Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógypedagógia szakról mindent!! Infók, vélemények, könyvek... fórum

Gyógypedagógia szakról mindent!! Infók, vélemények, könyvek... (beszélgetős fórum)

4. melcsiii (válaszként erre: 2. - Bebe12)
2014. aug. 29. 14:11
Na hogy megy a suli? Jövőre én is jelentkeznék:)
2013. jún. 24. 16:35
Szia! Vannak nehéz és kevésbé nehéz félévek, ill. tantárgyak. Nálunk pl. az anatómiát vették véresen komolyan, nehéz volt a szigorlata. Főleg az idegrendszer része. A kórtan is elég nehéz, viszont nagyon érdekes volt számomra. A gyógyped. történetet utáltuk, száraz és kissé feleslegesen részletezett is. Maga a szak elég nehéz, rengeteg türelem kell a sérült gyerekekhez.
2013. jún. 24. 11:30

Jelentkeztem a Bárczira gyógyped. szakra,és mindenféle véleményt, segítséget, ötletet, könyvet, jegyzetet, hasznos tippet szívesen fogadok. ugyan még nem dőlt el a felvételi sikere- én bízok benne. Egy 1 éves baba mellett csinálnám, így hasonló cipőben lévők is írjanak, vagy akik most jelentkeztek illetve bárki aki érintett vhogy.

Köszi, mindenféle segítséget!

2013. jún. 24. 11:25
Gyógypedagógia szakról mindent!! Infók, vélemények, könyvek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook