Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Árva fiókát találtunk! fórum

Árva fiókát találtunk! (beszélgetős fórum)


1 2
12. Tina87
2010. júl. 7. 11:58

aranyos :)

Lehet az állatdoki tud valami olyat adni amivel lehet etetni vagy helyet tud neki.

Nekünk anno a papagájunkat kellett etetni, ilyen mini szívókával :D

2010. júl. 7. 11:57

Köszi a linket,szerintem is veréb.


És akkor most hogyan tovább?

Neveljük mi?Mit kell venni neki kaján kívül?

Fog valaha repülni?Lehet még szabad?

2010. júl. 7. 11:54

Én megnéztem, és életmódjáról ezt írják:

Magevő, egyes elméletek szerint a gabonatermelés terjedésével együtt jutott el nyugatra és északra. Nem vonuló. A mezei veréb agrárterületekhez kötõdõ madárfaj, amely apróbb rovarokat és gyommagvakat fogyaszt, fiókáit pedig kizárólag fehérjedús sáskákkal, szöcskékkel, hernyókkal, bábokkal, bogarakkal táplálja.

2010. júl. 7. 11:52

Nézd csak meg ezt a lapot?


[link]


Szerintem ilyen.

2010. júl. 7. 11:51

Akkor veréb?Már én sem voltam biztos benne,hogy rigó.Igaz,most szárogattam meg egy picit,így jobban látszik.

Repülni sajnos még nem tud,és halálra van ijedve.

2010. júl. 7. 11:51
Szerintem is veréb. :)
6. mung_daal (válaszként erre: 3. - Cippora)
2010. júl. 7. 11:50
Ez már nem is olyan pici :) Szerintem jó eséllyel meg tudjátok menteni.
2010. júl. 7. 11:49
Szerintem veréb lesz a kis drága, neki szúnyogot, és hasonló rovarokat adhatsz enni csipesszel.
2010. júl. 7. 11:47
Mindenképpen mutasd meg állatorvosnak, vagy próbálj a neten rákeresni. Fiókát nagyon nehéz életben tartani, főleg ha nagyon pici még. Amúgy sok sikert hozzá!
3. Cippora (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2010. júl. 7. 11:44
Pillanat,töltök fel képet.Én úgy gondolom,hogy rigó.
2010. júl. 7. 11:43
Szia! Jó lenne tudni, hogy milyen madár fiókája, hogy mivel tudd etetni. Esetleg, ha van közelben állatorvos, meg lehetne vele nézetni, és aki tanácsot is tudna adni.
2010. júl. 7. 11:40

Sziasztok!

Segítség kellene.A kutyánk elkapott egy fiókát,amit sikeresen megmentettünk.Próbáltuk visszarakni a fára-leesett,hordtuk-vittük hátha az anyja megtalálja,kitettük a kertbe de semmi.Szegény bőrig ázott,de úgy tűnik semmi baja.Bevittük a házba,hogy megszáradjon.

Ha kirakjuk a kertbe,a kutyák elkapják.


Mit csináljak?Nem szeretném ha elpusztulna!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook