Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


2369. Lemi
2008. okt. 15. 21:21

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok (sajnos)

Hétfőn volt a 4. missed ab-om!:(:(:(:(

Teljesen kivagyok lelkileg,ez a baba már a 16 hetet is túlélte ( az első terhességem az 5,a második a 2, a harmadik pedig a 8 hétben ment el)

Erre rátesz még 1 lapáttal azis hogy a férjem családja,elég szigorúan beszélnek velem hogy miért nem szülök a fiúknak 1 gyereket. Nem elég hogy Pécsre járunk orvoshoz. Sajnos pénteken voltunk utoljára és a doki közölte hogy a magzat elhalt:( Lelkileg teljesen padlót fogtam. Fogalmamsincs mit csináljak,félek hogy a férjem elhagy ha nem szülök neki babát,én szeretnék és mindent betartottam amit a doki mondott. Mégis már a 4. terhességem volt, nem tudom érdemes -e reménykednem.

Azt mondta a dokim h a 3 mensi után probálkozhatunk megint,mindig ez van...várjak várjak várjak...és mikor azthszem minden rendben lesz mégsem. Nem melózok a héten inkább itthon teszek-veszek. Nem tudtok segíteni h ne legyek ennyire a padlón lelkileg?

Köszöi előre is és bocsi h hosszúra sikerült.

2368. kesz1 (válaszként erre: 2365. - Kislibu)
2008. okt. 14. 17:33

Szia!


Én 4 héttel a műtét után voltam kontrollon, pont előtte pár nappal meg is jött az első mensim. Ennek ellenére megvizsgált - ha jól tudom - ilyenkor azt nézi visszaállt-e az méhed eredeti mérete. UH-t nem csinált, persze amilyen "precíz" volt eddig is nem csodálkozom rajta.

2367. cini76
2008. okt. 14. 16:31
sziasztok :) újból itt vagyok de most picit jobb hírekkel :) a teszt szerint sikerült újból teherbe esni :) nagyon boldog vagyok :) péntek d.u. megyek dokihoz :) remélem minden ok :) szurkoljatok nekem :) köszi mindenkinek és fel a fejjel kitartást és sok sikert mindenkinek !!!:)
2366. 0bc15d9cef (válaszként erre: 2365. - Kislibu)
2008. okt. 13. 18:29

Időre hívott vissza. 4 hétre, de akkor nem tudtam volna menni, így 3 és fél héte mentem, tehát mens. előtt. De én ifjabb kismama voltam (15.hét) és nem szültem, hanem (missed) abortus volt.

UH-n megnézte, hogy üres-e, vagy van-e vmi (bár azt műtét után is nézte)

És nőgyógyászati vizsg (gondolom a méh méretét, állagát?)

Szóval ha épp a kontroll idején menstruálsz, kérdezz rá, mert fertőzésveszély miat akkor nem is szoktak vizsgálni... néhány nappal később is jó lesz:)

2365. kislibu
2008. okt. 13. 17:43
Köszi a "véres hozzászólásokat"! ;-) Na, ma kicsit morbid vagyok, azt hiszem. Vagy csak a közelgő mensi jele már ez is - mindenesetre ez nagyon furcsa, hogy 2 napig volt valami, aztán ma meg semmi, de várok még. Csak azt nem tudom, hogy mit csináljak, ha épp a 6 hetes kontroll idejére jön meg. Mert mivel táppénzen vagyok, időben vissza kell mennem, de úgy meg nem akarom, hogy megvizsgáljon az orvos. Előtte meg nincs értelme, főleg, hogy még meg sem jött. Tényleg, aki már volt ilyenen: mit csinált az orvosotok a kontrollon pontosan?
2364. Pepe 08 (válaszként erre: 2359. - Judy55)
2008. okt. 13. 14:22

Szia Judy55!

Nekem június 6-án volt a műtét, és csak 1 mensit vártam utána meg, újból terhes lettem, aminek megint rossz vége lett, augusztusban ismét elvetéltem. Most már nem akarok kockáztatni, inkább többet várok...

2363. 0bc15d9cef (válaszként erre: 2362. - Sztavros)
2008. okt. 13. 10:30
Nekem 35. napra jött meg műtét után. Mondjuk nem izgultam, mert 3 fél héttel a műtét után a kontrollon mondta a doki, hogy már vastagszik a méhnyálkahártyaés készülődik a menstruáció, de nem tudja megmondani, mikorra. Ehhez képest még jó másfél hét volt. Korábban is inkább hosszú ciklusaim voltak, utána pedig 32 napokra jött meg.
2362. Sztavros (válaszként erre: 2360. - Kislibu)
2008. okt. 13. 10:14

Szia!

Hát, nekem hajszál pontosan 6 hétre jött meg a műtét után. Hétfőn műtöttek, és hétfőn jött meg. Szerintem ne aggódj. Majd megjön rendesen. Az utolsó egy hétben már én is eléggé ki voltam miattam, azt hittem, sosem fogok már menstruálni, de aztán már túl is vagyok rajta.

2361. 0bc15d9cef (válaszként erre: 2358. - Pepe 08)
2008. okt. 13. 09:30

Logikus kérdés. Nekem eleve pontosabban fogalmazott a doki, azt mondta, hogy várjunk 2 menstruációt és utána hajrá.

DE! Először hosszabb időt mondott, és a kontrollon mondta így, gondolom mert látta, mennyire regenerálódtam. Aztán 3 mensit vártunk, mert nem voltam itthon aktuális időben:)

Szerintem kontrollon kérdezd meg konkrétan!

Én mondjuk három hónapon három ciklust értenék inkább.

2360. kislibu (válaszként erre: 2352. - B.zs.19)
2008. okt. 13. 09:19

Sziasztok!


Sajna, látom, bővültünk megint. Olyan nehéz ilyenkor mit mondani, mert igazából nem segít és nem változtat ezen a helyzeten semmi, csak az idő, a türelem, a várakozás és majd egy újabb csöppség. De mindenesetre tanusíthatom, hogy egy idő után jobb, bármilyen hihetetlennek tűnik is ez a műtét utáni napokban.


Az jó, ha az újabb babára koncentrál az ember, de azért nem szabad, hogy ez irányítsa görcsösen a mindennapokat. Nem érdemes belerohanni egy újabb terhességbe meggondolatlanul, és ki kell várni azt a minimum 3-4 hónapot. Szerintem 3 mensit meg kell várni, és a 4. előtt már lehet próbálkozni, mert a hormonszint addigra már biztosabban helyreáll. De ez függ az elvesztett terhesség korától is. Egy 6-8 hetes terhesség nem szipolyozza ki annyira az embert, mint egy 22 hetes. De én azt mondom, érdemesebb inkább várni még 1 hónapot, mint hogy megfoganjon a baba, aztán meg megint itt kössünk ki, ha gyenge még a szervezet és összességében még többet kelljen várni.


A vérzésről annyit, hogy nekem 2 hétig vérzett elég rendesen most a "szülés"+ műtét után, de ez már nagyobb terhesség volt. Viszont most meg nem akar megjönni. Már eltelt 5 hét, és pénteken volt 1-2 csep vér, aztán szombaton semmi. Tegnap volt egy kicsit több pötty, ma meg semmi. A múlt héten pedig már teljesen olyan érzés volt, mintha eljött volna az idő, de most meg nem történik semmi. Volt valakinek hasonló? Normális ez, hogy nem akar megjönni?

2359. Judy55
2008. okt. 12. 18:35

Szia Pepe 08!


A kérdés jó, ez engem is foglalkoztam.

Én rengeteg helyen utánanéztem. Mivel én is ebben ahelyzetben vagyok/voltam mint te :-(, nekem elsőzör a doki azt mondta, hogy decemberben már lehet prólkozni,- most volt a műtét október 2-án -a műtét után azt mondta 3 hónap. Mikor meg utánanéztem a neten, ott nagyn sokan úgy írták, hogy megvárták a műtét utáni első mensit, utána még egy rendes ciklust, és utána már nem jött semmi, mert teherbe estek.

Neked mikor volt a műtét?


üdv.

2358. Pepe 08
2008. okt. 12. 17:57

Sziasztok!

Egy butuska kérdésem lenne! Ha 3 hónapot kell várni vetélés után, akkor próbálkozni 2 mensi után lehet a 3. hónapban, vagy a 3 hónap 3 mensi várakozást jelent, és a 4. hónapban lehet újra próbálkozni?

Kicsit körülményes voltam, de azért remélem érthető! Köszi előre is a választ!!

2008. okt. 11. 19:15

Sziasztok!


Látom, újak is vannak :(

Én újrababás vagyok. Egy hete voltunk dokinál, jövő héten van az újabb jelenés, remélem közben minden rendben odabent. Mert most "ezzel" nem is foglalkoztam. Csüt-n volt apósom temetése, helyzethez képest jól vagyunk.

Hosszas vivódás után úgy döntöttünk, hogy jövő héttől táppénzre megyek, a héten próbáltam mindent átadni, lezárni... remélem nem kell néhány hét múlva "visszasomfordálnom".


Tavasszal minket a férjemmel még nagyobb egységbe kovácsolt a dolog. De tény, hogy egész másképp dolgozza föl mindenki, és minden pár is. Nekem "könnyű" volt? Mert mindent együtt csináltunk. Ott volt az UH-n, amikor kiderült, a kórházban szinte egész nap, és következő hétre szabit vett ki (megtehette, különösen, hogy a főnöke felesége velem egyidős kismama volt).

2356. kiandi (válaszként erre: 2352. - B.zs.19)
2008. okt. 10. 17:51

Szia b.zs. !

Sajnálom,ami veled (is) történt! Én is 8 hetes voltam, amikor be kellett fejezni a terhességem, mert nem volt életjelenség. :( Én nagyon picit véreztem, az első 2-3 nap jobban, utána kb 7-8 napig csak pecsételő vérzésem volt. Nekem a dokim 4 ciklust javasolt a köv. próbálkozásig, ami 5 hónap lesz kb. Szerintem érdemes kivárni.

Ne aggódj, ez természetes, hogy ilyenkor az ember kiborul. Én már kezdtem úgy érezni, hogy a páromat nem is viseli meg, mert nem sírt. Aztán leállítottam magam, mert rájöttem, hogy hülyeség. Ő máshogy fogta fel, nem akart gyengeséget mutatni, de nagyon fájt neki is. Két hete volt a beavatkozás, és most már jól vagyok. Én azzal erősítettem magam, hogy mire újra próbálkozhatunk, testileg-lelkileg rendbe kell jönnöm, mert az új picinek anyára lesz szüksége, és egy anya mindig erős és soha nem adja fel! :)

Gondolj ilyenekre, és meglátod, túl fogod tenni magad rajta (legalábbis nem fogsz mindig sírni). Nálunk most sok kisbaba van a családi és baráti körben. Eleinte kerültem őket, de hidd el, még jobban motivál, ha keresed a picik társaságát. Legalábbis nekem jót tesz. :)

Ne aggógj, rendbe fogsz jönni!!! :D Csak sírd ki magad, mert az is sokat segít.

Puszi.

2355. kesz1
2008. okt. 10. 15:17

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy te is itt vagy közöttünk! A műtét után 9 nappal még teljesen normális a vérzés. Nekem annó azt mondták kb. 2 hétig teljesen normális, ennek ellenére nálam a műtét utáni 3. héten szűnt meg teljesen. Az a fontos, hogy lázad, hőemelkedésed ne legyen!


Nem könnyű feldolgozni, ami velünk történt, de gondolj a következő babára az segít! Hidd el, gyorsan eltelik az a 3 hónap és jöhet a másik baba.

Mi a férjemmel a műtét után pár nappal leültünk és kibeszélgettük/kisírtuk a baba elvesztésével kapcsolatos érzéseinket. Ez mindkettőnk lelkének jót tett.

Tudom nem könnyű, de fel a fejjel! Minden rendben lesz!!

2354. Judy55
2008. okt. 10. 14:39

Szia! :-(


Szomorúan olvastam el a leveledet, akár én is írhattam volna. Nekem kb. 8 hetesen volt egy spontán vetélésem, kb. egy hete meg a műtét, mint neked. Szörnyű érzés volt (még most is nagyon rossz) de amit mondanak, igaz, hogy könnyebb lesz. Pl. most egy hét után már sokkal "könnyebb" már kisírtam magam, inkább a szomorúság maradt.

Ezt biztos, hogy nem fogom elfelejteni, de más most próbálom magam hozzászoktatni, hogy lehet, hogy hamarosan jön az újabb baba.

TE is próbálj erre gondolni, már most készülj felj rá. Én már most elkezdtem megint szedni a vitaminokat, folsavat.

Az okát nem lehet tudni, hogy mitől lehetett, én is odafigyeltem pedig mindenre.

Én a műtét előtt már nagyon véreztem, valószínűleg, hogy már előtte megtörtént, de hát a műtétet nem úsztam meg. Én viszont a műtét után talán 1-2 napot véreztem egy picit, most már szűnőben van.

Lelkileg nehéz ezt feldolgozni, de ha már a másik baba közeledtével foglalkozol, máris jó úton haladsz! Pihenj sokat, erősítsd magad vitaminokkal, hidd el az idő el fog szaladni, mindjárt itt a Karácsony, az arra való készülőds, az is gyorsan eltelik, és nemsokára ott fog jelentkezni az újabb baba!!!

Minden rendben lesz!!!!!!!!!!

üdvözlettel

2353. KissMe (válaszként erre: 2352. - B.zs.19)
2008. okt. 10. 14:02

Szia!

Üdv a klubban (sajnos)! Mielőbbi felépülést kívánok, főleg lelkileg. Bízzunk benne, hogy hamarosan újabb babának örülhettek, és ő majd veletek is marad.

Kérdéseidre válaszolva:

A pecsételő vérzés ennyi idő után még normálisnak mondható. Ha 3-4 hét múlva sem múlik, akkor mindenképpen keresd föl az orvosodat, még a kontroll előtt.

Az orvos jól mondott mindent, 6 hét múlva kontroll, 3 hónap múlva próbálkozhattok újra élesben. Saját tapasztalatból mondom, hogy előbb nem érdemes.

Minden házasság más. Mi még nem is voltunk összeházasodva, amikor két vetélésem is volt. A második alatt már szerveztük a lagzit, amit később meg is tartottunk. Két hónap múlva újra terhes voltam, most a 15. héten tartok. A házasságunk boldog, kiegyensúlyozott, és előtte a kapcsolatunk is az volt. Pedig én is nagyon sokáig szomorú (talán depressziós is) voltam, és a kicsi gyerekekre nem tudtam ránézni.

Ha egy kicsit visszaolvasol, találhatsz sok bíztató történetet, és kívánom, hogy tudj erőt meríteni belőlük!

2352. b.zs.19
2008. okt. 10. 10:12

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok (sajnos). Egy héttel ezelőtt volt egy spontán vetélésem, 8 hetesen ment el a kicsi és sajnos utána még meg is kapartak, mert nagyon véreztem.

Akiket kapartak, utána még meddig vérezgettek? Nálam eltelt azóta 9 nap és még mindig pecsételő vérzésem van. Elég 3 hónapot várni az újabb próbálkozásig, vagy inkább fél évet mondanak? Az orvosom szerint nálam minden rendben volt, 6 hét múlva kell mennem újra kontrollra és 3 hónap múlva próbálkozhatunk.

A másik kérdésem még az lenne, hogy hogy tettétek ezen túl magatokat lelkileg. Már a házasságomat is féltem, mert mindig rosszkedvű vagyok, egyfolytában sírok és nem tudok babára ránézni sem, pedig nagyon szeretem őket.

2351. Beszi 79
2008. okt. 9. 14:49

Sziasztok csjok!

Nagyon-nagyon hányingerem van,és már ki is pakoltam ma 1x.Annak örülök ,hyogy ilyen tüneteim vannak,de nagyon nehéz így dolgozni és a háztartást is ellátni.A kislányom ma 6 éves és persze semmit sem tud, csak hogy anya rosszul van napok óta .Szép napot mindenkinek!!!

2350. KissMe (válaszként erre: 2348. - Kislibu)
2008. okt. 8. 13:39

Erre mondják, hogy a sors útjai kifürkészhetetlenek!

Mi legföljebb belenyugodhatunk a kialakult helyzetbe, vagy nagyon erősen tennünk kell azért, hogy számunkra kedvezően alakuljon. Persze, egy baba megfoganása általában nem véletlen, de ez sem törvényszerű.


Szép napot nektek!

2349. kesz1
2008. okt. 8. 12:46

Sziasztok!

hacsiju, kislibu nagyon köszönöm válaszaitokat és a bíztatást!


Magát a beavatkozást szeptemberben viszonylag jól viseltem, mert csak arra tudtam gondolni, hogy a 3-4 hónap letelte után nekem/nekünk újabb baba (nem is egy) kell és nem omolhatok össze, mert annak a picikének egy lelkileg is egészséges anya kell. Most, hogy a mensim nem akar múlni egyre inkább kezdem elveszteni ezt az optimizmusomat. Ezért reggel úgy döntöttem nem stresszelek tovább és elmentem a dokihoz. Dicynone nevű lokális véralvadásgátlót írt fel, remélem ez már hat és nem lesz szükség hormonra /kicsit féltem, hogy rögtön hormot kapok/.

Az tuti, hogy a következő picike előtt felkeresem a kiszemelt új dokit, hogy tényleg minden rendben van-e!

2348. kislibu (válaszként erre: 2344. - KissMe)
2008. okt. 8. 09:45

Látod, nekünk is valahogy így alakult ez a baba dolog. Mi is megismerkedésünk után fél évvel hoztuk össze véletlenül az elsőt (2006 aug), és akkor még albérletben éltünk, meg a munkánk is zavaros volt, így utólag már azt mondom, akkor nem volt itt az ideje a dolognak. A második babával a pocakomban házasodtunk össze (2007 febr), de az sem maradt meg, de utána meg olyan munkahelyem lett, ahonnan be tudtuk rendezni az új lakásunkat (bútorbolt volt). Most gondoltam volna azt, hogy minden adott a babákhoz és 2008 áprilisában jöttek az ikrek, és szeptemberig maradtak velünk. Azt most még nem nagyon látom, miért nem volt itt az ideje a dolognak még mindig, de lehet, hogy most meg találok normális munkahelyet és még egy Pestre költözés is a pakliban van...


Abban ugyan egyetértek, hogy nem ugyanaz eltervezni és az, ahogyan a dolog alakul, de ez arra igaz, ha már megfogan a baba, mert azért abba bele tudunk szólni, hogy mikor "engedjük" meg neki, hogy megfoganjon. És nekem ez most a problémám, hogy ha tudom, hogy előttem még a költözés, meg az új munka, ahol szeretnék majd sokáig maradni, akkor mikor kezdjünk neki a babaprojectnek.

2347. hacsiju (válaszként erre: 2345. - Kesz1)
2008. okt. 7. 20:47

Szia!

Sajnálom hogy Te is köztünk vagy!Nekem is rossz tapasztalatom van a dokik odafigyelésével kapcsolatban!

Az hogy kinél meddig tart a vérzés egyéntől függ!Vannak akiknek rengeteg van, de az is előfordul hogy normálisan zajlik le.(nekem is több volt a szokásosnál de már visszarendeződött)

Amúgy valószínűleg Ergam cseppet vagy gyógyszert akart írni (én azt ismerem mint vérzéscsillapító ).Édesanyám is szedett már ilyet és mástól is hallottam már hogy ezt kapta!

Ne aggódj biztos hogy lehet még babátok ....ha a bizalmad meginog mindenképp keress másik dokit!

Fel a fejjel és nyugi!

2346. kislibu (válaszként erre: 2345. - Kesz1)
2008. okt. 7. 20:33
Hát, nekem eddig minden vetélés után sokkal erősebb volt a menzeszem, tehát ez önmagában nem gond. De nekem 5 nap alatt el is múlt akkoriban. Szerintem várd ki a 10 napot, és ha akkor sem csillapodik, akkor menj el egy másik orvoshoz, én a jelenlegi dokidban nem bíznék már. Azt nem tudom, milyen gyógyszert ír fel, de nem hiszem, hogy ez maradandó károsodást okozna, és ne lehetne többé babád. Biztos csak valami hormontabletta, ami egy pár hónapra összekavarhatja ugyan a szervezeted, de nem örökre. Ne aggódj, de azért keress fel más orvost is, én nem vagyok szakember...
2345. kesz1
2008. okt. 7. 19:36

Sziaztok!

Szeptember elején volt missed ab-m, a 12 hetes UH-n derült ki, hogy a babám 10 hetes korában egy bevérzés miatt elhalt.

Nagyon örültem, hogy a műtét után kb. 4 hétre meg is jött az első mensesem, de most már aggódom. 8. napja tart a dolog és semmi jele annak, hogy csillapodna /ugyan a dokim a műtét utáni 4 hetes kontrollon mindent rendben talált, de már nem tudok hinni neki, mert a baba elvesztésében az ő figyelmetlenségének oroszlánrésze volt/. Az orvos azt mondta, ha 10 napig nem múlik el, vmilyen gyógyszert kell szednem.

Esetleg nem tudjátok mi ez a gyógyszer? Normális, hogy ilyen sokáig és ilyen erősen tarson a missed ab utáni első vérzés? Rettegek attól, hogy többet nem lehet babám!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

2344. KissMe (válaszként erre: 2342. - Kislibu)
2008. okt. 7. 15:39

Szia!

Nem hangzik rosszul ez a multis állás! Szorítok majd, hogy összejöjjön! Egy nyelvtanárnak nem hiszem, hogy gondjai lehetnek majd a nyelvtanulással, vagy akár a használatával. :)


Nálunk egyébként semmi nem úgy jött össze, ahogy terveztük, bár így talán még jobb is. A férjurammal már a megismerkedésünk után fél évvel elkezdtük a baba-projektet, ez 2006. nyarán volt. Sokszor gondolok arra, hogy nagyon korán lett volna, ha akkor összejön azonnal, mert még alig ismertük egymást. Aztán 2007. nyarán sikerült, és már elkezdtük tervezni az esküvőt (még mielőtt látszik a pocakom), amikor elment a baba. Aztán úgy terveztük, hogy idén tavaszra tesszük át, ha addig újra babás leszek, ne legyen megint nagy pocakom. Majdnem ez is bejött, mert a második terhességem pont úgy kezdődött 2007. november-decemberben, hogy 2008. áprilisra még nem látszott volna. Aztán a második baba sem maradt meg. Az esküvőt megtartottzuk április 5.-én, addig nem voltam hajlandó újra próbálkozni. Utána költöztünk, de közben azért már január-februárban elmentem orvosi vizsgálatokra. Viszont május végén, amikor már az új helyen laktunk, a tettek mezejére léptem, felírattam az injekciókat, és július elején fogant meg a mostani babánk. Így ő már a családi házunkba jöhet haza, és mint házaspár várjuk már.


Szóval egy dolog valamit eltervezni, és egy másik véghezvinni. Sajnos legtöbbször nem mi befolyásoljuk a dolgok alakulását.

Szerintem vállald fel az esélyes munkahelyeken, hogy 1 éves terveid között szerepel a gyermekvállalás, és akkor nem érheti őket meglepetés.


Na, én most megyek haza, mindenkinek további szép napot kívánok!

2343. kislibu
2008. okt. 7. 14:27
Hogy vagytok egyébként? Kismamák, nő a baby? Várakozó állásponton lévők: jobb már egy kicsit?
2342. kislibu (válaszként erre: 2338. - KissMe)
2008. okt. 7. 14:26

Ne aggódj, hogy felhoztad ezt a témát, a halál is is az élet része, és nem lehet szemet hunyni felette.


De beszéljünk másról. Épp most voltam egy nagy multinál állás ügyben. Hamarosan behívnak elbeszélgetésre, csak annyi a gond, hogy németül fog zajlani az interjú. Az egy dolog, hogy van középfokú nyelvvizsgám németből, de hogy ezen a nyelven dolgozzak úgy, hogy angolt tanítok, az kicsit kemény lesz. De nem baj, ha felvesznek, legalább megtanulok németül is normálisan, és addig is telik az idő legalább.


Bár a babavállaláson elgondolkodtam egy kicsit, hogy mikor kéne, ha novemberben kezdenék az új cégnél, ahol kb. 3-4 hónap csak a képzés... Furcsa lenne utána otthagyni a fenébe. Ráadásul meg költözni is akarunk egy év múlva kb. Pest környékére, és nem tudom, hogy azt kéne egybekötni a babavállalással, és ha akörül foganna meg a kicsi, akkor ott már nem kéne állást keresnem (vagy a multi pesti irodájába beilleszkednem), vagy várjam meg, míg beköltözünk, és majd ha ott lenyugodtunk és minden rendben lesz, akkor nekivágni. Lehet, hogy jót tenne a szervezetemnek is kicsit több pihenés az elmúlt 2 év 3 vetélése után, de a lelkem mélyén meg nagyon vágyam megint a terhességre. Nem tudom, mit tegyek... Szerintetek???

2341. KissMe (válaszként erre: 2340. - Beszi 79)
2008. okt. 7. 14:11
Nagyon drukkolok! Mikor mész UH-ra? Kíváncsiak leszünk ám az eredményre! :)
2340. Beszi 79
2008. okt. 7. 12:13

Sziasztok csajok!

Tegnap voltam dokinál,rákszűrést csinált és uh-ra utalt.Amúgy néha émelygek és a mellem érzékenyebb.De ezeknek örülök nagyon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook