt. 16. 19:55
Nálunk úgy volt,hogy férjem tesója 2 napra akart jönni, két hetes nem volt még a babó.Mondtam hogy értem,hogy vidékről jönnek fel,de azért ez mégis túlzás. Én nem voltam lelkileg rosszul,de ezeken kibuktam mert túlzásnak érzetem, majd déltől maradtak kb 5 ig,az is hosszú volt, de elvonultunk aludni délután és nem érdekelt. Akartam hordozókendőt de lebeszéltek,viszont következőnél biztos lesz 0.naptól mert akkor ott lesz Blanka is. Most vettünk kengurut,de abba meg még nőnie kell. Most már több a tapasztalatom minden téren, nekem aranyerem készitett ki de arra találtam egy marha jó kenőcsőt. Engem nem zavart a gátmetszés ha megint lenne,sem bánnám.Félek is hogy a második majd fiú lesz, öcsém nálunk iszonyat szenvedett örjöngött szegénykém,szóval tudom mi a hasfájos baba.
1714. Kyara84 (válaszként erre: 1710. - RedRicky)
2022. okt. 16. 17:55
Jajj ez ma a 2. Ilyen hír egy másik csopiba egy másik leányzó is hasonló helyzetben van. Remélem minden rendben lesz nálatok, azért maradjon még bent az a pici. 🙏🙏🙏🙏.
1713. zajax90 (válaszként erre: 1710. - RedRicky)
2022. okt. 16. 17:28
Szorítok,hogy rendben legyetek!
1712. RedRicky (válaszként erre: 1704. - Nixi86)
2022. okt. 16. 16:50
Az én nagyfiam úgy született, de szerencsére nem fogta szorosan a nyakát, nem szorítódott el a keringés. Én sem tudom, ezt miért nem látni. Nekem is egy félelmem ez azóta.
1711. RedRicky (válaszként erre: 1701. - Mandarin90)
2022. okt. 16. 16:50
Gratulálok!❤️
1710. RedRicky
2022. okt. 16. 16:46

Mi kórházban vagyunk. Kedden voltam a dokimnál, akkor még változatlan volt a helyzet, belső méhszáj zárva volt. Továbbra is mondták, hogy pihenjek, amit megtettem. Tegnap

reggel elkezdtem vérezni, görcsölni, a férjem bevitt és két ujjnyira nyitva voltam. Kaptam tüdőérlelőt és csöpög a magnéziumos infúzió. Megijedtem, hogy levált a lepény, de az szerencsére nem, “csak” tágulásos vérzés volt.

33 hetesek vagyunk, jó lenne ha tudnák még tartani a picit. A súlya ok, 2100ra becsülték, szépen mocorog.

1709. zajax90 (válaszként erre: 1704. - Nixi86)
2022. okt. 16. 11:15
Én is kérdeztem erről az orvosomat még régebben,mondta,hogy ez elég gyakori.De nekem is nagy félelmem a köldökzsinór.Mindig mondom is a babának,hogy hagyja békén.
1708. zajax90 (válaszként erre: 1701. - Mandarin90)
2022. okt. 16. 11:12
Gratulálok és remélem,hogy hamar felgyógyulsz!
1707. zajax90 (válaszként erre: 1699. - B24e024c70)
2022. okt. 16. 11:09

Én inkább kendővel mentem,ha menni kellett valahova,sokszor kényelmesebb,mint a babakocsi,főleg ha lépcsőzni is kell.Nem gondolkoztál még hordozókendőn?

Én most is szeretnék majd hordozni,ha lejár a gyermekágyas időszak.Meg a nagy mellett jobb is lesz talán,ha egyedül megyek velük valahova 😅.

Szerintem kell még kis idő,mire megszokja a babakocsit.De lehet,hogy nem fogja,kicsit még próbálkozz,hátha...az elején nekem is sírt a kisfiam úgy fele-fele arányban,aztán ahogy nőtt,szépen elvolt már benne,jó nagyokat is aludt mindig a friss levegőn.Még most is be tudom tenni,ha úgy alakul 😊.

1706. zajax90 (válaszként erre: 1698. - B24e024c70)
2022. okt. 16. 11:04

Nekem fél évig fájt szülés után az együttlét.Szerintem ha most is így lesz,fogok használni majd valami regeneráló tablettát vagy krémet,hátha az segít majd.

A gátsebemet éreztem akkor is,mikor frontok voltak még mielőtt teherbe estem most,most meg nyomja már a súly,emiatt gyakran érzékeny.Ilyen enyhe sajgó fájdalom.Kicsit kellemetlen csak.De azért jó lenne most elkerülni a vágást (meg a varrást).A doki azt mondta,hogy ugyanott szokták csinálni,ha másodszor is kell.A feszülés majd enyhül szépen idővel,még azért elég friss a sebed,kell még idő 😊😊.

Engem a szoptatás nem igazán zavart,mármint hogy ott ülnek mások a nappaliban,amíg én szoptatok a szobában.Inkább csak az,hogy nem igazán volt hangulatom a csoportos látogatásokhoz az elején.Hulla fáradt voltam.Nyilván senki sem maradt órákig,de attól még nem volt nagyon kedvem másokhoz 😅😅.Ez szerintem nálam a hormonok miatt is volt,engem tényleg nagyon megkavart érzelmileg.Meg ugye a hasfájás,amit nehéz volt leklieg viselni,hogy minden etetés után sírt és sírt és nem tudtam segíteni neki.

1705. Sziszkusz (válaszként erre: 1701. - Mandarin90)
2022. okt. 16. 05:43
Szívből gratulálok és gyors regenerálódást!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook