Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4107. Saucy81 (válaszként erre: 4106. - Peszka)
tegnap 23:40
Ma megint voltam a dokinal, meg akart nezni, hogy volt e tuszorepedesem, ugy tunik volt 😊 ugyhogy varakozo allaspontra helyezkedtunk, ha megjon, megcsinalja az atjarhatosagit. De remelem nem jon meg 🙂
4106. peszka (válaszként erre: 4105. - Saucy81)
tegnapelőtt 20:47
Igazából nem nagyon van rá gyógyszer mérsékelni lehet, de ha jól tudom meggyógyulni nem. Clostylbegyt szedek ha az nem hasznal megyünk tovább. Tünet több is rendszertelen ciklus ezt nagyjából sikerült beállítani, fáradság, édesség utáni vágy, hirtelen hízás, erőteljesebb szőrösödés, hajhullás. Amint abbahagytam a fogamzásgátlót visszajöttek a tünetek. Majd írj hogy mi volt! 😊
4105. Saucy81 (válaszként erre: 4104. - Peszka)
tegnapelőtt 20:01

:( es kell valami gyogyszert szedni rá?volt valami tuneted?

Elvileg holnap megnézi a dokim, hogy volt e tuszorepedesem, hát nagyon kivancsi vagyok ra :/

4104. peszka (válaszként erre: 4103. - Saucy81)
tegnapelőtt 18:05
Ciklus 3. napján vett vérvételből, valamint sima ultrahangos vizsgálattal már a lelet előtt mondta az orvosom hogy pco jellegű a petefészek.
4103. Saucy81 (válaszként erre: 4098. - Peszka)
tegnapelőtt 17:35

Sajnalom, es drukkolok nagyon!

ezt a PCOS-t mibol szűrték le?

tegnapelőtt 17:08

Gondoljatok hogy esetleg lehetek az? :-))

Tesztet mikor lenne érdemes? Csak jövô7? (Hét közepére nemvárom)

4101. Nancsi123 (válaszként erre: 4097. - Cseresznye05)
tegnapelőtt 15:57
Én 3 hónapot vártam a gyógyszer után, de 1. hónapba összejött szerencsére. :) Nekem is fájdogált a mellem, de csak nagyon enyhén, de ez is fura volt, mert soha életemben nem fájt előtte. Más tünetet én nem vettem észre, mert tüszős mandulagyulladással nyomtam az ágyat. :D
4100. babika (válaszként erre: 4097. - Cseresznye05)
tegnapelőtt 15:27
Nekem is ilyen volt a mellbimbóm, én először PMS-re gondoltam, de ahhoz későn kezdődött - menzesz előtt pár nappal. A fájdalom azóta is megvan 16+1 hetes vagyok :)
4099. Babesz88 (válaszként erre: 4097. - Cseresznye05)
tegnapelőtt 15:20
Nekem nagyon fájtak a mellbimbóim mikor terhes lettem. Számomra ez egy összetéveszthetetlen fájdalom. Drukkolok!
4098. peszka (válaszként erre: 4096. - Saucy81)
tegnapelőtt 15:14
Másfél éve már nagyon várjuk. Holnap nem kellene megjönnie, de a jelek arra utalnak hogy ez sem a mi hónlapunk lesz. Igazából nem vagyok elkeseredve úgy is addig megyünk míg nem lesz babó. Sajnos nálam PCOS-t állapítottak meg így picit nehezebb a dolgunk, de egyszer eljön a mi időnk is 😊
tegnapelőtt 14:18

Sziasztok!

Nekünk még új ez a téma, most szeretnénk első babát! Szedtem fogamzásgátlót, 2 hónapja hagytam abba, most próbálkoztunk először (volt peteérés előtt is közvetlen akció meg közben is).

Jövő hét közepén kellene megjönnie, 26 napos a ciklusom. Gondolom kicsi az esélye, hogy elsőre összejöjjön a dolog igaz?

Egyébként jelenleg nagyon fáj a mellem, a bimbómhoz hozzá se tudok szinte érni, és annyira álmos vagyok, hogy majd lefordulok a székről munkában. :) nyilván ez még nem egyértelmű jele egy terhességnek, de ki tudja? :)

4096. Saucy81 (válaszként erre: 4095. - Peszka)
tegnapelőtt 14:04
Koszonom, nagyon aranyos vagy! ❤ ti miota probalkoztok?mikor mehet a drukk? :)
4095. peszka (válaszként erre: 4094. - Saucy81)
tegnapelőtt 12:55
Nagyon drukkolok hogy rendben legyen minden! 🍀🍀🍀🍀
4094. Saucy81 (válaszként erre: 4093. - Peszka)
tegnapelőtt 11:26
Hivatalosan szeptember ota, de ugy tenylegesen még csak februar ota gyurtunk rá. Még nincs meg az 1 év, igy nem csinaljak meg a hsg-t, ezt az en megnyugtatasomra csinalná meg a doki privatba. 37 eves leszek nyaron, elso babára várunk, ezert nem szeretném huzni az idot sokaig,ha kozben meg el vannak zarodva. Volt mar egy csomo bajom, az esely sajnos megvan rá. Amugy az eredmenyeim nem rosszak, es a parom "kiskatonái" is szuperek ;)
4093. peszka (válaszként erre: 4091. - Saucy81)
tegnapelőtt 10:50
Azt nem tudom mennyire megbízható én bízom az orvosomban, hogy ha látott volna valamit ami nem okés tovább küld. Ritka lelkiismeretes. Szerintem egy jó szakember sok következtetést le tud vonni belőle. Nyilván a laparos pontosabb de az macerásabb ahogy olvastam. Mióta szeretnétek babát? Mi miatt kell átjárhatósági? Majd írd meg mi volt! Drukkolok!
4092. radiation (válaszként erre: 4088. - Nancsi123)
tegnapelőtt 10:20
Együttérzek. Az előző terhességem így hordatm ki én is...Nálunk van klíma, olyan 28-29 fokig leviszi a hőmérsékletet, csak oxigén nincs...ha ablakot nyitunk meg 2 perc alatt 35 fok van... :)
4091. Saucy81 (válaszként erre: 4090. - Peszka)
jún. 18. 21:21
Köszönöm a válaszodat! olvastam, hogy nem annyira megbízható :/ Ez valóban így lehet?
4090. peszka (válaszként erre: 4089. - Saucy81)
jún. 18. 20:39
Szia! Nekem volt, nem kell tőle félni egyáltalán nem fájt egy nagyon enyhe ovulációs fájdalomra hasonlít. Nekem egy ovuláció sokkal jobban fáj mint ez a vizsgálat. A lényeg hogy ne feszülj rá engedd el magad bízz az orvosban. Én is aggódtam mikor mentem de így utólag semmiség. Szerencsére nálam rendben volt minden szépen lehetett látni a folyadék áramlását. Kívánom, hogy neked is így legyen.
4089. Saucy81
jún. 18. 19:37
Sziasztok! Ma voltam dokinál és azt mondta hogy megcsinálja nekem az átjárhatóságit ultrahangosan magánrendelésen... van köztetek olyan, akinek van tapasztalata az ultrahangos átjárhatósági vizsgálattal kapcsolatosan?
4088. Nancsi123
jún. 18. 13:51
Én is minden éjjel felkelek pisilni sajna. én 13. hétben vagyok, hányingerem nekem is van még sajna :( Illetve a meleget szörnyen rosszul viselem. Sajna a munkahelyemen nincs klíma és 8 órát itt ülni a 35fokba rettenetesen kikészít. :(
4087. Vacakos
jún. 18. 12:47

Sziasztok!én is rosszul és nyugtalanul alszom,lefekvés után 2-3 szor kell felkelnem pisilni.sokszor felébredem.

Már a 14 dik hétben vagyok de még mindig sokszor van hányingerem kevesebbet tudok inni és enni emiatt.🤔

4086. babika (válaszként erre: 4085. - Radiation)
jún. 18. 11:55
Van valami gyógynövényes krém aranyérre, nem is olyan rég reklámozták. Én lekopogom, hogy jól alszom, viszont szorulás most nekem is van. A sok folyadék sem használ: alapból min 3 liter megiszom egy nap, ennél több már nem megy nekem sem. :S
4085. radiation (válaszként erre: 4084. - Destiny7)
jún. 18. 11:47

Szia!

Én is szarul alszom...:(

Állítólag a hársfatea lefekvés előtt kimondottan jó kismamáknak, ellazít, álmosít...

Mondjuk sokat nem érek vele ha 2x kell pisilni kísérni a 4 évest, meg még 2x betakarni...meg nekem is kell ugye pisilni.

Szorulásra rengeteg víz, zabos kaják, sok rost a megoldás. Én ezeken már túl vagyok, kismama lekvárt akarok venni ha eljutok gyógyszertárba.

Sajnos nekem már vmi aranyérhez hasonlóval is küzdenem kell...és körömvirágkrémen kívül semmit nem javasolnak :(

Este megyek dokihoz, megbeszélem vele mit javasol. Megírom ha okosabb lettem.

4084. destiny7
jún. 18. 09:37

Sziasztok lányok!

Èn mostanában iszonyú szarul alszom...és szorulás is gyötör...van esetleg ezekre a panaszokra bevált praktikátok?

4083. Babesz88 (válaszként erre: 4082. - Boróka2017)
jún. 16. 16:35
Ilyenkor a legrosszabb, mikor ki kellene derülnie a terhességnek. Aztán új hónap, új lendület. Sokszor elkeseredek, de próbálok arra gondolni, hogy kerülnöm kell a stresszt, mert akkor hamarabb jön a gólya.
4082. Boróka2017 (válaszként erre: 4078. - Vike91)
jún. 16. 11:11

Sajnálom!

Egy barátnőm is sajnos úgy volt mint Te és 1 év után újra teherbe esett és most 20 hetes és kisfiút vár.

25-ös tesztet csináltam az volt itthon. Még mindig reménykedem hogy később fogant csak még a teszt nem mutatja. Blabla.. Nagyon nehéz, végre késik és akkor se azért.

Ti hogy tartjátok magatokban a lelket, mert én kezdem feladni..

4081. Babesz88 (válaszként erre: 4078. - Vike91)
jún. 15. 17:19
Szia! Én februárban éltem át a poklot, igaz nekem ilyen sokáig sem tartott a boldogságom, mert a hcg mutatta, hogy baj van. Nagyon sajnálom, hogy veled is megtörtént! Az idő tényleg segít, én talán mostanra nyugodtam meg teljesen.
4080. Saucy81 (válaszként erre: 4078. - Vike91)
jún. 15. 16:57
Sajnalom 😞 kicsit várj,pihend ki,aztan talpra kell állni! 😟
4079. csillagtök (válaszként erre: 4078. - Vike91)
jún. 15. 16:14
Sajnalom :( igen én. Nekem 12.hetig tartott a boldogsag :( elég szar érzés még mindig így 4,5 hónap utan.
4078. vike91
jún. 15. 15:30
Milyen érzékeny tesztet csináltál? Ha később ágyazódott be akkor még lehet belőle valami :) sajnos nálam úgy néz ki véglegesen elment a terhességem. A hasam teljesen lelapult, és igazi (kicsit erősebb) menstruációs vérzésem van. Sajnos úgy néz ki nagyon a méhem alján tapadt meg...3 hete teszteltem pozitívat eddig tartott a boldogság :( eléggé el vagyok keseredve, és nagyon félek újra belevágni! Tudom nem szabadna de folyton azon agyalok mi lesz ha legközelebb is így lesz! Van esetleg köztetek olyan aki sajnos szintén volt hasonló helyzetben?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook