Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az ELTE jogász szakról mi a véleményetek? fórum

Az ELTE jogász szakról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 7. 19:01

Esetleg az elhelyezkedés szempontjából jobb a Bp-i egyetem. de ez nemcsak a jogászokra érvényes. Én 1989-ben végeztem Szegeden , több megfelelő helyen el tudtam volna helyezkedni Pesten is, de a család miatt nem tettem. Nem is nagyon forsziropzták, hogy hol végeztem, csak azt, hogy hogyan ( cum laude ). 89-ben simár kaptam állást, mikor az megszünt, azóta vagyok ügyvéd és nincs okom panaszra.


Sok sikert, drukkolok hogy felvegyenek, te is drukkolj a fiamnak !!!

( de Ö természetesen Szegedre készül, mert ott lakunk )

2010. nov. 7. 18:51

A normális jogi egyetem soha nem volt könn yű. Igaz, hogy az ELTe hangzik legjob ban ebben az egyvárosos országban, de a SZegeden és a Miskolcon végzett jogászokat is bárhol szivesen fogadják.

Mindenütt tanulni kell, kellett 20 évvel ezelőtt, de most is.

4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Betticicus)
2010. nov. 6. 20:46

akik onnan kikerülnek, a legjobb szakemberek lesznek :) ügyvédi irodában dolgozom, több ügyvédjelöltünk is volt, aki onnan jött. :)

És igen, Morvai Krisztina is tart órákat ott, volt h a hallgatókat a Magyar Gárda egyik tárgyalására is elvitte...

2010. nov. 6. 20:33

nekem egy barátnőm jár oda. Nagyon nehéz. Neki volt egy felsőfokú angol nyelvvizsgája, OKTV-t nyert töriből, így a töri érettségit nem kellett megcsinálnia, mivel az automatikusan 100 pont lett neki. Nem tudom mi volt a másik vitt tárgya, de az olyan 90% körül volt...

És ő nagyon jó tanuló volt alapból, de most kábé meghal, pedig itt is készül rendesen... szóval sok sikert... remélem tudtam segíteni :)

2010. nov. 6. 20:30

Igazából minden érdekel. Hogy jutottál be, milyen érettségi eredménnyel, volt-e nyelvvizsgád, milyenek az előadások, vizsgák.

Igaz, hogy Morvai Krisztina és Navracsics Tibor is tart előadásokat? Mi a véleményetek róluk, jó tanárok?

Mennyire lehet mellette párhuzamosan más szakot is elvégezni?

2010. nov. 6. 20:30
Az ELTE jogász szakról mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook