Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon jó döntés volt szakítanom? fórum

Vajon jó döntés volt szakítanom? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jún. 17. 13:50
szerintem jó hogy szakítottatok így nyitva a lehetőség hogy jöjjön egy valóban jó kapcsolat.
33. massalhangzo (válaszként erre: 31. - Mosolyka91)
2017. jún. 14. 19:42

biztos elotte regen nem volt kapcsolatod, vagy hulye pasikkal ismerkedtel, kulonben mar rogton az elejen elkuldted volna a pasit a busba, nemhogy meg te rohangalj utana sutikkel meg utazgassal oda


legyen ez egy olyan tapasztalat, amibol tanulsz. ha egy ferfi az elejetol igy viselkedik veled, ahogy o, azzal ne allj le randizgatni sem. az a minimum, hogy legyen lelkes, keressen, szervezzen jo programokat, jarjon a kedvedben, es erezd jol magad vele. ha ez nincs, kar egy percet is vesztegetni barmilyen pasira. akkor sem, ha egyedul vagy es nagyon szeretnel valakit. jo nem sul ki belole, csak pofara esel es csalodsz a nagy semmire

2017. jún. 14. 18:37
Nem tudhattad h ez igy lesz v igy fog alakulni. De mostmar tudod.
2017. jún. 13. 22:40

Egyszer már befejeztem vele,de akkor mindig írt, keresett.. Azt hittem változik,ha látja, hogy nem leszek neki, úgy is tűnt, tartott egy napig nála.. Aztán minden vissza a régibe.Ezért hagytam újra ott. Fogja az exére, a vizsgáira, igazából mindenre van valami magyarázat, és nagyon sajnálja. De mit sajnál? Engem nem kell sajnálni. Nekem kéne azt az időt,amit rá pazaroltam. A legviccesebb az egészben, hogy kikérte magának, hogy üresnek és érzéketlennek tartom, de se akkor, se semmikor nem hallottam tőle, hogy érdekelném vagy bármi.

De már nem érzem magam hibásnak. Tudja,h sokminden összejött most, annyit se, hogy hogy vagyok.( Mondjuk már letöröltem mindenhonnan, a számát is kitöröltem, nehogy elgyengüljek és keressem,de ha akarna, elérne. )

A maga módján biztos nem akart nekem rosszat, hiszen beismerte, hogy hibázott, inkább az fáj,h ennek ellenére semmivel se akarta jóvá tenni vagy kicsit kűzdeni értem, hogy beigazolódott,amit gondoltam és éreztem, hogy csak beérte velem. Magamra vagyok mérges, hogy hagytam magamból hülyét csinálni egy érzelmileg instabil embernek. És hogy én kesergek miatta, ő meg éli boldog világát..

Soha többet...

2017. jún. 13. 22:00
Én újra szeretném kezdeni és bizom abban h egyszer sikerül egy megfelelő ember személyében társra lelnem akinek én is fontos leszek. Ezért is ez a nevem. .vagy jol csinàlom "az életet" valakivel vagy inkább sehogy. Én erre jutottam
2017. jún. 13. 21:36
Ahogy olvastam te tényleg probáltál egykor kedves meg értő lenni vele. De semmi sem megy a végtelenségig. Hasonlo volt velem is. Én megértettem az ő üzenetét bar kis időbe bele telet. Aztan döntöttem es vegleg el engedtem. Igy mindenkinek jobb.engem is regen semmibe vett. Hat sajnos ez igy működik. Nem haragszom ra talan egyszer ő is megtalalja vegre a boldogsagat. Én ezeket amiket le irtal h hogy viselkedett veledd nem viselném el nem vagytok sajnos egymasnak megfelelő személy. Fogadd meg a többi hozzaszolo tanácsát. Minden jot
2017. jún. 13. 21:25
Szia.olvastalak eléggé le lettél jàratva le vagy járatva. A hozzaszoloknak tényleg igazuk van! Ennek az embernek komoly gondjai lehetnek amiben szerintem is jobb ha nem szerepelsz.
27. MZsanett (válaszként erre: 1. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 21:01
Az csak egy kifogás, hogy az exe miatt olyan, amilyen. Akármire rá lehet fogni. Ráadásul amíg meg akart szerezni, addig tudott figyelmes lenni, miután megszerzett, utána nem...Nem igaz, hogy nem képes erre.
26. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 17:39
ha nem viselkedett volna szeretheton is, akkor el sem juttok semeddig. biztos csalodas es rosszul esik, de ha mar az elejen ennyire nagy szarok vannak, mik lennenek kesobb? gondolj arra, egy ilyen rovid kapcsolatot, ami nem is volt kapcsolat igazan, csak randizgatas, tul fogsz elni nagyobb drama nelkul
25. ina87
2017. jún. 13. 17:34
van olyan férfi mikor akk törés érte h többet nem bízik meg egy n9be sem mert úgy át húzták.Amúgy hoztál egy döntés ami a le írtak alapján jó döntésnek bizonyult,ne keseredj el lesz jobb pasi...
2017. jún. 13. 17:28
Bízom benne. Azért sajnálom, mert volt szerethető oldala valamikor az elején. Meg így hébe-hóba előjött az is. De jobban dominált sajnos a negatív. Persze ilyenkor mindig a szép dolgok jutnak az ember eszébe... Mikor tovább akarna lépni..
23. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 17:21
Jól döntöttél. Ennek a pasinak fel kell nőnie. Te pedig lépj tovább!
22. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 16:37
Jól döntöttél. Ne emészd magad.
21. massalhangzo (válaszként erre: 18. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 16:03

szerintem normal esetben egy ferfi, foleg egy kapcsolat elejen, nagyon odafigyel a nore, es fel sem merulnek olyasmit, amiket leirtal


nem a multban el, es nem szegenyke, mert biztos az exe miatt. hanem valoszinuleg nem veletlen, hogy az exe megcsalta es lelepett. szenvedjen vele mas, te keressel olyat, aki odavan erted, es legalabb annyit ad, mint amennyit te

20. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 16:00

Na, nem kell túlozni, azért meg kifogtál egy ilyen hülye pasit, attól még nem alku az összes kapcsolat és igenis léteznek normális pasik.

Valószínűleg ő a múltnak él és nem tudja túl tenni magát rajta.

19. mosolyka1111 (válaszként erre: 18. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 15:35

Szia!

Nagyon hasonlít a történeted a rokonságomban egy srácéra.

Csak ott a lány nem ilyen önérzetes, mint Te, és még nem lépte meg.

Én is azt mondom, hogy jól tetted. Lesz majd, aki a tenyerén hordoz.

2017. jún. 13. 15:20

köszönöm mindenkinek, sokat segítettek ezek a mondatok!

Most így visszaolvasva nevetséges az egész.. Ő vesztett,nem én. Bennem vannak érzések és valóban örülnie kellett volna,hogy voltam neki. Azóta nem is volt barátnője,én voltam az első.. Valaki majd örülni fog nekem is,ő meg csak üldözzön el mindenkit,és éljen a múltban :) Majd talán jön neki olyan,aki többre képes,mint én :)

17. 31bc25d879 (válaszként erre: 15. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 15:09

Örülök, ha segítettem valamicskét:)


Néha kellenek mások, hogy felnyissák a szemünket és helyre rakják az agyunkat. Lehet, hogy ez csak két szó vagy egy mondat, de elindít bennünk valamit amely hatására elkezdünk máshogy gondolkodni a problémáról.


További minden szépet neked:)

16. 2104cc91e8 (válaszként erre: 12. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 15:08

Ne rugózz ezen, te jobbat (érzékenyebbet, figyelmesebbet, törődőt) érdemelsz!


Ez után a pasi után egyáltalán nem bánkódnék, de még egy gondolatot sem pazarolnék rá, lépj tovább!!

Sok szerencsét neked!

15. mosolyka91 (válaszként erre: 14. - 31bc25d879)
2017. jún. 13. 15:02
Köszönöm, ez volt az a válasz,amit kerestem :)
14. 31bc25d879 (válaszként erre: 12. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 14:58

Na azért azt te is tudod, hogy egy egészséges lelkületű ember akármennyire is csalódik egy idő után túl teszi magát rajta és feláll a padlóról. Főleg ha van másik, új barinője, jelenestben te. Tehát örülnie kellene, nem pedig beszólogatni, sértegetni meg tv-t nézni mikor ott vagy.

Te meg ezt értsd meg és fel a fejjel.

13. 31bc25d879 (válaszként erre: 12. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 14:55
Értjük mi, értjük, csak fel nem foghatjuk, hogy miért adod ennyire búnak a fejed?;)
12. mosolyka91 (válaszként erre: 11. - 31bc25d879)
2017. jún. 13. 14:49

Hát max az a csalódás,amit cipel.. Vagy nem tudom,de régebben nem ilyen volt.. Éles váltás, mióta "megszerzett". Mintha nyugtázta volna,h ok, megvan,és innentől beleszarás.

Csak tudjátok az a bosszantó, hogyha végig ilyen lenne,könnyebben továbblépnék és nem keseregnék.

De van neki egy cuki oldala is,ami ritkán,de volt..

Szóval szar :D

11. 31bc25d879 (válaszként erre: 9. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 14:44

Nem vagy böszme, de fejezd be a kesergést:)


Lehet, hogy ez a pasi nem is normális! Nekem úgy jön le, hogy lehet van egy kis pszichés, lelki defektje.


Már bocs, örülj, hogy megszabadultál tőle.

10. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 14:40
Szerintem nem vagytok egymáshoz valók. Ennyi. Ilyen egyszerű. Ő, szerintem egyszerűen kíváncsi volt veled milyen lehet. Valószínűleg nem azt kapta amit esetleg várt és már nem is vagy ezentúl érdekes. A legokosabb amit tehetsz, hogy hagyod elmenni és a dolgon átlépsz. Emelt fővel, büszkén. Nincs értelme lábtörlő rongyot játszani, hogy hátha mégis megváltozik a helyzet. Nem fog. Legyél okos, lépjél!
9. mosolyka91 (válaszként erre: 6. - 31bc25d879)
2017. jún. 13. 14:39

Igen, igazad van. Pont hogy most kéne annak lennie,hogy hiányzom neki, szeretget, rózsaszín köd stb.. Ehelyett vita,beszólások,nem tetszések.. Én mikor írtam neki,hogy hiányzik, visszaírta először, hogy nem hiszi el, utána,hogy én is neki.

Ennyire hogy lehet valaki bizonytalan?!

De mikor utoljára kérdeztem tőle,h miért van velem,akkor azt mondta,h mert meg akar jobban ismerni. De nem is beszélget velem!

Véletlenül se,hogy mert érdeklem, fontos vagyok, soha semmi..

Olyan böszmének érzem magam,hogy itt kesergek miatta..

8. 31bc25d879 (válaszként erre: 7. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 14:38

Érzelmi intelligenciája a béka feneke alatt, sőt még ahhoz is lifttel kell felmenni és/ vagy nem szerelmes beléd. Ha az lenne és kellenél neki úgy teperne, keresne mint az állat. A tenyerén hordozna.


Igen, jól tetted, hogy szakítottál.

7. mosolyka91 (válaszként erre: 5. - 471a3ef191)
2017. jún. 13. 14:36

Ez az,amit nem tudok..

Mert tudom,h szar érzés lehet neki. És,ha totál támogatom, biztosítom arról,h nem akarom megbántani, talán megnyílt volna előbb vagy utóbb. Mint amilyen az elején is volt..

Viszont ott a büszkeségem is,hogy nem szólhat minden CSAK róla..

De ez a mostani helyzet árulkodik nagyon, hogy egy lépést nem tenne felém..

6. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 14:34

Mi a kérdés?!


Nem, nem csak a mesében létezik.

Nem, nem alku az összes kapcsolat.

Nincsenek nagy elvárásaid, amit írsz alap, főleg 2-4 hónap után....fülig szerelmesnek kellene lennie. Nem az! Vedd tudomásul, tartsd tiszteletben és hagyd, majd jön akinek te leszel a minden.

Ebbe a pasiba nem érdemes energiát, időt, érzelmeket belefeccölni.

Még, hogy tv-t néz és fel sem hív!

És még te sírsz és kérdéseid vannak, bizonytalan vagy. Őrület.

5. 471a3ef191 (válaszként erre: 1. - Mosolyka91)
2017. jún. 13. 14:33
Szerintem még időben szabadultál. Ha négy hónapos kapcsolatban ilyen, mi lett volna később? Jól döntöttél, igen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook