Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem szakítanom kellene vele, de nem tudok elég határozott lenni! fórum

Azt hiszem szakítanom kellene vele, de nem tudok elég határozott lenni! (beszélgetős fórum)


9. Myrthil (válaszként erre: 1. - C09d5ac861)
2008. dec. 23. 15:57
Egy próbát megér: ha találkozntok, mond neki, hogy most nem akarsz, mert úgy érzed, nem fontos neki a kapcsolatotok, meg úgy is ott vannak a haverjai, akik fontosabbak nálad és a reakciójából már tudni fogod, hogy hogyan tovább. Remélem, észreveszi magad a barátod, mert amíg nem szólsz neki, azt hiszi, hogy minden rendben van!!!
8. Nyuszó68 (válaszként erre: 6. - Sariya)
2008. dec. 11. 22:39

"Ha úgy érzed,hogy "boldogabb"lennél nélküle,akkor talán jobb lenne ha erőt vennél magadon."


Ezt nagyon jól gondolod, ez így van. Miután én is erőt vettem magamon és elmondtam hogy szakítani akarok,nekem épp úgy fájt,de utólag én is megkönnyebbültem és nekem is könnyebb most.

2008. dec. 11. 17:33
Nem tudom, hogy mi a helyes döntés....de minden döntés nagyon nehéz, bármikor is hozza azt az ember...hát szurkolok neked, hogy találd meg számodra a helyes választ....
2008. dec. 11. 10:20
Ha úgy érzed,hogy "boldogabb"lennél nélküle,akkor talán jobb lenne ha erőt vennél magadon.Tudom,hogy nem könnyű.Én sose tudtam megtenni,csak elérni azt,hogy ők akarjanak otthagyni.Tudom ez nem szép,de így könnyebb volt.És bár majd megszkadtam,annyira fájt,de utólag már könnyebb és jobb volt,
2008. dec. 11. 10:10
Szia! Teljesen igaza van mindenkinek, mig megteheted, addig lépj ki a kapcsolatból. Tudom, hogy nehéz főleg igy, hogy szereted. De nem szabad a saját boldogságodat háttérbe szoritani.Te is megérdemled, hogy boldog légy!! Túl hosszu az élet, hogy boldogtalanul leéld.
2008. dec. 11. 09:50

én a helyedben addig váltanék, amíg nem lesz még nehezebb...esetleg bekopog a gólya

fölmerült, egyáltalán, hogy lesz-e helyed a jövőjében?

mondd el neki azokat amiket érzel akár így levélformájában is, ha már ide megfogalmaztad neki is odaadhatnád- ha nem változtat akkor nincs értelme vele maradnod

2008. dec. 11. 09:20
Mindenkinek vannak kisebb nagyobb problémái.Te megérted a problémáit,csak kicsit belefáradtál ebbe az egészbe.Ott ahol már tobb a szomorúság mint az orom,nagyon el kell gondolkodni és mindenképp lépni valamit.Az utobbi pár honapban én is így éreztem,hogy a saját kapcsolatomban nem orom ér,hanem csak szomorúság.Nehéz volt,de lépnem kellett valamit,mert úgy csak szenvedtem az egészben.Neked is ezt tanácsolom,hogy mindenképp lépj valamit.Meg lehet érteni,hogy valakinek sok munkája van az utobbi idoben,de hogyha van kis szabadideje és azt is mással tolti inkább mint veled,akkor az már baj,perszehogy nem esik jol neked.Egy nonek meg szuksége van arra,hogy szeretgessék,figyeljenek rá,érezze,hogy szeretik,kimutassák neki meg ilyenek.Te meg semmi ilyet nem kapsz meg tole,meg persze sokszor feleslegesnek érzed magad,amikor o folyton az anyjával utazgat,téged meg elhanyagol.Határozd el magad,beszélj vele.Mond el neki mi zavar,min változtasson,vagy te kilépsz egyszeruen ebbol az egészbol mert nem érzed magad jol ebben a kapcsolatban.Meg gondolkodj el azon,nincs e esetleg más lány a képben.
2. Éva007 (válaszként erre: 1. - C09d5ac861)
2008. dec. 11. 09:13

szia

erre a levélre csak azt tudom irni felejtös az ijen problémás pasi bármennyire is szereted

most nem fejtemki a véleményem mert nem ismerem a másikfelet de én a te helyedbe leráznám mielött még belebonyolodsz anyagiakba

ez a pasi az elmondásod szerint csak arra utazik hogy sajnáljad és ha adodik egy dolog akkor tefogsz fizetni méghozzá pénzbe

letojja a fejed és csak az a fontos hogy Ö+Ö+Ö

FELEJTÖS

bocs az öszinteségemért

100x jobbat találsz magadnak

arra azért kiváncsi lennék hogy a karácsonyt veled tölti e vagy sem:)

Éva

2008. dec. 11. 09:01

Van egy kapcsolatom ami már mostanában sokkal több szomorúsággal jár,mint örömmel azt hiszem.Tudom ilyenkor olyan egyértelmünek látszik,hogy mi lenne a helyes,és mit kellene tennem akkor.Ha nem is azonnal szakítani,de valamin biztos változatatnom kellene,de valahogy nem sikerült idáig semmi olyat kieszelnem,hogy megtudjam van e értelme ennek az egész kapcsolatnak, vagy csak rossz szemszögböl látom a dolgokat?Két éve vagyok vele,még nem élünk együtt,mert én ahol lakom az nem az én lakásom, ő meg az anyukájával és a testvérével él együtt egy elég pici lakásban.

Lehet bennem is vannak olyan hibák amit nem veszek észre,pedig én meg úgy érzem nagyon oda akarok figyelni,és nem akarok felesleges konfliktust,és vitákat.Azért mondom ezt így mert,a barátomnak tényleg elég sok baja van mostanság,és nem is annyira pici problémái vannak.Amikor megismertem nem nagyon beszélt a problémáiról,és nem is nagyon látszott rajta semmi lelkiaggodalom,amikor már eltelt az együtt létünkből már2-3 hónap voltak közöttünk akkor is hasonló problémák,ami mostanában van közöttünk,"hogy úgy érzem nem nagyon érdekli a kapcsolatunk" és akkor mesélte el nekem először,hogy milyen probléma van a családjukba...azt mondta azért nem mesélte el idáig mert nagyon rossz ez neki és a családjának!A lakásuk ahol laknak,egy ingatlan maffia kezébe került, már évek óta pereskednek,és megprobálnak mindent elkövetni,hogy ne vegyék el a lakásukat,de úgynézki,hogy elveszítik!Sokszor ezért sem tudom mit tegyek?Lehet még egy kicsit türlemesebbnek kellene lennem vele?De nem tudom! Azért nem mert,azzal nem tudok düllőre jutni magamba,hogy amikor megtehetné,hogy figyeljen egy kicsit jobban a kapcsolatunkra,vagy amikor van úgy szabadideje,hogy együtt legyünk akkor bepótolhatná ezeket a hiányoságokat,és nem lenne így olyan rossz ez az egész.De sajnos nagyon sokszor ez sincs így,met vannak haverjai is,akikkel elég gyakran összefut..nem is lenne ezzel semmi probléma csak az,hogy úgy lehet érezni,hogy talán még ők is fontosabbak mint Én mert amikor megszervezi,hogy velük legyen akkor látszik rajta,hogy nagyon örül neki,és azt is tudja,hogy mondjuk velem nem ment el sehova már legalább két hete,találkozni és inkább csak esténként találkozunk,napközbe hívjuk egymást telefonon néhányszor, ha panaszkodom ,és mondjuk Ő meg is érti a bajomat,vagy nem!Mert az is előfordul,hogy Ő haragszik rám,hogy nem értem meg Őt!és amikor belátja,hogy igaz lehet amit mondok akkor mindig mondja,hogy "szeretlek imádlak"nem is tudom mit mondjak..rossz ez így! és csak néha jön az össze,hogy mondjuk egy teljes napot csak magunkra fordítsunk!Mert most meg az a helyzet,hogy belefogatak,a családjával egy építkezésbe,és a legtöbb idejét azzal tölti,sokat dolgozik,tudom mostanában sok dolga van,és sok energiáját elveszi ez-az építkezés,de vannak azért lazább napjai is,és ilyenkor szoktam arra gondolni,hogy miért nem jut eszébe,hogy most együtt is lehetnénk!Sajnos van még egy olyan probléma,hogy neki csak az anyukája van,mert a szülei elváltak,és nagyrészt szinte mindennap vele van,most,hogy építkeznek még több idejét az anyukájával tölti mert együtt vásárólnak,ügyeket intéznek meg ilyenek,és utazgatnak,mert a munkájuk olyan amiből megélnek,hogy sokat kell utazniuk,és jóformán így olyan mintha csak magukról szólna minden,és nekem meg észre kellene vennem már,hogy kikellene szállnom ebből az egészből,mert tönkre teszem magam.Én többre vágynék,több tőrödésre,a szeretetére,hogy érezem szeret,mert szerintem ez fontos lenne.Ha Én ilyen helyzetben lennék,és van egy szerelmem,akkor vigyáznék Ő rá is nagyon,és valamilyen módon tudtára adnám,hogy TE is nagyon fontos vagy,és nem hagynám,hogy szomorkodjon,és azt sem,hogy ezt a helyzetet neki így keljen elviselnie,és szenvedjen tőle! Amúgy Én szoktam tőle kérdezgetni,hogy tudok e segíteni neked?Ha tudok akkor segítek nekik a házkörül,vagy csinálok neki kaját,vagy bármibe szívesen segítek, tudja,hogy számíthat rám,és épp ezért esik ez ennyire szarul minden...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook