Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apám emlékére fórum

Apám emlékére (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Apám emlékére

2017. ápr. 3. 09:53
Részvétem.
2017. ápr. 3. 09:52
Nekem is nagyon hiányzik Édesapám. Ő már 2001-ben elment. :(
2016. nov. 25. 14:12
Hogy miért pont ma akadtam erre a cikkre? mert ma egy éve ,hogy itt hagyott a drága jó Apám. Iszonyúan hiányzik,szinte minden éjjel el jön hozzám , álmaimba.nem múlik a fáldalmam!
13. 4975ebdc2f (válaszként erre: 12. - Tavasz007)
2016. nov. 9. 12:46
Ez nem ide illő...
2016. nov. 9. 11:59
pedig meg ki sem derult az amerikai elnokvalasztas erdemenye, amikor ez irodott..
11. bbe8e56e9e (válaszként erre: 8. - Katinkaboszi)
2016. nov. 9. 09:52
Mindent gyógyítanak ma már? Most komolyan? Hol a mennyországban? Sajnálom, ha nem találkoztál még végstádiumban lévő emberrel! Szép dolog, ha el tudja fogadni, hogy vége a földi életének! Talán könnyebb is így elmenni! Kívánom, hogy találkozzon édesapjával se együtt vigyázzanak majd az itt maradtakra!
2016. nov. 8. 23:38

Apu velem van, nem abban a kicsi fülkében, ahová befalazták.


Ő még csak alig 30 éve, hogy elment. Éppen csak annyira, hogy nem tudunk együtt sörözni.

2016. nov. 8. 23:26

Nagyon megható, fájdalmas emlékezés.Gondolj a szeretteidre,nekik is nagyon fájna, ha ilyen korán elmennél.Szükségük van Rád, és Neked is rájuk.

Könnyíts a szíveden....

Bár tudnánk segíteni.

2016. nov. 8. 22:01

Ez a cikk, olyan, mint egy sikoly, egy borzalmas fájdalom, ami egy beteg ember gondolata, mert tudja, nem lehet már sokáig a szerettei között.


Valami baj van? Mindent gyógyítanak, ma már.

2016. nov. 8. 20:47

Várj reám, mert készülődöm egy jobb világba,"


Nem nem! Te is valakinek az anyja vagy. Utána ő is hasonlókat írna.

Az életet élni kell igy vagy úgy!

2016. nov. 8. 17:48
én drága édesapám karácsony előtt egy héttel lesz 2 éve hogy meghalt 83 évesen, borzasztóan fáj és hiányzik, én ritkán látom álmomban, de nagyon rossz utána ha felébredek,nincs nap hogy ne gondolnék rá, és még a temetőbe se tudok menni hozzá, mert hamvasztásos szórós búcsúztatása volt, sosem gondoltam volna hogyha nem tudok még a temetőbe se menni "hozzá" attól még fájdalmasabb az elvesztése
2016. nov. 8. 16:21

Csodás dolog lehet egy szerető apa. Sajnos nem mindenkinek adatik meg.

Nyugodjon békében!

2016. nov. 8. 13:10

Sokszor találkozom Apámmal az álmaimban.

Mindent odaadok neki csak, hogy maradjon még velem.

Ez a kis dolog az, ami jó, amióta meghalt.

2016. nov. 8. 12:12
Szép írás!
2016. nov. 8. 09:16
Szép.
2016. nov. 8. 09:08
Megállunk egy pillanatra és emlékezünk. Emlékezünk azokra, akik velünk utaztak életünk vonatán. De volt, ki felúton kiszállt, és magunkra hagyott idő előtt.
Apám, én rád emlékezem most és szívemben gyújtok gyertyát érted, ki velem voltál mindig.
Most lennél nyolcvan, és negyven is alig voltál.

Ugrás a teljes írásra: Apám emlékére

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook