Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok írjanak ide akit valaha ütött meg férfi, de brutálisan, vagyolyanok akik most is ilyen helyzetben vannak. fórum

Azok írjanak ide akit valaha ütött meg férfi, de brutálisan, vagyolyanok akik most is ilyen helyzetben vannak. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. nov. 3. 21:41
Mégegyszer írom, aki nem tud hozzá szólni normálisan, azt kérem ne írjon, mert amit egyesek kinevetnek ezek komoly dolgok...tudjátok hány nő él az erőszak rabságában???? ugye nem....sokan nagyon sokan....ez a fórum...nem viccet akar..csinálni ebből...hanem arra suggalni embereket, legyenek toleránsak, egyöüttérzők,és mi akiket valaha megvert egy állat pali,ne sértegessen senki,nem kívánom senkinek, hogy átélje az erőszak bármely formályát....és nem a nő tehet erről, hanem sajnos nincsennek törvények, és a nők igenis kivannak téve...ilyen állatoknak....egy kapcsolat kezdetén nem tudhatod kit választottál....vAN AKIT 20 ÉV ÚTÁN KEZDENEK VERNI VAN AKIT AZ ELSŐ GYEREK MEGÉRKEZÉSE ÚTÁN....tehát ne ossza az észt aaki mit sem tud erről az érzésről amikor nem tudod...mi lesz ....és Fata Morgana légyszíves írj máshová, mert ehhez nincs mit szólnod.....nem élted át...a papolásodból köszönjük szépen nem kérünk!
56. levendula6 (válaszként erre: 52. - Fazema)
2009. nov. 3. 21:39
Én keményen visszaütöttem, de még jobban feldühítettem vele..
55. 3388f1d995 (válaszként erre: 50. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 21:39

Drágám ez egy fórum itt mindenki el mondhatja a véleményét de ha már kétszer meg kértek a távozásra én venném a lapot DE lehet,hogy neked van valami baj az értelmeddel amúgy én is le szar...om.

Jó éjt báj keverő...

2009. nov. 3. 21:39

Én is átéltem. Mert késtem és azt hitte, megcsaltam. Brutálisan megvert, majd bezárt a házba, a telefonom elvette. Komolyan azt terveztem, hogy bármilyen következménnyel jár is, de végzek vele. Merthogy megfenyegetett, hogy ha eltűnök, a családomat is bántani fogja, kicsinálja. Egyszer próbáltam hívni a rendőrséget, miközben épp rohant felém, de csak annyit hallottam: kérem, várjon a kezelő jelentkezéséig (valami ilyesmit). A következő pillanatban pedig iszonyatos erővel a földhöz csapódtam és ugrálni kezdett rajtam. Valószínűleg a gerincemnek vége is.. Egyszer a karomat tépte ki majdnem. Mindezt azért, mert már el akartam hagyni.

Végül erőt vettem magamon, eljátszottam, hogy minden ok, ő reggel elment dolgozni, én pedig szélsebesen összepakoltam és egy albérletbe mentem. A szüleimnél még sokáig keresett - féltettem is őket nagyon -, aztán beletörődött. A címem, telszámom nem tudja, vége van.

Soha senki nem bántott rajta kívül, még egy csúnya szóval sem, rajta kívül. És nem is fog!

53. 40163fd81d (válaszként erre: 46. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 21:36

:)))Vén banya vagyok ,igen,igazad van,de tudom miről beszélek.

Volt benne részem ,cirka életem kezdte óta kb 27-28 éves koromig:))

52. fazema
2009. nov. 3. 21:36

Nem akarok senkit megbántani, de szeretném megkérdezni, hogy akit bántott már férfi, az mit csinált akkor? Miért nem lehet visszaütni?

Mondjuk terhesen megértem, de máskor? Várom erre a válaszotokat.


Amúgy senki ne mondja, hogy soha nem ütne meg egy nőt, mert kerülhet valaki olyan állapotba, hogy bizony megteszi...

51. 7ed48e33ee (válaszként erre: 49. - 40163fd81d)
2009. nov. 3. 21:35
Ok.....mostmár írtál eleget pá édes!!!!
50. 7ed48e33ee (válaszként erre: 47. - 3388f1d995)
2009. nov. 3. 21:34
Ez a hölgy talán mindent tudó??? Mert én már miatta egyszer kiléptem innen....de mostmár inkább keményen beszólok, nem érdekel hány éves....lesz.....om...
49. 40163fd81d (válaszként erre: 44. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 21:33

Dehogyis nem:))))

Mindig okkal választunk olyan partnert,amilyent.

48. 7ed48e33ee (válaszként erre: 45. - 40163fd81d)
2009. nov. 3. 21:33
Könnyü ezt kivülállóként mondani....miért vagy te ilyen okos??? Mondd? mindenhez van egy megjegyzésed! hallgatni arany!!! Ne szólj olyan témához amit, nem tudsz....
47. 3388f1d995 (válaszként erre: 40. - 40163fd81d)
2009. nov. 3. 21:32

Ha tudod,hogy el esel le ülsz..

Te még biztos nem voltál ilyen helyzetben okoskodni mindenki tud .

46. 7ed48e33ee (válaszként erre: 39. - A0c1361e44)
2009. nov. 3. 21:31
Fata Morgana ez a nő egy agyrém beszél a semmibe...de okos mert mindenhez van egy szava....ne foglalkozzatok vele....ez nem az ő fóruma...menjen ahova való a balhés havernőihez....nem érdekel mit ír ő számomra ő senki.....mert csak rosszakat ír mindenkire....egy vén banya!!!!
45. 40163fd81d (válaszként erre: 42. - A0c1361e44)
2009. nov. 3. 21:31

Ki a hibás,ki nem?ugyan már.

Megtörtént,akkor ,ott ,mindkettő részvételével.

44. 7ed48e33ee (válaszként erre: 40. - 40163fd81d)
2009. nov. 3. 21:29
Amikor megismerünk valakit nem tudhatjuk...mi lakozik benne....de szerintem ne írj ide légyszíves....mert nem tudsz semmit..erről....nem kérünk a papolásaidból.....tehát szia drága menj máshova okoskodni....remélem vágod! Pá
2009. nov. 3. 21:29

Valóban nehéz kilépni, mert talán az ember hisz benne,hogy valamitől megváltozik. Vagy meg tudja változtatni ami persze így utólag hülyeség. Egy felnőtt ember már nem változik. Az exem nyugodt,csendes ember általában. De nem tudja,hol a határ... Nekem az volt a szerencsém,hogy a válásommal párhuhazomsan ismertem meg a jelenlegi páromat. Senki nem állt mellettem csak ő. Ő segített át minden nehézségen. Ő teljesen ellentéte az exemnek. Neki az ital: a csoki likör:) Nagyon szereti a csokit....

Nyugodalmas jó éjt mindenkinek, elmentem aludni.

42. a0c1361e44 (válaszként erre: 40. - 40163fd81d)
2009. nov. 3. 21:28
Jól értem, hogy nem a pasi a hibás?
41. 7ed48e33ee (válaszként erre: 39. - A0c1361e44)
2009. nov. 3. 21:28
Kényes helyzet ez....most boldog vagyok....lehet kár felhozni a múltat....
40. 40163fd81d (válaszként erre: 37. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 21:27
Nem egy állat miatt vesztettél el egy gyereket,hanem azért ,mert azt az állatot választottad.
39. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 3. 21:26
Ezek szerint nem telt el még 5 év, és az is biztos, hogy emiatt vesztetted el a gyereked? Akkor tedd, amit tenned kell. Ne hagyd, hogy meg ússza! Remélem bírod majd a tórtúrát, és nem sérülsz jobban.
2009. nov. 3. 21:23
Akkor lennék nyugodt ha megbüntetné a törvény......
37. 7ed48e33ee (válaszként erre: 34. - Sirga)
2009. nov. 3. 21:22
Igazad van!!! remélem olyanok nem írnak, csak azok aki átélték.....vagy pedig nem okoskodók!Van egy ügyvéd ismerősöm, és mikor meghallotta terhesen bántalmaztak nagyon fel volt háborodva....és megtudtam 5 évig lehet perelni sulyos testi sértés miatt...és lehet én élek ezzel a lehetőséggel, mert elvesztettem egy gyereket egy állat miatt,ha börtönbe kerülne ott kapna....mert a sitten elítélik azokat akik a gyengébbet ütik és főleg egy ártatlan élete, aki semmiről nem tehet...
36. ancy
2009. nov. 3. 21:20
Volt egyszer egy ilyen pasim,de rövid időn belül kapott egy lapátot.Nincs az a férfi vagy nő aki erre mentséget tudna adni.Sőt nálam az ital is tiltólistán van.
35. 7ed48e33ee (válaszként erre: 31. - 3da8f53e4a)
2009. nov. 3. 21:19
Mikor én kaptam, a félelem kergetett el tőle...féltem, és nem éreztem semmit többé iránta...de engem a saját apám nem bántott soha....akkor mikor ez történt velem csalódtam a férfiakban....de tudom nem kell általnosítani, a jelenlegi párom...nem bántana ..igaz van egy mondás ne mond soha azt, hogy soha...vagy mi..
34. Sirga
2009. nov. 3. 21:19

Az a nagy probléma ezzel a témával, hogy sokan - főleg, akiknek nem volt ilyenben részük - okosnak gondolják magukat, amikor kijelentik: egy ilyen kapcsolatból ki kell lépni! Igazuk van, ki kéne, de nem mindenkinek van erre ereje, lehetősége, bátorsága. Mondhatják, hogy aki gyáva, megérdemli, de ez nem igaz. Nincs, aki ezt érdemelné! Aki ilyen helyzetben lépni mert, annak minden elismerésem, némiképp irigylem is őket. :) Boldogságot, BÉKÉT kívánok mindenkinek! :) Függetlenül attól, volt-e hasonlónak szenvedő alanya.

True78! Borzalom, amit leírtál, szívből sajnálom! :( Kívánom, hogy a lelked is megbékéjen! :)

2009. nov. 3. 21:16
Egy tévedést eloszlatnék, az agresszív állatok nem feltételenül isznak sajnos....volt olyan párom aki ivott néha de soha nem bántott, mert férfi volt nem vadállat
32. 3388f1d995 (válaszként erre: 23. - 3da8f53e4a)
2009. nov. 3. 21:16

Ez az ha nem inna .....Valamire mindig fogni tudják a tetteiket hol az ivásra hol arra,hogy nem főztél.

Kifogás az az ilyen embereknél{már ha annak lehet őket nevezni} mindig lesz és van.

31. 3da8f53e4a (válaszként erre: 24. - Viktóriaanyu)
2009. nov. 3. 21:15
Lehet,hogy még szereti de a szeretet egyszer el fog mulni.... Én akkor döbbentem rá erre, amikor d.u.4-kor elment kocsival és haza jött hajnali 5-kor. Már nem őt féltettem, hanem a kocsit!!! Ami még nem volt kifizetve!! Ez volt az első elfondolkodásom a mi nagy szerelmi házasságunkról. 5 évig halogattam...
2009. nov. 3. 21:15
Nem tudom hogyan alljak ehhez a beszedhez/tanacsadashoz/ milyen ferfirol van szo?igaz akar ferj vagy barat nem illik egy not bantson, sajnos sokan meg mindig ugy gondoljak el hogy az o vagyon targyuk es azt csinalnak amit akarnak vele.A rendorseg csak akkor szol bele a csaladi dolgokban ha valaki korhazba kerul rosszabik esetbe belehal seruleseiben/romaniaba kb.igy mukodik/Minden esetre annyit tudok mondani latlevelet kell venni az orvostol,irasban letenni a rendorsegre es az ugyeszsegen/nem tudom nalatok milyen kifejezeseket,neveket hasznalnak a kozintezmenyeknel ilyen esetben/buta az a no ha megbocsat ilyen esetben,ha megis megteszi vessen magara.Higyetek el nem erdemes turni senkinek ,sajat tapasztalatombol irom.
29. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - 3da8f53e4a)
2009. nov. 3. 21:14

Igen, sok nő azt hiszi miatta lett ilyen, hiszen egymásnak is mit írunk, mondunk? Ha megcsalja a férj a feleséget, rögtön kijelentjük, hogy azért mert tett, vagy nem tett valamit az asszony.

Hogy érdemelné meg bárki ezt az életet? Ez butaság és örülök, hogy rájöttél.

2009. nov. 3. 21:13
JÓ SZ ÁLLAT...én véletlenül ismertem meg de soha nem hittem volna valaha megüt, habár mondta megvert valakijét, egy exét de nem hittem ezt velem is megteszi....azóta nem láttam....de nem is szeretnék vele találkozni....én sokáig bosszún törtem a fejem.....de remélem megbűnhődik egyszer mindenki.....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook