Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2009. szept. 9. 12:54
jó sétát akkor!
1986. Myrthil
2009. szept. 9. 12:30

Lassan készülök megint sétálni.

Tegnap legyalogoltam kb 10 kilométert. Párom csak nevetett, mert szerinte mehettem volna busszal is.

De nagyon jól esett.

Ma is megyek, de szerintem csak a fele távot fogom megtenni :)

1985. kiscsillag1225 (válaszként erre: 1984. - Myrthil)
2009. szept. 9. 12:27
Szia! Nem ettem olyan naon sokat ám, barackból mondjuk 2-t lefekvés előtt. Engem nem hajt meg. LEhet az én szervezetem rossz, normális esetben kéne menni...
1984. Myrthil (válaszként erre: 1983. - Kiscsillag1225)
2009. szept. 9. 12:13

Szia!

Bocs, hogy megkérdezem, de téged nem hajt meg a sok gyümölcs?

Ha vacsira azt eszem, másnap gyakran kell mennem wc-re :S

2009. szept. 9. 12:11
sziasztok! mai tornám eddig: 20 PERCES popsis blokk (bár volt,h. kevesebbet csináltam, mert izomlázam van nagyon, amit nem szeretek), 20 perc felsőtest blokk, itt meg megálltam többször pihenni, de hát kezdő vok,rem. majd jobban mennek. tegnap ettem egy szilvát,kevés szőlőt, isteni finom volt, meg barackot is,bár lehet sok volt a gyümi.
2009. szept. 9. 08:35

Sziasztok!


No, ma reggel ismét végre 76 kg-ot mutatott a mérleg, de volt már ilyen és aztán fölment egy cseppet, so nagyon ingadozik, nem szeretem:(

1981. Ágicababa (válaszként erre: 1978. - 337ac1489c)
2009. szept. 8. 20:47
hát az biztos, hogy sűrű programja lehet, az órarendje alapján:) Csodálom, hogy ennyit bír mozogni
2009. szept. 8. 20:45
én nagyon szerettem tanulni, egész addig, amíg nem volt más dolgom. Most legutóbb az angolon gyomoridegem volt, ha a sulira gondoltam. De remélem az én tanítványaim nem éreznek így velem kapcsolatban:)
1979. Kansas (válaszként erre: 1967. - Myrthil)
2009. szept. 8. 17:25

nah :D nekem meg mára kikderült hogy ezen a pénteken lesz az első nap 11. én. egy héttel előbb kezdődik.. pedig azt hittem lesz még időm.


pénteken gépírásom angolom,meg jogi informatikám lesz,

szombaton ISZ kommunikációm, Eu ismeretek, szociológia és politikai szociológia:D


kezdek izgulni..:D most kb úgy érzem magam mint régen amikor általánosban sokat váltottam iskolát... mindig én voltam az uj gyerek. most is igy érzem magam. nem kellemes. de az órákat meg várom:)

2009. szept. 8. 16:33
Anyecs nagyon el van tűnve, nem? Biztos a sulija miatt...szegény:(
2009. szept. 8. 16:32
Na, meg is volt...először elkezdtem a Czanik Hardcore-ját, de a bemelegítés után elkezdett ugrálni, azt viszont nem szeretem, így lecseréltem szegényt a jól bevált Rékára:) Úgyhogy 40 perc RR volt végül, comb meg has. Most örülök, h. legalább ennyit tornáztam, de holnap muszáj edzésre menni, az azért sokkal jobb és szigorúbb nekem:)))
2009. szept. 8. 16:17

és az otthoni mozgás is nagyon jó, ne hidd, hogy nem:) bármiféle mozgás jobb mint a tespedés:)

én mégis arra vágyom most jobban:)

2009. szept. 8. 16:16

én is nagyon fáradt vagyok, szerintem kerülget valami influenzaszerű, mert eléggé fájnak a csontjaim és a rejtőzködő izmok:)


nem tudom lesz-e torna, még most megyünk a Metroba

2009. szept. 8. 15:16

:)

Ok, akkor mingyá neki is állok!:)

2009. szept. 8. 15:09
Nem baj Drenaa, az a lényeg h. mozogsz. A hardcore sem semmi,uh. fel a fejjel!
2009. szept. 8. 14:42
Mondjuk azt nem tudom, miért tekintem az itthoni tornát semminek...:) Mondjuk az is tény, h. az edzéseken jobban megizzadok...
2009. szept. 8. 14:41

Sziasztok!


Hát lányok, én olyan fáradt vok egész héten és még csak kedd van...tegnap el akartam menni edzésre, de itthoni torna lett belőle... ma is el akartam menni a 3 órásira, de nincs semmi erőm megint lemászni...(nemrég értem haza) Úgyhogy asszem, ma végre kipróbálom a Czanik hardcore aerobic-ot. Lusta dög vok!:(

2009. szept. 8. 14:24
Sziasztok! Nekem reggel puff .rizs szelet volt szalámival. Megcsináltam a 20 perc combos blokkot, meg a felsőtestesből 10 percet (naon fájt a karom).Ettem még kefírt lkésőbb. Ebédre meg kevés borsófőzeléket. DU.még tornázok, hacsak nem megyek dolgozni.
1969. Myrthil (válaszként erre: 1968. - Ágicababa)
2009. szept. 8. 13:49

Én gabona pelyhet reggeliztem. Nem tudtam megállni.

Tízórait büntiből kihagytam...

Ebédre tonhalsalátát vettem, de csak pár falatot ettem, mert nem ízlett rajta az édes szósz :S

Vacsi csirke lesz, édes-savanyú mártással :D

Bár abból nekem csak pár falat jár :D

2009. szept. 8. 13:45

igen, én is örültem a pozitív válasznak:)


Milyen napotok volt?

Nekem:

reggel tejeskávé, kifli

tízórai alma

ebéd: banán

Éhen halok, de nincs mit enni:(

szegények vagyunk

ÁÁÁÁÁ nem azért, nem főztem

1967. Myrthil (válaszként erre: 1964. - Kansas)
2009. szept. 8. 07:28
Nekem olyan furi, mert idén már nem megyek suliba. Pedig tavaly még hogy készülődtem :D :D
2009. szept. 8. 07:13

Né má, Ágica, kivételesen milyen pozitív volt el_gapo válasza!:)))


Amúgy még mindig szomi vok, nem megy le semmi, sőt, inkább föl is fél-fél kg-ok...:S Mondjuk menstruáció előtt vok, remélem, ennek tudható be...:S

1965. el_gapo (válaszként erre: 1962. - Ágicababa)
2009. szept. 7. 22:57

Jót válaszottatok, és árban is korrekt :)


Közvetlenül edzés után idd meg - lehetőleg - vízzel keverve.

1964. Kansas (válaszként erre: 1958. - 337ac1489c)
2009. szept. 7. 20:48

szegényke:) hát én még emlékszem milyen volt 6 órát végigülni a suliban... és az csak úgy mint diák... akkor is rossz nem hogy egy tanárnak:( én sokszor sajnáltam a mi tanárainkat is ha voltak durva beszólások...


egyébként ma elintéztem a sulit. mármint a beiratkozást. jövő héten pénteken lesz az első napom. nagyon kiváncsi vagyok:)addig még nyári szünet:D

2009. szept. 7. 14:43
én ma megyek barátnőmhöz és megmérem magam.
2009. szept. 7. 14:42

na megvan a porom:)

Whey pro a neve cytogen. El gapo? este gondoltam meginni lefekvés előtt, azokon a npokon, mikor tornázok.

1961. Myrthil (válaszként erre: 1959. - 337ac1489c)
2009. szept. 7. 14:39
Rólam se jött le semmi, de jönnek a piros betűs ünnepek, így azon lepődtem volna meg, ha fogyok :S
2009. szept. 7. 13:37
na, legalább a megbeszélésünk elmaradt, de egész nap álltunk a folyosón, nagyon elfáradtam. A torkom fáj, sok neveletlen gyerek miatt...Ma is jó lenne kickboxolni, teljesen a rabja lettem:)
2009. szept. 7. 07:21
Ja és egy héttel ezelőtthöz képest nem fogytam semmit, ez elszomorít:((
2009. szept. 7. 07:20

Sziasztok!


Jaj, ma fárasztó napom lesz...Ágica, kezet foghatunk; nekem is ma 6 órám lesz egy huzamban, remélem "kedvenc" csopom nem fog nagyon kikészíteni...


Tegnap egészen éjjelig gyártottam kártyákat, óraterveket meg tanmeneteket, enni is majdnem elfelejtettem, torna sem volt (na jó, egy órát takarítottam:))..., össz. 1018 kcal-lal zártam.


Nade ma belehúzok és ügyesebb leszek, elmegyek tornázni 3x is a héten, plusz a kimaradó napokon megpróbálok itthon mozogni vmit. Csak semmire nem lesz időm, mert végzek 2-kor a suliban, aztán el kéne mennem egy könyvesboltba, aztán torna, aztán óratervek, közben párom is hazajön, vele is kéne foglalkozni...hajaj...:)


Hirtelen annyi minden lett, amióta újra beindult a suli, alig bírom beosztani, bezzeg nyáron meg itthon uncsiztam...:)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook