Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antidepresszáns egy életen át? fórum

Antidepresszáns egy életen át? (beszélgetős fórum)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Krisztikrisz)
2023. ápr. 19. 20:51
Van értelmes elfoglaltság az életemben,munkám,amit szeretek,családom,akikkel szoktam kirándulni,hobbim és barátaim. Nem vagyok lebutítva és zombi sem. Ezek szerint neked ilyen tapasztalatod vannak vagy inkább semmilyen?
12. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 19. 19:51
Ezek pont arra jók, hogy még jobban lebutítsanak, ahelyett hogy elmennél kirándulni vagy találnál magadnak valamilyen értelmes elfoglaltságot, amit élvezel, ami tölt.
11. pteri (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 19. 15:56
Írj rám, ha gondolod privátban, beszélgethetünk!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Pteri)
2023. ápr. 19. 08:28
Köszönöm a hasznos választ! Akkor egy cipőben járunk. Nekem is nagyon sokat segített,igaz néha vannak visszaesések,de ezek szerint ez előfordulhat. Te mennyi ideig szedtél még mellette nyugtatót?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 69fcad429e)
2023. ápr. 19. 06:18
Más gyógyszernél se tudhatod mit okoz hosszú távon,pl egy szívgyógyszer. Ja,hogy egy szívbetegnek nincs más választása. Egy pánikbeteg se jó kedvében szed antidepresszánst...hanem pl,hogy egyáltalán el tudja látni a munkáját.
8. 69fcad429e (válaszként erre: 7. - Pteri)
2023. ápr. 18. 21:47

Csak hosszú távon nem tudhatod, mit okoz egy ilyen szer, bár őszintén kívánom neked, hogy ne okozzon semmit (se fizikailag, se mentálisan)


Én inkább nem szedek semmilyen gyógyszert, pedig küldött volna a háziorvos a pszichiátriai szakrendelésre szorongással , nem fogok odamenni.

7. pteri (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 21:09
Én ezt szedem évek óta pánikbetegségre. Azt mondta a pszichiáterem, amikor rákérdeztem erre, hogy a nyugtatókra lehet rászokni, erre nem. Bármikor abbahagyhatom orvosi felügyelet mellett, nem lesznek elvonási tünetek. Ha rosszul leszek, azért fordulhat elő, mert az eredeti betegség tünetei újra előjönnek. Az én döntésem, hogy egyszer kipróbálom-e nélküle vagy elfogadom, hogy ez van, ezzel jól érzem magam. Megkérdeztem, hogy volt-e olyan betege, aki nem esett vissza, aki abbahagyta,mondja meg őszintén. Azt mondta, hogy olyan mint én,( évtizedek óta fennálló szorongással és napi többszöri pánikos rosszulléttel mentem, 40 évesen orvoshoz), nem volt. Na azóta nem foglalkozom vele, hogy mások gyógyszerfüggőnek , meg gyengének, stb. tartanak, szedem, mert miért érezzem magam rosszul, ha van rá lehetőség, hogy jól legyek?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ildi992)
2023. ápr. 17. 21:05
Ezt hogy érted?
2023. ápr. 17. 20:40
Tudom nem erre a válaszra számítasz, de miért bünteted magad más hibája véget? Bocsi
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Józsibirka)
2023. ápr. 17. 20:28
Scippát
3. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 15:29
Te miszedel ?
2. 69fcad429e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 15:28

Szia, A kérdésre nem tudok válaszolni sajnos, én 2 hónapig szedtem tizen x évvel ezelőtt ilyesmit de egyik napról a másikra el tudtam hagyni, nem akartam tönkretenni az életem (azaz, hogy még a gyógyszer is hozzájáruljon a folyamathoz)

Rá sem szabadna szokni egyikre sem. Mi hasznuk van azon kívül, hogy függővé teszik az embert? Egyre inkább abban hiszek, hogy NINCS olyan probléma, amit ezek a legalizált drogok elnyomhatnak.

2023. ápr. 17. 13:57
Sziasztok,van köztetek olyan,aki évek óta szedi ugyanazt az antidepit, ugyanabban a mennyiségben és még mindig hat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook