Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5347. kamilla2
ma 15:36
Négy nap késés után megjött. Sűrű bordó. Ilyen állagú szinű se volt még. Startolok a következő hónapra. :)
5346. Vituli (válaszként erre: 5345. - Tyityu)
ma 15:21

Sajnos múltkor kettőt vettem és egy megmaradt ez volt a baj :-D

Így persze hogy elhasználom.

Arra gondoltam ha korábban volt peteérés hátha kimutatja.:-)

Valamiért eddig az időig úgy érzem sikerült olyan jó érzés fog el,és elötte egy héttel mintha elvágnák már tudom hogy nem.

Lehet beképzelem de az sem kizárt hogy tényleg elkezdődik de valamiért megszakad a folyamat.

Következő hónapban megyek dokihoz és kezdjük a vizsgálatokat.

5345. tyityu (válaszként erre: 5343. - Vituli)
ma 15:13

Jo a memoriam🙂. Arra is emlekszem, hogy megfogadtad, hogu nem dobod ki feleslegesen a penzed tesztekre 🤣🤣

Ezek a jelek meg barmik lehetnek, szurkolok, hogy mikor vegre itt van az ideje (es nem 2hettel a mensid elott 😀) pozitiv legyen.

5344. nickole87 (válaszként erre: 5326. - Babesz88)
ma 15:06
Jól köszi! Ma megint volt kis barnázgatás...ilyenkor nagyon megijedek. Remélem nem lesz semmi gond. Jövőhéten kell menjek vissza a dokihoz.
5343. Vituli (válaszként erre: 5329. - Tyityu)
ma 14:58

Nagyon jól emlékszel:-D

El sem mertem mondani hogy tegnap teszteltem és negatív:-(

De én nem tudom biztosra sem mikor van peteérésem ha megjön akkor fogok rendelni Lh tesztet és figyelni fogom.

Egy hét múlva van az ideje hogy megjöjjön,ma elkezdtem érezni a cicim de én mindig szoktam mielött megjön akkor is.Főleg hogy az egyik mellemben van egy ciszta és azt nagyon érzem olyankor.

Sokszor fájdogál a hasam kis időre,menszi jellegű de nem sokáig tart.

Így nézve okosabb nem lettem még bármi lehet :-)

5342. tyityu (válaszként erre: 5340. - Kidi)
ma 14:50
Igen a vasarnapi meg valoszinu, hogy nagyon korai volt.
5341. tyityu (válaszként erre: 5338. - Cseresznye05)
ma 14:45
Igen mar tobben irtatok, hogy par nappal a mensi elott meg negativ volt a teszt. Nem igazan ertem mitol fugg. Gondolom talan attol, hogy kinek mikor volt peteerese. Nekem kozepido elott van, ezert gondolom, hogy 1-2 nappal mensi elott a hcg-nek mar ki kell ugrania ha babas vagyok. Azert ha negativ lesz meg remenykedni fogok. A remeny a mensivel mulik el 🙂
5340. Kidi (válaszként erre: 5337. - Tyityu)
ma 14:44
Hat igen a vasarnapi az negativ lett. De meg lehet tul korai volt az elso terhessegem is a menstruacio elmaradast koveto teszt utan lett pozi. Szoval varok es remelem ismet atelhetem :)
5339. cseresznye05 (válaszként erre: 5328. - Csillagtök)
ma 14:25
jaj dejó! gratulálok! nagyon jó hírek :) és kislány? jaaaaj <3 de édes :)
5338. cseresznye05 (válaszként erre: 5337. - Tyityu)
ma 14:24
Nekem basszus 1-2 nappal mensim előtt sem mutatta még ki...kedden kellett volna megjönnie és még vasárnap és hétfőn lótúró se volt...kicsit el is voltam kenődve, vártam a keddet, na akkor mensi. De volt még egy tesztem, mondom kedden ellövöm, és lám! pozi lett :)
5337. tyityu (válaszként erre: 5336. - Kidi)
ma 14:12
Ha jol emlekszem mar elmult vasarnap is tesztelni akartal, ha jol latom meggondoltad magad🙂. En korabban csut-pentek korul gondoltam, de most ugy dontottem, hogy megvarom a szombatot. Akkor mar 1-2 nappal leszek a mensim elott, egy 10-es teszt mar csak mutatna vmit. Masreszt ha kibirom szombatig miert nem varom meg, hogy megjon e vasarnap vagy hetfon? 🤔
5336. Kidi
ma 14:01
Sziasztok. Nekem keddig vagy a korul lehet, de remelem elmarad :) meg nem teszteltem, de probalok kitartani hogy csak az elmaradast kovetoen teszteljej tehat 7 nap mulva :) en is erzek enyhe szurkalast, a kozerzetem is valtozott. Szoval nagyon varom a ho veget hogy vegre a kezemben tarthassam a pozitiv eredmenyt :)
5335. tyityu (válaszként erre: 5332. - Saucy81)
ma 13:31

Kicsit elvesztettem a fonalat, de a lenyeg hogy te tudod kovetni 😀

Mindenestre kezd izgi lenni a dolog. Eddig ugy voltam vele, hogu meg messze van a mensim, de mostmar kevesebb mint egy het es vegre kiderul, hogy osszejott e ez a honap.

5334. Kinguska (válaszként erre: 5328. - Csillagtök)
ma 12:59
Szuper jó hírek! Gratulálok! :)
5333. Kitti0704 (válaszként erre: 5328. - Csillagtök)
ma 12:48
Gratulálok!😁
5332. Saucy81 (válaszként erre: 5329. - Tyityu)
ma 12:16

En is erzek enyhe mensis gorcsot, meg szurkakat is. Nekem uh szerint szeptember 8-an es 9-en volt ovum, az szombat es vasarnap, tehat vasarnaptol szamitva nekem is vasarnap van a 14. nap, amugy meg egy het mulva kedden lesz a 28.nap.

Szoval kicsit bonyolult, de a lenyeg, hogy en még keddig nem tesztelek 😁

5331. Drazsi1 (válaszként erre: 5328. - Csillagtök)
ma 12:11
Szuper. Gratulálok. 😊
5330. tyityu (válaszként erre: 5328. - Csillagtök)
ma 11:57
Gratulalok 🙂
5329. tyityu
ma 11:57

Lanyok akik velem egyutt jovo hetre nem varjak! Hogy vagytok? Csinalt mar vki tesztet? Vituli te nagy tesztes vagy ha jol emlekszem 😀

Nekem akar mar most vasarnap megjohet, esetleg hetfon de ugy dontottem csak szombaton tesztelek. Viszont napok ota mensis gorcsok jonnek elo naponta tobbszor.. Mensim elott 2nappal szoktak jelentkezni, szoval nem nagyon ertem. Azert remelem nem fog megjonni🙂

5328. csillagtök (válaszként erre: 5244. - Cseresznye05)
ma 11:43
Sziasztok, a januari pocsek eredmenyek utan tegnap viszont jo hireket kaptuk a genetikain, szuper ertekekkel. Kombinált is nagyon jo lett. Koszonom a drukkokat 😊💕 ja es valoszinu, kislany!
5327. Babesz88 (válaszként erre: 5316. - Kamilla2)
ma 09:20
Nagyon drukkolok!
5326. Babesz88 (válaszként erre: 5325. - Nickole87)
ma 09:20
Hogy vagy Nickole? Mikor mész legközelebb a dokihoz?
5325. nickole87 (válaszként erre: 5319. - Kitti0704)
tegnap 22:23
Együttérzek 😀 2 hete tart 🤣🤣 Ha a pihenés esik jól ilyenkor nehogy lelkiismeret furdalásod legyen. Kitartást!
5324. nikky21 (válaszként erre: 5316. - Kamilla2)
tegnap 22:22
Halvány pozitív :) én mikor teszteltem senki nem latta csak én :) és ott volt.
5323. nikky21 (válaszként erre: 5313. - Kamilla2)
tegnap 22:21
Olyan mintha lenne ott csík :D
5322. krizsanevi (válaszként erre: 5321. - Tyityu)
tegnap 19:37
🤣😁😂
5321. tyityu (válaszként erre: 5320. - Krizsanevi)
tegnap 19:12
🤣🤣 vegulis a gyartoknak is meg kell elniuk vmibol 🤣
5320. krizsanevi (válaszként erre: 5318. - Tyityu)
tegnap 19:07
Én minden nap tesztelek kb, kész csőd 🤣
5319. Kitti0704
tegnap 18:55

Csajok!

nekem rosszul kezdődik a hét olyan gyomorégésem meg hányingerem volt ma hogy nagyon nem is csináltam semmit😭

remélem a holnapi nap jobb lesz

5318. tyityu (válaszként erre: 5316. - Kamilla2)
tegnap 18:29

Te aztan turelmes tipus vagy. 😀 Ha nekem kesne biztos nem tudnek 3 napot varni, hogy teszteljek 🤣. Egyebkent a lenyeg, hogy nehany orat ne igyal es koncentralt legyen a vizelet. De azt is hallottam, hogy mar egy napos kesesnel is akar napkozben is meg lehet csinalni, mert mar annyira magas a hcg, hogy nem koncentralt pisibol is kimutatja. Ez van irva a clearblue tesztekre is amit en hasznalni szoktam.

De persze te dontod el mikor akarsz tesztelni. Drukkolok 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook