Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt folyamatban fórum

Babaprojekt folyamatban (beszélgetős fórum)

ma 11:06

Sziasztok!

Csatlakoznék. Mi két hónapja kezdtünk próbálkozni. Az első nem sikerült. Most peteérés tesztet is csináltunk. Reméljük sikerült. :-)

20. elemző (válaszként erre: 19. - Pszfk93)
okt. 18. 20:27
Sok sikert!
okt. 18. 16:41

Sziasztok! Látom van köztetek Clostis. :) Évek óta próbálkozunk a babóval, de sajnos eddig nem jött össze. Most vagyok az első Clostis hónapban, és annyira bízom a sikerben, annyi jó tapasztalatot olvastam, hallottam róla.

Korábban nagyon rendszertelen volt a vérzésem, így elkezdtem kicsit foglalkozni magammal, heti kétszer neki álltam sportolni, és már hónapok óta baratcserjézem, méhpempőzöm és pajzsmirigy+slim tabit szedek. Ezektől rendszeresen beállt a mensim. A múlt hónapban pedig a dokim minden vizsgálatot megcsinált, így kiderült, hogy minden rendben nálam, hormon panel, és szervi elváltozás sincs. :)

Bocsi hogy sok voltam. :)

Sok sikert nekünk!

18. elemző (válaszként erre: 16. - Aranymazsola_)
okt. 17. 12:14
Meg tudtad nézni a felvételt?
okt. 13. 07:27
SZiasztok! Kicsit eltűntem. 4 nap van a menzeszemig, hát kíváncsi vagyok. Próbálok nem rástresszelni, ha esetleg megjön, akkor új hónap új remények. :-)
16. aranymazsola_ (válaszként erre: 15. - Elemző)
okt. 13. 07:26
Húúú, köszi! Érdekesnek hangzik, megnézem ma!
15. elemző (válaszként erre: 1. - Aranymazsola_)
okt. 10. 14:19

Szia!

Érdemes megnézni Dr Milesz Sándornak a 2020. szeptember 26-i XXVII Természetgyógyász Kongresszuson elhangzott előadását, melyben kb 9.30-tól Tanács Ferencné természetgyógyász beszél arról, hogy a tanácsaik segítségével már kb 400 baba született az ismeretségi körükben: [link]

14. helguci23 (válaszként erre: 13. - Brekcsi)
okt. 6. 13:09
Én holnap megyek dokihoz hogy kiderítsük mi lehet az oka hogy 2 terhességemnek is missed ab lett a vége. Bízunk benne hogy elindul valami aztán minél hamarabb belekezdhetünk újra :)
okt. 6. 12:13
Hahó! Van valakiről valami új infó? Én végeztem az első adag closti kúrámmal, iszom rendületlenül az Inofolicot is :)
okt. 1. 13:37
Nem vagyok elkeseredve, nem régóta próbálkozunk, de azért már jó lenne ha összejönne. Én 28 éves vagyok.
okt. 1. 10:50

Szerintem az első félévben belőlem éltek meg a tesztgyártók :D

Egyébként tényleg sajnálom, de új hónap új remények!! :)

Bízom benne, hogy már elég sok mindent megtettem én is az ügy érdekében, hogy összejöjjön a babó :) a HSG után van most a closi kúra, a doki szerint ez már így rendben lesz.

Egyébként mennyi idősek vagytok?

10. Lilaakácköz. (válaszként erre: 9. - Lilaakácköz.)
okt. 1. 10:05
*évig
9. Lilaakácköz. (válaszként erre: 8. - Aranymazsola_)
okt. 1. 10:05

Sajnálom!

Azért ne keseredj el, ne add fel! :)

2,5 évis, szinte havonta teszteltem negatívat. :D

okt. 1. 06:54
Jó reggelt! Sajnos negatív lett a tesztem :(
szept. 30. 19:00
Sziasztok! Csatlakoznèk,remélem ez a fórum hosszabb életű lesz mint a többi, olyan jó lenne beszélgetni,, sors társakkal,, (:
6. Lilaakácköz. (válaszként erre: 5. - Aranymazsola_)
szept. 30. 17:17

Köszönöm!

Reggeli, első vizeletből tesztelj, az a biztos! Drukkolok! :)

5. aranymazsola_ (válaszként erre: 4. - Lilaakácköz.)
szept. 30. 13:05
Húha, akkor Ti már sokmindenen keresztül mentetek. Kívánom, hogy összejöjjön végre és szívesen olvasom majd a további fejleményeket is. Én ma tesztelek azthiszem... Aztán majd kiderül. :-)
4. Lilaakácköz. (válaszként erre: 1. - Aranymazsola_)
szept. 30. 13:03

Szuper! Követem a fórumot! :)

Mi is most kezdjük, igaz mögöttünk már van 10 év, 3 babó terhességi szakaszban történő halálozása és bizony, mi már orvossal karöltve kezdjük, újra. A héten hívom a dokimat, nagyon kíváncsi vagyok, hova fog elküldeni vizsgálatokra. Korábban már volt genetika, andrológia, összeférhetetlenség vizsgálat és közben kiderült a PM betegségem is. :)

Úgy néz ki, lombikoznunk kell, de azért halványan bízom benne, hogy mégsem lesz rá szükség. :)

Azért egy petevezetékkel, biztos nem lesz könnyű, de nem adom fel! :)

Sok sikert, mindenkinek! <3

3. aranymazsola_ (válaszként erre: 2. - Brekcsi)
szept. 30. 11:04
Szia! Örülök, hogy valakinek tetszik az ötlet. Nálam benne van a pakliban, hogy nehezen fog összejönni a gyermek, mert édesanyám is nehezen esett teherbe. Viszont a nővérem meg könnyen. Szóval azért bízom benne, hogy nekem is sikerül és nem kell évekig várni... Én csak a Femibiont szedem, tesóm ajánlotta, egyik ismerőse is miútan elkezdte szedni rövid időn belül teherbe esett. Vizsgálaton én még nem voltam, még csak 5 hónap telt el, a menszim napra pontosan érkezik, szóval én még nem gondolok 'rosszra'. Viszont ha év végéig nem jön össze, akkor kivizsgáltatom magam. Nagyon szeretnék már anyuka lenni!
szept. 30. 10:14

Szia!

De jó, hogy indítottál egy ilyen fórumot is! :)

Mi már több, mint egy éve próbálkozunk. Én a most következő hónapokban bízom, mert kiderült az előző ciklusban, h a 22. napi progi szintem 0.,64 :D nincs is peteérésem.. kaptam rá Clostit meg Inofolicot, illetve szednem kell hozzá D vitamint (4000 NE szedek), meg Mg-ot. A clostit a ciklus 2. napjától szedem 2*1-et, 2 hónapig.

Nagyon bízom benne, hogy most végre sikerül majd <3

Te voltál már vizsgálatokon? Szedsz valamit?

szept. 30. 09:50

Sziasztok!

Kerestem ilyen témában fórumot, de ha jól láttam az összes 'kihalt'... Szeretném, ha újra összegyűlnénk mi, akik babával próbálkoznak... Én már immáron április óta, és még semmi... Örüljünk vagy sírjunk akár együtt! :-)

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook