Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A folyamatos elutasítás pszichés hatásai fórum

A folyamatos elutasítás pszichés hatásai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. dec. 28. 21:56
30-án találkozom a lánnyal.
503. Érdekes73 (válaszként erre: 497. - Magnumpi)
2015. dec. 22. 19:10
:)
502. unom (válaszként erre: 501. - NewReturnMan)
2015. dec. 22. 18:39
Akkor mi is a problémád? Hiába van jobb melód, még mindig nem kellesz a lányoknak?
501. NewReturnMan (válaszként erre: 500. - Unom)
2015. dec. 22. 18:24

Persze, hogy jó a munka. Már fél éve vagyok itt. :D

Tavasszal állítólag lesz hajtás. Attól tartok egy kicsit, mert nyáron is az volt.

500. unom (válaszként erre: 499. - NewReturnMan)
2015. dec. 22. 12:58
A munka milyen? Legalább az jobb lett?
499. NewReturnMan (válaszként erre: 497. - Magnumpi)
2015. dec. 22. 12:44
Hát, szinte semmit nem változtam. :D
498. c40efa00cc (válaszként erre: 497. - Magnumpi)
2015. dec. 20. 23:30
:))
497. Magnumpi (válaszként erre: 490. - NewReturnMan)
2015. dec. 20. 22:03
Ha semmit nem változtál azóta, bele se kezdj :D
496. barbylove (válaszként erre: 495. - NewReturnMan)
2015. dec. 20. 21:05
Halljuk!
2015. dec. 20. 20:47

Sajnos még nem csajoztam be, viszont van egy lány, akihez elkezdtem közeledni.

Tulajdonképpen emiatt az eset miatt vagyok itt ismét.

494. NewReturnMan (válaszként erre: 492. - Vacsa)
2015. dec. 20. 20:46
Részemről az öröm vacsa. :D
493. NewReturnMan (válaszként erre: 491. - Unom)
2015. dec. 20. 20:38

Szia unom.


Örülök, hogy "látlak", és örülök, hogy emlékszel. :)

492. vacsa
2015. dec. 20. 20:38

Hú de hiányoztál.


Ja, nem.

491. unom (válaszként erre: 490. - NewReturnMan)
2015. dec. 20. 20:35

Sokáig bírtad.

Becsajoztál már?

2015. dec. 20. 20:28
VISSZATÉRTEM!!! :)
489. Érdekes73 (válaszként erre: 476. - 50802b2a9d)
2015. szept. 20. 23:27

Az ilyen baromságokat miért nem a férfihangon tárgyalod meg ?


:)

488. c40efa00cc (válaszként erre: 484. - 50802b2a9d)
2015. szept. 20. 20:33
Legyél jobb ember.
487. 50802b2a9d (válaszként erre: 485. - C40efa00cc)
2015. szept. 20. 18:04

Láttam egy fotót, amin egy jó csajjal van együtt.

Én elhiszem neki. Mondjuk tipikus női válaszaidom nem lepődöm meg.

486. c40efa00cc (válaszként erre: 483. - 50802b2a9d)
2015. szept. 20. 18:04
A férfiakat tiszteljük és becsüljük. A FÉRFIAKAT.
485. c40efa00cc (válaszként erre: 482. - 50802b2a9d)
2015. szept. 20. 18:03
Szerinted ez jó nőkkel baszik? :)) Ugyan, kérlek. A jó nők ilyennel nem állnak le, vagy ha mégis, akkor aztán úgy megszívatják, hogy egyhamar nem merészkedik nők közelébe. Krónikusan önbizalomhiányos csajoknál próbálkozz.
2015. szept. 20. 17:52

Azt meg végképp nem értem, mikor nem arról szól ez a levél, hogy "legyél valaki más", hanem arról, hogy "hogyan vetkőzd le a pesszimizmust, hogyan higyjél magadban, hogyan legyen jobb a közérzeted?"


Ettől mitől lenne valaki más?


Levetkőzni a gátlásokat nem egyenlő a mássá lennivel.


Nem tom meddig a regem itt, szóval gyorsan válaszoljatok.

483. 50802b2a9d (válaszként erre: 480. - C40efa00cc)
2015. szept. 20. 17:50

Nem értem mi bajod vele?

Te magad mondtad, hogy a nők nem hülyék.

Szerintem ők is átlátják, hogy ez komoly kapcsolat.

Mellesleg ne tegyél úgy mintha a nők nem használnák ki a férfiakat.

482. 50802b2a9d (válaszként erre: 479. - C40efa00cc)
2015. szept. 20. 17:48
Sikeres akarok lenni a lányknál, és igen baszni is akarok, érzelmek, kapcsolat, elköteleződés nélkül IS, még egyszer IS!!!
2015. szept. 20. 17:38
Állítólag gyűlölöd a ribiket, közben ugyanaz akarsz lenni, csak pasiban.
2015. szept. 20. 17:35
Ilyen sosem leszel, miért nem fogadod el? Miért akarsz másvalaki lenni? És miért épp seggfej akarsz lenni, aki csak használja a nőket? Ez szerinted annyira menő? Hány éves vagy, kamasz?? Miért nem gondolkodsz felnőtt férfihez méltóan?
479. c40efa00cc (válaszként erre: 476. - 50802b2a9d)
2015. szept. 20. 17:29
Ilyen faszkalap szeretnél lenni? Szép kis példaképeid vannak.
478. 50802b2a9d (válaszként erre: 477. - Mutáns Jane)
2015. szept. 20. 17:11
Kifejtenéd bővebben?
477. Mutáns Jane (válaszként erre: 476. - 50802b2a9d)
2015. szept. 20. 16:57
Csak a felszínt karcolássza.
2015. szept. 20. 16:45

Erről mi a véleményetek?


"En egy szar feher poloban, egy ocska fekete gatyaban es egy 1,5 eve leharcolt cipoben jarok randizni/bulizni.. es ilyen noket fuzok, mint itt a kepen lathatod mellettem a lanyt...


(A képet kivágtam belőle. Egyébként egy szőke hajú, szép arcú, fittneszes csajjal volt a képen)


O egy eros 7-es lany az en szememben... szerintem nem vagyok tulzottan jokepu, es (meg) kigyurt sem, penzem se sok (feleztem vele eddig minden koltseget, ahova mentunk)... es emellett van majdnem 30 eves lany is, akit a sajat lakasan dugok rendszeresen... meg x masik game, amit minimum egy dugasra jatszok, es 6 ala nem adom a szintet.

Most tedd fel a kerdest magadnak, hogy kell akkor jo kulso, meg sok penz ahhoz, hogy jo nod legyen?

Felsoroltad a dolgokat, amiket negativnak talalsz magadban, ez jo... tudod miben kulonbozik toled, egy nalad esetleg sokkal rosszabb kepu, szegenyebb gyerek, akinek jo noje van? Abban, hogy o lehet, hogy nem irt volna le egyetlen rossz tulajdonsagot sem.. Meg kell erteni, hogy ez az egesz a TE fejedben van... Es nem mondom, hogy nem kell valtoztatni, mert vannak olyan berogzodesek, tudatalatti dolgok, amiket nehez megvaltoztatni.. Pl. en egy nagyon dagadt gyerek voltam, csupa pattanassal a fejemen... a sajat anyam azt mondta 2 eve, hogy fiam.. en 16-17 eves korodban nem gondoltam volna, hogy valaha ferfi lesz beloled... szoval engem nem tudsz meghatni a depresszios faszsagaiddal.

Freud azt mondta, hogy egy gondolat a fejedben, legyen az tudatos vagy tudatalatti, kivalt egy erzest.. es ez alapjan az erzes alapjan cselekszel.. Tehat, ha egy szobaban ulnel velem.. es az lenne a gondolatod, amiben 100%-ig biztos vagy, hogy en egy terrorista vagyok, es 1 percen belul le foglak loni, akkor vagy nekem tamadsz, vagy kirohansz a szobabol.. Erted? Ilyenek az osztonok is, amik berogzodtek.. peldaul, ha mesz egy erdoben, es megcsorren az avar.. akkor nem lehetsz benne biztos, hogy csak a szel fujt, vagy egy halalos mergu kigyo van alatta, ezert osztonosen el fogod kerulni azt a reszt.. Lehet, hogy 100bol csak 1X lesz ott kigyo, de akkor meghalsz, es vege... ezert a vedekezo oszton bekapcsol.

Hogy miert jon ez ide? A nok a kisugarzasodbol mindent megtudnak... eloben nincs ilyen maszlag, hogy shitteszt helyes kezelese, stb... MONDHATSZ SZINTE BARMIT (persze nyilvan nonszensz lenne barmit mondani, mert tokosne erzed tole magad, ha faszan lekezeled), ha latszik rajtad, hogy ez teged NEM ERINTETT MEG, akkor atmentel a teszten. Ha neked olyan gondolatok jarnak a fejedben, hogy nem sikerul, nem fog sikerulni, ez a csaj tul jo nekem, stb... akkor buktad az egeszet.. Olvasd el (XXXX) bemutatkozasat.. amikor irja a srac, hogy nem erti, hogy a lanyok miert kezdtek el reagalni ra, mikor o semmit sem tett! Na vajon miert? Eszrevettek a kisugarzasan, hogy egyre magabiztosabban kezeli a lanyokat...

Mondok meg egy peldat, csak, hogy legyen egy harmadik is, hatha azt konnyebben be tudod illeszteni... Jottem haza a metroval dugas utan.. felfele neztem es azon gondolkoztam, hogy te joooo isten, ez a lany hogy tudott lovagolni... majd kis ido mulva leneztem, es a velem szemben ulo lany mosolygott...))

Persze ez nem ugy mukodik, mint, ahogyan a titokban meg egyeb szarsagokban leirjak, hogy pozitiv gondolkodas + tomegvonzas, stb... igen POZITIV GONDOLKODAS oke.. de el kell hinned ezeket.. a sajat lenyedde kell alakitani oket... Hogy elfogadd a kulsod, ahhoz elobb a fejedben levo dolgokat le kell kuzdened.. peldaul elkezdesz gyurni... ahogy haladsz az egeszsegesebb, fittebb kulso fele, ugy fog exponenzialisan megnoni az onbecsulesed, es ez latszodni fog a kisugarzasodon is;) Kozmetikushoz kene jarnod? Hat menj el! De itt megjegyzem, hogy nekem ez a cucc bevalt: [link] .. reggel ehgyomorra 5 tabletta 1 honapig, bo folyadekkal es teljesen kitisztitotta a borom.. ha nem valik be, akkor nyilvan erdemes a kozmetikus. Multivitamint is erdemes szedni... vagy egyel sutotokot.. az egeszseg az egyik legjobban reflektalo dolog a kisugarzasodon! Javaslok neked multivitamint is ( [link] ), en ezt szedem, es nem vagyok beteg soha. Igyal sok vizet.. napi 4-5 litert igyal meg, mert a sejtosztodashoz es regeneralodashoz szukseg van a sejtek hidrataltsagara. Menj el edzeni! Egy sulyzos edzes, vagy egy kiados futas mar nagyon sokat fog dobni a kozerzeteden... De persze ezt is jo tudatosan csinalni, hogy akkor mar eredmenye is legyen.. ha egesz nap otthon vagy, raersz olvasgatni.. Kezdd ezzel: [link] aztan, ha vegeztel, szemezgethetsz innen is: [link] ...

Zarkozott vagy.. probalj meg szobaelegyedni a napi tevekenysegeid soran emberekkel.. Mittudomen.. kerdezd meg a bolti kiszolgalot, hogy hogy erzi magat? Az utcan kerdezd meg nehany embertol, hogy mennyi az ido.. Menj az utcan olyan szeles mosollyal, amilyet csak tudsz, es figyeld az emberek reakcioit!;)) Olvass szepirodalmat, konyveket, hogy tudjal osszefuggo gondolatokat kommunikalni, szep megfogalmazassal.. Olvass pl. Rejto Jenot, hogy tudjal humort vinni a dolgokba esatobbi esatobbi...

De csinalni kell.. en nem tudok mindent leirni neked, de szivesen segitek, ha KONKRET kerdesed van... ha utanaolvasol, es nem teljesen outsiderkent kerdezel, akkor akar meg edzestervet, etrendet is segitek osszeallitani, elmagyarazom, amit nem ertesz, stb... De nincs kapacitasom mindent a szadba ragni, a lenyeg az, hogy ne ulj a seggeden, es ne velvetes, meg egyeb megkrealt szennycikkeket olvass, amiknek a fele sem igaz, csak az olvasottsagot akarjak novelni... Neked kell megvaltoztatnod magad, neked kell lekuzdeni a fejedben levo negativ dolgokat, hogy pozitivan tudj hozzaallni mindenhez.. Ha egy lany azt mondja neked, hogy nezz mar magadra te majom, hogy nezel ki?! (de kozben mosolyog), akkor ilyen hozzaallassal egyszeruen igazat adsz majd neki, lesutod a szemed, zavarba jossz es el is ment a csaj.. De, ha rendben vagy onmagaddal, ha szarsz mindenki velemenyere, mert tudod, hogy te bizony egy ertekes srac vagy, es szereted, megbecsulod magad, akkor tisztan fogod latni, hogy ez az egesz nem egy sertes, hanem csak a nasztanc kezdete.. es jatekkent, tanckent fogod fel, majd mosolyogva, szep lassan hangsulyozva, bal szembol bal szembe nezve, jobb karodat finoman a vallara helyezve kozlod vele, hogy oooh, biztos voltam benne, hogy a mulatos sminkem nem fog tetszeni az ilyen hozzad hasonlo hozomanyvadasz lanyoknak;))))"

475. unom (válaszként erre: 473. - C40efa00cc)
2015. szept. 20. 16:38
Ne becsüld le az emberek hülyeségét.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook