Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az anyagcsere tüzének táplálása -- mítosz vagy valóság? fórum

Az anyagcsere tüzének táplálása -- mítosz vagy valóság? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. okt. 12. 20:56
Ha ezzel kapcsolatos honlapot tudtok, az engem is érdekelne, mert most nagyon felcsigázott a sikertörténet!
6. emilia (válaszként erre: 2. - 1199335577)
2006. okt. 5. 21:08
hol van ez a honlap? Léci írd fel ide v. ird meg nekem léci?
2006. szept. 26. 07:27

Nem igazán találkozom vele.

Egy srác, aki 140 kiló volt. Elmondása szerint tényleg csak annyit csinált, hogy rögtön el kezdett enni reggel és ügyelt arra, hogy sose legyen éhes, illetve, hogy ne egyen szénhidrátot délután kettő után. Meg edzeni kezdett, amikor már tudott mozogni.


Amikor én láttam, már inkább testépítőnek nézett ki, mint fogyókúrázónak. Nem is gondoltam volna, hogy valaha dagi volt. A közös teakonyhában futottunk össze (irodában), ahol tettem valami megjegyzést a kajára, meg a hízásra. Akkor mondta, hogy annyira nem bonyolult, csak sokáig tart és sokan inkább gyorsabb módszerekkel próbálkoznak, amivel általában felsülnek...

4. 189e7a0266 (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2006. szept. 26. 01:14

Tereza!


Nem kérnéd meg az ismerősöd, hogy írjon róla egy cikket? Szerintem sokan örülnének neki. Ráadásul ez tényleg egy sikertörténet.

2006. szept. 25. 17:12

Nekem van egy ismerősöm, aki esküszik, hogy úgy fogyott le 50 kilót egy év alatt, hogy két óránként evett és délután kettő után nem fogyasztott szénhidrátot.

140 kiló körül volt, amikor kezdte.

Ja, és persze beiktatta a napi edzéseket is.

2006. szept. 25. 10:54

Üdv!


Nem teljesen értek veled egyet.


1.) 200 kcal-ba nemcsak egy falat fér! Rengeteg dolgot tudsz enni. Pl.: (a teljesség igénye nélkül)


- 60 dkg alma 180 kcal

- 18 dkg sovány csirkehús 200 kcal

- 50 dkg grapefruit 175 kcal

- 1,5 adag húsleves zöldséggel 180 kcal

- 2 dl sovány kakaós tej

- 4 dl sovány tej

- 1 db kifli 135 kcal

- 15 dkg sovány marhahús 175 kcal

- 45 dkg narancs 180 kcal

- 80 dkg paradicsom 190 kcal

- 10 dkg párizsi 212 kcal

- 1 kg 2 dkg !!! fejes saláta 198 kcal

- 3 db tojás

- 25 dkg sovány túró

- 1 db zsömle 160 kcal

- 20 dkg burgonya

- 50 dkg dinnye

- Ela csokis ostya (1 csomag)

+ Rengeteg reggeli, leves, egytálétel, hús, köret, főzelék, saláta, desszert van, aminek 1 adagja 200 kcal alatt van. (Kelly Juli – 600 kcal és ami belefér)


2.) Egyébként van egy másik könyv, ami pont arról szól, hogy két óránként enni kell. Ebben arra hivatkoznak, hogy az agyban lévő nemtudom milyen mirigyet kell becsapni a gyakori evéssel, mert az felelős a hízásért. Így, ha azt érzi, hogy a szervezet mindig el van látva táplálékkal, akkor nem kezd raktározni. És igenis okozhat hízást a reggeli kihagyása, mert a szervezet átáll arra, hogy csak délben kap először táplálékot, és a következő napra tartalékol.

Van egy honlap is, ahol rengeteg ember felrakta az előtte – utána képét ehhez az étkezéshez.


Érdemes megnézni!

2006. szept. 24. 03:23
Mit mondanál arra, ha valaki azt tanácsolná neked, hogy diéta során az étkezéseidet 5-6 helyett 8-10 kajálásra oszd föl, mert még gyorsabb lesz az anyagcseréd és így a zsírégetés is? Mit teszel akkor, ha a számos napi teendőid miatt a szálkásítás alatt is csak napi 4 alkalommal tudsz enni, de nem gyötör az éhség, viszont mégis aggódsz, hogy ez a beosztás negatívan befolyásolja az eredményeidet?

Ugye nem is olyan egyszerű kérdések ezek, ha nem vagy tisztában a valós, ténylegesen lezajlódó háttérfolyamatokkal? Ezért fontosak a tudományos, mélyreható elemzések.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook