Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? fórum

Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
10. csikil4ny (válaszként erre: 9. - Ab61752c45)
2016. nov. 4. 09:18
Vagy mazochista? Igen, ez döntés kérdése. Nem is érdemes más életébe beleszólni, ki-ki döntsön ahogy jónak látja...
9. ab61752c45 (válaszként erre: 6. - Csikil4ny)
2016. nov. 4. 09:13
lehet,hogy kibírják a sírig.az egyik ismerősöm tette föl,a halott férje emlékére,40 év a legnagyobb boldogságban.csalta fűvel,fával,néha hetekre eltűnt.a nő többet sírt mint evett,ha neki ez a boldogság?hát biztos szerette.
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 09:07

Ha már gyerek előtt ilyen, akkor ki tudja, milyen lesz utána. Beszélnék vele a helyedben, nem itt kellezt megvitatni, és személy szerint én nem tudnám folytatni vele a kapcsolatot, de úgy döntenék, hogy először minden legyen elintézve a babához, anyagilag, stb, próbálj időt nyerni. Aztán mikor ez megvan, csáó. Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.


Ha már amúgy is voltak problémáitok előtte is, hidd el, a gyerek nem fog rendbetenni semmit. De vulnerábilis vagy ebben az időszakban, ezért próbálj úgy időt nyerni és szervezkedni, hogy ne tudjon utólag zsarolni ő semmivel.

7. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 08:51

vagy megbocsátasz és együtt maradtok, vagy nem, és egyedül neveled a gyermekedet.

rajtad múlik.

6. csikil4ny (válaszként erre: 4. - Gagababi)
2016. nov. 4. 08:50

"10 éve vagyunk együtt, igaz, nem mindig felhőtlen a kapcsolatunk... De megbeszéltük, hogy javítunk a dolgainkon és elkezdtünk dolgozni a baba projekten..."


nekem a "megbeszéltük, hogy javítunk a dolgainkon" + "és elkezdtünk dolgozni a baba projekten" párosítás nem azt jelenti, hogy közben megjavult a helyzet... Görénynek görény, mert előbb nem szakított és utána keresett mást, ezt aláírom. Eszembe sincs a kérdezőt hibáztatni, de labilis kapcsolatot nem babával támogatunk meg.


Megkérdezném, hogy miért vártak 10 évet a babaprojekttel, de ez most már úgy is mindegy.


Sok erőt kívánok a fórumindítónak a következő időszakhoz! Az erőt pedig tudja abból meríteni, hogy lesz egy csodálatos gyermeke. :)

2016. nov. 4. 08:50
Ez mikor derült ki? Férjeddel tudja,hogy te tudod?
4. Gagababi (válaszként erre: 3. - Csikil4ny)
2016. nov. 4. 08:46

Azt írta,hogy nem működött? szerintem nem...minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek..gondolom,hogy ha érezte volna a kérdező,hogy nagy a baj, nem vállalt volna babát..

A pasas viszont tényleg egy görény, hisz már korábbról van viszonya...pffff... még az is lehet,hogy ő küldte kamu profilról,mert másképp nem merte felvállalni...gyáva alak..

3. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 08:36

Nagyon nagy butaságot csináltál: egy nem működő kapcsolatban nem kellett volna babát vállalni. Na de ez már mindegy. Gondolj a születendő kicsire, hisz ő egy ajándék, bármilyen körülmények közé csöppent.


Rajtad áll, hogy mit csinálsz. Ezt kívülálló nem tudja neked megmondani. Beszéltél a pároddal erről?

2016. nov. 4. 08:32

Ez a faszi egy görény. Felelőtlen sz.rházi.


Mi a terv? Milyen szakaszában vagy a terhességnek?

2016. nov. 4. 08:30
Kaptam egy üzenetet egy kamu facebook profilról,(gondolom a másik nő vagy egyéb jóakaróm), amiben csatolva volt egy halom email és csetelés... Végigolvastam... Egyértelműen kiderül belőle, hogy a párom kezdeményezte a dolgot, még az előtt, hogy terhes lettem... A lány jó darabig ellenállt, de ő keményen udvarolt... 10 éve vagyunk együtt, igaz, nem mindig felhőtlen a kapcsolatunk... De megbeszéltük, hogy javítunk a dolgainkon és elkezdtünk dolgozni a baba projekten... Erre most kiderül ez...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook