Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hiszi azt a nővérem, hogy a férfi szereti? fórum

Miért hiszi azt a nővérem, hogy a férfi szereti? (beszélgetős fórum)

6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 11:34
A nővéred egész biztos elfogadta a helyzetet. Azáltal, hogy tartják továbbra is a kapcsolatot, barátként még meglehet, hogy értékes ember marad a nővéred életében. Rájuk kell bízni, felnőtt emberek.
2022. nov. 15. 07:38

Mindig azt mondom, egy felnőtt ember úgy csinálja az életét, ahogy akarja. Mindenki a saját életének kovácsa.


Vannak testvéreim, sosem mondtam nekik, hogy ez így nem jó. Igaz, hogy idősebbek nálam. Kerülöm, hogy az ő helyzetükről véleményt kelljen mondanom, vagy alkotnom. Szerintem bízd rá, az ő élete, az ő érzései.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 19:05

Ha ilyen hosszú időn át leveleznek, akkor biztosan közel kerültek annyira egymáshoz, hogy annak ellenére, hogy a kémia nem működik köztük barátságban maradjanak.

Úgy látszik a nővérednek ez így jó, hogy barátként tudja maga mellett. A pasi meg barátként megosztja vele a magánéletét.

Nem olyan ritka eset ez és fordítottan (mármint, hogy a nőnek nem jön be a pasi, de barátként tartják a kapcsolatot) is előfordul.


Egyébként a testvéreimmel soha nem fordult elő, hogy kéretlenül jótanácsokat osztogassunk egymásnak vagy bármi módon beleavatkozzunk a másik párkapcsolatába vagy baráti körének megválasztásába.

3. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 17:54
Azért hiszi, mert azt szeretné, hogy úgy legyen. Hiaba nincs rá semmi reális esely. A férfi lelki szemetesládának használja.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 17:45

Én kimaradnék a helyedben, te jöhetsz ki rosszul netán.

Valószínű már mondtál véleményt a testvérednek, amit ő figyelmen kívül hagyott.

Attól, hogy levelezik valakivel nem lesz semmi baja.

A pasi gerinces volt, megmondta őszintén a nővérednek, hogy nem az esete, ha így is jó neki, hagyd.

2022. nov. 14. 17:33
Nővérem egyedülálló, van neki egy levelező barátja. Egyszer randiztak, de akkor a férfi mondta neki, hogy nem dobbant meg a szíve a személyes találkozáskor. Akkor volt egy kis mosoly szünet. De már 8 hónapja megint leveleznek, mialatt a férfinek lett egy barátnője, akire panaszkodik a nővéremnek, hogy ilyen olyan pesszímista stb, de elolvad a mosolyától. Viszont igényt tart a nővérem leveleire is rendszeresen. Nővérem még reménykedik, de én már azon is meglepődtem, hogy nem esett neki rosszul, hogy a másik nőtől olvadozik a férfi. Mit gondoltok erről a helyzetről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook