Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9382. SSszonja (válaszként erre: 9381. - 2af282e602)
2018. márc. 20. 16:25

Csak onnan vettem hogy ahova megyek tölteni ott az árlistaban a botox menü alatt így szerepel mint szajzug emeles.orrcsücsök emeles is van😀

Okoskolbasz: köszi igen en is ilyesmiktől félek..akkor ez tuti kimarad.

9381. 2af282e602 (válaszként erre: 9376. - SSszonja)
2018. márc. 20. 15:30
Nekem olaszban nagyon jó dokim volt. Még az orr hegyét is feltudta emelni botoxal. Ő nyakat is csinált meg száj csücsök emelést is. Mondjuk én sose próbáltam . Ugyan úgy ahogy a szemöldököt fel tudnak vele emelni a száj csücskét is lehet..de nagyon precíz doki kell hozzá.
9380. Bogika11 (válaszként erre: 9377. - 8f8f3a827e)
2018. márc. 20. 15:09
"Azt mondják, a mai világban jobb hozzászokni egy kis idegméreghez.... " :D :D :D .....
9379. Bogika11 (válaszként erre: 9360. - Lunaluna)
2018. márc. 20. 15:02

Jesusmaria... nagyon sajnalom..

Sok szerencset a tovabbiakban!

9378. Bogika11 (válaszként erre: 9358. - Szédült-napraforgó)
2018. márc. 20. 15:00
Erre en is kivancsi lennek.. ;)
9377. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9376. - SSszonja)
2018. márc. 20. 14:47

A hőskorban az arcon mindenhová adtak botulinumot. Aztán, ahogy jöttek a tapasztalatok, eredmények, alakult ki a biztonságos kezelési séma. A homlok és szem köré lehet, de már az orr vonala alá nem. A szájzugba sem adnak. Ennek a legnagyobb veszélye, hogy fél évig olyan izmot is meg lehet átmenetileg bénítani, amit nem szánkékozunk. Ártalmatlan bénulás. Azt mondják, a mai világban jobb hozzászokni egy kis idegméreghez....

Ilyet lehet látni, amikor kancsal lesz a páciens fél évre, vagy nem tud csücsöríteni vagy üvegből inni. De csókolózni sem. Az orális sexről nem írnak...Jópofa dolgok, jót röhög rajta a környezet.

Szájzugba feltöltés.


Kolbi

9376. SSszonja
2018. márc. 20. 13:24
Még mindig a szájzug emeles foglalkoztat.Szerintem erre botoxot fognak javasolni.aprilisban megyek töltetni akkor kiderul.csak en ugy felek a botoxtol...még sosem volt.es nem is értem hogyan tud az egy megereszkedett részt (szájsarok) felhúzni?valaki tudja ill van tapasztalat?
9375. Velvet67
2018. márc. 18. 21:09
úgy tudom a beültetett zsír úgy működik, mint a saját zsírsejt. Ha fogyunk, az is , ha hízunk az is... sztem ha picit le is megy, biztos tónusosabb lesz.
9374. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9373. - Kisskalmanka)
2018. márc. 18. 21:04

Szia!

Ultratone-ra jártam, ami sokkal több tappancs, mint a take ten.

Szerintem ez is nagyon szakember függő, mert tudnia kell jól felhelyezni a tappancsokat. Én olyan helyre mentem, ahol volt valaki, és jó is volt neki. Fehérváron voltam amúgy.

Azt nem tudom, hogy a zsírtöltésre hogyan hat, lehet, Én akkor sem merném, de a doki csak tudja, aki tölt..

9373. Kisskalmanka (válaszként erre: 9372. - 16c96cb7a5)
2018. márc. 18. 20:55

Take tenre jártál?Valóban jónak tartom az arctornát, de nem az említett kezelések mellett, mármint logikailag:)

Érdekes kérdés lehet, hogy zsírfeltöltés mellett jó-e?Az izmot teszi tónusosabbá és kvázi a testhez hasonlóan azért leégeti a zsírszövetet?Van erről infótok?Tapasztalatok?

2018. márc. 18. 20:44

Csatlakozom az előttem szólóhoz:)

Én arctornáztam, jó is volt, de amikor jött a botox és hyaluron, abbahagytam, Én gépi arctornára jártam, és a kozmetikus mondta, hogy nem erdemes tovább, mert kiviszi hamarabb.

9371. Velvet67 (válaszként erre: 9364. - Muter71)
2018. márc. 18. 20:41

:( Ajakfeltöltés tapasztalatok topikban szoktak lányok szilikont kivetetni. Mostanában többen is beszéltek róla. Gill, Fészerfalvi vagy Wagnernél próbálkoznék. Azért ez veszélyes terület, nem csodálkozom, ha nem akarják vállalni. Szteoridos injekció puhít. Nekem anno egyik hegembe adtak többször is, hegkimetszés lett a vége.

Soha nem adatnék magamnak szilikont, de gondolom te sem önszántadból vagy ilyen helyzetben. Szorítok neked, hogy megoldódjon. Elárulod kinél voltál???

9370. Velvet67 (válaszként erre: 9369. - Kisskalmanka)
2018. márc. 18. 20:32
naja...hialuron ott marad tovább, ahol nincs annyira igénybe véve... úgy bajosan lehet, mert valóban hamarabb kiviszi. De homloknál gondolom nem vagy mindig bebotoxolva. Pl. én május fele beadatom, október fele kimegy, onnantól lehet tornáztatni tavaszig.
9369. Kisskalmanka (válaszként erre: 9368. - Velvet67)
2018. márc. 18. 20:27
Köszi a választ:)Igyekszem nagyon utánaolvasni:)Az arctornával kapcsolatban viszont nem értem, hogy hogyan lehetne alkalmazni botox és feltöltés mellett?Utánaolvastam több külföldi oldalon és nem ajánlott, mert a hialuront gyorsabban kiviszi...Neked erről van esetleg tapasztalatod?
9368. Velvet67 (válaszként erre: 9353. - Kisskalmanka)
2018. márc. 18. 20:23

árat nem tudok mondani zsírfeltöltésre, mert nekem más is volt... attól is függ mennyit kell tölteni, 1-2 helyre vagy teljes arcra, altatnak vagy sem... szerintem 180-300 ft között mozog.

Kozmetikushoz nem járok, magamnak csinálok sok mindent, megvan a napi arcápolási rutinom.

Pár éve komplett glycolsavas hámlasztást is magamnak csináltam 20% Neostrata.

Ha lesz időd próbálj meg innen minél többet visszaolvasni, sokat lehet tanulni...

Arctornát érdemes csinálni, ahogy testet lehet edzeni azt is.

9367. Lunaluna (válaszként erre: 9366. - Lunaluna)
2018. márc. 18. 19:11
Tényleg félreérthető volt ahogy írtam.
9366. Lunaluna (válaszként erre: 9363. - Sylvia.Lilly)
2018. márc. 18. 19:09
Bocsi nem arc imlatátum volt hanem fog:D
9365. Kisskalmanka (válaszként erre: 9363. - Sylvia.Lilly)
2018. márc. 18. 19:05

Ez nagyon érdekes. Ha nem implant, akkor mindig utána kell tölteni?!Vagy ez másfajta anyag?Nekem nagy káosz van a fejembe e téren....(miben különböznek a hialuronsavak azoktól az anyagoktól melyekkel arcot formáznak radiesse pl.)

Ha valaki ezt röviden leírná azt nagyon megköszönném:)))

9364. Muter71
2018. márc. 18. 19:04
Sziasztok! Majd egy éve történt, hogy hyaluronsavas feltöltesen voltam, azóta a csomok vannak a szemem alatt, több bőrgyógyász, plasztikai sebésznél jártam, egybehangzóan szilikonra tippelnek, valószínű, hogy nem tiszta hyaluronsavat kaptam, hanem szilikont, ezek a csomok időnként begyulladnak, duzzadtak. Valaki tud segíteni abban, hogy van- e olyan orvos aki ezen segít, kimetszéssel, szteroid injekcióval,, valakinek volt e hasonló? Tud e ajánlani orvost aki végre hajlandó segíteni!!! Köszönöm. És ha igen akkor mi segített.? Hallottam arról is, hogy a szteroid inj segít, valakinek van tapasztalata?
9363. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 9360. - Lunaluna)
2018. márc. 18. 19:02
Olvastam, hogy manapság már nem nagyon használnak arcba implantátumot.
9362. Kisskalmanka (válaszként erre: 9360. - Lunaluna)
2018. márc. 18. 19:01
Szia!Én is szeretnék kérni hozzáférést:)Előre is köszi!
9361. kori54
2018. márc. 18. 18:59
Húú, ez engem is érdekel, ha beengedsz megköszönöm :)
9360. Lunaluna (válaszként erre: 9357. - SSszonja)
2018. márc. 18. 18:31

Csináltam naplót:)

Az egész pofiba tölt ahol mélyedés van.3 ml anyagot tervezett, szerdán megyek. Nekem az orca részen van nagy beesés, tavaly 6 hónapig volt nyálkahártya,csonthártya,arcüreg- gyulladásom. Kifogtam egy hentest aki implantátumot nem tudott steril körülmények között beültetni. Az arccsont egy részét mindkét oldalon ki kellett vágni, ami persze nem nőtt vissza a csontállomány nagy része is károsodott. Szokás szerint semmi anyagi felelősség.

9359. Kisskalmanka (válaszként erre: 9358. - Szédült-napraforgó)
2018. márc. 18. 18:25

Abban biztos vagyok, hogy valami hiba történt. Azt szeretném azért leszögezni, hogy tényleg nagyon jó plasztikai sebésznek tartom. A mellműtétemet fantasztikusan megcsinálta, aminek nagyon örülök. A feltöltések terén történő túlárazásért sem őt hibáztatom, mert tömve van mindig és ha a "kereslet"megfizeti....Nekem, lehet, hogy nem voltam egyértelmű a problémám tényleg az, hogy ezt egy gyakorlott plasztikai sebésztől - ilyen árak mellett -elvárom, hogy felhívja a figyelmem, hogy az általa ismert adottságaim (bőr vékonysága, arckarakter) mellett vannak bizonyos kockázatok (akár göb, egyenletlenség) Az ember ezeket mérlegelve, eldönti érdemes-e vagy sem.

Meglepő tény számomra az is, hogy utólag a volite-nak utánaolvasva teljesen más kezelési szisztéma javasolt (többszöri beadás és más technikával)

Egyszóval nem azért írtam, hogy rosszhírét keltsem, pusztán azért, hogy felhívjam a figyelmét másnak arra, hogy legyen körültekintőbb mg akkor is, ha agyonhypolt orvoshoz, méregdrágán megy. Mindemellett tényleg szeretném hangsúlyozni, hogy mellműtétek terén a legjobbak között kell említeni.

Az árak tekintetében tényleg rendkivül magas - ő a honlapján nem ad árakat -, főként, hogy egységes, amit nem értek, de egy kicsit utánanéztem és a KOEC honlapján is hasonló árak vannak....


Egyszóval köszönöm Nektek, mert sok jó tanácsot olvashattam, bárcsak korábban keveredtem volna ide:)))))

9358. szédült-napraforgó (válaszként erre: 9350. - Kisskalmanka)
2018. márc. 18. 17:53
Szerintem kezelési hiba történt. Lehet, h az orvosod hentes -másodállásban. Így nem lehet arcot kezelni.Megírhatnád, h ki volt, mert megmenthetnél vele pár potenciális jövőbeli áldozatot.
9357. SSszonja
2018. márc. 18. 17:37
Lunaluna pofilógásra hova tölt? Nekem is ilyasmi gondom kezd lenni, még alig észrevehető de én sajnos látom az ereszkedést.
9356. Kisskalmanka (válaszként erre: 9355. - 2af282e602)
2018. márc. 18. 14:58
Hát igen, voltam ekkora b@rom....nagyon bíztunk benne....nagyon sajnálom, hogy ezt kell átélnem, de remélem, hogy a leírtak Más szépülni vágyónak segítenek majd. Jómagam - nagyon sok munka, két apró és nagymamák nélkül - nem néztem utána ahogy kell. Bevallom az internet is rejt veszélyeket magába, kiismerhetetlen és követhetetlen, hogy az agyonhypolt plasztikai sebészek mögött mi van....így úgy gondoltam a biztos út a biztos...de sajnos mindennek utána kell olvasni. Az árak tekintetében pedig csak a beavatkozás megbeszélését követően kaptam kalkulációt.....Kedves Hölgytársaim okuljatok az én ostobaságomból...
9355. 2af282e602 (válaszként erre: 9348. - Kisskalmanka)
2018. márc. 18. 13:44
130ezer 1 ml.???? Még itt franciában se annyi egy híres exkluzív plasztikai sebésznél
9354. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9351. - Kisskalmanka)
2018. márc. 18. 13:27
Megírtam priviben:)
9353. Kisskalmanka (válaszként erre: 9352. - Velvet67)
2018. márc. 18. 13:04

Jaj egyáltalán nem írom le a dokit, sőt a mellműtét gyönyörűen megcsinálta. Azonban úgy látszik, hogy ehhez annyira nem ért. Nem beszélve arról, hogy arctornát javasolt egyik kollegája (aki egyszer megnézett egyszer kontrollon), mint "kiegészítés"......Az anyagot tudom mi volt, volite. Ezt egyeztettük. Próbáltam külföldi oldalakon is utánaolvasni ennek a göbösödésnek......ők a kérdéseimre nem adnak egyértelmű választ, ami egy kissé meglepő....

Szőcs Hajnal nekem is ajánlották...most már sajnálom, hogy mégsem hozzá mentem. Esetleg privátban megírnád a zsírfeltöltés árát, vagy irányárát?Kozmetikushoz egyébként jársz? Jómagam nagyon tudatos arcápoló vagyok, többször vettem igénybe az elmúlt 1,5 évben feltöltést.....de arckarakterem nagyon vékony és vékony a bőröm is, így korán megfogalmazódott, hogy zsírfeltöltés kellene.....Köszönöm szépen a jótanácsokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook