Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az elutasítás legvisszataszítóbb módja a "válaszra se... fórum

Az elutasítás legvisszataszítóbb módja a "válaszra se... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 15:02

De ebbe nem kell belebetegedni, nem kell, hogy egész nap ezen agyalj, hogy neked most nem válaszol valaki. Lépj tovább és felejtsd el!

Hidd el, az életben nagyon sok ember van olyan helyzetben, hogy nem kap választ, de nem akadnak ezen ki. Elteszik egy kis fiókba a tanultakat és mennek tovább.

19. ildi992 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 12:36
Ki fikáz kit? A nem válasznak sok fajtája van. Nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 4. 12:33
Attól függ kinek nem válaszolok, aki arra se méltó. Mert a nem választ nem hallja meg, csak nyomul. Azért vannak esetek amikor a távolságtartás a célravezető.
17. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 22:58
Hidd el mindannyiunk átélt ilyet és igen rosszul esik vagy bosszant midenkit. Annyi hogy te lehet a gyerekkori sérelmek miatt rosszabbul veszed, érzékenyebben reagált rá. Én ilyen helyzetben pl pasival pont hogy könnyebben is tovább léptem, mert egyerelmü hogy jobb embert érdemlek mint egy ilyen. Én azt sem tudom megérteni akik össze vesznek es utána nem beszélnek napokig. Én képtelen lennék így jönni menni napokig egymást kerülgetve. Szerencsére egyik pasim sem volt ilyen, mert azt tuti nehezen kezeltem volna.
2023. márc. 3. 22:02

Aki itt fikázik, hogy a nemválasz is egy válasz, annak akkor is legyen ilyen nagy arca mikor őt veszik semmibe (BÁRMILYEN helyzetben amikor kétségbeesve várja a választ)


Én 13 éves korom óta ebben vagyok, úgyhogy magasról lesz...rom a "ne kívánj rosszat másnak mert visszajön rád" beszólásokat is.

2023. márc. 3. 20:24
Szerintem a csend is egy válasz... A lehető legőszintébb, de nagyon bántó is tud lenni. Hiszen, valószínű, hogy nem tervez veled, ezért energiát sem akar ölni ebbe az egészbe. Lehet ezt bunkóságnak, de lehet praktikuségnak is nevezni
14. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 18:50

Szia.


Ha nincs válasz, az is egy válasz!


Az, hogy Te ezt hogyan értékeled illetve hogyan fogod fel, na az már a Te döntésed!

Elfogadod vagy sem, az is a Te döntésed!


Mottóm: Ami nem megy, nem kell eröltetni!

13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 18:38

A megoldás: ne írj és nem fogsz csalódni, mert nem fog válaszolni.


(Ez még mindig az a téma, amiről más szó volt a héten vagy 3x?)

12. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 18:34
Nem ismerjük a történetet, de simán lehet a másik oldalról úgy gondolja, hogy talán ezt felfogod. De egy biztos, egy ruppót nem érsz neki...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Tímea_)
2023. márc. 3. 18:12
A "kussolok, lapítok" nem az én képzeletem szüleménye, hanem a többségnél otthonról hozott viselkedés. A mások iránti tiszteletet sok szülő "elfelejti" megtanítani a csemetéjének.
2023. márc. 3. 18:10
Azt amúgy tudja valaki, hogy a gmail-ben hogy láthatom, ha valaki letiltott? Sajnos az angol nyelvű oldalak által írt menüpontok az én gmail-emben nem is léteznek.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Tímea_)
2023. márc. 3. 17:59
Nem jártam jobban. Ez a patkány taktika számomra csak azt jelenti, hogy nem tart magával egyenrangúnak és pont leszarja, hogy mit gondolok. Amikor állást kerestem, akkor is kevésbé esett rosszul mikor írtak egy pár sort, h bocs, nem téged választottunk, mint mikor csak a nagy csend volt.
8. Tímea_ (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 17:28

Bocs, hogy ezt írom, de lehet, hogy jobban jártál, hogy semmit nem válaszolt.

Tudnék mesélni hidd el arról, hogy én ugyan kaptam választ sok mindenre, de olyan lelki fájdalmakat okozott vele, hogy ... hagyjuk inkább.

2023. márc. 3. 17:16
Alakulhat ki gyűlölet simán. De a közönyösség is egy gusztustalan dolog.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 17:10
Ez így van. A szeretet ellentéte nem gyűlölet, hanem közöny.
5. Tímea_ (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 17:06

Persze hogy van különbség. Nem azt írtam, hogy nincs.

De továbbra is tartom, a hallgatás: beleegyezés.

Csak a saját példámból tudok kiindulni.

A többi, hogy "kussolok, lapítok" a te érzésed.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tímea_)
2023. márc. 3. 15:53

A "nem" válasz = ne haragudj, de nem lehet köztünk semmi/ barátságnál több.


A "válaszraseméltatás" = a Gyávák módszere = (szigorúan gondolati síkon) "kussolok, lapítok, hátha addig elfelejti az egészet a kis hülye"


Csak szerintem van különbség a kettő között?!

2023. márc. 3. 15:18
Az.
2023. márc. 3. 15:05
A nem válasz is egyfajta válasz. A hallgatás beleegyezés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook