Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok írjanak ide akit valaha ütött meg férfi, de brutálisan, vagyolyanok akik most is ilyen helyzetben vannak. fórum

Azok írjanak ide akit valaha ütött meg férfi, de brutálisan, vagyolyanok akik most is ilyen helyzetben vannak. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. nov. 3. 21:12
Sokáig én is tagadtam és szégyelem az eseményeket. A karácsonyi pofon nem az első volt.... Mindig azt hittem,hogy miattam iszik. Idővel azonban rájöttem,hogy NEM.
2009. nov. 3. 21:11
én 3 évig éltem félelemben. amikor nagy nehezen megszabadultam tőle, pánikbeteg lettem!
2009. nov. 3. 21:11

A gyomrom görcsöl attól, amit írtok....

Nagyon sajnálok mindenkit...

Tudom én, hogy nem csak ettől függ, de ez az első reakció...

2009. nov. 3. 21:10

Sziasztok!

Én olyan családot ismerek ahol a férfi többször a pici gyerek szeme láttára agyba-főbe veri a feleségét,de ő mindig megbocsájt neki.Pedig lenne segítsége kilépni onnan,de nem teszi mert szereti.Az ilyen meg is érdemli!

23. 3da8f53e4a (válaszként erre: 19. - 3388f1d995)
2009. nov. 3. 21:09
A gyerekem akkor 9 éves volt. Ordítva szaladt át a mamiékhoz.... aznap nem mertem otthon aludni. Sok időbe telt,mire a kisfiam megértette miért váltunk el. Sajnos az ital neki a legnagyobb betegsége. A mai napig kiséri. Ittasan vezet, ittasan törte össze a kocsiját is kb.2 hónapja. Viszont ha nem iszik....
22. 3388f1d995 (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2009. nov. 3. 21:08

A FÉRJEM HÁLA NEM ILYEN!!

De én is így nőttem fel és sajnos az ital az nagy úr.Sok mindent láttam amit nem kelet volna látnom tapasztalnom.

A szomszédom is minden nap részeg és szóval bántja a feleségét és a gyerekeit másnap la tagad mindent..

21. Norchy (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2009. nov. 3. 21:07

ez sajnos nem csak a környezettől, meg a barátoktól függ...


utólag már én is tudom, hogy vannak olyan rétegek, csopotok - nem kisebbségre célzok! - ahol ez a norma.


a felettünk lakó párról sem gondolná senki, de panelban lehet hallani az ajtócsapkodást, meg az ordibálást... mellesleg le is tagadja mindkét fél...

2009. nov. 3. 21:04
Engem egy olyan ember vert meg aki nem volt részeg, csak elmebeteg....azóta is éli világát,miatta elvesztettem egy gyereket...dögöljön meg...nem is tudom mit mondjak gyülölöm....szívesen vissz a adnám neki.....könnyű egy nőt megütni, miért nem ütnek meg egy erőssebet mint ők...
19. 3388f1d995 (válaszként erre: 17. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 21:04
EZ ÍGY VAN ÉS SAJNOS NEM CSAK AZ VAN TELI FÉLELEMMEL A KIT MEG VERTEK HANEM A SZENVEDŐ ALANYAI A GYEREKEK HA VANNAK.
18. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - 3388f1d995)
2009. nov. 3. 21:02

Ritka? Akkor sajnos neked is volt már ilyenben részed?

Hol találjátok ezeket az állatokat? Milyen környezetben éltek, kikkel barátkoztok?


Én nem vagyok ilyen helyzetben, és remélem nem is leszek. Ismerek olyanokat, akik így élnek. Csak elképzelni tudom a félelmet, a tehetetlenséget, a lélek nyomorodását. Ha lehetősége van valakinek kitörni ebből tegye! Ha már kilépett ebből valaki, annak gratulálok, és kívánom, hogy legyen nyugodt boldog élete:)))

17. 7ed48e33ee (válaszként erre: 13. - Marleine)
2009. nov. 3. 21:01
Túlléptem, de nem felejtem el.....ezt nem lehet.
16. Norchy
2009. nov. 3. 21:01

nekem is volt benne részem...

egyszer megbocsájtottam neki, úgyhogy kétszer tette meg összesen, de már akkor is tudtam, aki egyszer megteszi, az többször is.

először mert szerinte megcsaltam, látlelet lett belőle, de végül nem jelentettem fel...

másodszor "csak" 1 pofont kaptam, ahol a konyhaszekrény adta a másikat,ekkor telt be a pohár, és hagytam el.

azóta 12 év telt el, több "szép" tette miatt talán most is börtönben van. 6-7 éve tuti ott volt

2009. nov. 3. 21:00
2007.év szent estén vert meg -immár volt -férjem. A vacsorát készítettem, kora délután volt. Haza jött, de ittasan. Beszélt,beszélt mindent. Össze-vissza. CSak annyit kértem, menjen fürödjön,feküdjön le és maradjon csendben. Szép szóval kezdtem... aztán amikor még 2 óra múlva is csak ugyan azt hajtogatta a konyhában nekem felcsattantam. Nyugalmat akarok és ma csöndet. Elkapott.... Lezártam már a multat, soha többé nem akarom felidézni. Ahogy véget értek az ünnepek beadtam a válópert. Senki nem hitte el,hogy "megmerem tenni"!!?? Mi lesz majd velem? Főleg anyagilag? Akkor már nem érdekelt semmi és senki véleménye. Túl akartam lenni és főleg azon,hogy vége legyen ennek a 15 évnek. Kínlódás volt az egész, az italról szólt minden. Kevés jó hónap volt amikor nem ivott. Én megpróbáltam segíteni neki. Gyógyszeres kezeléstől kezdve a pszichiátriás kezelésig mindent. Nem használt semmi. Belefáradtam. Vége lett. De azt a karácsonyt sosem felejtem el. Januárban volt még egy komolyabb ügy. A családom mentett ki tőle.
14. mrsa4 (válaszként erre: 13. - Marleine)
2009. nov. 3. 20:59
Lehet belőle rendőrségi ügy könnyű testi sértés miatt, de nagyon nehéz bizonyítani. Ez a baj.
13. Marleine (válaszként erre: 7. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 20:58

Az a baj, hogy hiába jelented fel, kinevetnek.

Amíg vér nem folyik nincs rendőrségi ügy belőle.

Ez annyira borzasztó:(

Sajnálom ami veled történt, valahogy neked kell túllépned rajta, remélem hamar sikerülni fog.

12. mrsa4 (válaszként erre: 7. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 20:57
utólag? kérdés, hogy mikor történt? sajna a büntetőjog ismeri az "elévülés" intézményét...
11. 7ed48e33ee (válaszként erre: 2. - Ákos89)
2009. nov. 3. 20:57
Nagyon helyes! Az a pasi aki megüt egy nót az gyenge, és gyáva...
10. ákos89 (válaszként erre: 7. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 20:56
az ember úgyis megkapja azt, amit érdemel.
9. 3388f1d995 (válaszként erre: 2. - Ákos89)
2009. nov. 3. 20:55
Ritka kivétel vagy ezt a jó szokásod tardsd is meg..
8. 7ed48e33ee (válaszként erre: 6. - Mrsa4)
2009. nov. 3. 20:54
Volt már olyan, hogy megvert az akit szerettél akiről nem hitted volna....akkor beszélj ha próbáltad...de tudod mit ne próbáld ki soha...
2009. nov. 3. 20:53
Engem egyszer ütött meg pasi, de többet nem tűrném...de soha nem felejtem el azt a félelmet amit éreztem....örökké valóság volt az éjszaka...ordítottam de senki nem segített....féltem...és terhes voltam, de őt ez sem érdekelte.....gondolkodok hogy útólag még fel bolygatom az ügyet....mert bünhődni kell, annak aki ezt tette...vagy hagyjam???
6. mrsa4 (válaszként erre: 4. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 20:52
Én ezt azért így nem merném állítani!!!
2009. nov. 3. 20:51
Engem egyszer ütött meg férfi, ott nyomban elhagytam, no apelláta...
4. 7ed48e33ee (válaszként erre: 3. - Helenhadsell)
2009. nov. 3. 20:51
te most ezt mire írtad? sajnos a rendőrség nem veszi komolyan ha egy nő feljelent egy pasit....
2009. nov. 3. 20:49
Feljelenteni a rendorségen???
2009. nov. 3. 20:49
Én férfi vagyok, és soha nem emeltem még kezet egy nőre, és nem is teszem.Egy nőt megütni,egyenlő megölni egy embert, egy személyiséget.szerintem...
2009. nov. 3. 20:46
2 éve volt részem az erőszak, az agresszió minden szintjében....és mai napig fáj,nem a verés hanem a lelkem...a megalázás....és nem is tudom mit tudnék segíteni azoknak akik így élnek....de talán azzal, hogy ki lehet őszintén beszélni, és talán olyan is fog írni aki tud jogi tanácsot adni...szörnyű mennyi nő él úgy egy kapcsolatban, hogy boldogtalan,és néha megverik....nem olyan fórumozókat várok akik nem éltek át ilyet, hanem olyanokat akik vágják mit jelent félni egy férfitől. aki azt hiszi hatalma van, mert férfinak született! És igenis figyeljünk a környezetünkben élőkre és főleg a gyerekere!!!! Mert a bántalmazás igenis BŰN!!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook