Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira fiatal hozzám, szinte még gyerek. Mégis úgy... fórum

Annyira fiatal hozzám, szinte még gyerek. Mégis úgy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Csicsi25 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 19:52

A vallomásod alapján azt hittem, legalább 30 év van köztetek :)

Ez a 7 év semmi, főleg ha már elmúlt 18!

jan. 28. 19:02
18 és 25 évesek vagyunk.
jan. 26. 00:29
talan kiskoru az illeto?
jan. 25. 21:03
Talán ha mondanál egy egy életkort akkor nem értené senki sem félre. Mert nem mindegy, hogy 16 éves egy 27 évessel. Vagy egy 19 éves egy 27 évessel.
jan. 25. 20:01
Ha mindketten nagykorúak vagytok, kit érdekel a korkülönbség? Élvezzétek egymás társaságát, a többi nem számít!
9. birebora (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 25. 19:59
Mégis mennyi az annyi? Te 35, ő 15?
jan. 25. 19:55
Na jó, jó azért nem egy gyerek, ezzel talán túloztam. Pláne külsőre nem az.. Hozzám képest viszont annak lehet mondani.
jan. 25. 19:18

Hát ha a törvény engedi, nem hiába alkották meg úgy, hidd el....

Szerintem érezzétek jól magatokat és majd alakul, ennyi.

jan. 25. 18:50
Nem pedofil vagy, csak türelmetlen.
5. Myra (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 25. 18:49
Hát szülői fejjel, nem hiszem, hogy örülnék neki, ha a fiam vagy a lányom egy nála sokkal idősebb partnerrel kezdene kapcsolatot.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 5maksi87)
jan. 25. 18:19

Hát a mi korunkban nagy különbségről. Én már bőven felnőtt, ő meg még gyerek, még ha külsőre ez nem is látszik.

Termeszetesen inkább csak fizikai vonzalomról van szó. Jóban vagyunk, de rajta is érzem ezt.

jan. 25. 18:09
.
jan. 25. 17:44
Mégis mekkora különbségekről beszélünk? Hány évesek vagytok? És vonzódás van vagy szerelem? (Tehát jól érezni akarod magad vagy élettársat keresel, házasságot stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook