Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az egészséges diéta fórum

Az egészséges diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az egészséges diéta

1 2
2008. jún. 22. 14:39

Már nagyon sok diétát kipróbáltam a fehérje diétától a koplaláson át,a 90 naposig mindent... És már annyit olvastam ezután a téma után hogy nagyjábol rájöttem hogy ezek a fogyókúrák csak időleges megoldások. Szerintem a fogyókúrák alapjának kéne lenni a napi többszöri étkezés (persze kisebb adagok)

Én inkább ezt a diétát választottam, és már 5 kilótól szabadultam meg 3 hét alatt.

12. aspire12 (válaszként erre: 9. - Mmanoka)
2008. jún. 20. 12:48
Nagyon jól csinálod igazad van!
11. NÁgi (válaszként erre: 2. - Anyabab)
2008. jún. 19. 20:23
Szerintem, gyümölcsöt. Én már évek óta csak azt eszek 11óráig, és legalább folyamatosan méregtelenítem a szervezetemet.
10. mmanoka (válaszként erre: 9. - Mmanoka)
2008. jún. 19. 14:38
... a felesleget elraktározta
9. mmanoka (válaszként erre: 8. - Mmanoka)
2008. jún. 19. 14:27
Dolgozni is kerékpárral járok így napi 40 perc mozgás adott , fogytam és a narancsbőrtől is megszabadultam. még a párom is megjegyezte milyen sima selymes lett a bőröm. 3 honap alatt 8 kilót fogytam és megnőtt az önbizalmam is. Szóval diétázni csak okosan kell. Nem koplalni, hanem odafigyelni, és minőségi ételt enni. A gyorséttermeket el kell feljteni és otthon saját magad főzni. Tavaly nekem hordták ez ebédet egy kifőzdéből leves második meg süti. Igazából rájöttem hogy én akkor szedtem fel több kilót. Többet ettem mint amennyi a szervezetemnek kellett volna és a felesleget elrakt
2008. jún. 19. 13:31
A cikk valóban jó. Én áprilisban kezdtem odafigyelni az étkezésemre találtam a neten 14 napra szóló diétát amit ki is próbáltam , és ami fontos nem koplaltam és teljesen jól éreztem magam tőle. Nem vonja meg a csokit és a jégrémet szóval még nassolni is lehet persze csak kis mennyiségben. CSupa olyan dolgot írt elő amit szeretek, mazsola, répa alma, burgonya ...A fehér kenyeret teljesen el kell felejteni helyette a teljes kiörlésűt lehet enni . A liszteas dolgokat is mellőzni kell. A diéta alapja a zöldség, gyümölcs és a megfelelő folyadékbevitel. Nagyon fontos hogy napi 2 liter folyadékot megigyunk. Ezt nagyon sok helyen lehet hallani, de én eddig max 2-3 pohár ásványvizet tudtam meginni.Ma már simán megiszok 3 liter vizet és nem is olyan borzasztó mint ahogy az első hallásra tűnt. A lényeg hogy felkeléskor , lefekvéskor és minden étekezés előtt és után iszok egy pohár bubimentes ásványvizet egy kanál citromlével. Persze napi ötszöri étkezésről van szó.Ezt a diétát 3 szor csináltam meg aztán már nem ragaszkodtam az előír menühöz saját magam találtam ki mit fogok enni az egészség jegyében.
7. 244ed1c739 (válaszként erre: 3. - 70a5a27405)
2008. jún. 19. 11:10

Sziasztok!

Hát én sem tudok lemondani az édességről.Reggel még megengedem magamnak a kakóscsigátvagy 2-3 kocka csokit,és néha csokis müzlit eszem így azért nem kell lemondanom róla teljesen.

2008. jún. 19. 10:42

A cikk nagyon tetszik.

Sajna sokan ezt nem tudják betartani.

Én váltott műszakban 12 óráztam egy multinál.

Hol reggel6-tól este 6-ig hol fodítva.

Rám férne a fogyás, orvos is javasolta.

Na de majd most kipróbálom.

:)

5. szilviy (válaszként erre: 2. - Anyabab)
2008. jún. 17. 19:33
Teljes kiörlésű pékárú az még megfelelő.Vagy puffasztott búza, hasonlók.Szerintem.Tapasztalat.
2008. jún. 17. 19:32
Ez olyasmi mint a Norbi-féle diéta, édességet lehet pótolni Szandis vagy Norbis jégkrémmel, kevés benne a kalória, és elég jó is.Vagy tejbe áztatott zabkorpa mikróban, édesítővel, olyan íze van mint a tejbegríznek.Tö jó.
2008. jún. 17. 18:08
Én meg édességmániás! És a gyümölcsöt nem szeretem. Mivel lehet pótólni az édesség utáni vágyat?
2008. jún. 17. 15:52
Tetszik a cikk. Én is valami hasonló taktikán gondolkozom, már csak a tettekig kell eljutni. Viszont: mit lehet akkor reggelire enni ha a kenyér nem nagyon megengedett? Plusz joghurt müzlivel se jön be, mert tejérzékeny vagyok.
2008. jún. 17. 11:03
Egyik magazinban olvastam egy diétáról, ami a napi ötszöri étkezésen alapul és a testmozgáson természetesen. Könnyű étkekkel és odafigyeléssel csak úgy olvadnak le a kilók. Akik nem szenvednek súlyproblémával azok is alkalmazhatják ezt a diétát. Javul a közérzet és a felhalmozódott narancsbőr is eltűnik.

Ugrás a teljes írásra: Az egészséges diéta
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook