Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák mélyponton fórum

Anyukák mélyponton (beszélgetős fórum)


2011. febr. 5. 20:21
Sziasztok anyucik,remélem a mai jó idő azért jobb kedvre derített mindenkit,engem igen,délután kimentem picurommal sétálni,sütött a napocska,és egyszerűen mosolyognom kellett úgy örültem:) Lehet megbolondultam?:DD
2011. febr. 5. 19:37
Remélem kedves Azok az Anyukák akik hasonlóan úgy érzik magukat mint én, rendszeresen visszajártok majd, beszélgessünk, hátha együtt könnyebb átvészelni a depis időszakot!
97. mestimi (válaszként erre: 32. - A0c1361e44)
2011. febr. 5. 18:52
Kíváncsi lennék hány gyereked van? Szerintem egysem...
96. mestimi (válaszként erre: 12. - Gombszem)
2011. febr. 5. 18:13

Kedves "Gombszem"!

Sajnálom ami veled történt, őszintén! Ilyenkor persze az ember azt mondja, mindegy milyen fárasztó csak velünk legyen. Csak néha jót tesz ha az ember kiírja magából az érzéseit, és mások együtt éreznek vele, mert az élethez ez is kell, hogy talpra tudjunk állni.

95. mestimi (válaszként erre: 10. - Mandula71)
2011. febr. 5. 18:06
Osztom a véleményed a napirend terén. Ilyen pici korban hetente változnak. Egyik nap alszik rendesen még éjjel is, másik nap legalább 10x kel fel. Szóval, ha még az ágy a szomszéd szobában lenne, éjszaka mint a holdkóros úgy járkálnék.
94. mestimi (válaszként erre: 9. - 3aad3b800d)
2011. febr. 5. 18:03
Na hát ez az, mire oviba ment az első jött a második és pihenés nem sok volt a kettő között.
2011. febr. 5. 16:59
Benne van a kedvenc helyünk is, egyértelmű hogy hova megyünk! :)
2011. febr. 5. 16:57
Na, meg van! :DDD
91. banita32 (válaszként erre: 90. - Kisbögre)
2011. febr. 5. 16:51

Hát nem tudom de itt Miskolcon vagy 15-öt kidobott.

Te hol laksz?

90. kisbögre (válaszként erre: 89. - Banita32)
2011. febr. 5. 16:51
Én is de csak 5 éttermet adott meg, ez pedig számomra elég hihetetlen!
2011. febr. 5. 16:47
Én úgy írtam be hogy Torkos csütörtök 2011 és városnév.
88. kisbögre (válaszként erre: 87. - Banita32)
2011. febr. 5. 16:43
Még az éttermek listáját sem találom! Basszus segíts légyszi, kerestem a gugliba de nem dob ki csak 5öt, nem hiszem hogy ennyi van!
87. banita32 (válaszként erre: 84. - Kisbögre)
2011. febr. 5. 16:40
Március 10. De jó ha gyorsan intézkedsz mert már kevés hely van.
86. a0c1361e44 (válaszként erre: 83. - Jozsi.38)
2011. febr. 5. 16:36

Rengeted video felvételünk van, ahol a gyerek eszik, iszik, stb. A barátnőm azt kérdezte, hogy csináltam, hogy sosem kente össze magát a gyerek? Nem tudom.

Nem keverek össze semmit, semmivel.

Természetesen a bulik, koncertek nem minden naposak voltak, de a Városliget, Margit sziget igen. Oda mindig felöltöztem rendesen, a gyereknek vittem váltó ruhát, hogy hazafelé ne szutykosan utazzunk.

85. a0c1361e44 (válaszként erre: 76. - 3dbbd75813)
2011. febr. 5. 16:31
Amiatt viszont, hogy szerinted nem tudsz eleget teljesiteni, felesleges rosszul érezned magad! A munka megvár! Ne legyél depis:) Bizz magadban:) Hidd el senkit nem zavar ha valamit nem csinálsz meg! Ne tegyél felesleges köröket:))) Ha 1 nap alatt nem tudsz megcsinálni valamit, akkor csináld meg annyi nap alatt ami neked kényelmes.
2011. febr. 5. 16:31

ÚÚÚÚ mikor lesz torkos csüti???

Lehet megfűzöm a párom hogy menjünk el!!!

De jó is volna!

83. jozsi.38 (válaszként erre: 75. - A0c1361e44)
2011. febr. 5. 16:25
az ünnepnapot ne keverd össze a sima hétköznappal :) akkor lehet az ember topon de nem minden nap. 22év távlatából sok minden megszépül és elfelejtődik. többek közt a leböfizett csokis szájjal összenyálazott ruhák is
2011. febr. 5. 16:23
Ém már 9. éve vagyok itthon. Sokszor ,ha csak gyereket látok sikítani tudnék. Ennek ellenére ha újra kezdhetném,akkor is vállalnán a két kis angyalkámat.Senki és semmi sem pótolhatja őket...Tényleg nagyon nehéz anyának lenni.
81. banita32 (válaszként erre: 67. - Bancsa1981)
2011. febr. 5. 16:20

Nincsenek babás ismerősök a közelbe hogy legalább velük összegyere néha?


Nekem szerencsém van mellettünk van egy Máltai játszótér ahol felügyelet van, tehát a kamaszok is kordában vannak tartva.

Na meg van Vadaspark, játszóház.

Mi most megyünk együtt az emberrel majd vacsizni torkos csütörtökön. De oda nem visszük a gyereket.

80. banita32 (válaszként erre: 64. - Jozsi.38)
2011. febr. 5. 16:18
Az én gyerekem már 2 éves elmúlt de valahogy még a mai napig foltos lesz az összes rucim. Már vettem 3 felsőt ami ha menni kell valahová... de mivel oda is vele megyek már azok közül is egy foltos.
79. banita32 (válaszként erre: 55. - Fruit79)
2011. febr. 5. 16:13
Én most se vagyok az. Itt a neten még hagyján, de igaziból nem. Még szerencse hogy van 2 jó barátnőm, együtt babázunk. Tavasztól őszig hol játszó hol kert. Anyuéknál szoktunk lenni, nagy kert van csúszda, homokozó, medence, lipityóka minden ami kell meg hozzá eddig 3-4 most nyáron már 6-7 gyerek. Szaporodik a család :-)
78. banita32 (válaszként erre: 51. - Kisbögre)
2011. febr. 5. 16:10

Vegyél egyberészest és törölközőt csavarj magadra. Na meg különben is nehogy már azt nézd hogy más mit mond. Te egy gyönyörű gyerek gyönyörű anyukája van a többiek meg le vannak szarva!

Irány a pancsi!!!

77. banita32 (válaszként erre: 21. - Kisbögre)
2011. febr. 5. 16:07
És még csak most jön a java mikor napjában 100x mondasz el valamit és nem és nem az istennek se.
76. 3dbbd75813 (válaszként erre: 74. - A0c1361e44)
2011. febr. 5. 15:49

szia kék írisz! én nam attól vagyok depis, mert nem érzem jól magam a gyerekeimmel, sőt, imádom őket és imádok anya lenni! sokkal inkább magammal van bajom, mert néha nem tudok úgy teljesíteni, mint azt elvárom magamtól!

22 év távlatából már minden másnak tűnik szerintem, az idő megszépít dolgokat. A technika fejlődése és egyébb lehetőségek kinyílása a kismamák számára nem feltétlenül eredményez kevesebb depressziós embert, sőt!!!! egyre többen vannak sajnos....

75. a0c1361e44 (válaszként erre: 64. - Jozsi.38)
2011. febr. 5. 15:42

Nekem vannak vidéki rokonaim, akik kb. velem egyidősek és ők is megtették, amit én, és ők sem voltak lestrapáltak. Tehát ők is felöltöztek rendesen, mentek ide-oda.


Egyébként azt megfigyeltem, hogy egy vidéki kisvárosban, faluban sokkal egyszerűbb az élet. Sokkal nyugodtabbak az emberek, sokkal jobb kapcsolatok vannak. A kikapcsolódásra valóban kevesebb lehetőség van, de a kikapcsolódás nem csak moziból, szinházból állhat.

74. a0c1361e44 (válaszként erre: 66. - Kisbögre)
2011. febr. 5. 15:39

A fiam 22 éves. Egy nyugodt, kiegyensúlyozott felnőtt ember, amilyen volt gyerek korában is. Semmi baja nem lett sem a buliktól, sem a koncertektől, sem a kórházi látogatásoktól, sem mástól.


Én nem voltam depressziós sosem, mert a gyerekemmel együtt jól éreztem magam. Nem nyafogtam, hogy de rossz nekem, hanem úgy osztottam be az időmet, hogy mindenkinek jó legyen.


És itt nem arról volt szó, hogy ki a rossz anya, hanem arról, hogy miért érzitek rosszul magatokat, annak ellenére, hogy sokkal több lehetőség van mindenre, mint néhány évvel ezelőtt.

73. a0c1361e44 (válaszként erre: 65. - Kisbögre)
2011. febr. 5. 15:33

Persze nem baj, ha időnként lent érzi magát az ember, de nem szabad mindig. Aki azt irja, hogy a gyereke születésétől 3 évig rosszul érzi magát, illetve depressziós, mert nem öltözhet fel, nem megy sehová, stb. Az viszont véleményem szerint folyamatosan lent érzi magát. És ha valaki ezt teszi, akkor a gyereke 3. születésnapját követően, talán még mélyebb depresszióba süllyed, mert rájön, hogy akkor sem könnyebb, amikor a gyerek oviba megy, ő meg dolgozni, mert akkor meg az lesz a baja, hogy milyen drága az ovi, rohanni kell a gyerekkel reggel, hogy ne késsen el a munkahelyéről, rohanni kell este a gyerekért, mert az oviba nem nézik jó szemmel, ha 4 után is bent van a gyerek, ráadásként jön a táppénz is, mert ugye beteg lehet a gyerek, aztán féltjük a munkahelyünket, idegesitenek a kollégák, öregszünk, stb. Az ilyen embereknek az egész élete ebből fog állni.


Nekem sem volt több segitségem, mint neked. Hiszen, mint irtam a férjem kórházba volt kb. 1 évig, ami azt jelentette, hogy naponta látogattam őt, természetesen a gyerekkel együtt. És a gyesem alatt bedolgoztam is. És mindettől függetlenül jól éreztem magam akkor is a sok stressz ellenére.


Ha igy áll hozzá sok ember, ahogy már irtam, akkor nem lesz jobb sosem, mert mindig lesz valami amiért nem lehet jól éreznünk magunkat.

2011. febr. 5. 15:17

ma jobb az idő de az elmúlt hét és még a betegség itthon kész:(

jobban tudom lassan a gyógyszereket meg az adagolást mint egy doki.

71. kisbögre (válaszként erre: 70. - Bettike2007)
2011. febr. 5. 15:15
szintén zenész...
70. bettike2007 (válaszként erre: 69. - Eduso1)
2011. febr. 5. 15:14
én is így érzem..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook