Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titkos naplót nyitottam és engedélyezés helyett az elutasítást kattintottam. Hogyan engedélyezzem? fórum

Titkos naplót nyitottam és engedélyezés helyett az elutasítást kattintottam. Hogyan engedélyezzem? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 22. 18:40

A titkos naplóknál az Olvasók fülön tekinthető meg, hogy kik olvashatják. Itt igényelhető olvasási jogosultság is a napló tulajdonosától.


A napló tulajdonosa az Olvasók fülön tekintheti meg, kik kértek olvasási jogosultságot tőle. Itt engedélyezheti, tilthatja le az olvasási jogot, illetve itt vonhatja azt vissza valakitől, ha úgy dönt.

2010. szept. 22. 18:40

Nyugodtan írj privátot neki, ilyen mindenkivel előfordulhat. Én is csináltam ilyet. :) Akkor újra felkér és engedélyezheted.

Csak ügyesen. :)

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Agnes1219)
2010. szept. 22. 18:32
Írj privát üzenetet az illetőnek, hogy jelentkezzen újra olvasónak, mert véletlenül utasítottad el.
2010. szept. 22. 18:30
Titós naplót nyitóttam és, éngedéjezés hejet az el útasitást katintótam.hógy engedéjezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook