Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák mélyponton fórum

Anyukák mélyponton (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
189. 3aad3b800d (válaszként erre: 185. - Bancsa1981)
2011. febr. 10. 11:04
Igazad van, csak elég nehéz nem reagálni, mikor a saját fórumomban is megkeres és odaszúr egy totál oda nem illő bejegyzést...
2011. febr. 9. 21:18

Nekünk ma egy kicsit rossz napunk volt, nem tudom mitől de kis gyomorrontása volt a gyereknek. Nagyon fájt a pocija, 2x egy órás keserves sírás volt reggel és délután. Persze volt kis fosás is hozzá így a vígasztalás mellett még moshattam az ágyneműt és sikálhattam a szőnyeget is. De a legrosszabb hogy nem tudtam enyhíteni a fájdalmát.

Szerencsére a nap többi része vidáman játékkal telt.

187. mestimi
2011. febr. 9. 20:59
Sziasztok! Kedves fórumozók, szerintem térjünk vissza a fórum témájára, ne egymást cseszegessük! Mindenki saját maga tudja, hogy mi volt vagy most mi a jó a gyerekének és neki. Mi az amit elrontott, vagy amit még jól csinálhat. Magunknak nem hazudhatunk! Tartsuk tiszteletben a másik véleményét!
186. eduso1
2011. febr. 9. 20:44
Ma is nagyon jó idő volt!!Remélem a hangulatotok nektek is javult!!Fiammal 2 órát voltam a játszón teljesen feltöltődtem!!Kismamákkal beszélgettünk mindenki alig várta hogy találkozzunk a játszón!!
2011. febr. 9. 17:58

Szerintem le kellene zárni a történetet! Ne reagáljatok azokra a hozzászólásokra, ami nem tetszik!

Ne hergeljétek magatokat feleslegesen:)

184. kisbögre (válaszként erre: 183. - A0c1361e44)
2011. febr. 9. 17:51

Már megint itt vagy te ostoba????

Minek jössz még mindig a hordánkba???

Ha nem tetszik el lehet tolni a bringát a tökéletes világodba!!!

183. a0c1361e44 (válaszként erre: 178. - Jozsi.38)
2011. febr. 9. 17:44

Látod? Te mondasz rám bármit? Mondtam, hogy ne írjatok nekem. Ti meg mit kerestek a másik fórumon? Oda csupa okos ember szokott írni, és most elrontottátok.

Ne nézegesd az adatlapomat! Mit érdekel az téged, hogy én ki vagyok? Még a cicámat se említsd, mert semmi közöd hozzá!

Te saját magadból indulsz ki. Ha nem lenne igaz rátok, amit írtam, egy kicsit sem zavarna, illetve ha nem igaz, akkor én hiába mondom nem? Illogikusak vagytok. Maradjatok a fórumjaitoknál és ne kövessetek, mert írok a moderátornak.

2011. febr. 9. 15:03

Nem árulok el nagy titkot, 10 évvel ezelőtt depresszióval kezeltek. 1/2 év betegállomány után voltam képes újra dolgozni, tehát valószínűleg tényleg beteg voltam.

Erről az egész vitáról az jutott eszembe, hogy anno megkérdezte a pszichiáterem az első találkozásunkkor, hogy miért gondolom, hogy beteg vagyok? Én erre annyit mondtam, hogy ha úgy érzem, hogy rajtam kívül senki sem tökéletes, sőt egyenesen hülye, valószínűleg nem a többi emberrel van baj, hanem velem...

Úgyhogy javaslom, zárjuk rövidre a témát és térjünk vissza a fórum címéhez tartozó problémákra.

181. orsolya33 (válaszként erre: 177. - A0c1361e44)
2011. febr. 9. 14:44
Mindenki felfogta azt,amit írtál, hogy próbáljuk meg pozitívan látni a dolgokat, illetve, hogy másnak lehet rosszabb. Legalább is én értem, hogy mire célzol, csak ezt kivitelezni nem mindig egyszerű, kettő, hogy valószínűnek tartom, hogy éppen ezért indították el ezt a fórumot, hogy hasonló problémával küzdők könnyebben kijöjjenek a pár napik tartó mély állapotból. Mert amikor még nem voltam anya,akkor is voltak rossz napjaim, és most is vannak. De Te jössz itt személyeskedve, meg hogy az a bajunk, hogy nem tudunk kiöltözni,meg műkörömmel rohangálni..... Amibe néha besokallok én, és szerintem más is, hogy a kikapcsolódás anyaként nem úgy megy, hogy gondolok egyet, egy hajmosás sem úgy megy. Sokaknak nincs segítsége és még a boltba három gyerekkel lemenni tortúra,amit megoldunk, de néha már unalmas, nehéz és monoton és sok. Sorolhatnám azokat a buktatókat amiből neked anno eleged volt, mert hazudsz ha azt mondod, hogy nem,vagy nagyon elfelejtetted. ÉS MIT SZOKTAK MONDANI, KIEGYENSÚLYOZOTT GYEREKNEK KIEGYENSÚLYOZOTT ANYA SZÜKSÉGES, CSAKHOGY NEM MINDENKINEK ADATIK MEG RENDELKEZÉSRE ÁLLJON EGY , KÉT NAGYSZÜLŐ AKKOR AMIKOR KEDVE SZOTTYAN BÁRMIHEZ,VAGY EL KELJEN INTÉZNI VALAMIT.Nagyon elfelejtetted, de nem baj, mi is elfogjuk, csak vegyél vissza az arcodból és nem kell ostobának nevezned senkit sem és senkit nem kell elképzelni műkörmös maca anyukának és sértegetni.
2011. febr. 9. 14:34

Sziasztok!

Mi folyik itt?

Miért alakult ki a vita megint?

2011. febr. 9. 14:29

Sziasztok! Utolsó reagálás a részemről- nah, ha lehet engem többekkel együtt "hisztis tramplinak" titulálni, akkor tudjátok mit gondolok? Azt, hogy T e kedves kék írisz, egy unatkozó nő, de lehet inkább pasi vagy és úgy gondoltad, jól beszólsz és így legalább mindenki veled foglalkozik, nemde? jól felkavartad az állóvízet, gartula- de nem haragszom ám, sajnállak, car lehet, hogy így kell magadra felhívni a figyelmet.... :(

Amúgy meg, ha útálod a "nyavajgást", akkor újra kérdezem MIÉRT VAGY ITT???? én sem megyek focis fórumra, mert nem szeretem, ennyi.

És igen hordában járunk és a ruhán alatt undorító kiütések vannak (lásd Briget Jones)

És ezúton kérek elnézést a fórumindítótól a sárdobálásért- nem ezért indítottad a topicot!

szép napot nektek!

2011. febr. 9. 14:12
kedves kék írisz te szóltál le minket,mit irigyelsz tőlünk mesélj! a problémáinkat? szülj magadnak még egy gyereket ennyi a megoldás! az a bajod hogy a férjek kitartanak mellettünk, melletted pedig épp nincs senki? szép a macsek de ha ebből+ a korodból indulok ki akkor a egy besavanyodott nő lehetsz, akinek nem kell férfi inkább macskát tart azzal kevesebb a gond
2011. febr. 9. 14:00

Kedves lányok!

Hordában jártok? Szép szokás.

Miért vettétek magatokra?


Ha megértettétek volna miről írok, akkor most nem lenne problémátok.

Én is utánatok olvastam (ez is szép szokás),így már tudom mi a problémátok.

Sajnálom, hogy igaz rátok is, amit leírtam....

De nem csodálkozom hozzászólásaitokon, mert ti csak így tudtok reagálni bármire.

Betegen kozmetikusnál, gyes mellett fizetés, stb.

Érdekes, hogy az összes hozzászólásotokból kitűnik, hogy mennyire rosszul érzitek magatokat.

Sajnálom, hogy ilyen az életetek, és azt is, hogy legnagyobb szórakozásotok az, hogy másokaz szekáljatok.

Azért lázadtok az ellen, amit írtam, mert minden igaz rátok és ugye az igazság sokszor fáj.

Igen vannak ilyen fórumok, és így sokkal egyszerűbb egymást olyanba hajszolni, ami egyébként a másiknak eszébe sem jutna. Ha elolvassátok újra, lassan a hozzászólásaimat, akkor rájöttök, hogy valamit nagyon félreértettetek. Bár a falka szellem már itt is igaz rátok.

Kedves lányok, én sem járkálok utánatok, ti se tegyétek.

Ennél bugyutább dolog nem létezik, mint amit ti csináltok.

Vannak dolgok, amiben nem egyforma az emberek véleménye, ezekben a témákban vita kerekedik, de lehet egy másik témában egész jól elbeszélgetnénk.

Igaz, ezek után nehezen tudok elképzelni olyat, ami ilyen lenne.

2011. febr. 9. 13:31

Sziasztok! Beleolvastam az említett fórumba, és kicsit felhúztam magam. ez a fórum azért jött létre, hogy hasonló problémákkal küzdő anyukák megoszthassák egymással gondjaikat, kiírják magukból a fájó dolgokat, ezáltal megkönnyebbüljenek. Véleményt lehet formálni, de ha nem értünk egyet, attól még nem kell "leostobázni" a másikat!

Ha meg valaki sosem volt mélyponton, akkor ne írjon erre a fórumra, mert hiteltelen....

Ha volt, akkor ne bántsa a másikat, mert ő is átélte...



Szép napot kedves anyukák:)

175. jozsi.38 (válaszként erre: 174. - 4c1a787e8f)
2011. febr. 9. 13:23
egyetértek. itt jól kinyavalyogjuk magunkat és megy tovább a verkli :)
174. 4c1a787e8f (válaszként erre: 151. - A0c1361e44)
2011. febr. 9. 12:21

Azzal egyetértek, hogy a fóumozás ilyen szempontból nem jó...


Ha megnézel más hsz.eimet, látod, hogy mindenütt azt próbálom én is írni, hogy legyenek lazák az anyukák, meg suli mellett is lehet gyerekezni, meg ilyeneket... Ebben sincs vita...


Viszont akik akik itt szeretnék a napi negatívumokat kiadni, hagy tegyék békében..


Szép napot!!

173. Mandula71 (válaszként erre: 171. - Orsolya33)
2011. febr. 9. 10:11
Amúgy is bele szoktam olvasni abba a fórumba. Most is megtettem. Reagáltam is.
2011. febr. 9. 10:06

Benéztem de nem jutott eszembe semmi. Én mindent megteszek amit akarok... persze nincsenek gyilkos és hasonló ösztöneim úgyhogy...

Bár az is lehet hogy a mi éjszakai 2,5 óra alvás annyira kevés volt (napok óta nem alszom többet) hogy már el vagyok tompulva. De lassan kezdődik a menet úgyhogy kezdem öltöztetni csimbókkát és megyünk a körutunkra.

2011. febr. 9. 09:57

Sziasztok!


Ajánlom figyelmetekbe a következő fórum mai bejegyzéseit:Fórum - Bevállalod? (Ha kíváncsi vagy egy első spontán reakcióra, amit beírnál

170. mestimi
2011. febr. 8. 19:59
Nem igaz, hogy még a hozzászólásokat se tudom úgy elolvasni, hogy ne legyenek itt körülöttem, persze a férjem még dolgozik. Na megyek füröszteni, aztán vacsi, zuhany és utána meg már kinek van kedve olvasi..
169. kisbögre (válaszként erre: 166. - Mestimi)
2011. febr. 8. 19:29
Így van, már én sem olvasom, érezzük magunkat jól és panaszkodjuk ki magunkat egymásnak...mert mi megértjük egymást!
168. a0c1361e44 (válaszként erre: 166. - Mestimi)
2011. febr. 8. 19:28

Hát lehet, hogy van, de úgy tűnik az önsajnálat mellett eltörpül ez a probléma.


Egyébként csak benneteket idézlek a műkörömmel, tűsarkúval, jó étteremmel, nézzenek nőnek, stb.



Ne irjatok nekem, OK. Akkor én sem irok. Mehet a buli, érezzétek jól magatokat. Ja, bocs:) rosszul, hiszen ezt akarjátok...

167. banita32 (válaszként erre: 166. - Mestimi)
2011. febr. 8. 19:26
Hagyd a fenébe nem akarja nem is fogja soha megérteni. Ő még úgy nőtt fel hogy mindig mosolyognia kell, nem panaszkodhat. Felesleges felidegesíteni magad rajta. Én már el se olvasom.
166. mestimi (válaszként erre: 139. - A0c1361e44)
2011. febr. 8. 19:11
Hagyjuk már a tűsarkú cipőt, meg a műkörmöt! Hát nem érted, hogy nem erről van szó! Mit gondolsz nekünk nincs a családunkban tragédia és betegség?
165. banita32 (válaszként erre: 164. - Kisbögre)
2011. febr. 8. 18:14
Sajnos érdemben segíteni nem tudok mert mint írtam az én fiammal ilyen gond nem volt, bármit elfogadott csak innivaló legyen benne.
164. kisbögre (válaszként erre: 163. - Banita32)
2011. febr. 8. 18:08

Az én lányom semmiből nem ivott!

mindennel próbálkoztam, semmi nem kellett neki.

2011. febr. 8. 18:04
Ez gyerekenként változó, az én fiam egyből tudott, de a keresztfiam nem ivott soha belőle, cumisüveg után egyből kulacs lett majd pohár.
2011. febr. 8. 17:50

Köszi lányok a sok biztató szót!

Nem kezdek el aggódni az ivás miatt!

Most nincs beesve a kutacsa, tehát ma eddig 75 ml vizet ivott, de szerintem még fog!

Bár nem erőltetem! Kérdés, mikor fog megtanulni csőrösből inni? Mert jelenleg még csak rágja?

2011. febr. 8. 17:47
Sziasztok! az én lányom másfél éves, és pár hónapja kezdett el normálisan inni. 6 hónapos koráig, míg csak anyatejet kapott, nem is ivott semmit. Mióta több szilárd kaját eszik, azóta igényli a több folyadékot, de ez napról napra változik. Van olyan nap, hogy 1-2 dl megy le, máskor meg vedel, óránként kell pelust cseréni.
2011. febr. 8. 17:32

Szerintem se izgulj,nekem uncsim kisfia szinte 1 éves koráig nem ivott.

Az enyém meg piamanó szerintem napi 2 litert simán megiszik.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook