Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babáknál mire jó a borostyán nyaklánc? fórum

Babáknál mire jó a borostyán nyaklánc? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. nov. 7. 16:14

Én is most vettem, a kisfiamnak, egy hete használjuk, és tényleg érezhető a nyugtató hatása.

www.borostyanlanc.hu

13. HViki
2007. nov. 7. 15:26

Mi is használjuk már másfél éve. Nekünk nagyon bevállt. A kislányom a második fogával másfél-két óránként ébredt fel, annyira szenvedett. Mikor az apja (Ausztriából) meghozta a láncot este és a nyakába tettük az éjszakát átaludta és csak kétszer kelt fel szopni és már aludt is.

Úgy tudom, hogy a borostyánnak fájdalomcsillapító, nyugtató hatása van. Nem mondom, hogy minden éjszskát átalszik, mert igen nyugtalan, de biztos vagyok benne, hogy lánc nélkül még rosszabb lenne. Most mult két éves és még mindig a nyakában van a lánc.

Mi, ahogy írtam Ausztiában vettük, de láttam már az internetes adás-vevős oldalakon is.

Szerintem is vannak fiúsabb színű láncok. Bár számomra nem újdonság, mert errefelé igen sok gyereknek, fiúknak is van a nyakában borostyán lánc.

Én éjszakára is rajta hagyom, mert nem piszkálja és a lánc is elég rövid, nem tud beleakadni a keze. De vannak akik csak napközben hagyják a babán, mert vagy folyton beleakad, vagy a lánc hosszabb, mint a mienk. Babája és mamája válogatja.

12. Piczur
2007. nov. 7. 15:18
11. kitta73 (válaszként erre: 10. - Kitta73)
2007. nov. 7. 15:08
Amugy ti hol vesziktek,itt vidéken nem nagyon van ilyen.Lehet ezt postán is megrendelni.A barátnőmék is pesten vették,de ritkán menne.
10. kitta73 (válaszként erre: 9. - Josey)
2007. nov. 7. 15:07
Köszi utánanézek akkor én is a színeknek,lehet beválalunk egy fiusat.Mondjuk nálunk a fogzás már nem téma,de a nyugtató hatás néha ráférne:-)))
9. josey (válaszként erre: 8. - Josey)
2007. nov. 7. 15:04
Az arany hivatalosan akácméz szín.
8. josey (válaszként erre: 6. - Kitta73)
2007. nov. 7. 15:03

Egy anyuka most vett meggyszínűt a kisfiának.

Egy ismerősöm pedig azt az arany színűt.Láttam,nem lányos a kiskölkőcön...

2007. nov. 7. 15:02
Értem, köszi! Én tényleg azt hittem, hogy rágnia kell!
2007. nov. 7. 15:01
Csak simán a nyakában van,olyan mint egy szép ékszer.Amugy tényleg szép kis nyaklánc.Én azért nem vettem a fiamnak,mert hülyén nézett volna ki gyöngysorban.De egy kislánynak nagyon szép.Mondjuk fiunak is meglehet venni,legfeljebb csak otthon adod rá.
2007. nov. 7. 14:58
De mit csinál vele? rágja? Bocs, ha hülye a kérdés csak ez így konkrétan még nem hangzott el!:)
2007. nov. 7. 14:56
A barátnöm vett a kislányának nem olyan régen és azt mondta,hogy náluk bevált.Sokkal nyugodtabb lett tőle és azóta átaludja az éjszakát. A kislány másfél éves,és igeny nagy fogzásban volt.
2007. nov. 7. 14:52

A fogzással járó nyugtalanságra hat.Gondolom enyhén fájdalomcsillapító is:)

Remélem igaz,mert jópáran most szerezzük be:)))

2. hihi
2007. nov. 7. 14:52

Azt hallottam,hogy jó a fogzásra,de még nem próbáltam ki.

Van egy ismerősöm,aki ezzel foglalkozik,és ő mondta

2007. nov. 7. 14:51
Babáknál mire jó a borostyán nyaklánc?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook