Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák mélyponton fórum

Anyukák mélyponton (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. máj. 6. 08:22
bocsánat az érthetetlen betűhalmazért.Egy kisgyerek volt.
2011. ápr. 16. 05:22
aserossz:) én tegnapelőtt felváltva ringattam a két kicsit mert nyűgösek voltak. mire megnyugodtak és aludtak fél12 lett
2011. ápr. 15. 17:41
Semmi, csak a pici ha ide merek ülni a gép elé, már ugrik is az ölembe és ő akar írni, engem nem enged írni, sem pisilni, sem fürdeni, sem enni, sem aludni, sem élni.elegem van.
2011. ápr. 13. 14:40
???
455. 14ef40febd (válaszként erre: 454. - 4c1a787e8f)
2011. márc. 23. 20:00
Enyém is jobban van:-))))))))))))))))))))))
454. 4c1a787e8f (válaszként erre: 453. - 14ef40febd)
2011. márc. 23. 18:16

Nálunk ez 2-3 hete volt az oviban... ezt talán elkerültük, itthon rumliztak két hétig. Viszont elkaptuk a fülfájósat...

De mi valahogy ezen a télen csomószor elkaptunk a hányósokat...

Már nekem is elegem van, pedig sokezreket költök az immunerősítőkre.. Mondjuk az is igaz, hogy viszonylag jól túlvannak rajta... ők legalábbis..

2011. márc. 23. 13:44
Megint egy új vírus, most a hányás hasmenés, pedig kevés gyerek fogyaszt több vitamint, zöldséget, gyümölcsöt, mint az én fiam.Talán a nagy hozza a suliból ezeket, de már nagyon unom.Ti?
452. 14ef40febd (válaszként erre: 451. - Jozsi.38)
2011. márc. 22. 20:58

Nem feltétlen.A lányomnak nem igazán voltak ilyen dolgai.Azt hittem minden nevelés kérdése és én vagyok a szuper anya, most meg egy szarnak érezem magam és csődöt mondanak nagyrészt a kísérleteim.

Úgy hogy ne is gondolj rosszra, ismered a gyereked, nem úgy jön mindez, mint a villámcsapás.

2011. márc. 22. 07:50
hűha nekem a legnagyobb 4 éves, akkor készüljek a legrosszabbra? :))
450. 4c1a787e8f (válaszként erre: 449. - 14ef40febd)
2011. márc. 22. 07:45

No ez az! Egy fésülködés az egész napi készletemet leszívja...

Én néha adok két frászt, de az se old meg semmit...

449. 14ef40febd (válaszként erre: 448. - 4c1a787e8f)
2011. márc. 21. 19:55

Igen, az ovit várom én is, megértelek.és a rosszullétet is átéltem, mint te, fulladás jött rám.Látta a férjem is, így elvitte kocsival, mert tényleg már levegőt sem kaptam.Most átment parancs üzemmódba.Ne egyél!Ne pisilj!Ne ülj!Ne gyújts be!

Azért szörnyű ám megenni úgy egy tányér levest, hogy ezt hallgatod, anya ne egyél!és mindezt visító hangon.És ha sietsz reggel és semmi sem jó, mint a lányodnak, de ha nem sietsz is az szörnyű, hogy egy 5 perces dologból milyen energiavámpír akció lesz.

2011. márc. 21. 15:32

Én ma reggel már rosszullettem a lányom hisztijétől... úgy kellett leüljek.. És még csak 6 éves.. Pedig semmi komoly, csak a ruha, a frizura, stb... de nagyon gáz.


Vasárnap is kiakadtam, három utcányit nem lehetett velük sétálni. Imádom őket, de most már nem bántam, hogy oviba mentek...

2011. márc. 20. 17:43
Hihetetlen, 1 napig nem adtam a lándzsás utifű szirupoot és rá sem lehetett ismerni a kisfiamra, olyan tündér lett megint.Sajnos éjszaka adtam belőle, félkómában , de nem kellett volna, megint egész nap nyűgös, hisztis és undok volt.Szóval hihetetlen.
2011. márc. 18. 20:18
Megnéztem a neten, találtam egy hölgyet, aki szapora szívvverésre, idegességre, ingerültségre, alvászavarra panaszkodott a lándzsás utifűtől.Nekem is össze-vissza vert ma a szívem, én is szedem.
2011. márc. 18. 16:53

Lányok!

Milyen front van ma?Kezelhetetlen megint a fiam.Teljes elkeseredés, fura dolgokat produkál.Na most ez a gyógyulás miatt van, vagy valamelyik gyógyszer mellékhatása.Komolyan nem lehet, hogy a lándzsás utifű okozza?

2011. márc. 18. 16:26
úgy 5-6 éve van ez nálunk hogy minden dokinál sorszámot kell húzni vagy időpont kérés telefonon. régen itt is azok az áldatlan állapot ment hogy nézted ki jött később, illetve ment a morgás ha valaki elé mégis elétolakodott az ember
443. 14ef40febd (válaszként erre: 442. - Jozsi.38)
2011. márc. 18. 15:37

Hát most nagyon elgondolkoztam.Teljesen logikátlan, hogy nálunk nem szólítják az időpontosokat, és akinek van, az úgy érzi tolakodik, akinek nincs, meg azt érzi, hogy elé tolakodtak.Lehet megemlítem a dokinőnek, meg azt is, hogy miért nincs sorszám?Hogy a fenébe figyeljem, ki után jövök, nagy hangon megkérdezzem az egész csarnokot?Kérem?Ki után következem?Ez tiszta hülyeség, pedig így csináltam.Szerencsére kaptam választ.:-)))

Na jó 5 perc biciklivel a doki, de mivel a körzetesítés frankón meg van oldva, mi nem is ide tartoznánk, hanem ami negyed órára van biciklivel, csak ide átírattam, mert belegondoltam, hogy ha lázas, szakad az eső, nem túl előnyös lenne bicajjal még szétáztatni a gyereket:-)))

2011. márc. 18. 08:50
hát nekem a doki nincs 5 percre, és a telefonomon valamennyi pénz mindig van :) igaz telcsit csak 2-3 havonta töltöm fel a legkisebb összeggel 3000ft, igaz nálunk szólítják az időpontosokat. orrszívás: hál istennek csak szólnom kell neki és hagyja de ez 3évembe került, fülcseppezést észérvek hatására hagyja, ez a jó abban ha már elég nagy és megérti :) olyan érveket hozok fel, mint megfájdul az arcod és egy nagy tűvel felszúrnak az orrodba ha nem fújod ki rendesen és nem engeded orrszívózni, fülre ugyanez és enged
441. 14ef40febd (válaszként erre: 438. - Banita32)
2011. márc. 18. 08:03
Az orvosság aránylag megy.Az orrszívás van amikor magának csinálja, bekapcsolja, minden, de most megmakacsolta magát és hiába üldözöm, nem nagyon megy.A fülcsepp hosszas könyörgésre megy.Az orrcsepp!!!!!!!!!!Az iszonyat.Hanyatt fektetem és ráülök a két kezére, megpróbálom lefogni a fejét és úgy megy csak.na nem nyomom agyon:-)))Ma begörcsölt a nyakam, annyira hadakozott, mikor ketten próbáltuk lefogni:-))))Engem 5-en fogtak vérvételen, anyukám sokat mesélte:-)))Csak az ember ideges, mert azt szeretné ha gyógyulna, jól érezné magát meg sajnálja, mert a gyerek meg azt hiszi kínzás.Ma azt mondogatta, hogy bocsánat, azt hitte rosszat csinált és azért büntetem.Pedig soha nem mondta még hogy bocsánat és nem is szoktam elvárni tőle.Teljesen lehűltem a szitutól és persze lelkiismeretfurdalásom van.Én hülye-cseppentek és közben útálom magam.
440. 14ef40febd (válaszként erre: 439. - Jozsi.38)
2011. márc. 18. 07:59
Mondjuk azért mert lázas a gyerek, a telefonodon nincs pénz, fülke sehol a közelben, az orvos 5 percre van és elmégy.Én azt nehezményezem, hogy amikor én kértem nem adott.És azt, hogy az utánam következő anyukának sem adott az 1 éves picivel, pedig előtte ügyeleten voltak már.szóval ő is végigvárt 2-3 órát, pedig 8-kor telefonált.A lányomnak visszahíváskor adott, de egyedül kellett elmennie-12 éves, azaz bemennie, mert nem akartam, hogy a pici elkapjon minden szart.Mink kint várunk, eltelt jó idő-hát a lány nem mert bemenni, hiába volt időpontja-jó- ezaz ő hibája, de miért nem szólították?Látták hogy ott van, tudja a nevét is sosem kér TAJ kártyát, mert ismeri egyébként is.
2011. márc. 18. 07:49
én ezzel vitatkoznék. jó mondjuk tényleg mindenki kap időpontot a mi dokinknál, de miért kellene mondjuk két gyerekkel végigülnöm 2-3 órát hogy sorra kerüljek sorszámmal, amikor utálok két gyerekkel ennyit várni, amikor reggel kérhetek telefonon időpontot és odaviszem a megadott időpontra? az miért baj?
438. banita32 (válaszként erre: 436. - 14ef40febd)
2011. márc. 18. 07:22

Igen csak olyankor nincs időpont. Tanácsadás is időpontra megy az is pikk-pakk mindig megvan. Sőt a múltkor felhívatott a védőnővel hogy vigyem már el tanácsadásra a gyereket mert már rég látta. Szerencsére nem túl beteges.

De egyébként olyan mint a tiéd, 39 fokos lázzal is pörög. Kb. addig van nyugton míg tényleg nagyon lázas, de ha adok neki lázcsillapítót akkor 5 perc múlva már nem érem utol.

Szerencsére a gyógyszert szépen beveszi, csak ha nagyon keserű akkor van baj. Az orrszívás az felemás, általában hagyja de nem mindig. Még szerencse mert olyan erő van benne hogy én nem tudom egyedül megcsinálni.

437. 14ef40febd (válaszként erre: 432. - 4c1a787e8f)
2011. márc. 17. 21:44
Szóval férfi:-))))
436. 14ef40febd (válaszként erre: 435. - Banita32)
2011. márc. 17. 21:42
Tényleg?Ha mondjuk járvány van, akkor nincs időpontadás?Ez tök korrekt.Én végül is legjobban csak azért vagyok felháborodva, hogy amikor kértem időpontot azt mondta nem kell és akkor is sokan lettek és mentek be előttem időpontosok, most hogy nem kértem, most is így jártam.végül is ha más hangsúllyal mondta volna, nem vettem volna a szívemre.Amúgy meg igazán tényleg, aki már 3. alkalommal jött vissza, csak ellenőrzésre, az maga elé engedhetne egy nyűgös, fülfájós gyereket, ja és lázas is.habár a fiamon nem látszik ha beteg, olyan mint az anyja, hogy 40 fokos lázzal sem engedtek haza suliból, végig kellett ülnöm az énekkart.:-))))A régi szép idők:-))Aztán 1 óra múlva otthon már hallucináltam,ilyen az én kicsi fiam is.és igen mélypont.Betegség, még kevesebb alvás, még több odafigyelés, állandó készenlét, harc az orrszívással, cseppentőkkel, gyógyszerekkel, hányással, hasmenéssel.Jó lenne szabit kérni Istentől:-))))))))))))
2011. márc. 17. 19:30

Hát nem semmi sztorik csajok. Én hálát adok az Istennek hogy olyan a gyerekorvosunk amilyen. Én még nála kedvesebb, figyelmesebb dokit nem láttam. Bármit meg lehet vele beszélni, tanácsot kérni.

Sor csak nagyon beteges időben van akkor nincs időpontadás. Egyébként még 5-10 percnél többet sose vártunk.

Bár azért is választottam őt mert barátnőmék nagyon dicsérték. Mert akkor még a másik körzetbe voltunk, de az ottani doki nem volt szimpi.


énvagyok remélem már jobban van a picurka.

2011. márc. 17. 14:50
akkor én mázlistának tartom magam a mi dokinkkal :) nem vár el pénzt, mindig időpontot kérek telefonon és a megbeszélt időben behívnak, ezért nem fizetek egy fillért sem
2011. márc. 17. 13:21

Húúúúúúúúúú lányok, ez borzasztó!

envagyokazmegint, érdekelt, mi van a picurkával, jobban van-e, ezért néztem be ide, de felháborító, hogy mindig van mindenhol olyan doki, aki Istent játszik.

Időpontosok telefonon hívják fel az asszisztenst vagy a diszpécsert,(kinél mi van) és az adja a sorszámot ill. hogy mikorra jöjjenek. De hát ott mindenki anya neeeeeeeeem? Nem látja, hogy az ő fia náthás és picit bágyadt, az a kisember aki meg most jött volna BETEG????

Én régen gyermekotthonban dolgoztam. Hát történt már velem ott szinte minden orvos konfliktus. Volt olyan is, hogy (sszarom én le, bár bunkó nem volnék, sőt!, de) egyszerűen felül kerekedve a posványba tiprásunkon kihúztam magam, felöltöztettem a gyermeket, megsimogattam az arcát, mosolyogtam és amikor nyújtotta a receptarzenált ez történt:

Nagyon szépen köszönöm doktor úr. igazán. mégis meg kell kérjem az előző modortalan viselkedésére, a hosszú családi telefonálásra, a vizsgálat közbeni 4 perces kávé illatú elviharzásága és a "gyermekemmel" szemben tanúsított már már könyörtelen eszközhasználat módjára, szíveskedjen elnézést kérni minden orvoshoz nem méltó dologért. erre üvöltés volt aválasz, Anettem reszketve sírt (már a betegségtől is) mire én ellentmondást nem tűrően: Fel Fogom Jelenteni Az Orvosi Kamaránál az alábbi okok és még pár kreált hozzácsapásával.


a sztori jóhogy megviselt engem is idegileg, remegett a lábam, miközben a 28kilós kislányt vittem lefelé a lépcsőn, égett az arcom a dühtől, de büszke voltam magamra.

Többet od anem mentünk egyik gyerekkel sem, pedig a másiknál nagyobb mindig a sor de az időpontra menetelkor is csak max1órát kellett várni. Ez nem most volt. Azóta van saját gyerekem, nem dolgozom ugye :) csak itthon volnék :DDD de a mi itthoni orvosunk, meg inkább ki akar jönni hozzánk... a lóvéért. pedig mi aztán amolyan átlag alsó közép osztály béliek lennénk.


Sajnálom lányok, amit átéltek, beteg picurkátokkal, de egy anyuci az oroszlán :) és ésszel, foggal, körömmel... Kitartás és jobbulást.

432. 4c1a787e8f (válaszként erre: 429. - 14ef40febd)
2011. márc. 17. 12:29

Tudod azért szar, mert egyébként egy tökjó orvos lenne, meg még jófej is, ha kordába tudná tartani az érzelmeit.. Már nem a nagy szerelemre gondoltam..

És azért nem akarom őket mindig a város másik végére vinni, meg nem is tudnám...

431. 4c1a787e8f (válaszként erre: 430. - 14ef40febd)
2011. márc. 17. 12:27

Ennek nem lehet semmit mondani...

Még nálam is jobban tud pofázni, szóval nem semmi. Apám mondta is, hogy a nagy szerelmek így kezdődnek..


Igen, ott lehet a gond, hogy nem virítottam ki a huszast...


Csak én eddig nem ehhez voltam hozzászokva..Elkényeztetett budai burzsuj voltam, már tudom... Adtam néha, de nem azért látott el a doktornő..


És volt, hogy hazavitt kocsival, amikor szarul volt nagyon a lányom. Pedig hányós volt, mégis beültetett a kocsijába...

430. 14ef40febd (válaszként erre: 429. - Szurikáta111)
2011. márc. 16. 20:52
Semmit nem mondtál amikor leszidtak?Persze indig utólag okos az ember, hogy ezt meg azt kellett volna mondani.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook