Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az normális, ha após állandóan nálunk van...mert közelebb költöztünk hozzájuk? fórum

Az normális, ha após állandóan nálunk van...mert közelebb költöztünk hozzájuk? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 10. 08:34
csajok,csoda történt,2 napja nem volt itt!!!
2009. jún. 8. 08:04

aranyosak vagytok csajok:D

már nem is zavar annyira,de a vasárnapot nem fogom hagyni!!!pont.

2009. jún. 7. 22:34

Tényleg semmi pénzért meg ne bántsd! Kincset ér az ilyen ember, aki magától segít, és keresi a munkát.

Csak nagyon finoman!!!

Amíg nem lesz Nálatok, addig add kölcsön, kedves leszek vele! :-D

2009. jún. 7. 22:00

Szerintem eszébe sem jut, hogy valami baj is lehet abból, ha átjön segíteni, inkább azt szeretné, ha az esküvőre minden elkészüljön.

Ha még nem beszéltél vele, de aranyos ember egyébként, akkor mond neki, hogy úgy határoztatok, hogy szombaton délelőtt, vagy vasárnap déleőtt egy kicsit pihentek.

Már régen volt fiatal, elfelejtette ezeket :DDD

37. 811cb5edc7 (válaszként erre: 36. - 3e0ba54fb8)
2009. jún. 7. 17:09
köszi azt hiszem, beszélni fogok vele,úgy hogy a párom is ott legyen...szépen megbeszéljük!!nagyon köszönöm,másképp látom már a dolgokat....
36. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 33. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 17:04

Ne jajong, megoldod :)))

Kérd a párod segítségét, beszéljetek vele együtt. A nagymamám mindig arra tanított, hogy úgy bánjak minden emberrel, ahogy szeretném, hogy velem bánjanak. Tedd azt te is! :o))


Sok sikert!

35. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 32. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 17:02

Ez csak tálalás kérdése. Azzal bántod meg igazán, ha nem vagy őszinte. Ha a párod nem is mondja el neki, úgyis veszi a jeleket, hogy szerinted nem kívánatos és az sokkal bántóbb, mintha kedvesen, de határozottan megkéred, hogy hagyjon nektek egy kis levegőt.


Hidd el, nincs annál rosszabb, mint amikor valaki azt várja, hogy kitalálják a gondolatait. Ha te lennél az ő helyében, mit szeretnél? Hogy valaki őszintén, szeretettel elmondja, hogy mit szeretne, vagy ha vágná a pofákat, és éreztetné, hogy jobban szeretne már ajtón kívül látni?

2009. jún. 7. 16:50

Szerintem meg tudod, mit kell tenned!

Gondolj arra, hogy Te is leszel szülő!

Ne bántsd meg! Biztos jól jön majd máskor is a segítség!

2009. jún. 7. 16:40
jaaaaaaaj
2009. jún. 7. 16:39
de félek,hogy megbántom és hogy megsétődik és nem jön többet,mert én nem ezt akarom,csak annyit,hogy ne mindennap állandóan!!!nem tudom....
31. 811cb5edc7 (válaszként erre: 29. - 3e0ba54fb8)
2009. jún. 7. 16:37
nagyon elgondolkodtató,amit írtok...lehet,hogy nekem kell beszélni vele...
30. Leoborta (válaszként erre: 26. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 16:35
Akkor egyszerűen szeret nálatok, kedvek Téged, főleg mert még hasznosnak is érzi magát, valamit tesz értetek. Nem rosszból csinálja, de elhiszem, hogy agyadra megy.
29. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 26. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 16:35
Azt gondold végig, hogy remélhetőleg a házasságod jól sikerül és akkor évekig fogsz ebben a családban élni. Szerintem nem lenne szerencsés hazugsággal és sumáksággal kezdeni.
2009. jún. 7. 16:34

Szerintem csak örül, hogy hasznos lehet. Nem szabad elvenni a kedvét. Ha jó ember egyébként, akkor nem szabad megbántani.

Én örülnék, ha lenne még valakink, aki segít nekünk. Amíg éltek a szüleim és a férjem szülei "biztonságban" voltunk. Mióta nincsennek nagyon hiányzik még az is, hogy kioktassanak minket:-(

27. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 25. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 16:33

Ebben nem értünk egyet. Nem a párodat zavarja, hanem téged. Neked kell őszintének lenned, hidd el, azt az emberek értékelik. az hogy hangzana, ha a párod azt mondaná: bocs apa, ne gyere hozzánk ennnyit, mert tündibündit nagyon zavarja.


Csak a módját találd meg, hogy ne legyen sértő. Pl. köszi papa, nagyon édes vagy, hogy ennyit segítesz nekünk, de szeretnék egy picit többet kettesben lenni a fiaddal, ugye nem bánod?

2009. jún. 7. 16:31
no meg az is hozzá tartozik a történethez,hogy nem igazán rózsás apósom kapcsolata anyósommal...úgy élnek,mint 2 idegen!!!
25. 811cb5edc7 (válaszként erre: 24. - 3e0ba54fb8)
2009. jún. 7. 16:29

nagy igazság!!!!

de szerintem a páromnak kell vele beszélni!!!Tőlem nem hiszem,hogy jól hangzana....meg nem is úgy értelmezné!!

A páromat kell rávennem,hogy beszéljen vele!!!

24. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 23. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 16:24

Arra még nem gondoltál, hogy beszélj vele?

Szerintem az egyenes beszédnél semmi sem jobb. Végül is be akarsz házasodni ebbe a családba.

Ha jól veszem ki a szavaidból, sem te, sem a barátod nem mondtátok el neki, hogy kényelmetlen, hogy sokat van nálatok. Valószínűleg merő jó szándékból teszi.


A problémák többségét a kommunikáció hiánya okozza. Te elvárod, hogy észrevegye, ő pedig valószínűleg nem is sejti, hogy a pokolba kívánod.

23. 811cb5edc7 (válaszként erre: 18. - B9fb9d38f8)
2009. jún. 7. 16:14
igaz,ki kell bírnom,már nincs sok hátra...és ha nem fognak változni a dolgok,akkor majd másképp fogunk beszélni!!!!
22. krozika (válaszként erre: 19. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 16:14
Akkor ez a felújítás úgymond összehozta apát és fiát. Csak reménykedj abban, ha vége a munkálatoknak, talán nem lesz mindennapos vendég.
2009. jún. 7. 16:12

míg csak akkor van ott mikor a házon dolgozik a pároddal addig OK, de ha ok nélkül is átjár az már tényleg nagyon zavaró lehet (lesz)

finoman csak le kellene építeni

20. Molyka
2009. jún. 7. 16:11
Egy részben igaza van annak aki azt mondja, nem szép dolog visszautasítani a segítséget, meg jól jön az, stb., de más részről ott van az, hogy nem jó az ha az ember nyakára telepednek és nincs magánélete. Meg ha jól vettem ki a szavaiból, akkor munka után is plusz időzik ott, ami már vendégség, nem segítség.
19. 811cb5edc7 (válaszként erre: 16. - Krozika)
2009. jún. 7. 16:08
nem biztos nem!!!az az igazság,hogy ő és a párom soha nem voltak ilyen jóban,mint most...sokat vannak együtt,amit régen nem lehetett elmondani!!!
2009. jún. 7. 16:06

Nálunk a férjem mindig nagyon frappánsan megoldotta az ilyen helyzeteket. Ha besokaltunk a szüleitől, akkor közölte velük, hogy hazaviszlek apukám, jó?

De lehet, hogy párodnak szüksége van a segítségre nem? Ha igen, akkor ki kell bírni. Azt sem lehet, hogy ő belerokkanjon egy felújításba, mert téged zavar az édesapja jelenléte.

Ha nincs szüksége a segítségre, akkor viszont neki kell megoldani. Őneki kell megmondani apósnak, hogy majd szól, ha segítségre van szüksége.

17. Molyka (válaszként erre: 15. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 16:06
:) Félek, ha egyszer lesz saját lakás, anyósék is állandóan ott akarnak lenni. Anno volt olyan, hogy megjelent reggel 7 felé, de szépen lemásztam pizsiben, behívtam és beszélgettünk. Aztán a 2. alkalom után nem jött. Mondom mindig, hogy nem 10-kor fekszünk le, hanem van hogy hajnal fél 2-kor... Nekem nem volt ciki pizsiben, érezze magát ő szarul. :D Ha lesz babám, akkor se lesz átjárkálósdi, hiszen nem leszek otthon, a gyereknek szüksége van arra hogy kimozduljunk ;)
2009. jún. 7. 16:04
Szerintem segítőszándékkal jár hozzátok. Az is lehet, hogy jobban tetszel neki, mint az anyósod, vele már volt eleget.
15. 811cb5edc7 (válaszként erre: 14. - Molyka)
2009. jún. 7. 16:02
köszi,azt hiszem hogy vasárnapra mindig ki fogok valamit találni!!!!
14. Molyka (válaszként erre: 8. - 811cb5edc7)
2009. jún. 7. 15:59
Hozzánk szerencsére nem járkálnak át, meg is őrülnék. Viszont ha a szép szóból nem ért(enek) akkor itt az ideje, hogy valami programot csinálj pl. vasárnapra. Hívj vendégeket, menjetek Ti el valahova, vagy épp ki se kelj az ágyból, mondván, hogy lustálkodni szeretnél. Csak észbe kap, hogy mennie kéne, nem?
2009. jún. 7. 15:59

mit csináljak,beszéljek még a párommal,hogy mondja meg neki???

a ház körül mindig lesz valamit csinálni...akkor ez már mindig így lesz????:(((

2009. jún. 7. 15:57
En egyszer -csak egyszer-, konyhat epitettem, festettem at, butoroztam be Apossal. Jo fej volt, nem volt vele különösebb baj, de 3 nap utan azt mondtam, hogy nem birom tovabb. Folyamatosan beszelt es hozzam kepest lassabban es "tudomanyosan" csinalt mindent. Ugy hogy nem irigyellek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook