Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Az igazi"; "örökre" ... biztos? fórum

"Az igazi"; "örökre" ... biztos? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. nov. 3. 14:11

Nem biztos, de előfordulhat.

Meddig akarsz várni?

Lehet, hogy vége lesz 1-2 hónap múlva. Vagy két év múlva vagy hét év múlva. Vagy húsz év múlva...

Elment ez a szekér, jön másik, ne ez után búslakodj, mert akkora következő is elmegy az orrod előtt, pedig lehet, hogy jobb, szebb, stabilabb...

2012. nov. 3. 14:07

Fiatal vagy, lépj rajta túl.

Szerintem csak a féltékenység szól belőled és azért irritáló a dolog.

Lehet valaki az igazi, a nagy Ő, de nem biztos, hogy számára is te vagy az.

Én így jártam. Megismertem valakit, akit mindig is szeretni fogok, bárki is lesz az életembe és ő is szeretni fog engem, de 7 év házasságot nem fog feladni. Nem alszanak együtt, semmi nincs közöttük. Sokszor hajnalig beszélgetünk és kamozunk. Hát ez van. Nekem már az is elég, ha ő boldog és neki is, ha én. Találkozunk, nagy ölelés, sok beszélgetés, de ez is 3-4 havonta, hogy a sebeket ne tépjük fel.

4. revi11 (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. nov. 3. 14:06

Gondolom,fiatal vagy még,18-19 talán?

Ennyi idősen élni kell az életet,ráérsz még tervezgetni,gyűjts tapasztalatokat,minden téren.

Annyi szép dolog vár még rád,meglátod,pár év múlva te is másképpen fogsz majd gondolkodni.

Az igazi.....nos,az mindenkinek más korban jön el.De sosem késő megtalálni.És ha boldog vagy,akkor nem az számít,ő az igazi-e.

Élvezni kell a boldogság minden percét,mert sosem tudhatjuk,meddig tart.

Sok szerencsét neked is.

3. Aidababa (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. nov. 3. 14:02
Ne várj senkire! Éld az életed!
2012. nov. 3. 14:01
semmi nem biztos,csak a halál
2012. nov. 3. 13:59
Sokan mondják egymásnak egy párkapcsolatban, hogy ez örökre szól, Te vagy az igazi... Ezt nem csak azért mondják, mert éppen az aktuális párjukba szerelmesek? Szerintetek elmúlik a szerelem? Mennyire lehet komolyan venni az ilyet? Egyik fiú ismerősöm egy nála 2 és fél évvel idősebb lánnyal jött össze, még csak az első hónapban tartanak, de már azt mondják, ő az igazi... mert van bennük közös. A fiú 19, a lány 22. De elég irritáló a lány... "köszike csajszim" .. Igen, ez a fiú.. az, akivel nem jött össze nekem, a saját hibámból. De ezzel a lánnyal már együtt volt, miközben velem is akart kapcsolatot.. Nemrég már kitették, hogy kapcsolatban vannak egymással.. Nagy a szerelem, de tényleg örökre? Véleményetek szerint? Fontos nekem ez a fiú, így várok, várnék rá... de nem tudom...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook