Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak?" fórum

"Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak?" (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 21. 13:16

a saját magukért kiálló, karakteres nők miért esnek rossz kategóriába? mert a férfiak nem vezethetik őket az orruknál fogva? mert nem lehet őket manipulálni? mert van önbecsülésük? Nem hagynak magukból házicselédet faragni? stb..


inkább fogalmazzuk úgy: jobban tisztelik és becsülik őket, mint azokat, kik hagyják magukat kihasználni és hülyére venni

2010. szept. 20. 22:14
Szóval olvasta valaki a könyvet?
2010. szept. 20. 11:03

Én nem értem a nőket, pedig én is nő vagyok.

Nem kérdezem meg, hogy mitől fórum téma ez, mert akkor azt mondjátok miért szólok hozzá:)

Rossz lányok, rossz fiúk....

Mitől rossz egy lány? Mindenkinek mástól, nem? Ez olyan, mint a szépség. Mindenkinek más a szép.

Ha valakinek van egyénisége, akkor az emberek hajlamosak azt mondani rá, hogy rossz. Mondhatnám azt, hogy irigység, de én is utálom ha azt mondja valaki, hogy azért nem bírok valakit, mert irigy vagyok rá.

A céltudatos, karakteres nő nem nagy szájú! Csak megmeri mondani a véleményét, amit sokan nem viselnek el. Sokan inkább a kegyes hazugságokat szeretik. Mitől rossz az ilyen lány? Attól, hogy esetleg van, akinek fáj az igazság.

Ennyi erővel rossz lánynak nevezhetnénk az "el van a sarokban típust", hiszen ez a magatartás sem biztos, hogy jó. Meg azokat, akik csendesek, visszafogottak. Bár őket én inkáb kukának nevezem. Ők nem rosszak? Dehogynem! Elbújnak csendes magányukba, és áskálódna a szerintük rossz lányok ellen.

A könyv az író nézete szerinti rossz lányokról szól, ami nem ugyanaz, mint egy másik író szerinti rossz lány....

42. 6f773a273c (válaszként erre: 25. - Dani19)
2010. szept. 20. 10:31

de én nemcsak mondom,hanem olyannal is vagyok:)

mert én TÉNYLEG komolyan mondom:D

2010. szept. 19. 23:33
Sok mondattal találkoztam a hozzászólások között amivel egyet értek.Nekem a rossz fiú alatt mindig az villan be ők azok az emberek akik mellett igazi életet tudsz élni mert pezsegnek és férfias cselekedeteivel feltudsz nézni rájuk mellettük nem unalmas az élet változatossá teszik napjaid mindig visznek egy kis izgalmat az ember életébe és ez jó dolog persze vannak akik át esnek a ló túl oldalára is.A rossz lányokról nekem mindig csak a gátlástalan közönséges bunkó nők jutnak eszembe.Az az igazság sajnos a világ fordult olyan irányba ahol ezek a nők vannak többségbe azért szerintem vannak aki rosszul értelmezik mert aki nagy szájú az még nem feltűnősködő.A nagy szájú emberekre én azt mondanám hogy inkább igazságosabbak és őszinték mert ami a szívükön az a szájukon.A rossz lányok meg átlagba sunyi kis közönséges rossz indulatú nők.
2010. szept. 19. 22:57
mármint ha attól rossz fiú, hogy meg tud állni a saját lábán
2010. szept. 19. 22:57
nem bírom, ha egy pasi még mindig az anyja "szoknyáján ül", főleg, ha már elmúlt 28-29- és még mindig várja a sült galambot a szájába és semmi tökösség nincs benne...valójában, ha ettől rossz fiú egy rossz fiú, akkor én őket szeretem...
2010. szept. 19. 22:41
Szerintem ez a rossz fiú dolog olyan, hogy azért a nők még valahol mindig az alfa hímet keresik, gyermekeik apját, az oltalmazót a férfiban, elvégre ez így megy már évezredek óta, és hát a csendes mama szoknyája mellett ülő férfi nem éppen az a típus aki a női fantáziát megmozgatja...:)
37. spinneli (válaszként erre: 36. - Ariadna)
2010. szept. 19. 22:34
A túlzott vagánykodás szerintem mind nőnél, mind férfinál kompenzálása egy egyébként gyenge és érzékeny személyiségnek.
36. ariadna (válaszként erre: 23. - 50b5748a9e)
2010. szept. 19. 22:33

Ez attól függ ki hogy értelmezi a nagypofájú feltűnősködőt!

Az mindenképpen jó, ha valakiben van spiritusz, van egyénisége, szóval érdekes ember, de ha ez egy ponton túlmegy, akkor az már gyerekes, vagy pusztán csak idegesítő, már túl sok belőle. Van egy ismerősöm, aki amúgy nem lenne rossz csaj, csak túlzásba viszi a vagánykodást és a fiuk nem állnak szóba vele, mert azt mondják tiszta fogyatékos és idegesítő!


A nők meg szerintem azért szeretik a "rossz fiukat" mert a rosszaság egy férfias tulajdonság.

2010. szept. 19. 22:20
szerintem egyes lányoknak csak szimplán imponál a dolog, hogy egy rosszfiúval jöhetnek össze, de ez semmiképp se a hosszútávú kapcsolatokról szól. Egy komoly kapcsolatra vágyó nő már inkább a biztonságot keresi egy férfi oldalán és nem az izgalmakat.
34. spinneli (válaszként erre: 33. - Dani19)
2010. szept. 19. 22:05
Vannak akik szeretnek az áldozat szerepben tetszelegni, illetve azt gondolják, hogy majd ők megváltoztatják, tini izgalom, mire nővé serdülnek elmúlik, és másként értékelik a férfiakat.
33. Dani19 (válaszként erre: 31. - 50b5748a9e)
2010. szept. 19. 22:03
Ha nem boldogok,akkor miért választották a rosszfiút a jó helyett?Csak nem azért,mert azzal jobban fel lehet vágni a barátnők előtt?...
32. 9242a6388c (válaszként erre: 31. - 50b5748a9e)
2010. szept. 19. 22:02
Nem tudom, az igazit megtalálni...nehéz vagy könnyű....?
2010. szept. 19. 21:55
ja, aztán meg ki tudja basszus, lehet, hogy azok a lányok valójában nem is boldogok...
2010. szept. 19. 21:54
ők-jav.
29. 9242a6388c (válaszként erre: 25. - Dani19)
2010. szept. 19. 21:53
Aha...hát lehet, hogy ő csak mondják, nem? :)))
2010. szept. 19. 21:51
Ahhh... : ) egyébként én is : )))
27. 30696edd32 (válaszként erre: 24. - 6f773a273c)
2010. szept. 19. 21:46
Azért a 2 típus között van átmenet. :) Na, én az olyan pasikat csípem ;)
26. spinneli (válaszként erre: 23. - 50b5748a9e)
2010. szept. 19. 21:45

ha nem könyvek vagy magazinok alapján próbál rájönni az ember, hogy mit szeretnek a férfiak, szerintem hamarabb megtalálja, akihez illik.

:)

25. Dani19 (válaszként erre: 24. - 6f773a273c)
2010. szept. 19. 21:45
Sok lány mondja ezt,aztán mégis a "falu bikájával" lehet látni kézenfogva...
24. 6f773a273c (válaszként erre: 8. - Dani19)
2010. szept. 19. 21:44
én csak a csendes visszahúzódó srácokat bírom.nem nagy az egójuk,szerények,ezáltal sokkal jobb emberek mint a nagy egós,nagy dumás pöcsök.de ez az én véleményem.:)
2010. szept. 19. 21:42
Egyébként nem rég hallottam a rádióban(?), hogy a nemtommilyen felmérések szerint a ffiak elsősorban a visszafogott nőket szeretik. Na ezt már főleg nem tudom magamba hova rakni, mert én mindig szentül meg voltam arról győződve, hogy a férfiak a nagypofájú, feltűnősködő csajokat bírják.
2010. szept. 19. 21:39
Nem, nagypanka, jól értelmezed szerintem is
21. 9242a6388c (válaszként erre: 19. - 9242a6388c)
2010. szept. 19. 21:37
saját magukért kiálló, karakteres nők-rossz lányok... ez szerintem nem egy halmaz, bár lehetnek átfedések...vagy én értelmezek valamit rosszul:D?
20. spinneli (válaszként erre: 17. - 50b5748a9e)
2010. szept. 19. 21:35

ez a tipus nem éppen vonzó minden férfi számára, ahogyan a csendes, szerény nők sem.

Az ennyire általánosan megfoglamazott dolgokban ez aveszély....de az biztos jót tesz mindenkinek ha fejleszti egy kicsit magát, legyen bármilyen tipus is.

2010. szept. 19. 21:34

Sherry Argov

Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak?

Túlságosan is rendesnek érzi magát? Sherry Argov: Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak? című műve eredeti szempontból közelít ahhoz a kérdéshez, hogy miért találják a férfiak vonzónak a saját magukért kiálló, karakteres nőket. A hangvételében olykor pimasz és provokatív részleteket is felvonultató, a valóságot hűen ábrázoló könyv az olvasó elé tárja, hogy a férfiak szemében az erős karakterű nők miért kívánatosabbak a bólogató társaiknál.A miért a rossz lányokat szeretik a férfiak? számos, oly régóta áhított praktikus tanácsa, a kitűnő humorral ábrázolt valós életképek, a sablonosnak egyáltalán nem mondható a nő ezt mondja / a férfi ezt gondolja és hasonló összevető táblázatok, valamint a szerző válogatott vonzáselvei segítségével a két nem legmélyebben megbúvó kérdéseire ad választ. Segít az olvasónak önmaga megismerésében, megtanítja két lábbal a földön járni, ennek eredményeképpen pedig teljesen más szemszögből látja majd a férfiakat. Amint ön is felfedezi magában a férfiak által oly vonzónak tartott vadóc tulajdonságot, nemcsak romantikus elemekkel bővül majd kapcsolat, de sokkal kevesebb erőfeszítéssel fogja tudni elnyerni és kivívni választottja szeretetét és tiszteletét. A lábtörlőtől az álomlányig. Útmutató lányoknak: hogyan őrizzék meg önmagukat a párkapcsolatban.

2010. szept. 19. 21:34

minden könyvet és cikket, emberek írnak, azaz tele saját tapasztalattal és problémával, amit elsősorban maguk számára szeretnének megoldani,

tehát egyik sem mérvadó senki részére, mivel másként állunk egyes dolgokhoz, lévén más a természetünk is.

nem kell elhinni mindent, hinni kell a megérzéseinknek bármiben.

Sajnos ma már nem divat erre odafigyelni, pedig sokszor jobban járnánk :D

2010. szept. 19. 21:33
Igen, a rossz lányok alatt elsősorban szerintem kemény és határozott nőket ért (és nem kurvákat)
2010. szept. 19. 21:32
Igen, szerintem fontos, hogy egy nőnek azért legyen magánélete is a párkapcsolatán túl...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook