Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

2024. február 21. 15:53
Még csak 21-e van, oszt már semmi pénz nincs a számlámon. Mi lesz így belőlem? :/

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4746

2024. február 21. 09:27
Remélem legkésőbb jövő hétfőn meglesz az eredményem, kedden megtudom mikor műtenek végre....

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

808

2024. február 20. 22:56
Van egy nő a Hoxán, aki nagyon tetszik nekem, de fütyül rám.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8818

2024. február 20. 21:48
Imádom az egész mogyorós fehércsokit!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1039

2024. február 20. 21:34
Azt hiszem szerelmes vagyok. Egy mulatós zenészbe. :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4250

2024. február 20. 20:46
Nagyon kivancsi vagyok, miért idéztek. Nem tudok semmit, és azt is elfelejtettem. Meg is mondom a bírónak.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6116

2024. február 20. 15:48
Már kész esernyőgyűjtemény van itthon, mert nyilván akkor nincs nálam mikor elered az eső, így "útközben" kell venni egyet.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7122

2024. február 20. 14:55
Elhatároztam, hogy a továbbiakban nem leszek tekintettel mások esetleges érzékenységére. Azaz megengedek magamnak néha egy kis tapintatlanságot.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4854

2024. február 20. 12:35
Gerjedek a férfi fenekekre. 🍑

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6837

2024. február 20. 10:53
Véletlenül kukoricát koppintottam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8711

2024. február 19. 17:13
Igazából nem bánom, hogy nem akar elválni, hogy elvegyen feleségül.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9123

2024. február 19. 15:37
Ma van a szülinapom. Ha lehetne egy kívánságom az életben vagy ezen a napon, egy embert szeretnék visszakapni az életembe akit már nagyon rég láttam. De leginkább a hangja hiányzik. A szavai. Jó lenne találkozni egyszer még vele.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1117

2024. február 19. 00:17
Szeretném, ha valaki a hercegnőjének hívna...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10619

2024. február 18. 21:38
Rengeteg traumám van korábbról amit egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni és belülről gyötör.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9716

2024. február 18. 20:24
Nem akarok öregen meghalni. 😒☹️😓

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4662

2024. február 18. 18:31
Annyi jó dolog történik mostanában körülöttem, én még se vagyok egy ideje boldog. Mintha megállt volna az idő. Vagy elment volna mellettem? Én meg ott maradtam volna állva? Nem tudom. De valahogy úgy érzem teljes holtpontra kerültem. Van ebből kiút?

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8116

2024. február 18. 10:02
Nem mostam ki a tejfeles műanyag pohárkát, és úgy dobtam be a kék kukába!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6936

2024. február 18. 08:10
Most értem oda, én is fontos vagyok. Nem érdekel mások véleménye elismerése dicsérete. Jól vagyok. Elég vagyok. Ha neked nem, az a te bajod nem az enyém.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9915

2024. február 18. 05:22
Az egyetlen vágyam az, hogy Ő meggyógyuljon!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1164

2024. február 18. 00:58
Túl sok kávét és piát iszom. :(

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

2782

2024. február 17. 22:24
Teljesül egy régi álmom! Plasztikai műtétem lesz, de nem intim.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8116

2024. február 17. 20:40
A pillanatnyi rosszkedvem elűzéséhez elég egy dal. 😀

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

858

2024. február 17. 16:47
Túl vagyok végre a CT-n, most izgulok, hogy az eredmény meglegyen 27-re, mert ha nem, egy hetet kell várni, hogy a dokim újra rendeljen.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

728

2024. február 17. 11:22
Szeretek csámcsogni.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1885

2024. február 17. 05:40
Ma szeretnék nyugodtan pihenni, erőt gyűjteni, megnyugodni!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1145

2024. február 16. 23:34
Gamer csaj vagyok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8525

2024. február 16. 21:15
Tényleg szeret ❤️❤️❤️

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10111

2024. február 15. 20:40
Szeretek sütni, részemről ez egy alkotás.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1247

2024. február 15. 14:50
Nagy nőcsábász vagyok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5282

2024. február 14. 21:15
Ma megajándékoztam magam Valentin-nap alkalmából! :) :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

12615

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook