Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az élet legjobb barátnő nélkül... fórum

Az élet legjobb barátnő nélkül... (beszélgetős fórum)

1 2
2017. okt. 29. 08:20

Sziasztok! 🦄

Keresném a legjobb barátnőmet, tudom, hogy nem ez a legjobb mód rá, de csodák mindig történnek.

Tehát a legjobb lenne ha budapesti lennél, és ha velem egykorú 18-22 éves. De nem ragaszkodom egyik feltételhez sem.

Akkor néhány dolog magamról, hogy milyen ember is vagyok :

-nyitott és megbízható

-barátságos

-imádok ide-oda járkálni

-főzni-sütni

-utazgatni

-beszélgetni (órákig, akárhol)

-vásárolni, vagy csak nézelődni

-moziba járni, vagy csak otthon egész nap filmezni

Szerintem nagy vonalakban ez vagyok Én.

Aki úgy érzi, hogy belefér még egy (legjobb)barát az életébe az írjon bátran!

E-mail: torigaga30@gmail.com


Gabriella

2016. júl. 30. 23:12

Sziasztok!


Olvassa még valaki a fórumot?

Ha esetleg, valaki úgy érzi, hogy magányos, és nagyon hiányol egy legjobb barátnőt, nekem írhat, én örülnék neki! :)

25 éves, Bp. közelében élő lány vagyok.

2014. febr. 13. 11:04
Nagyon jo dolog egy legjobb baratno, akivel tenyleg mindent meg tud az ember beszelni. Szerencses vagyok, hogy en megtalaltam, meg akkor is, ha kozben mar nem egy orszagban elunk. Ugyanugy tartjuk a kapcsolatot persze, de azert hianyzik az az idoszak amikor lakotarsak voltunk. Hany, de hany ejszakat beszelgettunk at a teraszon ulve nehany pohar bor tarsasagaban. :-))
50. 48a0ddfa00 (válaszként erre: 48. - 4f8ae69d1b)
2014. febr. 13. 10:31
Ez nagyon szomorú:)) Szurkolok Neked,hogy mégis találj egy igazit! Talán azért nem lett, mert kerested...Spontaneitás!
2014. febr. 11. 23:43
Sajnos nagyon nehéz ez az élet:S
2013. febr. 14. 19:16
Nekem e 36 évem alatt sohasem volt barátnőm..éveken át kerestem,és nagyon szerettem volna,hogy legyen igazi barátnőm,de már feladtam..most már nem számít nekem..sőt..már annyira magamnak való vagyok,hogy egyáltalán nem vágyom rá..
47. b87caa8af0 (válaszként erre: 45. - Kisu)
2013. febr. 13. 21:55

Energiaszívó vámpír barátnak álcázva... ismerős. Kerülöm az ilyet. Persze, a barátságban benne van, hogy ha valami baja van, elmondja, elmondhatja, de úgy, hogy ha ilyen nagy volumenű dolog történik velem azzal egy időben, hogy mondjuk férjhez megyek, semmiképpen ne rontsa el az örömömet.


Nekem is volt olyan, akitől sajnos ugyan, de meg kellett szabadulnom. Azt vettem észre, hogy ezekkel a csajokkal való találkozás előtt már feszültebb vagyok, a beszélgetés közben néha szinte védekeznem kell amiatt, hogy pusztán úgy élem az életem, ahogy Ő az övét nem, de talán szeretné. Elrontotta és ezt ahelyett, hogy bevallaná, kötekedő lesz a saját frusztrációja miatt. Szóval, megfigyeltem magam. Ha a találkozás után úgy éreztem magam, mint akin átment egy úthenger, akkor azzal a csajjal meg kellett, hogy szakítsam a kapcsolatot. Na meg ha bizalmas dolgaimat kibeszélte mással.


A barátnőmmel, ezzel az igazival ilyen nem volt soha. Mindkettőnknek meg van a maga keresztje, beszélünk erről néha, ha már nagyon nehéz vagy aktuális probléma adódik, de csak röviden. Igyekszünk mindig kiemelni a jót, a pozitívat. Miután Vele találkozom, mindig vidámabb leszek és úgy érzem, Ő is.

46. f08844d0fd (válaszként erre: 45. - Kisu)
2013. febr. 13. 10:42
Hát ez szép. Igen ez az átka a jószívűségnek. Én is megjártam párszor, de én inkább pasik terén. Barátnők úgy voltak, hogy szinte mindig csak én mentem hozzájuk.
45. kisu
2013. febr. 13. 09:54

En is szivesen meghallgatok barkit, de egyszer ez visszautott.

Volt itt kulfoldon egy csoporttarsam, akinak eleg nagy gondja akadt-elutasitottak a vizumkerelmet. Ki akarjak toloncolni az orszagbol Amugy itt elt mar par eve az elettarsaval.

Meghallgattam, vigasztaltam, segiteni probaltam, ahogy tudtam. A dolog azzal vegzodott, hogy az osszes problemajat a nyakamba zuditotta, pont amikor a ferjemmel osszehazasodtunk. Es meg en ereztem magam rosszul mert ferjhez megyek, es ot a 20evvel idosebb pasija nem akarta elvenni. A csaj 32, a pasas valami 56eves.

Ugyanezt eljatszotta nekem egy nappal karacsony elott, ha neki tonkrement a karacsonya, menjen az enyem is.

A pioca enyhe kifejezes ra. Karacsony ota ignoralom.

Ezek utan vegkepp nem probalkozok baratnoket keresni :D

44. f08844d0fd (válaszként erre: 43. - Kisu)
2013. febr. 13. 09:45
nem áll meg, igaz. Meg lehet élni nálkülük is, de velük könnyebb. :) Én bárkit bármikor szívesen meghallgatok. Mindig is ilyen voltam.
43. kisu (válaszként erre: 42. - F08844d0fd)
2013. febr. 13. 09:41

En jol elvagyok egyedul is, de vele igazan jokat es "melyeket" tudtnk beszelgetni barmirol.

Vannak persze egyebb baratnok is, de senkivel sincs mar meg az a mely kapcsolat mint ami vele volt.

Baratok jonnek - mennek.. Az elet nem all meg :)

42. f08844d0fd (válaszként erre: 41. - Kisu)
2013. febr. 13. 09:36
Hát sajnálom, hogy neked ilyen legjobb barátnő jutott. Nekem anyummal ne mvolt a legjobb kapcsolatom, de mégha az is lett volna akkor is az első de legalább a második lett volna a barátnőm akinek ilyet elmondok. Szerintem nem is kell keresni a legjobb barátnőt. Egyszer csak ott terem. Nálunk ez így volt. Remélem neked is ad az élet egyet aki őszintén az lesz.
41. kisu
2013. febr. 13. 09:27

Az en legjobb baratnom nekem mint utolsonak mondta el hogy terhes, es arrol, hogy ferjhez megy a szuleim postaladajaba bedobott ertesitorol ertesultem. Ra egy hetre hivott fel telefonon, kifogasokat keresve miert csak most szol...

Egy e-mail nem sok, annyit sem ir, de amikor kikoltoztem kulfoldre, ott sirankozott, hogy mi lesz vele nelkulem...

Nem gyakran hivott mar akkor sem, amikor 400km-re tanultam az otthonomtol, azt meg megertettem, egyetemre jartunk, elfoglaltak voltunk mindketten.

De most ez nagyon sziven utott.

Kulfoldon elek, van egy ferjem akit szeretek, egyutt megbeszeljuk a dolgainkat. Uj baratnot nem keresek, jon majd egy ha jonnie kell. Rabizom a sorsa.

De igen, sokszor nagyon hianyzik a legjobb baratno!

2013. febr. 13. 09:26
Nekem is nagyon rossz, hogy nincs itt bármikor a Barátnőm. Nekem vannak már gyerekeim, ő meg másképp éli az életét, de így is bármit meg tudunk beszélni egymással. Nállunk mindenki mindenről tud és elfogadjuk egymást. Egymás döntését is. Meg mondjuk a véleményünket. Nem szakadt szét a barátságunk, de nehéz. Én is szeretnék más barátokat is. Ha nem is legjobbat, de olyat akivel lehetne beszélgetni.
39. b87caa8af0 (válaszként erre: 29. - Dijjóó)
2013. febr. 13. 08:59

Konditeremben. :) Egyébként is közvetlen ember vagyok, beszélgetek mindenkivel, de ezek hétköznapi csevegések, a magánéletembe nagyon kevés embert engedek be.


Egymás mellett kardioztunk és elkezdtünk beszélgetni. Felfedeztünk rengeteg közöset, a múltunkban is van ami nagyon megegyezik, a gondolkodásunk, elveink, életmódunk is ugyanolyan. Ez nagyon jó, mert tudunk együtt menni mindenfelé, sportolni, vagy akárhova, nincs vita meg senki sem akar a másikra ráerőltetni semmit.


Ilyen barátnőt azelőtt és azóta sem találtam még egyet.

2013. febr. 13. 08:15

Én is mindig készülök külföldre költözni, de majd meglátjuk:)

Ha kiköltöznék, akkor tuti, hogy a barátnőm is jönne utánam x időn belül.

Mi már 35 éve vagyunk barátnők és ha nem is találkozunk hetekig, akkor telefonon beszélünk, vagy emailen.

Biztos rossz lesz ha kimegyek, de azt gondolom, hogy ettől a barátságunk nem szakadhat meg. kibírt már sokkal rosszabb helyzeteket is...

37. edc8394455 (válaszként erre: 1. - Dijjóó)
2013. febr. 12. 21:31

Nagyon sajnálom,hogy így alakult:(Nekem az élet úgy hozta,hogy pár éve találtam egy rendkívüli barátnőt:))Úgy volt,hogy Ő is elköltözik külföldre..,de aztán szerencsére nem:))

Kitartást,és remélem még sok barátra lelsz:)

36. szundika90 (válaszként erre: 35. - Gomboc7)
2013. febr. 12. 21:28

evvel én is így voltam,olyan örömmel irogattam le minden napomat...aztán vártam a válaszát,hogy mi történt vele...

lestem én is mindig a postaládát...:D

2013. febr. 12. 21:12
Én is leveleztem sokat, úgy 10 évig kb. Aztán egyik napról a másikra abbamaradtak. Vagy a posta tévesztette el a levelek irányát, vagy nem válaszoltak a levelemre. pedig de szerettem...A mai napig megvan a postaláda-nyitogatós örömöm...:D Mikor üres, akkor rettenesen fáj, de annál nagyobb az öröm, ha kapok szórólapot! :D:D:D
34. szundika90 (válaszként erre: 30. - 008b8a4af2)
2013. febr. 12. 21:09

hát ha városban nehezen találsz bnőt akkor én mit szóljak falun?:S


aj úgy szeretném vkivel mindig megbeszélni a dolgaimat.még ha egy jó netes bnőm is lenne.

3évig leveleztem egy csajjal...nagyon jó bnők lettünk de sajnos ez is megszakadt álltalam...most megint egy ilyenre vágyom

33. tavasz007 (válaszként erre: 31. - 6ee0ffb012)
2013. febr. 12. 21:08
hat az ilyen embereket sosem ertettem. mi az, hogy a baratja megkeri, hogy szakitsa meg a kapcsolatot, milyen barat ez....meg milyen barat a pasija....aaaaaaaaaaaaa
32. szundika90 (válaszként erre: 28. - B87caa8af0)
2013. febr. 12. 21:06
gratulálok a remek bnődhöz....:D
2013. febr. 12. 20:54

Nekem 3 évvel ezelőttig volt egy nagyon jó bnőm.Több mint 20 éves barátságot szakított meg,mert az új pasija ezt kérte.(nem bírt engem,mert én tudtam,hogy megcsalja a bnőmet)Azóta nincs ilyen "öribari". De hiányzik.

Barátok vannak,akikért tűzbe mennék,de olyan mindent megbeszélős bnőm nincs :((

2013. febr. 12. 20:49
Nekem sics baratnom, vannak, akikkel jobb viszonyt apolok, de olyan igazi, akiben 100% megbiznek, elmondhatnek neki barmit, olyan nincs! Neha hianyzik!De 26 evesen egy kis varosban, ugy erzem, eselyem sincs talalni! :-\
29. Dijjóó (válaszként erre: 28. - B87caa8af0)
2013. febr. 12. 19:23
és neked hol sikerült ilyen jo barátnöre szert tenned??
2013. febr. 12. 19:22

Nekem van :) imádom. Fiatalabb nálam néhány évvel, viszont elképesztő köztünk a hasonlóság, mindenben. Külsőleg is, az életmódunk, gondolkodásunk, Ő megért engem, Én is Őt, és ha mondunk egymásnak valamit, sosem kell agyon magyarázni, tudja rögtön, hogy értem és én is.


Megyünk együtt mindenfelé, tiszteljük és becsüljük egymást. Mintha ikrek lennénk, ikertesónak hívjuk egymást. Emellett adjuk a másiknak a sok pozitívat mindig.

2013. febr. 12. 19:14
Mi meg már meg sem tudom mondani, hány éve az ország két különböző pontján élünk, 5-6év után idén nyáron találkoztunk először. És amire rájöttem, az az, hogy ugyanúgy kötődöm hozzá, mint eddig. Valahogy a távolság nem lehet akadály, van net, van telefon, régebben volt boríték, meg bélyeg. És még mindig közelebb áll hozzám, mint a saját tesóim.
26. Dijjóó (válaszként erre: 25. - 9f86e86d50)
2013. febr. 12. 19:12
pl. beülni néha vhova, vásárolgatni, csajos estéket csapni... ilyesmik
25. 9f86e86d50 (válaszként erre: 24. - Dijjóó)
2013. febr. 12. 19:11
Milyen csajos programok? Sorolj fel párat. Tuti innen is lenne jelentkező rá.:)
24. Dijjóó (válaszként erre: 21. - 9f86e86d50)
2013. febr. 12. 19:07
nem is inkább a feltalálással van a probléma mert fiu barátom sok van... inkább az a baj h nagyon hiányozbnak a csajos programok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook