Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok akik kapcsolatban/házasságban élő férfiakat szednek el, miért olyan biztosak benne hogy mellettük örökre kitart a férfi? fórum

Azok akik kapcsolatban/házasságban élő férfiakat szednek el, miért olyan biztosak benne hogy mellettük örökre kitart a férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. júl. 16. 20:47
Ha már elég öreg, akkor lehet, hogy örökké kitart mellette. Főleg, ha az örökkére nem kell sokat várni, marad a pénz, a vagyon. Sokaknak már ez is megéri, ők még fiatalok lesznek húsz év múlva is, csak víg özvegyek lesznek, minden jóléttel megáldva.
2011. aug. 3. 07:25
Nem lehetnek biztosak,mert mint tudjuk,csak a halál a biztos:(
2011. aug. 2. 20:03
Mert hisznek a mesében!:))))
2010. febr. 5. 14:21
Szerintem sok esetben a férfi és a szerető a hibás! Ha valakinek problémája van a kapcsolatban akkor azt a párjával kell rendbe hoznia, nem pedig egy harmadik félnél keresni a menedéket! Akkor inkább lépjen ki a kapcsolatból, minthogy a feleségének is ezzel egyhatalmas fájdalmat okozzon! A szerető nők nincsenek tisztába magukkal. Nem értem, hogy lehet egy szerető nő úgy boldog, hogy tudja, hogy a férfinek van párja! Elgondolkodtató egyesek mikre nem képesek csak azért, hogy Ők boldogok legyenek...
2010. febr. 5. 10:52
Ne legyen benne olyan biztos, hogy kitart mellette, mert lehet, hogy a férfi előbb meghal.
101. Doro77
2010. febr. 5. 10:41

szia.

a kérdésedre illetve hozzászólásodra annyit reagálnék,hogy 10-20 év házasság,együttélés után,fel tudnád mérni,a párod mikor "bevallja" a félrelépést,akkor igazat mond-e vagy csak vetít,mert esetleg nem akar megbántani.Hidd el,ennyi idő alatt felismered mikor lódít,ahogy rájössz arra is,ha megcsalt,illetve félrelépett.

Szerintem itt senki sem azt állította,legalábbis én biztos nem,hogy a férj nem hibás semmiben,csak a 3. fél.

De vannak olyan helyzetek,amikor valóban a 3. személy kezd ki a pasival,nyilván ha nem hord jegygyűrűt,akkor nem tudja hogy foglalt,de ha már az első 12-20 percben ez kiderül,akkor szerintem nem kellenen időt pazarolni tovább rá,mert nincs értelme.De ez nyilván függ attól,hogy mit akar,hacsak mint állat,megkívánta a pasit,és d**ni akar vele,akkor le se fogja szarni,hogy foglalt-e vagy sem.És mindent meg fog tenni annak érdekében,hogy megszerezze,mégha a pasi nem is úgy áll hozzá,csak egész egyszerűen beszélget vele.Hidd el van ilyen is.

és nyilván van olyan pasi is,aki bárkivel,bármikor flörtöl,és kihasznál bármilyen alkalmat,és ő fűz meg nőket,ilyen is van.

Mi,akik a 3. személyt is hibáztatjuk,többnyire nem így történt a félrelépés.

enny.

Ez tapasztalat,saját társunkkal és életünkkel kapcsolatban.

De ahogy mint írtad egy pasit sem lehet megerőszakolni,úgy egy szingli csajt sem,ha nem akar semmit a nős pasitól,akkor az hiába fűzi,vagy nem????Tehát erkölcsi kérdés,mindkettőnél.De akkor a 3.nál ha ő az aki tényleg rámászik arra,aki csak belemegy a helyzetbe.

akármilyen hihetetlen vanilyen.

100. effb246ea9 (válaszként erre: 95. - Kmeli)
2010. febr. 4. 22:19

Én teljesen egyetértek "Kmeli" hozzászólásával! Nem a csábítót kell okolni azért ha a valakinek a párja félrelép. Mert hát ahogy a mondás is mondja: Könnyű Katát táncba vinni....

sőt már én ott vitába szállnék hogy ki a csábító?

Miért a harmadik személy?? Miért nem az az ember aki megcsalja a párját... hiszen neki kell "elcsábítania" "megpuhítania" a kiszemelt "áldozatát" úgy hogy közben a párja semmit ne vegyen észre...

Miért az a nő hibás aki elcsábul egy párkapcsolatban élő embernek? Honnan tudja annak a férfinek párja hogy miket ígért az ő szegény ártatlan fiúja a nőnek? Tudja e hogy miket mondott neki vagy hogy mennyit küzdött azért hogy a "kiszemelt" Nő találkozzon vele... a válasz: NEM ! Mikor minden kiderül akkor természetes a férfi az ártatlan akire rámászott a nő de ő nem akar semmit... és csak csak nem megerőszakolta.... de ő neki nem jelentett semmit ... mert "csak téged szeretlek drágám" .. inkább azon kéne elgondolkodni a megcsalt nőknek hogy vajon tényleg ezt a szöveget adta e be nekik a párjuk ?? és ha igen mi a garancia rá hogy igaz is?? csak mert Ő mondta??? És ezért elhiszik hogy a harmadik személy felelős mindenért?? :) LOL közhelyes mondással cáfolnám ezt: "kettőn áll a vásár"... Az ilyen nők akik elhisznek mindent és elhiszik azt hogy a 3. a felelős mindenért mert "lenyúlják" az ő álszent pasijukat azok meg is érdemlik hogy továbbra is hazudozzon és megcsalja a párjuk!

99. Doro77
2010. febr. 1. 13:50

..érdekes dolgokat írtok.Sok mindenben van igazság is.De Camea-val 100%osan egyetértek,abban,hogy ha jól működik egy házasság,de vannémi surlódás,vagy vita,vagy egy-egy kósza gondolat,vagy esetleg nagyobb veszekedés,ahol valamelyik fél emberi mivoltja sérül,mondjuk egy beszólással,akkor bizony előfordul,hogy az addig nem megcsalós ember is nyitott lesz egy kedves szóra,egy viccre,aztán találkozásra,és nem feltétlenül akar kapcsolatot,viszonyt,szexet,de annyira meg van bántva,legalábbis ezt érzi,hogy miért ne,mi bajom lehet-alapon belemegy abba amibe se előtte se pedig után nem fog.

A kérdés:miért nem beszéli meg otthon a párjával?!Lehet próbálja,de a párjának fel sem tünik nagy baj van,s ezért a 3. személynem mondja el azokat amiket normális esetben nem tenne,de többek között azt is van társa,csak ez meg az,és az a legszörnyűbb ha a 3. nem veszi,hogy csak panaszkodnak neki,hanem lehetőséget lát arra,hogy ő lehet a megfelelő partner annak az embernek,és titkon arra gondol,na majd én megmutatom milyen vagyok,kedves aranyos,stb,de mint tudjuk,mikor megismerünk valakit,akaratlanul is elnézőbbek vagyunk,és akaratlanul is a legjobb formánkat mutatjuk

Tehát szerintem a szerető azért gondolja,hogy esélye van megszerezni a nős/férjezett "áldozatot" mert nem hallja meg a valódi okát annak miért is történhetett meg hogy megismerkedtek.

Ez nem azokról szólt,akik folyamatosan megcsalják a párjukat a szexért,hanem olyanokról,akik csak "félrelépnek...

meg kellene látni a szeretőnek mennyire komoly is a kiszemelt pasi/nő,és mérlegelni megéri e?!

Ismerek olyan nőt,aki magányos,egyedül él,és bizony nem tántorodik el hogy nős hapsival ismerkedjen direktre,szex miatt,vagy azthiszi ha szexel vele,akkor megfoghatja,nem tudom,de aki tudja az "első pillanatban" hogy házas emberrel van dolga,és ennek ellenére akaratos,és akaszkodó,azt nem tudom megérteni!

És lehet hogy ő is ember,de nem hiszem hogy rendben vannak a fejében a dolgok.

98. agis (válaszként erre: 94. - Subaru88)
2010. jan. 26. 15:00

A tudatlanság nem mentség, de nem tudtam, hogy nincs vége a másikkal. Másrészt én nem a kétkedőket akartam megerősíteni, hanem el szerettem volna mondani, hogy ilyen is van.


Ezenkívül az egy 2-3 hónapos kapcsolat volt, nem együttélés, vagy házasság.

2010. jan. 26. 14:47
Szednek fől:-)? Micsoda kifejezés! Gondoljátok, hogy a férj oda áll és azt mondja nekem feleségem van és téged csak szórakozásra használnálak! Van, hogy az a harmadik meg sem tudja, csak akkor már amikor érzelmileg meg van érintve! Örökké semmi sem tart, az igaz szeretet igen! Még akkor is ha megbántják és megtiporják az embert!
96. 01c8755c79 (válaszként erre: 95. - Kmeli)
2009. júl. 6. 14:49
Ha egy férfit komolyan megkörnyékez két izgalmas szempár... a többi testrészről nem is beszélve, azonnal talál hibát az addig (számára is) tökéletesnek tűnő kapcsolatában. Sajnabajna ez így van... (Nőknél is)... legalábbis én így tapasztaltam (egyik oldalról is... másik oldalról is).
95. Kmeli
2009. júl. 5. 19:32
"Szednek el" meg "nyúlnak le" issstenem,na ettől frászt kapok.Mint valami tárgyat a polcról,melynek semmi szabad akarata nincsen,és tehetetlen,ugye??Szegény jámbor férfi,pedig ő nem akarta,ő annyira ellenállt,de az a gaz csábító erősebb volt és leteperte...Nos,elszedni és lenyúlni senkit nem lehet,és nem is kell,ha akar,megy az illető magától.És ha ezt teszi,valószínűleg okkal teszi.Ha meg nem akar,akkor nincs az a némber,aki "lenyúlja"!És ennek is oka van! Ennyi!SOHA nem a "csábító"a hibás!Persze a maga oldaláról nézve valahol az,de tudod könnyű Katát táncba vinni... Te ne a harmadikban keresd a hibát ha ez megtörtént,hanem abban,aki hagyta magát,de elsősorban magadban!Egy:ha a kapcsolatomban minden rendben van,nincs az a csábitó,akinek átadom magam.Ez 100%!És biztos nem tartottak még senkinek a fejéhez fegyvert,hogy márpedig,most csald meg velem a párod!Kettő:senki nem biztos abban,hogy vele marad az illető,de mi biztos?Te sem lehettél biztos benne,ő sem lehet az,meg senki sem,de egyébként láttam már arra példát,hogy illető,aki megcsalta a párját,se előtte,se utána nem tett ilyet. Akkor vele vajon miért??Félreértés ne essék,én elhiszem hogy ez nem lehet kellemes érzés sőt biztosan nagyon megalázó.De mindig el kell gondolkodni azon,hogy mit tettem ÉN,hogy ez-és az igy alakult.
94. subaru88 (válaszként erre: 93. - Agis)
2009. jan. 6. 22:39
Agis! Köszönjük, hogy megosztottad ezt velünk. Ime kételkedők, ebben a végben reménykedünk mi szerencsétlenek is , akik más párjába szerettünk bele.
93. agis
2009. jan. 6. 10:00

Az én történetem (nem vagyok bene 100%ig biztos, hogy ideillik-e)

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Anno mikor megismerkedtünk, nem törént semmi, csak sms-eztünk meg leveleztünk 1 hónapig (nem is találkoztukn). Amikor felvetődött a kérdés, hogy találkozzunk, azt mondta nincs egyedü, de nincs rendben a kapcsolat, így le akarja azt zárni. Erre azt feleltem , hogy rendben, mikor lezárta, jelentkezzen és találkozunk.

Egy hét után jelenetkezett is, megvolt az első randi, és az első csók. Újabb és újabb találkák követték, túl voltunk az első együttléten is mikor kiderült, hogy jaaaaaaaaaah ő még nem szakaított. Teljesen kiborultam. Eltelt egy pár nap és felhívott hogy lezárta. És valóban lezárta. Most nekem félnem kellene hogy velem is ezt fogja csinálni??? (a lánnyal egyébként 1-2 hónapja lehettek együtt)

Miért kellene rettegésben , félelemben élni? Amitől félünk, úgyis megtörténik.....nem?!

92. lojoka
2009. jan. 6. 01:31

Azt mondta erre egy jó barátom, s a hasonló helyzetekre, hogy

- " a fagyi, mindig, visszanyal".

Nekem ezidáig ebből ,csak annyi a tapasztalatom, hogy aki, valaha igaztalanúl megbántott, az mindig visszakapta az élettől a pofont!

Bár a káröröm nem öröm számomra, inkább igyekszem, én úgy élni, hogy ne bántsak meg senkit...legalábbis, nem gázolok át , másokon.. Jobb így aludni.

91. subaru88 (válaszként erre: 86. - C19f5f79fa)
2009. jan. 5. 22:00
Mert lehet a sikerben hisznek, hogy náluk ez nem így lesz, mint mindenben az életben. Nekünk ez sikerülhet...Ezért élet Bungee-Jumping
2009. jan. 3. 15:15
Az életben nincs garancia,mindenki találhatja magát ilyen meg olyan helyzetben is.
2009. jan. 3. 15:13
Senki nem lehet biztos semmiben.
88. stuxx
2009. jan. 3. 15:04
Ok! Benne vagyok :)
2009. jan. 1. 23:02
Akkor lassan megalakíthatjuk az Ebben az Ügyben egyetértők Klubját./EÜK/:)
86. c19f5f79fa (válaszként erre: 85. - 87dcc92a81)
2009. jan. 1. 22:54
Tudnék sorolni....sajnos sok tapasztalatom van ezen ügyekbe,de a kerék visszaforog....eddig csak ezt láttam.
85. 87dcc92a81 (válaszként erre: 82. - Stuxx)
2009. jan. 1. 22:40

A kör mindig visszaforog önmagába.

Egyetértek. Hány szeretőből lett már feleség, és hány ilyen feleségből lett már elhagyott asszony...pf.

84. c19f5f79fa (válaszként erre: 82. - Stuxx)
2009. jan. 1. 22:32
Ez tetszik...milyen igaz:-))))))))
2009. jan. 1. 15:48
Nem hiszem, hogy bárki is biztos lehet bármiben. A szerelemben, az életben nincs garancia. Egyébként pedig kétlem, hogy akárkit is el lehetne szedni. Azt lehet aki el akar menni, de ha nem az egyik nővel teszi meg, akkor majd egy másikkal.
82. stuxx
2009. jan. 1. 14:15

Az alapkérdésre a válaszom:


Azért, mert elfelejtik, hogy bárkivel bármikor bármi megtörténhet. És ez alól ők maguk, és a szeretőjük sem kivétel.


Az imádott titkon imádott nőből is válhat megunt elhagyott szerető, és a megcsalt és megunt feleségből is lehet titkos szerető... :)))


Ha tudnánk előre, mit hoz a jövő....?! (Jónéhány meglepett pislogástól megóvhattuk volna magunkat!)

81. subaru88 (válaszként erre: 75. - Erikpipi)
2009. jan. 1. 00:26
Lásd lent tudja a hibáit és meg is próbálta helyre hozni őket (bár én nem tartom hibának ha valaki szereti a sexet hetente legalább egyszer)a többi hibáit szintén korrigálta. Vagy próbálta
80. subaru88 (válaszként erre: 78. - Grácia)
2009. jan. 1. 00:24
Ismerem a feleségét, sőt voltunk együtt nyaralni. Úgy gondolom mindketten tehetnek róla, de láttam hogy hogy bánik a férjével és a gyerekekkel. Összevoltunk zárva két hétig szinlelni ennyi ideig nem lehet.
79. Grácia (válaszként erre: 48. - A7a90ace89)
2008. dec. 30. 22:23
Kurva ezért pénzt kap :) a tisztességes feleség meg... ööö mit is?? hogy lehet ezt a kettőt összehasonlítani... Ha egy feleség félrelép attól még nem kurva... Asszem Csernust nem értem :DD nem is fogom
78. Grácia (válaszként erre: 70. - Subaru88)
2008. dec. 30. 22:18
Nem tudhatod hogy milyen a házasságuk, csak azt tudod amit a férfi mond... Egy férfi ha szerelmes egy másik nőbe (pl beléd) akkor nem úgy látja a feleségét, kisebb hibák is óriásiak lesznek...
77. c19f5f79fa (válaszként erre: 76. - C19f5f79fa)
2008. dec. 30. 21:56
Jah aki azt mondja hogy nincs az hazudik.És a megcsaltak vagy nem csaltak.... nem érdem...nem valami privilégium...bárkivel megeshet.És aki ítélkezik,az fél a legjobban....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook