Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lara emlékére.... fórum

Lara emlékére.... (beszélgetős fórum)


1 2
47. mekegi
2010. okt. 13. 16:19

"Áldott a szív, mely némán szenved

S mégis tud vígasztalni mást. "

-Ady-

46. c75565e593 (válaszként erre: 45. - Loch ness)
2010. szept. 6. 12:25
tudod , egy értelmetlen halálnál...én már nem tudok hinni...persze tudom, hogy minenkinek előre van megírva a sorsa...így az élete is...ennek a gyermeknek ez jutott, de hiszem, hogy hamarosan kap egy másik új életet!
45. loch ness (válaszként erre: 44. - C75565e593)
2010. szept. 1. 18:20
Olvasd el azt a hozzászólásomat, amire válaszoltál. Abban benne van az a válasz, amiben én hiszek. Olyan, mintha el se olvastad volna. Félre ne érts, értem, hogy fáj neked - kinek ne fájna egy ártatlan gyermek halála? De amikor rossz történik, miért az Istent okoljuk érte? És ha valami jó történik, miért nem köszönjük meg neki? Akkor valahogy senkinek nem jut eszébe Ő, aki maga a Jó.
44. c75565e593 (válaszként erre: 40. - Loch ness)
2010. szept. 1. 17:48

Amiket te írtál..itt már ez nem segít!

Egy 3 éves kislány kinek ártott?

Ha Isten szeret akkor miért veszi el azokat, akik jók és ártatlanok?

én nem vagyok vallásos...de tudod amikor értelmetlenül hal meg egy ember..meg kérdőjelezem Isten létét...

2010. szept. 1. 16:45
Egyébként nem tudom, miért ne lehetne ez vigasz. Az, hogy az Isten velünk van, velünk szenved, nem közömbös irántunk. Ez nem vigasz? Ha fel szabad tenni a kérdést, akkor az se baj, ha valaki igyekszik választ adni. Az Isten különben sem akadályozhat meg mindent, mert akkor dróton rángatott bábok lennénk, nem szabad akaratú teremtmények, és ő szabadnak teremtett minket. Nem foghatja le a gyilkos kezét, nem állíthatja le a gázoló autót, mert szabad akaratunk van, nem ő tehet arról, ha valaki meghal, hanem valaki ember, vagy az, aki ilyenné nevelte, vagy aki tönkretette a környezetet és beteg babák születnek miatta... ezt mind mi, emberek tettük. Ne fogjuk ezt az Istenre, aki csak és kizárólag jót tesz. A rosszat meg elszenvedi velünk együtt. Nem azért, mert ne tudná eltörölni egy pillanat alatt, hanem az előbb említettek miatt, a szenvedőkkel pedig szolidáris.
42. loch ness (válaszként erre: 41. - Andi6020)
2010. szept. 1. 16:39
Feltett egy kérdést és én meggyőződésem szerint válaszoltam. Ennyi.
41. andi6020 (válaszként erre: 40. - Loch ness)
2010. szept. 1. 13:53
Hát ez nem nagy vigasz :-(
40. loch ness (válaszként erre: 9. - C75565e593)
2010. szept. 1. 13:37
Ott volt a kislányban. Vele és benne szenvedett.
2010. aug. 24. 10:16
Nyugodj békében, édes kicsi Lara!
2010. aug. 24. 09:45

Néma csend, és fájdalom.


Részvétem.

2010. aug. 24. 09:37

Teljesen le vagyok döbbenve a hír hallatán meghalt az drága aranyos szép kislány, aki élt mindössze három évet micsoda fájdalom ez az édesanyjának, hiszen ezt soha az életben nem lehet kiheverni és vele együtt érezte át azt a szenvedést és keserűséget hová megy a lakásában bárhová is néz minden játéka csak ő rá emlékeztet és főleg a ruhái, amit viselt állandóan mellette volt és sosem hagyta magára. A szívében örökké megmarad az emléke azt pedig senkisem tépheti ki.

Fogadd őszinte részvétünket. Üdv.Ágnes

2010. aug. 24. 09:27

A reggeli újság címlapján ott mosolyog. Ma lett volna 3 éves :(

Nyugodj békében kicsi Lara.

2010. aug. 23. 20:40

Nyugodj békében kislány......

Lelj örök nyugalomra.....

Pihenj meg.... sok megpróbáltatáson mentél keresztül....

34. 388b941089 (válaszként erre: 22. - Tücsimücsi)
2010. aug. 23. 11:26

teljesen kiakadtam én is, mikor olvastam a hírekben... nyugodjon békében a kis drága!


Kamarás Inez tragédiáján 2 napig bőgtem, ugyanis végig figyelemmel kísértem a harcát! Anyukájának írtam is pár sort, nagyon aranyos volt, visszaírt. :-)


Ezeket a tragédiákat igazán a gyerekes emberek viselik nagyon nehezen.. nekem annyi lenne, ha a gyerekemmel vm történne...:-((

2010. aug. 23. 11:11
Nagyon sajnálom szegény kicsi lányt. Amikor ilyet hallok bele képzelem magamat a szülők helyébe. Hát nagyon nem szeretném átélni,borzalmas fájdalmat élhetnek meg.Őszinte részvétem Nekik és nyugodj békében kicsi Angyalka.
2010. aug. 22. 22:51
szegényke:(:(
2010. aug. 22. 22:44

én is gyújtottam!

bár segítene ez rajta!!!;(

30. krautmanno (válaszként erre: 25. - Barracuda59)
2010. aug. 22. 22:36

Én is gyújtottam...


Nyugodj békében kicsi Lara!

29. erika691230 (válaszként erre: 25. - Barracuda59)
2010. aug. 22. 22:27
Én már gyújtottam.
28. 2df0604b89 (válaszként erre: 9. - C75565e593)
2010. aug. 22. 22:27
Ott,ahol eddig volt...Sehol...
2010. aug. 22. 22:25
Szegény kicsi... Annyit szenvedett, küzdött. Nagyon sajnálom, csakúgy, mint tavalyelőtt Balázskát... :(
26. e6a969240e (válaszként erre: 13. - C75565e593)
2010. aug. 22. 22:19
..köszönöm!
2010. aug. 22. 22:18

Az angyalok vigyázzanak Rád kicsi Lara!!!


Gyújtsunk érte gyertyát!

[link]

24. ibszi
2010. aug. 22. 22:14

Fájdalmas elveszteni egy szülőt, egy testvért, egy rokont vagy egy barátot! De egy gyermek elvesztésénél nincs fájdalmasabb dolog a világon!!



Mikor elmentél kialudt egy csillag,

Az angyalok a mennyországba hívtak!

De sajnos itt lent elvesztettünk Téged,

A legtisztább angyalát a földnek, s az égnek!

2010. aug. 22. 22:13
"A gyümölcs hull- semmi, érett hallgat a lomb- semmi, szólt! Öltsön a mező fehéret- semmi, oly dús zöldje volt ! Csak ha bimbó fővel asznak A virágok: óh ez fáj. Most reménye új tavasznak Most születve , sírba száll. (Arany János) Őszinte részvétem!
2010. aug. 22. 22:10

Én is hallottam mi történt...:-((


off.

De engem Kamarás Inez tragédiája is meghatott, ő is vesztett. Ő aztán tényleg egy csodaszép kislány volt...:-((


Ami Larát illeti, csodálom hogy egyáltalán eddig húzta szegényke, amilyen beavatkozásokat végeztek nála és ahányszor beteg volt már azóta...ahhoz képest erős szervezete volt, hogy még bírta...:-((

2010. aug. 22. 22:06

Lesúlytott a hír hogy elment az Angylakák közé :((((((

Végig figyeltem hogy van és mikor végre hazamehetett annyira örűltem Neki:)...........annyi sok hónapnyi kűzdelem után.......

Lara tovább él a Szívünkben!


"Az arca szép, az álma jó

Nem kelti fel már ágyúszó

Csak egy hang szól, halk és fáradt

Mint egy régi altató


Nézz csak fel, az ég magas

Csak hadd mondják, hogy nem igaz

Mit tudnak ők, a repülők

A szívük jég, csak jég


Kell ott fenn egy ország

Mely talán ránk is vár

Kell ott fenn egy ország

Amit senki nem talál

Kell ott fenn egy ország

Mely bárkit átölel

Kell ott fenn egy ország

Amit sosem rontunk e "

2010. aug. 22. 22:03

én ma hallottam mi történt vele!!!

Nagyon sajnálom azt hittem legközelebb az iskolai sikereiről hallok majd aztán pedig arról hogy férjhez ment ...

Nagyon sajnálom a családot nekik a legnehezebb!

Szörnyű, szegény Lara!!!!!

igazán megsirattam, sajnálom, nyugodjon békében

2010. aug. 22. 22:01

Én már olvastam a szörnyű hírt, írtam is a naplómban.

Borzasztó, ami történt. :(

Larából Angyalka lett, fentről vigyázza az Édesanyját.


Nyugodj békében kicsi Lányka! :((((

2010. aug. 22. 21:50

Én is hallottam és láttam ami történt. Tündéri kislány Lara (volt nélkül) mivel angyal lett. Azok a gyönyörű szemei...Borzasztó ami történt. Iszonyatos fájdalom ...tudom. Én is hittem és bíztam mint sokan mások...

Őszinte részvétem a családnak, szülőknek, és kitartást kívánok.


Szavakba önteni érzéseimet jobban képtelenség, és tudom nem is old meg semmit. ...

Én a nővéremet veszítettem el, három éve akkor volt ő 27 éves én akkor 25 voltam, számomra az is felfoghatatlan volt. A mai napig az!...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook