Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én történetem... fórum

Az én történetem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem...

2010. jan. 22. 21:00
Gratulálok! Szépen írtál valamiről, ami a legszebb:) Élvezet volt olvasni.
2009. dec. 28. 22:31
Nagyon szép történet volt, izgalommal olvastam. Nekem is van 2 kislányom, igaz ők császárral születtek, de nem érzem hiányát, hogy így alakult.A lényeg, hogy mindenki egészséges legyen!
2009. dec. 28. 21:23

Sok boldogságot kívánok a kisbabádhoz!

Nekem is azt mondták az első terhességem alatt végig, hogy nagy babám lesz és én is meglepődtem, amikor 2800 grammal és 50 cm-rel született meg :)

Most viszont ő a legmagasabb a kortársai között 3 évesen :)

és az is nagyon igaz, hogy nem szabad a baba tervezésével kapcsolatban "ideális" időszakra várni, mert olyan aztán sosincs! Sokan vannak, akik pont emiatt maradnak végül le csodálatos élményekről!

2009. dec. 28. 16:34
Az én történetem...boldogság,házasság,babavárás...minden tökéletes.Tanácsadáson a szülés előtt álló anyukáktól hallottam, hogy a babájuk fejkörfogata 10cm.Én akkor 32 hetes voltam és az én babámnak akkor volt 10cm-es fejkörfogata.Aggódtam, kértem újabb UH-ot,de az orvosom megnyugtatott, hogy "széles a csípőm,ki fog férni".Belenyugodtam..forró nyár volt,40-ik héten befeküdtem a kórházba, mert kicsit fulladtam.Egyik hajnalban 3-kor elfolyt a magzatvizem, majd reggel 9-re teljesen kitágultam.Az oxitocinos infúziótól erős fájásaim voltak, egyszer csak szóltak az osztályvezető főorvosnak, két orvos vizsgált egyszerre,és a kitolási szakban közölték NE nyomjak!!!Rohanás a műtőbe,rohanás,előkészítés,úgy éreztem elájulok...és 11 óra 33 perckor megszületett a FIAM 4800 grammal,54cm-el egészségesen 8/9 Apgarral de a szemei vörösek voltak,annyira bevéreztek! Az orvos nem mert a szemembe nézni..széles csípő...persze!!Rosszul is végződhetett volna, nem sokon múlt. De a FIAM egészséges (nem cukorbeteg)és az volt a lényeg!Mindez már 14 éve!Hosszában vágtak a császárhoz, endometriosis lett a szövődménye,GNRH kezelés, azóta 2X operáltak hosszanti vágással és többszörös orvosváltás után uralhatatlan vérzés miatt idén 5 hete kivették a méhem!Nem keseredem el, mert van gyermekem és ez a legfontosabb, mindennél fontosabb!
2009. dec. 28. 15:43
Sok szeretettel gratulálok, jó egészséget kivánok az egész családnak. Legyetek nagyon boldogok.
2009. dec. 28. 13:47

Gratulálok,és nagyon igaz az utolsó pár gondolat!

Maga az ÉLET!

2009. dec. 28. 11:44

Jó volt olvasni a történetedet :) Sok boldogságot kívánok a babátokhoz!!

S teljesen igazad van, a baba születését lehet halogatni, - amíg nincs lakás, autó, stb. - viszont nem érdemes nagyon sokáig, mert tökéletes pillanat szinte sosincs....Viszont akkor kezdődik az igazi családi élet, mikor a baba megszületik.

2009. dec. 28. 10:56

Gyönyörű a történeted:-)

Legyetek nagyon boldogok és egésségesek!

2009. dec. 28. 10:13
:)Gratulálok,és sok boldogságot!:)
2009. dec. 28. 10:03
Mikor is lehet babát vállalni? Ha megvan a ház, állás, esküvő és az anyagiak? Már szerettünk volna babát, de még mindig csak mint feltevés fogalmazódott meg bennünk, pedig már 7 éve voltunk együtt.

Ugrás a teljes írásra: Az én történetem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook