Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az idő mindent megold? fórum

Az idő mindent megold? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az idő mindent megold?

30. 2db865c142 (válaszként erre: 26. - Macika7)
2021. jún. 25. 07:10
Ezt de szépen fogalmaztad... 😔
2021. jan. 4. 11:01
Talán.
28. MenoPause (válaszként erre: 26. - Macika7)
2021. jan. 4. 11:00

Ha teszel érte, és valóban teszel, nem csak úgy csinálsz, mintha... akkor mindent megold az idő. Te még nem találtad meg a megoldást, amit belül kéne keresned. Évek óta. Mi volna, ha csak annyit mondanál, hogy elkísértétek egymást egy darabon, majd az út ketté vált, és már nem vezet vissza. Képzeld el ezt. Engedd, hogy haladjon ő is és Te is. Keress az úton más célokat, más új és üdvözítő tevékenységeket, amelyek boldoggá tesznek. Egy valaki tehet csak Téged boldoggá, Te magad. Senki más. Ne várd hát mástól. Akármilyen csodákkal is ruháztad fel. A valóság valószínűleg más lenne, az izgalom abban rejlik, hogy sosem ismerted meg a valóságot, így bármit bele lehet képzelni. A fantáziánk pedig határtalan.


Hátha egyszer... talán megtalálod a békédet, és már nem írsz ilyeneket.


Hátha már titkon sem reménykedsz semmiben. Igen, hidd el, nincs mit mondani.

2021. jan. 3. 19:14
Meg
2021. jan. 3. 18:59

Furcsa ezt így több hónap távlatából visszaolvasni! S valóban az idő semmit nem old meg! Elhomályosít megfakít emlékeket, de feledni nem enged!

Másfél éve hogy utoljára láttalak, de még mindig olyan mintha tegnap lett volna! Micimackó... mennyi idő kell a felejtéshez? Te elfelejtettél? Titkon még mindig remélem, hogy egyszer újra összefutunk, viszont már nem tudom mit is mondhatnánk akkor egymásnak!

2020. szept. 11. 06:52
Semmit nem old meg, csak rosszabb lesz.
24. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2020. aug. 8. 12:26
Semmit nem old meg! :(
23. gyöngy:) (válaszként erre: 22. - 779ef6f9f2)
2020. aug. 8. 12:13
Nagyon egyetértek. Az idő segíthet, de nem old meg semmit. Az a mi munkánk.
2020. aug. 8. 11:59

Az idő semmit nem old meg. Az ember saját maga oldjameg a saját éetét. Ha meri. Vagy cipel dolgokat a végtelenségig.


Nem könnyü. Mindennek megvan az ára, de élet csak egy van.

2020. jún. 1. 20:18
Van amit ...igen...de nem az idő.
2020. jún. 1. 20:16
A család a gyerekek az anyagi ez mind olyan amitől nehezen szakad el az ember. Van egy olyan mondás meg sok is, hogy minden okkal történik meg az egyszer élünk.. Kívánom, hogy úgy alakuljon ahogyan neked a legjobb! Tetszett a cikked amúgy nagyon!
2020. jún. 1. 16:01

Én is azt tudom mondani, mint sokan előttem! Elfejteni! Vagyis a legjobb szó talán, hogy elfogadni! Beletörődni! Ne próbáld meg keresni!

A halál a legjobb hasonlat, ha morbid is, de annál véglegesebb nincs, mert a fejed tetejére állhatsz is, nem lehet visszacsinálni! A bánatot is ugyanúgy meg kell élni, mint az örömöt, és meg kell tanulni együtt élni a veszteségekkel is! Először nem látszik az út vége, és sokszor nem származik haszon belőle, de teszed egyik lábad a másik után, és egyszer majd azon kapod magad, hogy a hátad mögött hagytad a nyomasztó részét! Higgy abban, hogy ha egy ajtó becsukodik, valahol nyílik egy másik!

18. MenoPause (válaszként erre: 16. - Macika7)
2020. jún. 1. 11:58
Csak akkor érdemes a családot választani ha az ember komolyan is gondolja, és képes megtalálni a boldogságot benne és nem álmodozik továbbra is a sosem volt kapcsolatról, amiben több az ideológia mint a valóság. Olyan könnyű felruházni valakit vélt ideális tulajdonságokkal, ha nem kell megküzdeni azokkal amikrol pedig nincs meg vagy nem akar tudomást venni. Te nem tudod lezárni ezért sosem leszel boldog ebben a házasságban. Amit napsugár ír... Új barátokat szerezni új célokat kitűzni... És el fog tűnni az életedbôl. Feltéve ha ez egyáltalán fontos számodra. Hidd el sokkal könnyebb mint gondolnád, csak be kéne fejezni az álmodozást és rendet kell tenni. Nem kötelező a házasságot választani ha nem okoz boldogságot.
17. syria (válaszként erre: 1. - Macika7)
2020. máj. 18. 09:39
Egy (vagy két?) - elvileg boldog házasságban élő - ember vergődése.
16. macika7 (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2020. máj. 16. 17:54
Elgondolkodtató amit írsz! Az gond úgy érzem, hogy nem álltak sorban nem unt rám! Egyszerűen mindketten a családot választottuk!
2020. máj. 16. 09:36

Ahogy múlik az idő, majd fakulnak az emlékek. Ahogy rakodnak rá az újabb napok eseményei, úgy halványulnak el a régiek.

Keress új barátokat, keress még további, új elfoglaltságot, amelynek során újabb ismeretségeket kötsz, és gyakorolhatod: jó barátok, ismerősök nem jelenti azt, hogy új kapcsolat, különösen férj mellett és gyerek mellett.


Okos csaj vagy, megoldod! Tedd rendbe a házasságodat, így vagy úgy de rendezzétek el. És nem kell a régit visszasírni, aki menni akar, ha már menni akart, engedd el!!!

Ne sírd vissza, egyszerűen vedd tudomásul, hogy ő már rádunt! Nem akar már veled lenni, meglehet, hogy talált egy náladnál szebbet, jobbat, fiatalabbat, a nejével együtt már 3-an, vagy ki tudja hányan álltok sorba nála, szelektált! És te visszasírod?

2020. máj. 14. 11:25
semmit nem old meg :(
2020. máj. 14. 11:13

Nem.


Te oldasz meg mindent az életedben. Vagy nem persze.

12. hajnallányka (válaszként erre: 4. - 60458c31c7)
2020. máj. 14. 07:51
Ez így van,csak el kell engedni a múltat.Lehet a másik kapu mögött jobb dolog vár:)
2020. máj. 13. 20:50
Nem
2020. máj. 13. 20:29
Az idő nem oldott meg semmit, talán csak elfakultak az emlékek. Szép cikk, mintha a velem történteket olvasnám, annyiból kicsit más, hogy én elvesztettem mindent. És mindent feláldoztam érte, cserébe ő hátba szúrt.
2020. máj. 13. 20:08
Nekem nem oldotta meg!
8. Ildi
2020. máj. 13. 17:57
Van amit igen,van amit nem
2020. máj. 13. 16:31

Nem találsz független férfit?

Ne erőltesd magad arra aki már nem szeretné folytatni veled biztos van rá oka,család mellett amúgy sem kellett volna

2020. máj. 13. 14:03
Majdnem mindent.
2020. máj. 13. 13:45
Dehogy old, nagy dolgokat végképp nem,legfeljebb az iső múlásával más aktuális dolog kerül az érdeklődés központjába
4. 60458c31c7 (válaszként erre: 3. - Hajnallányka)
2020. máj. 13. 13:15
Van aki pedig azt mondja, h amikor egy kapu bezáródik, egy másik nyílik helyette.
2020. máj. 13. 13:12
Én csak ezt a részt olvastam.Véleményem szerint ha egy kaput bezárnak azt úgy is kell hagyni.Voltam már majdnem hasonló szituban.Viszont én nem mentem bele úgy hogy mindketten foglaltak voltunk.Nem bánom,te se bánd ha vége van.Biztosan jó volt,tartott amíg tartott,próbáld meg elfelejteni és a jelenben találni meg az örömöt.
2020. máj. 13. 09:51
Juli, Péter, Anna, Béla és gyerekeik mögött lassan kirajzolódik egy klasszikus, szokványos szeretői történet.
2020. máj. 13. 09:35
Írtam már pár cikket a történetünkről. Most úgy érzem folytatnom kell- mert mindig kicsit megnyugszik a lelkem, ha úgymond, kiírom magamból.
Következzen, hát a Soha ne mond, hogy soha című cikk folytatása!

Ugrás a teljes írásra: Az idő mindent megold?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook